Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.07.2014., 20:51   #8601
Ekipa, ajde pliz nemojte tu o toj teoriji oko Jona raspravljati.
Točno je negdje na granici spojlanja, nema veze kaj je samo teorija u pitanju, al ak nije prikazano u seriji ništa od tih hintova (a čitač kaže da nije) onda bolje da o toj teoriji raspravljate na PDF-u ASOIAF
__________________
Growing old is mandatory. Growing up is optional.
lie is offline  
Old 17.07.2014., 20:58   #8602
Quote:
Wikiceha kaže: Pogledaj post
Osim ako ga kralj učini legitimnim
Jel? To je moguće? Tommenu Lannisteri ne bi dali, ali Daenerys bi mogla, naravno, ako je teorija točna u prvom redu. A ona je već kraljica u svojim gradovima, pitanje je hoće li je Martin onda okruniti i ukupno. Znam da se Stannisu sigurno ne bi svidjelo da Targ šeće okolo, pa makar ga i priznavao za kralja.

Uglavnom, teorija je toliko isprostituizirana da se sad svi koji vole Jona boje da će je Martin promijeniti Navodno se sad izvlači, jer je po forumima pročitan.

Mene zanima još nešto od čitača: što mislite ima li kakvih hintova u seriji? Recimo, kao što znate ja od početka navijam da Jon bude kralj, a Tyrion njegova Desanka Šakić i nedavno naletim slučajno na ovaj video gdje mu Tyrion spašava život http://www.youtube.com/watch?v=9SwmQ2WNq4E i u jednom trenutku mu daje poruku od gavrana da je Bran prohodao nakon nesreće i vidim dolje jedan fan koji isto želi da kralj i desnica budu njih dva kaže da bi ovo mogao biti hint da i budu, jer da jedino Desnica osobno daje kralju poruke koje donesu gavrani. To mi je bilo super zanimljivo i malo sam se ponadala
Gošća is offline  
Old 17.07.2014., 21:02   #8603
@lie, ajd molim te daj link na neki topic tamo gdje možemo pisati o ovome a da se ne zaspojlamo i ak možeš prebaci tamo postove prije nego obrišeš. Hvala.
Gošća is offline  
Old 17.07.2014., 21:16   #8604
Evo vam ASOIAF ppdf pa vidite gdje je najbolje o tome pitati i raspravljati.
Možda na ovom prvom gdje nečitači pitaju čitače
Nažalost, ja ne mogu postove prebacivati tamo gdje nisam moderator pa ovi ostaju izbrisani.

I imajte na umu da je ovo pdf gdje se komentira i raspravlja o seriji, o onome što je prikazano u seriji i teorije koje iz prikazanog proizlaze, a ne o knjigama.
__________________
Growing old is mandatory. Growing up is optional.
lie is offline  
Old 17.07.2014., 21:17   #8605
Quote:
Gošća kaže: Pogledaj post
...
u jednom trenutku mu daje poruku od gavrana da je Bran prohodao nakon nesreće
...
Ne da je prohodao, nego da se probudio.
__________________
Makefile not war !
Bjesomar_ is online now  
Old 17.07.2014., 21:18   #8606
Quote:
Bjesomar_ kaže: Pogledaj post
Ne da je prohodao, nego da se probudio.
Točno, mea culpa A ovo ostalo?

@lie, hvala na linku, nisam znala da ne možeš prebaciti postove
Gošća is offline  
Old 17.07.2014., 23:43   #8607
Quote:
Gošća kaže: Pogledaj post
Točno, mea culpa A ovo ostalo?
@lie, hvala na linku, nisam znala da ne možeš prebaciti postove
Evo, stavio nastavak na ASOIAF chatu
https://www.forum.hr/showpost.php?p=5...postcount=4858
@lie, sorry
__________________
Hold Infinity in the palm of your hand
And Eternity in an hour
Wikiceha is offline  
Old 19.07.2014., 13:43   #8608
Pogledao ovaj film 'Burn Notice: The Fall of Sam Axe' zbog Pedra Pascala, isti naglasak kao i kod prince Oberyna valjda ima još koji u rukavu.
madmax17 is offline  
Old 23.07.2014., 13:36   #8609
Da bacim i ja komentar na zadnju epku :

Loše.

Mislim, epka je u redu, ali kao finale loša.Sve su ugurali u jedan sat, a kad se uzme u obzir da se dobar dio sezone nije ništa događalo, malo ti ostane gorak okus u ustima.Recimo, Stannisov dolazak je lako mogao stati u 9. epku, koja je trajala 51 minutu (od toga 2 min je otpalo na creditse) i time bi zaokružili priču na Zidu bez ikakvoga problema.

Highlighti: Scene sa Stannisom i Noćnom stražom, umiranje Psa i scene sa Dany ().

Netko se bunio na Stannisov dolazak - ljudi, pa na kraju zadnje epke 2 sezone Stannis ima viziju u plamenu te o toj viziji govori Davosu u trećoj sezoni, dok je ovaj u tamnici, kako je vidio veliku bitku u snijegu.Također, na kraju iste sezone Stannis dobiva poziv za pomoć od Noćne straže i odlučuje im pomoći.Plus, na najavama za četvrtu sezonu su se vidjeli Baratheonovi konjanici kako jurišaju po snijegu.Sve kristalno jasno .

U vezi brojki, Stannis je doveo oko 3000 konjanika (netko na fejsu je računao i dobio brojku od nešto manje od 3200 ljudi, a i na službenoj wiki od serije se navodi ista brojka), koji su doplovili na 62 broda (32 Stannisova i 30 Salladhorovih) - opet, sve štima .

Haters gonna hate.
__________________
Bolje da te Turčin goni mačem nego Nijemac sa perom.
Zagorski Križar is offline  
Old 23.07.2014., 13:56   #8610
Quote:
Zagorski Križar kaže: Pogledaj post
Da bacim i ja komentar na zadnju epku :
Loše.

Mislim, epka je u redu, ali kao finale loša.Sve su ugurali u jedan sat, a kad se uzme u obzir da se dobar dio sezone nije ništa događalo, malo ti ostane gorak okus u ustima.Recimo, Stannisov dolazak je lako mogao stati u 9. epku, koja je trajala 51 minutu (od toga 2 min je otpalo na creditse) i time bi zaokružili priču na Zidu bez ikakvoga problema.

Highlighti: Scene sa Stannisom i Noćnom stražom, umiranje Psa i scene sa Dany ().

Netko se bunio na Stannisov dolazak - ljudi, pa na kraju zadnje epke 2 sezone Stannis ima viziju u plamenu te o toj viziji govori Davosu u trećoj sezoni, dok je ovaj u tamnici, kako je vidio veliku bitku u snijegu.Također, na kraju iste sezone Stannis dobiva poziv za pomoć od Noćne straže i odlučuje im pomoći.Plus, na najavama za četvrtu sezonu su se vidjeli Baratheonovi konjanici kako jurišaju po snijegu.Sve kristalno jasno .

U vezi brojki, Stannis je doveo oko 3000 konjanika (netko na fejsu je računao i dobio brojku od nešto manje od 3200 ljudi, a i na službenoj wiki od serije se navodi ista brojka), koji su doplovili na 62 broda (32 Stannisova i 30 Salladhorovih) - opet, sve štima .

Haters gonna hate.
Yup. Moglo je biti puuuno bolje.
__________________
Hold Infinity in the palm of your hand
And Eternity in an hour
Wikiceha is offline  
Old 23.07.2014., 14:06   #8611
Kad se ekran zacrnio na kraju, imao sam ovakav osjećaj:



__________________
Bolje da te Turčin goni mačem nego Nijemac sa perom.
Zagorski Križar is offline  
Old 26.07.2014., 00:15   #8612
Game of Thrones: Season 4 Bloopers

Game of Thrones: Season 5 – New Cast Members fali ih jos bar 20-ak
__________________
This time next year, we'll be Millionaires
ellaria is offline  
Old 26.07.2014., 01:22   #8613
But... gdje je Arianne.... ako su je izbacili... ne gledam više seriju....
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is offline  
Old 07.08.2014., 19:08   #8614
Gledam sad RTL-ov Dnevnik i izvjesni novinar Matko Saltarić u dva je navrata, u podužem prilogu o snimanju Game of Thronesa u Dubrovniku, takav seljački i bezobrazan spojler dao da je to... A tek kako je sav bio važan. Kao da izvještava o eboli ili, u najmanju ruku, istočnoj Ukrajini.
Maiken is offline  
Old 07.08.2014., 19:09   #8615
Upravo na RTL-ovim vijestima spojlali radnju za iduću sezonu

Edit: Maiken, u isti tren
Gošća is offline  
Old 07.08.2014., 20:40   #8616
Iako, ja sam to puno dramatičnije od tebe doživjela. Priznajem.
Maiken is offline  
Old 07.08.2014., 20:56   #8617
Evo upravo pogledao cijelu cetvrtu sezonu i odusevio se. Zadnje 3 epizode sam taman jeo i kad se nisam ispovraco na one nacine ubijanja. Sviđa mi se ova sezona,ni jedna epizoda mi nije bila dosadna kao sto je bio slucaj s predhodnim sezonama i sviđa mi se sto se radnja odvijala fosta brzo,a opet nije bilo zbunjujuce. Jedino mi malo ostalo glupo,al opet zanemarivo sto su eto ovi losi momci u tren oka,jedan za drugim krepavali,al dobro. Sve u svemu odlicno,uzivo sam gledajuci cijelu sezonu
Fuker is offline  
Old 07.08.2014., 22:01   #8618
Što su rekli? Ajd napišite bijelo, il mi pošaljite u pm
Snow Fairy is offline  
Old 07.08.2014., 22:15   #8619
http://www.rtl.hr/rtl-sada/magazini/rtl-danas/53308/

pocinje od 33.minute

ta se vijest vec ranije pojavila po portalima, sad su culi i oni koji su prvu bombu izbjegli
__________________
This time next year, we'll be Millionaires
ellaria is offline  
Old 08.08.2014., 00:05   #8620
A nes ti spojlera ... bit ce golotinje.
__________________
Makefile not war !
Bjesomar_ is online now  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:57.