Natrag   Forum.hr > Društvo > Teens

Teens Napast in training

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.02.2012., 19:08   #41
Quote:
indoor14 kaže: Pogledaj post
Eh da,morao sam jedan komentar citirati i postaviti pitanje:
Mozes mi obrazloziti,zasto tako mislis i po cemu si ti to zakljucila?
stari to ti je jednostavno, zakljuci zdravim razumom...
cura od 16 godina koja se nikako nije shevila vjerojatno vrti u glavi film kako joj treba neki obdareni da bi je zadovoljio jer da je velicina sve, to ce pogotovo mislit ako je bila s nekim koji ima manjega a njemu je isto bio prvi put pa je ostavio nezadovoljenom

cure koje su malo zrelije u tom pogledu skuzit ce da je bitnije kako se sluzis onim sto imas nego koliko je to sta imas (doduse ako si puno ispod prosjeka mozes se svrstat u kategoriju "forever alone")
idgaf is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2012., 20:57   #42
neznan jel ovo tu spada, nemam problema s dečkima ( cura sam) ali gdje god dođen ekipa me ne prihvaća? nije mi jasno sta napraviti da me napokon neko prihvati i da nađem prijateljicu?? imam 17 godina, mijenjala sam tri škole i svugdi bi nasli nesto sto ne valja na meni? nekužim sta ja toliko svima smetam?
__________________
tesko je mislit na romantiku, svijece,ruze na jastuku kad je tako - mmmmmm dobar
crash_and_burn is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2012., 00:28   #43
Quote:
crash_and_burn kaže: Pogledaj post
neznan jel ovo tu spada, nemam problema s dečkima ( cura sam) ali gdje god dođen ekipa me ne prihvaća? nije mi jasno sta napraviti da me napokon neko prihvati i da nađem prijateljicu?? imam 17 godina, mijenjala sam tri škole i svugdi bi nasli nesto sto ne valja na meni? nekužim sta ja toliko svima smetam?
malo pobliže objasni kako se ponašaš u društvu
možda si previše šutljiva, pa misle da si dosadna, možda bacaš glupe fore pa im smetaš, možda si preglasna pa im ideš na živce
možda si jako zgodna pa su cure ljubomorne (ima i toga)
rekla bi ja sad svašta o tome kakvi klinci znaju bit al ak si već promijenila tri škole problem je neki vjerojatno i u tebi
__________________
"Ja jesam produkt ove civilizacije, ali ne i njezin sljedbenik." I.Č.
stupified is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2012., 19:34   #44
skoro svatko se nauci sluziti s "onim sto ima"


npr ako je cura vrijedna, lipa i ako je moj tip, pa makar ako nema nikakvog iskustva, dao bi joj priliku da nauci na meni


jer znam kako je to kad si neiskusan bez samopouzdanja a nitko ti nezeli dat priliku da iskustvo i samopouzdanje steknes
spiksy_st3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2012., 20:13   #45
Prosječna duljina penisa je od 14-16 cm. Nemaš brige.
Marša is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2012., 17:24   #46
Cure koje dečke gledaju po veličini veseljka su prilično maloumne,zaboga,kako možete imati takav kompleks ,dečki ,pa boli vas što šuša misli o vašem
caocacao is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2012., 17:55   #47
Talking

Quote:
Marša kaže: Pogledaj post
Prosječna duljina penisa je od 14-16 cm. Nemaš brige.
auf hajde da se i ja ubacim, imam curu vec smo zajedno 2m. i hocemo da se roknemo... ja sa nevin ali mi je rekla da je imala 1 spolni odnos... ne znam kako da vam napisem lik je imao topa od 20 cm a ja imam od 17.2,.. isto imam problem sa samopouzdanjem i mislim da je necu zadovoljiti kao sto je 20-ica!
UnitedweStand is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2012., 18:31   #48
momci svi znamo da je velicina bitna ali isto tako je i tehnika tako da ako fali malo na velicini nadoknadite tehnikon.znat cete vi sami sta pase zenskoj kad znate sta pase to radite i nece je bit briga jel 20 cm il 15 il ko zna koliko
forumaš1950 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:35.