Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.07.2011., 22:47   #41
Quote:
Archangel kaže: Pogledaj post
Meni je V (novi) najveće smeće od SF serije koju sam do sada gledao. U toj seriji niti jedan dio ne valja.
pa fala Bogu znam da je smeće ali je opet 10 puta zanimljivije! Ima stvari koje nisu logične, glup scenarij, loše glumce ali 70% serija su takve. A ja nisam jedan od onih koji drkaju na izvanzemaljce tako da mi je bilo draže vidjeti ih u ljudskoj formi.
Halloween is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2011., 10:48   #42
1x04 - pristojna epizoda, posebice zato jer su krenuli sa proučavanjem Skittersa. Što se tiče subplota sa motociklima, iz navedenoga jedino valja Pope.
general Martok is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2011., 23:45   #43
Quote:
general Martok kaže: Pogledaj post
1x04 - pristojna epizoda, posebice zato jer su krenuli sa proučavanjem Skittersa. Što se tiče subplota sa motociklima, iz navedenoga jedino valja Pope.
lik mi se odmah svidio
__________________
.
Michael Collins is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2011., 14:17   #44
ne znam zasto, al stisnula sam pause na 4. epizodi nakon 10 minuta.
jos stoji pause.
nekako me cijela ta spika oko misija po epizodi podsjeca na walking dead. ono, idemo pronaci oruzje i hranu da bi prezivjeli i pri tome izbjeci negativce koji nas hoce ubiti. i jos ne znamo migrirati ili ne. niti koliko je ljudi zivo.
kvalitetu ne usporedjujem. neusporediva je.
__________________
Those who have seen your face, draw back in fear... I am the mask you wear, It's me they hear...
dimnjak is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2011., 16:24   #45
da, i mene je podsjetilo..ali u walking dead ekipa u staračkom domu čuva bakice dok ovdje imamo malo realniji prikaz odnosa između skupina ljudi
jel jos nekog zivcira ona mala koja se samo moli po cijele dane?
švaler is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2011., 00:22   #46
joj,baš san tila napisati,ona mala šta stalno moli stvarno iritira
Inače serija mi je zasad OK,sviđa mi se.Vidićemo kako će biti dalje.
sara100 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2011., 06:27   #47
Nedavno otkrio seriju, što se mene tiče još je na probnom roku. Glavna zamjerka mi je što glumi Will Patton jer njega nikako ne podnosim, preloš mi je. Druga stvar je loša opremljenost ljudi. Da ga jebeš da neznam kakve bombe padaju i pobiju 90% ljudi okolo pa nemre mi glavni lik ić okolo u nekakvoj žnj verziji kalaša. To mi je tako fora iz 80ih. Prosječni lovac u Americi ima bolje naoružanje od pol ovih u sreiji. Radnja je oke, sviđa mi se što se odvija nakon invazije a ne prije jer je ovako puno zanimljivije. Nadam se da će objasnit ovo s robovima i skupljanjem metala jer inače će stvarno ispast kao svemirski Romi.
__________________
Kambe is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2011., 12:23   #48
Quote:
švaler kaže: Pogledaj post
da, i mene je podsjetilo..ali u walking dead ekipa u staračkom domu čuva bakice dok ovdje imamo malo realniji prikaz odnosa između skupina ljudi
jel jos nekog zivcira ona mala koja se samo moli po cijele dane?
Lol, ova serija ti ima realniji prikaz ljudi? Jel ti to ozbiljno?!
Ne samo da nije realno nego je smiješno do suza
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2011., 20:04   #49
Quote:
Archangel kaže: Pogledaj post
Lol, ova serija ti ima realniji prikaz ljudi? Jel ti to ozbiljno?!
Ne samo da nije realno nego je smiješno do suza
rekao sam između skupina ljudi, ne općenito. znači ovdje imamo skupinu raidera koji idu okolo i ne jebu zivu silu, spremni su za hranu i oruzje ubiti druge ljude. u walking dead imamo skupinu latinosa koji su dobrice i čuvaju bakice u stračkom domu.
švaler is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2011., 21:41   #50
i onog tipa kaj su ga ostavili na krovu
i tipa koji mlati zenu
i najboljeg prijatelja koji mu jebe zenu

neslogu unutar grupe. fajt. borba za prevlast....

a ovdje imamo kaj? bivseg zatvorenika koji savrseno kuha i odjednom je simpatican.
i skupinu ljudi koji su divni i krasni.

ne znam bas koliko je sta realnije, moram priznat
__________________
Those who have seen your face, draw back in fear... I am the mask you wear, It's me they hear...
dimnjak is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2011., 22:22   #51
Quote:
dimnjak kaže: Pogledaj post
i onog tipa kaj su ga ostavili na krovu
i tipa koji mlati zenu
i najboljeg prijatelja koji mu jebe zenu

neslogu unutar grupe. fajt. borba za prevlast....

