Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.08.2012., 21:01   #181
hmmm... moj dragi stalno svršava u mene i to mu je naređenje dato od mene , nema slučajno da ga vadi , al dobro mi bi htjeli bebu pa onda to i mora tak bit, ali eto još nismo bili te sreće pa mi dođe i malo mrsko
dok se neke užasavaju pomisli da bi od jednog šprica mogle ostat trudne, a još su i na pilulama
lottosara is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2012., 07:56   #182
Moja draga je na pilulama već godinama, i prakticiram povremeno svršavanje u nju. Al iskreno, meni to uopće nije nešto. Puno, puno bolje mi je svršavanje u usta. Bolji osjećaj definitivno.
A i dragoj je problem izbacit svu spermu iz sebe..
mahma7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2012., 12:39   #183
Quote:
ffantom kaže: Pogledaj post
Pokusavam nagovorit svoju dragu da mi da malo "analne" akcije, cisto zato da mogu opusteno svrsit u nju... moja dosad samo jednom ispunjena zelja...

ona mi kaze da mogu uredno svrsit u nju tijekom normalnog sexa, jer kao na pilulama je...( mislim znam da je, posto smo duze vrijeme skupa - par godina )...ali je to meni nekak iako svi kazu da te pilule su najsigurnije bla bla, meni je to i dalje nekak ono...ne znam...jednom sam svrsio taman dok sam ga vadio, pa sam sljedecih mjesec dana cekao da dobi mengu...

e sad, u razgovoru ovak s frendovima, oni koji imaju cure koje takoder piju pilule, kazu svi da uredno prakticiraju svrsavanje u nju, ono uopce nitko ni ne razmislja o nicem drugom...e sad, mene zanima dal sam onda ocito jedini ja lud da to ne radim ili?
ti si idiot.pogotovo ako si stariji od 17. i još jedna stvar, onančiću - jesi ti tim svojim prakticiranjem svršavanja vani, čak i kada nema opasnosti od trudnoće (), ikada doživio orgazam? sumnjam. a njen na svom kurcu? koliko me iskustvo služi, frajeri često svrše od osjećaja ženinog orgazma na svom kurcu, pa ti to ispadne istovremeno svršavanje. pa me nekako navodi na pomisao da ti ni cura s tobom vjerojatno nije doživjela orgazam, barem ne penetracijom. vjerojatno jadna ludi svaki put kad ga izvadiš van da ne bi dobio bebača. ne bebaš se, jebeš se. opusti se i ne vadi ga. ako ništa, cura ti zaslužuje taj osjećaj da ju sperma isprska unutra.


jebomepas, koliko mulaca na ljesu
__________________
nema mere, nema granice kad počnem da serem
claudine is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2012., 17:29   #184
Na piluli sam i prakticiramo svršavanje, redovito. Bez straha ikakvog. Pijem pravilno i znam da sam sigurna.

Plodni neplodni dani NE NE NE i još jedno veliko NE!

E. Coli - jbg dešava se lako se dobi preko analnog seksa, za one koji ne znaju da nakon analnog ne vaginalni ponovno.

Pilula za dan poslije je jednaka abortusu. Mislim da većina ljudi koja to nekad uzima ne zna. A razlika između nje i regulalne pilule je ta da regunalna sprećava spajanje muške i ženske stanice, ne dolazi do ovulacije.

Da, pročitala sam da se izbjegava grej. Zašto?

@ffantom ne brini, samo pucaj ako je na piluli i uzima ju pravilno, nemaš se čega bojat
__________________
"Imperfection is beauty, madness is genius and it's better to be absolutely ridiculous than absolutely boring."
plavuša lalala is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:03.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger