Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Fantastika (SF, fantasy, horror...)

Fantastika (SF, fantasy, horror...) We create Worlds!
Podforum: A Song of Ice and Fire

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.09.2010., 20:26   #61
SG-1 je epski. Uspio sam svih deset sezona pogledati u 21 dan godišnjeg, toliko me uzelo. Genijalan humor, likovi, puno epskih zapleta i ugodnih, uvijek pozitivnih raspleta.
Atlantis mi je rang ispod, a Universe... meh.. pogledao prvih 6 epizoda i jednostavno mi to nije to.. Bez humora, mračan, dramatičan do boli.

Ugl, zabrijali su krivo sa ovim dijelom, a HRT, u duhu HRT-a, nastavlja failat
eZp4N is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2010., 17:39   #62
Quote:
Keyser_Söze kaže: Pogledaj post
Moramo ponovit jos jednom, jednostavno moram LJUDI... Kakva to televizija otkupljuje SG Universe bez da je IKADA... HEY! IKADA, prikazala SG-1 ili Atlantis, kakva? IDIOTSKA samo, nema drugog objasnjenja, samo idioti takav potez mogu potegnuti, a tko je taj idiot koji to bira na HRT-u, pa mozda bi mu trebalo poslat anonimno pismo, ako treba ja cu se osobno potpisati, gdje mu samo treba napisati: "pa gdje si idiote, šta ima"
Potpisujem!
WeepingWillow is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2010., 20:06   #63
ja nisam gleda SG-1 ali gledam SGA I svidja mi se
Skripta is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2010., 15:44   #64
Austrijanci na ATV puštaju sg universe (inaće oni su i redovno otkupljivali sve sg serije) pa ako se kome gleda neka pogleda .
vitez999 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2010., 21:03   #65
Sama serija po sebi je loša. Gledati je na njemačkoj/austrijskoj sinkronizaciji - mislim da je to samo za teške mazohiste
ONeill is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2010., 21:38   #66
sg universe se komodno moze gledat bez da si gleda prethodne stargejtove. a sad mozda neko zbog universea nece gledat prethodne stargejtove ali briga hrt za to jer itako nece otkupit sg1.

i btw da krene sg1 na hrteu onih prvih 4-5 opet smo u kanadskoj sumi epizoda bi odbilo dosta ljudi
bigboom is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2010., 21:40   #67
Quote:
general Martok kaže: Pogledaj post

Enivejz, osim Universea, HRT je otkupio i izvrsni Fringe, te Warehouse 13, dok je Nova otkupila V.

Što se tiče non-SF serija, na pamet mi pada kako je RTL otkupio Burn Notice i Modern Familiy, dok je HRT otkupio Entourage.

odlicno za fringe i warehouse 13. ne gledam ih na kompu pa bi ih zapravo i moga pratit na hrteu. samo da stave neko normalno vrime.

mislim da je novatv debelo pogrijesila s v-om XD
bigboom is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2010., 21:47   #68
Quote:
WHUFC kaže: Pogledaj post
Jel gledao ko seriju Farscape? jel valja to kaj?

valja
bigboom is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2010., 09:06   #69
Na HRT forumu sam otvorio topic posvećen emitiranju SG-1 i Atlantisa nakon SG:U pa bi bilo dobro kad biste tamo dali svoju potporu.
general Martok is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2010., 16:39   #70
Danas sam gledao Universe prvi put osrednji
serijal,bolje i to nego ništa.
obobbobo is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2010., 17:43   #71
Pogledao 1. sezonu Universe-a još prije je počeo na hrt-u. I ne, nisam gledao SG1 nit Atlantis, i serija mi je super skidam torrente 2. sezone kako epizode izlaze.
Java Junkie is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2010., 22:40   #72
druga sezona obećava
sara100 is online now  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2010., 13:21   #73
Šta će kad ispucaju ovih 20 epizoda 1. sezone? Druga sezona još nije sva izašla, došla je do ako se ne varam negdje 6. , 7. epizode? Neće moći prikazivati u istom terminu svaki radni dan.
Java Junkie is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2010., 14:46   #74
Nisu ni kupili 2. sezonu.
ONeill is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2010., 10:00   #75
Quote:
Java Junkie kaže: Pogledaj post
Šta će kad ispucaju ovih 20 epizoda 1. sezone? Druga sezona još nije sva izašla, došla je do ako se ne varam negdje 6. , 7. epizode? Neće moći prikazivati u istom terminu svaki radni dan.
Znat ćemo sutra. Nadam se SG-1, no ne vjerujem baš.
general Martok is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2010., 08:12   #76
Nakon što završi emitiranje 1. sezone Stargate: Universea, od 24. studenog na HRT-u kreće 3. sezona Eureke.
general Martok is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2010., 15:53   #77
Mislim da su trebali prvo pustit SG1, pa onda Atlantis, pa onda film, pa tek onda Universe, ovako i ljudi koje to zanima neće skužit ništa ako nisu gledali ove prethodne serije il filmove.
__________________
My religion is my belief
dobrica27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2010., 23:47   #78
Quote:
general Martok kaže: Pogledaj post
Nakon što završi emitiranje 1. sezone Stargate: Universea, od 24. studenog na HRT-u kreće 3. sezona Eureke.
Jbt, nikad nisam gledao Eureku i sad idu od 3. sezone, naravno da neću pratiti. Zar jednostavno nemogu kupiti jednu CIJELU seriju i pustiti je? Meni je SGU super, skidam epizode kako izlaze, ali nebi imao ništa protiv da idu sa SG1.
Java Junkie is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2010., 09:19   #79
Quote:
Java Junkie kaže: Pogledaj post
Jbt, nikad nisam gledao Eureku i sad idu od 3. sezone, naravno da neću pratiti. Zar jednostavno nemogu kupiti jednu CIJELU seriju i pustiti je? Meni je SGU super, skidam epizode kako izlaze, ali nebi imao ništa protiv da idu sa SG1.
Yap, već su prikazali prve dvije sezone, samo odvojeno.

A što se tiče SG1 i Atlantisa, nadajmo se kako će doći na male ekrane kroz koji mjesec.
general Martok is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:13.