Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.05.2013., 10:17   #81
Ovaj ripper iz 6. epizode je onaj kojeg traze od prve? Malo sam se pogubio jer sam mislio da je garret jacob hobbs taj ripper a njega je will ubio. I za ona ostala ubojstva su govorili da ih je pocinio imitator i kak sad odjednom misle za ovog iz seste epizode da je taj ripper?
__________________
I watched as fear took the old men's gaze, Hopes of the young in troubled graves, 'I see no day' I heard him say So grey is the face of every mortal
fairy feller is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2013., 11:40   #82
Quote:
fairy feller kaže: Pogledaj post
Ovaj ripper iz 6. epizode je onaj kojeg traze od prve? Malo sam se pogubio jer sam mislio da je garret jacob hobbs taj ripper a njega je will ubio. I za ona ostala ubojstva su govorili da ih je pocinio imitator i kak sad odjednom misle za ovog iz seste epizode da je taj ripper?
Ne,ovo je zaseban slučaj.
Ona cura na polju što je nađena nataknuta na jelenje rogove u 1.ep(čini mi se) je djelo imitatora,nekoga tko je oponašao G.J.Hobbs-a.
Ovaj u 6 ep je po mom mišljenju ubio samo svoju ženu.
Treba opet pogledati ep da se pohvataju niti.
sandrsbify is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2013., 11:42   #83
Quote:
robot jura kaže: Pogledaj post
Bok,
jel' netko gledao tu famoznu epizodu 04 na AXN-u (na našim kablovskim tv-ima)? Bila je u ponedjeljak i jučer, ja bedak sam oba puta zaspala na pola puta. Ne od dosade, nego od umora.
Ja sam je pogledao. Bila je dobra epizoda. Molly Shannon je gostovala kao žena koja uvjerava otete klince da se obitelj stvara, a ne da ti je obitelj ona u koju se rodiš. Onda su klinci pobili svoju rođenu familiju.
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2013., 12:17   #84
Quote:
sandrsbify kaže: Pogledaj post
Ne,ovo je zaseban slučaj.
Ona cura na polju što je nađena nataknuta na jelenje rogove u 1.ep(čini mi se) je djelo imitatora,nekoga tko je oponašao G.J.Hobbs-a.
Ovaj u 6 ep je po mom mišljenju ubio samo svoju ženu.
Treba opet pogledati ep da se pohvataju niti.
Ok, g.j. hobbs nije taj ripper koga su spominjali u sestoj epizodi ali kako su ono njega zvali?
__________________
I watched as fear took the old men's gaze, Hopes of the young in troubled graves, 'I see no day' I heard him say So grey is the face of every mortal
fairy feller is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2013., 12:18   #85
Znači morat ću se baciti u lov na epizodu 04 (ful verzija).

Meni se serija sviđa. Polako nas uvodi u Hanibalovu boleštinu - baš me znanima kako netko, tko nema pojma tko je Hanibal, gleda na seriju.
__________________
#sprehitisemiro
#nedajsefico
robot jura is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2013., 12:30   #86
Quote:
fairy feller kaže: Pogledaj post
Ok, g.j. hobbs nije taj ripper koga su spominjali u sestoj epizodi ali kako su ono njega zvali?
Joj,ne mogu se sjetiti,ali po svemu sudeći to je djelo Hannibala zato i je nastradala Jack-ova pomoćnica.
sandrsbify is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2013., 12:44   #87
Quote:
sandrsbify kaže: Pogledaj post
Joj,ne mogu se sjetiti,ali po svemu sudeći to je djelo Hannibala zato i je nastradala Jack-ova pomoćnica.
Chesapeake ripper. To je to.

Zadnje uređivanje sandrsbify : 05.05.2013. at 13:33.
sandrsbify is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2013., 13:48   #88
Quote:
robot jura kaže: Pogledaj post
Polako nas uvodi u Hanibalovu boleštinu - baš me znanima kako netko, tko nema pojma tko je Hanibal, gleda na seriju.
Ima li takvih?

Meni je ovo tako teško za gledat, mučno, mračno. Ona scena s onim anđelima, jeza.