a ovdje imamo kaj? bivseg zatvorenika koji savrseno kuha i odjednom je simpatican.
i skupinu ljudi koji su divni i krasni.

ne znam bas koliko je sta realnije, moram priznat
to su odnosi unutar grupe..ne između dvije grupe. walking dead je kvalitetom miljama iznad ovoga. spomenuo sam jedan segment koji mi je realniji, a sad sjašite sa mene fenbojsi.
švaler is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2011., 22:52   #52
Quote:
švaler kaže: Pogledaj post
to su odnosi unutar grupe..ne između dvije grupe*. walking dead je kvalitetom miljama iznad ovoga. spomenuo sam jedan segment koji mi je realniji, a sad sjašite sa mene fenbojsi**.
*mea culpa
**nit sam fen nit sam boj
__________________
Those who have seen your face, draw back in fear... I am the mask you wear, It's me they hear...
dimnjak is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2011., 22:53   #53
Quote:
dimnjak kaže: Pogledaj post
**nit sam fen nit sam boj
švaler is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2011., 00:01   #54
Obnovljeno za 2. sezonu.

Quote:
TNT has ordered a 10-episode second season of its Noah Wyle-fronted alien invasion drama Falling Skies, to air in summer 2012.

With a cumulative weekly audience of more than 6 million viewers, the Steven Spielberg-produced thriller stands as cable’s No. 1 new drama.

“Falling Skies is a true standout series, from its ambitious storytelling, high-profile cast and production team to its phenomenal success when it comes to international and time-shifted viewing,” said TNT bigwig Michael Wright. “We’re reaching new audiences with Falling Skies and look forward to seeing where this fascinating and exciting series takes us next.”
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2011., 09:01   #55
Evogac, i na SF Centru

Falling Skies dobio 2. sezonu



Zadovoljan uspjehom svoje nove uzdanice, TNT je nakon samo četiri prikazane epizode Falling Skiesa odobrio snimanje druge sezone dotične serije, koja će svoju premijeru doživjeti idućeg ljeta. Baš kao i prva sezona, i druga sezona nove serije Stevena Spielberga sastojati će se od ukupno deset epizoda.
general Martok is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2011., 11:10   #56
Mislim da s razlogom serija ide u ljetnom terminu jer jednostavno u drugim terminima ne bi mogla konkurirati... Nije me iznenadilo dobivanje druge sezone jer je ljetni termin, termin za sebe i često je obnavljanje sezona iako pojedina serija realno nije zaslužila nastavak... Jedino što me je iznenadilo da je odluka pala nakon 4. epizode u kojima se serija još nije uspjela dokazati, pa ja bi rekao ni na jednom području kvalitetno...
__________________
I've never been confronted with my own thoughts
They don't bother me when I'm alone...
Lex Luthor is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2011., 16:01   #57
Loše. Uz obiteljsko prenemaganje sad su nam servirali i religijsko prenemaganje.

Malo fali da krenem navijati za vanzemaljce koji imaju više ljudskih osobina od ovih dosadnjakovića
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2011., 11:50   #58
Pogledao jučer i petu epizodu i što reći nego to da sva sreća da je jučer krenula nova sezona Eureke i nova serija Alphas i još kad se pridoda nova sezona Haven 15.7... Pa ako me to zadovolji, Fallingsi bi kod mene mogli pasti na samo dno tv prioriteta... Ubiti samo čekam da se konačno ona doktorica Anne (koja se za pravo zove Moon Bloodgood ) i Tom poševe i to je to onda za mene
__________________
I've never been confronted with my own thoughts
They don't bother me when I'm alone...
Lex Luthor is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2011., 15:48   #59
Quote:
Lex Luthor kaže: Pogledaj post
Pogledao jučer i petu epizodu i što reći nego to da sva sreća da je jučer krenula nova sezona Eureke i nova serija Alphas i još kad se pridoda nova sezona Haven 15.7...
Krenuo je i Warehouse 13, te Torchwood.


Quote:
Lex Luthor kaže: Pogledaj post
Ubiti samo čekam da se konačno ona doktorica Anne (koja se za pravo zove Moon Bloodgood ) i Tom poševe i to je to onda za mene
Dobra je i ona pičoka što je bila sa Popeom.

general Martok is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2011., 20:45   #60
Warehouse 13 mi je previše teen, a Torchwood mi više nije isti od kada su ubili Toshiko

He he a što se tiće Popea, on je možda skuhao svoju posljednju večeru barem u ovoj seriji
__________________
I've never been confronted with my own thoughts
They don't bother me when I'm alone...
Lex Luthor is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:20.