Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.02.2015., 09:25   #1
Olympus (2015)


Quote:
Olympus is a mythological drama series which will take viewers into the action-packed world of humans, Gods and monsters over the course of 13 episodes.

Olympus tells the story of how a few brave men and women banished the Gods to the realm of the unconscious - a place they called the Underworld or the Kingdom of Hades. The series will follow the protagonist on his journey as he gradually transforms from a fresh-faced and raw young man through the dramatic experiences of betrayal, love, disappointment, empowerment and exile, until he emerges a ruthless leader of men, and a match for the Gods themselves.

“Olympus is a fantastic blend of action, intense thrills, creatures and great story telling. It will feature characters from mythology in a way never before imagined,” said Chris Regina, Senior Vice President, Programming, Syfy. “It’s an excellent complement to our roster of programming and we can’t wait to share the adventures of Hero with the Syfy audience.”

"Olympus" will be the first series to cash in on the Greek mythology theme. The Roman, medieval, gladiator, royalty and even Viking series have all been done. There's no word yet on the budget for the series, so it will be interesting to see the sets and special effects. If they're on par with some of the other successful period dramas like "Game of Thrones," the show might do well.

The team behind Olympus includes writer Nick Willing (Tinman, Alice, Neverland) and legendary executive producer Robert Halmi Sr. (Mr. and Mrs. Bridge, The Odyssey, Gulliver’s Travels).

Syfy's newest series Olympus will premiere on Thursday, April 2nd .


IMDB
TRAKT


Pretplata
__________________
Growing old is mandatory. Growing up is optional.

Zadnje uređivanje lie : 07.06.2015. at 00:26. Reason: info apdejt
lie is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2015., 11:30   #2
Tko stoji iza ove serije?!
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2015., 18:37   #3
Pretplatio sam se.
Bilo kakva mitologija me uvijek privlacila.
Gledat cu, svakako
Zdenko Hozntreger is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2015., 17:11   #4
mislila sam da je jucerr bila premijera
Tutankhamon is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2015., 17:15   #5
Piše da je danas.
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2015., 17:57   #6
Mozda pretjerujem, ali specijalni efekti mi u ovoj seriji izgledaju losije nego kod Xena - Warrior Princess, serije od prije 20 godina. Vise volim spilje od obojanog papira nego loseg CGIja. Radnja, koliko se moze prosuditi iz trailera, ne izgleda pretragicno.

trailer
JureT is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2015., 02:57   #7
I ja bi mogao ovo pogledati jer obozavam mitologije..

Preko tapa
__________________
iiii]:)
dujeska is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2015., 11:34   #8
Trailer izgleda jadno,možda pogledam samo da provjerim atribute ove zgodne cure Sonye Cassidy iz The Paradisea !
__________________
Tvoja fabula je toliko neafirmistična da je u krajnjoj konsekvenci morbidno govoriti o tvojoj budućoj psihodijalektici?!
Derek Trotter is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2015., 12:56   #9
Ja sam pogledao prvu ep. Gledajte samo ako vam je dosadno neki dan i nemate što drugo gledati. Ali ako ništa drugo serija ne bježi od krvi i ubijanja.
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2015., 09:44   #10
mene nije odusevila, i dat cu joj sansu jos eventualno dva puta...
Tutankhamon is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2015., 12:39   #11
Vidi se da nisu uložili puno u ovu seriju, amateri od glumaca, a i specijalni efekti su katastrofa...ali eto pošto je oskudica od serija gledam i dalje...
__________________
iiii]:)
dujeska is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2015., 17:04   #12
Quote:
dujeska kaže: Pogledaj post
Vidi se da nisu uložili puno u ovu seriju, amateri od glumaca, a i specijalni efekti su katastrofa...ali eto pošto je oskudica od serija gledam i dalje...

Danas saznao za seriju, i samo otvorio temu da baš vidim ima li ovakav post, i dakle moja skepsa je bila u pravu
__________________
.
Michael Collins is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2015., 17:40   #13
Isto kao i za Atlantidu (koju su nazalost ukinuli), glavni glumci su virtually nepoznati, specijalni efekti su jeftini, prica je nategnuta, ali...ima tu nesto. Atlantida je u drugoj sezoni tako napredovala kao serija, svi glumci su se popravili, radnja je postala napeta, serija ozbiljnija i vise ne naivna kao na pocetku, nadam se da ako obnove Olimp da ce i ova serija tako napredovati. Hero mi je sladak. Oracle me podsjeca na Caitlin Stasey. Ariadne iz Olimpa i Ariadne iz Atlantide dvije razlicite uloge, kao i Medeja iz Olimpa i Medeja iz Atlantide. Smijesno mi je bilo paralelno gledati te dvije serije. Cini mi se da se vec malo gluma popravlja. Jel grozno da mi je najzanimljivija stvar u seriji ona veza izmedu polubrace? Lykos i Kimon su mi zanimljiviji likovi od vecine drugih
__________________
mala zelena
Tenyari is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:39.