Fuller je, čini mi se, negdje kritizirao gledateljstvo koje gleda kako serijski ubojice paradiraju po televiziji jedan za drugim pa nam je sad dao zbilja "serial killer overdose".

Dead Like Me, Waterfalls i Pushing Daisies su zbilja kultne serije. Ne bih se čudila da bude i ova, prelijepo je napravljena; ko kad imaš omiljen parfem, ali ti ga pojačaju na deset puta intenzivnije, dok te ne počne gušiti.
darius-britt is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2013., 13:56   #89
Quote:
robot jura kaže: Pogledaj post
Znači morat ću se baciti u lov na epizodu 04 (ful verzija).

Meni se serija sviđa. Polako nas uvodi u Hanibalovu boleštinu - baš me znanima kako netko, tko nema pojma tko je Hanibal, gleda na seriju.
Pogledao sam ju i ja. Oke je epizoda. Malo antiklimaticka ako se mene pita, ali sve u svemu vrijedi ju pogledati.

Ja ne znam bas sve o Hannibalu. Znam da je bio kanibal, psihopat i u zatvoru jer sam kao mali pogledao "Kad jaganjci utihnu" ili kako se vec zvao film, ali i dalje mi je serija odlicna i nemam problema s pracenjem sta se dogadja. Jedina odvratna scena do sada mi je bila ova prosla, kada je tip s prstima sjebo oci onoj sestri. Ne volim kada se prcka po ocima

Quote:
Joj,ne mogu se sjetiti,ali po svemu sudeći to je djelo Hannibala zato i je nastradala Jack-ova pomoćnica.
Hannibal je bio taj Chesapeake Ripper i zato je popizdio kada su rekli da je onaj u mentalnoj instituciji ripper. Onda je poceo slati Jacku poruke od one Miriam da mu pokaze da imaju krivog tipa.
__________________
wand 1: "Sreća tvoja da ja ne moderiram ovaj PDF. Kod mene ne Gospodarstvu ne bi preživio ni 5 minuta s takvim znanjem, ponašanjem i priglupim teorijama urote."
Happy Dejection is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2013., 14:03   #90
Quote:
Happy Dejection kaže: Pogledaj post
Pogledao sam ju i ja. Oke je epizoda. Malo antiklimaticka ako se mene pita, ali sve u svemu vrijedi ju pogledati.

Ja ne znam bas sve o Hannibalu. Znam da je bio kanibal, psihopat i u zatvoru jer sam kao mali pogledao "Kad jaganjci utihnu" ili kako se vec zvao film, ali i dalje mi je serija odlicna i nemam problema s pracenjem sta se dogadja. Jedina odvratna scena do sada mi je bila ova prosla, kada je tip s prstima sjebo oci onoj sestri. Ne volim kada se prcka po ocima



