Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.12.2013., 15:05   #41
Fenomenalno. Jedva čekam.
RoboWarrior is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2013., 23:33   #42
Zasad pogledala 2 ep ali je serija fenomenalna. Nema trenutka da je dosadan.
__________________
After all this time? - Always.

Motto
BlueSka is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2013., 17:26   #43
Pogleda sam 6ep. i dosta mi je dobra serija, najviše zahvaljujući Spaceyu Inače izbjegavam političke serije u širokome luku jer su dosadne,smorne i praone mozga. No ova je za razliku od ostalih drukčija, baš pokazuje kako su političari manipulativni i da svak gleda na svoju fotelju tj. guzicu.

Drago mi je da je Netflix, sviđa mi se njihovo izbacivanje serija u jednome danu.
Znači druga sez. je polovicom drugoga miseca, odlično nema mi puno čekanja.
__________________
♠ Killed By Death ♠
Vasily is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2013., 11:15   #44
Sezona 2 kreće 14.2.2014.
Jarvis is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2013., 19:51   #45
Quote:
Jarvis kaže: Pogledaj post
Sezona 2 kreće 14.2.2014.
I završava 14.2.2014.
__________________
light touched my hand in a dream of golden skans
osoba_a is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2013., 23:24   #46
S obzirom kako je svaki treći post u temi, Kayin post, serija je zasigurno više nego vrhunska. Morat ću si pronaći vremena i pogledat je.
__________________
"People like to invent monsters and monstrosities. Then they seem less monstrous themselves… they feel better then. They find it easier to live."
Kava07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2013., 17:42   #47
@Kava, samo ti prcaj.
Ja sam vrijedna, radim ko crv u kamenu, diskutiram ovdje sama sa sobom ne bi li tema imala barem par stranica.

Quote:
osoba_a kaže: Pogledaj post
I završava 14.2.2014.
kaya714 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2013., 23:53   #48
Još jedan fan serije Pogledao na preporuku iako sam vrlo malo znao, ipak me je "iznenadila" serija... Možda sam očekivao nešto tipa "West Wing" (Zapadno krilo) ali teško za pratiti poput The Newsroom; ali zapravo je dosta zanimljivo, dinamično, dark... Spacey je standardno dobar, legenda od glumca (meni od dražih), ali najviše me se dojmila Robin Wright, već sam bio zaboravio na nju, dosta dobro je odglumila hladnoću a u isto vrijeme suptilno se bori u sebi itd... I da, nisam mislio da će Francis ići tako daleko da bi ubio...

Jedva čekam drugu sezonu
__________________
I've never been confronted with my own thoughts
They don't bother me when I'm alone...
Lex Luthor is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2013., 11:46   #49
U iscekivanju druge sezone pogledao cjelokupni UK serijal. Zaspoilao sam si dosta toga, ali vrijedilo je.
__________________
ORJUNA
Medou is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2013., 15:12   #50
Nisam ni znala za UK verziju. Dojmovi? Koja ti je bolja?
__________________
Nobody cares. Work harder.
Miss Hyde is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2013., 15:16   #51
House of Cards trilogija se sastoji od House of Cards, To Play The King i The Final Cut. Svaka sezona ima po 4 nastavka od 50 minuta. Posljednja sezona je najslabija, ali i kao takva meni je bila zanimljiva. Ian Richardson je fenomenalan u glavnoj ulozi. Prvo sam pogledao americku verziju i ona mi je bila sjajna. No kako sam i prije znao gledati BBC dramske serije, engleska verzija mi se jako svidjela. Ipak kao covjek odrastao vise na americkim nego na engleskim serijama, americka verzija mi se vise svidja.

Nemojte se ljutiti, iako volim serije, ne znam ih strucno analizirati. Analiziram ih kroz prizmu kvalitete glume i scenarija. Engleska verzija produkcijski normalno slabija, ali kvalitetom sigurno nece razocarati. Pazite se jedino spoilanja jer prate isti literarni predlozak, naravno uz modifikacije.
__________________
ORJUNA
Medou is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2013., 16:37   #52
Quote:
osoba_a kaže: Pogledaj post
I završava 14.2.2014.
Meni je to glupo, nema iščekivanja, da pričamo tjednima o tome i sl.
__________________
.
Michael Collins is online now  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2013., 12:37   #53
Pogledao sam prve tri epizode, zasada itekako uživam.
__________________
"People like to invent monsters and monstrosities. Then they seem less monstrous themselves… they feel better then. They find it easier to live."
Kava07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2013., 12:40   #54
Ja sam upravo završija sa čitavom sezonom Ali epizoda 10,11,12 i 13 vrh Jedva čekam drugu sezonu, klupko se počelo odmotavati
__________________
♠ Killed By Death ♠
Vasily is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2014., 19:48   #55
House of Cards - Season 2 - Official Trailer

jedva čekam
triac is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2014., 19:54   #56
Isuse, nitko nije toliko otkačen da odmah pusti sve epizode.
Možda bi Netflix trebal češće delati serije.
cosanostra is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2014., 20:15   #57
Pogledao ovo u 3 dana i oduševljen sam.
Spacey, Robin Wright i Michael Kelly, kakve hladne manipulativne pojave
Bračni par Underwood je valjada najčudniji u povijesti televizije.

Radnja odlična, zadnjih 5 epizoda me držalo na rubu stolice i na kraju mi je tak bilo žao Russoa.
Frank Underwood je jedan od najboljih televizijskih negativaca, ne zaziva niti malo simpatije kao Dexter ili Walter White, ali mora mu se priznati snalažljivost, manipuliranje i planiranje, a i savjeti koje daje u kameru nisu za odbaciti.
Sve u svemu i početku sam navijao za njega, ali me kao i svaki političar razočarao.
Sad navijam da ga Zoe i ekipa riješe, no nekako mislim da će se izvući kao što se i svaki političar izvuče iz govana.

I da es za odmah puštene sve epizode.
Corvus is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2014., 01:47   #58
On uopće nije tipični političar, inteligentan je i sâm samcat uspije izmanipulirat svakoga, ok, uz pomoć svoje žene. Ali, nije da zove ljude okolo, moli, prosi da mu zaposle maloga i slično. Ovaj je političar iznimno inteligentan, proračunat ali i šarmantan i mudar. Da imamo više takvih...
Ok, i dalje bismo bili u sranju, ali ovo je mala idealizacija političara kao što je Hannibal idealizacija psihopata.
Meni su i on i Zoe super, ne znam za koga da prije navijam. Bilo bi super kad ne bi bili totalno suprostavljeni.
cosanostra is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2014., 15:24   #59
moram se založiti za britansku verziju iako treba imati na umu da sam naklonjenija britanskim serijama .. također treba imati na umu da je britanska verzija snimljena prije 20ak godina, ali i dan danas je vrlo zanimljiva i vrlo nagrađujuće iskustvo gledanja .. bila je aktualna tada, a može se iskoristiti i na današnju situaciju .. političke igrice, manipulacije ne zastarjevaju .. ian richardson teško da će nekoga ostaviti ravnodušnim you might think that, i couldn't possibly comment
__________________
She is watching the detectives..
I am not a number, I am a free man..
VaVaVoom is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2014., 22:03   #60
Frank Underwood je car.

Sent from my GT-S5670 using Tapatalk 2
__________________
život je paradižot
zamantana is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:23.