Hannibal je bio taj Chesapeake Ripper i zato je popizdio kada su rekli da je onaj u mentalnoj instituciji ripper. Onda je poceo slati Jacku poruke od one Miriam da mu pokaze da imaju krivog tipa.
Skuzio sam da je on taj ripper ali koji je bio nadimak za g.j. hobbsa?
__________________
I watched as fear took the old men's gaze, Hopes of the young in troubled graves, 'I see no day' I heard him say So grey is the face of every mortal
fairy feller is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2013., 14:13   #91
Minnesota Shrike
__________________
wand 1: "Sreća tvoja da ja ne moderiram ovaj PDF. Kod mene ne Gospodarstvu ne bi preživio ni 5 minuta s takvim znanjem, ponašanjem i priglupim teorijama urote."
Happy Dejection is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2013., 15:12   #92
Quote:
Happy Dejection kaže: Pogledaj post
Minnesota Shrike
Hvala. Bio sam lijen da to guglam i trazim. Al cini mi se da se i ovaj ripper spominje od prve epizode, kaj ne?
__________________
I watched as fear took the old men's gaze, Hopes of the young in troubled graves, 'I see no day' I heard him say So grey is the face of every mortal
fairy feller is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2013., 15:25   #93
Quote:
fairy feller kaže: Pogledaj post
Hvala. Bio sam lijen da to guglam i trazim. Al cini mi se da se i ovaj ripper spominje od prve epizode, kaj ne?
Ne, mislim da se u ovoj epizodi prvi puta spominje. Spominjao se samo kopiket od Minnesota Shrike-a koji je zapravo Hannibal.
__________________
wand 1: "Sreća tvoja da ja ne moderiram ovaj PDF. Kod mene ne Gospodarstvu ne bi preživio ni 5 minuta s takvim znanjem, ponašanjem i priglupim teorijama urote."
Happy Dejection is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2013., 15:43   #94
Quote:
Happy Dejection kaže: Pogledaj post
Ne, mislim da se u ovoj epizodi prvi puta spominje. Spominjao se samo kopiket od Minnesota Shrike-a koji je zapravo Hannibal.
Ok, hvala. Pomijesalo mi se malo jer tolko tih rippera imaju. Skuzio sam da je hannibal imitator hobbsa i ripper iz ove zadnje.
__________________
I watched as fear took the old men's gaze, Hopes of the young in troubled graves, 'I see no day' I heard him say So grey is the face of every mortal
fairy feller is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2013., 16:52   #95
Gledam sada Hannibala...Koja uvodna scena, morala sam se pokrit preko ociju...Bas su dobri!
Ricarda Gasquet is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2013., 17:10   #96
Quote:
fairy feller kaže: Pogledaj post
Ok, hvala. Pomijesalo mi se malo jer tolko tih rippera imaju. Skuzio sam da je hannibal imitator hobbsa i ripper iz ove zadnje.
Tako je. A ovaj iz mentalne institucije je kopiro Hannibala jer je onaj direktor(ili kako god se to vec zove) bolnice ga izmanipulirao da on misli da je taj Ripper. Ako se dobro sjecam, mislim da su rekli da je direktor te umobolnice profilirao Rippera dok je ubijao, pa zato zna kako je ubijao svoje zrtve.
__________________
wand 1: "Sreća tvoja da ja ne moderiram ovaj PDF. Kod mene ne Gospodarstvu ne bi preživio ni 5 minuta s takvim znanjem, ponašanjem i priglupim teorijama urote."
Happy Dejection is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2013., 17:28   #97
Quote:
Happy Dejection kaže: Pogledaj post
Tako je. A ovaj iz mentalne institucije je kopiro Hannibala jer je onaj direktor(ili kako god se to vec zove) bolnice ga izmanipulirao da on misli da je taj Ripper. Ako se dobro sjecam, mislim da su rekli da je direktor te umobolnice profilirao Rippera dok je ubijao, pa zato zna kako je ubijao svoje zrtve.
sandrsbify is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2013., 19:33   #98
Ajme, zažmirih kad je Will počeo kopat oči onoj medicinskoj sestri.

Odlična epizoda, odlična serija i iritira me glupi NBC jer joj uopće ne daje šansu. Serija ionako ima 13 epizoda, mogli su stavit jednu nakon Voicea, jednu nakon Grimma da dođu novi gledatelji. Ovako mi se čini da će uć u "hall of fame of Bryan Fuller's awesome yet canceled shows" gdje se već nalaze Dead like me, Wonderfalls i Pushing daisies.
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2013., 09:52   #99
Ovo je bila zanimljiva epizoda. Sviđa mi se što su uveli Chiltona i kako ga ovaj lik glumi. Dobro podsjeća kako ga je Anthony Heald glumio, onako ljigav i ambiciozan tip. Jedino što mi neuvjerljivo bilo to da su on i Hannibal stari prijatelji... Mislim stvarno! Ponekad serija ne poštuje baš filmove koji su joj prethodili. Poput one scene kad Hannibal razgovara sa Willom i onda govore kako su se obojca uvijek osjećali kao autsajderi pa govore o djetinjstvu. Potpuno se ignorirala radnja iz Hannibal Rising.
Al dobro, drago mi je da smo napokon vidjeli Hannibala na djelu
Mišell is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2013., 08:06   #100
Quote:
Jay&AmberFan kaže: Pogledaj post
Ajme, zažmirih kad je Will počeo kopat oči onoj medicinskoj sestri.
uf,ne volim ni ja kad se čačka po očima.
sandrsbify is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:47.