Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.05.2014., 14:02   #1
Dominion (2014-2015)



Quote:
Dominion is an American apocalyptic supernatural action television series created by Vaun Wilmott. It is loosely based on the 2010 film Legion, written by Peter Schink and Scott Stewart. In December 2013, Syfy ordered a pilot episode and the series premiered on the American cable television network Syfy on June 19, 2014.

The show is filmed in Cape Town, South Africa. Stewart serves as series executive producer, as well as director of the pilot episode, written by Wilmott. It was renewed for a 13 episode second season on September 25, 2014 and premiered on July 9, 2015.

This post-apocalyptic drama takes place in the year 25 A.E., when an army of lower angels has waged war against mankind. Coming out of the 25-year-long battle are newly fortified cities that protect humans who survived the war. The largest of the cities -- Vega, formerly Las Vegas -- sees two houses vying for control, as political upheaval and a shift in power are on the horizon.
Alex, a soldier helping protect Vega's aristocracy, is watched over by archangel Michael, the only angel to turn against his kind and side with humans during the Extermination War. Alex has a secret relationship with Claire, daughter of the Lord of the City, who wants her to marry someone else to help move the city past the caste system.

Cast: Christopher Egan. Tom Wisdom. Carl Beukes. Roxanne McKee. Luke Allen-Gale. Shivani Ghai. Rosalind Halstead. Anthony Head.


IMDB
SyFy



Moglo bi biti jebenica.
__________________
All You Zombies.

Zadnje uređivanje lie : 21.09.2015. at 20:45. Reason: apdejt
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2014., 17:38   #2
ovo gledam

__________________
This time next year, we'll be Millionaires

Zadnje uređivanje ellaria : 07.05.2014. at 17:49.
ellaria is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2014., 17:56   #3
SyFy? Gledaćese.
deedeedee is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2014., 18:52   #4
To se gleda
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2014., 18:59   #5
Bazirano na filmu ''Legion''? Moglo bi bit dobro.
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2014., 19:33   #6
Legion je bio meh film, ali kraj je kao stvoren za seriju. Iako ne podnosim religije i serije koje se vrte oko njih, ovo bi moglo biti dobro. Ne vidiš svaki dan man vs angels seriju.
__________________
Were you about to call me an asshole?!
Swagger is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2014., 19:45   #7
SyFy + Dominion; moja prva pomisao je bio Star Trek Pomalo sam razočaran
__________________
I've never been confronted with my own thoughts
They don't bother me when I'm alone...
Lex Luthor is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2014., 19:47   #8
Priznajem samo Dominon gdje su ovi dečki unutra :

__________________
Moto jednog foruma: Mi jesmo za demokratiju, a ne da svatko priča šta oće. ;)
general Martok is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2014., 09:10   #9
Legion je film s odličnom idejom, ali je na kraju ispao filmić s B pričom i B akcijom, unatoč par dobrih scena. Recimo, fora mi je bilo vidjeti anđela kako barata UZI-jem
__________________
"Glumiti, dozirati, biti distanciran ili hiniti emocionalnu hladnoću ne znači biti mističan. To naprosto znači biti pozer."
Dark Dizkober is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2014., 10:09   #10
Hmm, vidjet ćemo.
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2014., 22:42   #11
Nelos pilot, ima potencijala. Prica i vise nego ok, izvedba moze biti i bolja.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2014., 01:31   #12
Naspram filma pilot serije je remekdjelo

Može proći , gledam i sljedeću epku , ima potencijala samo neka ne rade puno zavrzlama i moglo bi ovo biti čist solidno
__________________
Masquerading as a man with a reason my charade is the event of the season and if I claim to be a wise man, well It surely means that I don't know/Don't be afraid. I'm going to give you the choice I never had.
leogirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2014., 11:31   #13
nezz

ne volim bas te bliska buducnost cirkus i distopija šprehe, al valjda će ih alex razjebat sve.

michael i gabriel su mi gg i anđeli u oklopu.
__________________
KHL.hr
swoop91 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2014., 15:08   #14
Previše se odmakli od filma. Ova cijela politička fanfara oko Vegasa je zanimljiva ali nepotrebna. Kad se sjetim kraja filma, Jeep, ona jebozovna ženka i dijete stoje na brijegu i gledaju na neki mali gradić. Nadao sam se da će tamo serija početi, stvaranje prve zajednice preživjelih, itd. Ispada da su u petnaest godina Vegas uspjeli održat skoro pa istim, izgradit zidine, dignit obranu, uvest cijeli sustav kasti. Previše kiča za postapokaliptički štih.

Ali dovoljno je zanimljivo da me drži pred ekran.

I da, ne sviđa mi se izbor Michaela i Gabriela.
__________________
Were you about to call me an asshole?!
Swagger is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2014., 16:25   #15
Misliš 25 godina ?

Politika će vjerojatno zasmetati vrlo brzo , ali mislim da se bez toga nije moglo
Meni čak ni smeta što su odmakli od filma, mada iskreno ni u filmu nisu postavili neke velike temelje
__________________
Masquerading as a man with a reason my charade is the event of the season and if I claim to be a wise man, well It surely means that I don't know/Don't be afraid. I'm going to give you the choice I never had.
leogirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2014., 20:53   #16
Ovo nije loše iako se nadam da će se poboljšat ili zadržat sadašnji nivo kvalitete:! Ništa extra ali solidno i koliko sam skužio većina glumaca su britanci što je za mene kvalitativni plus ! Gledat će se zasad !
__________________
Tvoja fabula je toliko neafirmistična da je u krajnjoj konsekvenci morbidno govoriti o tvojoj budućoj psihodijalektici?!
Derek Trotter is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2014., 22:43   #17
Efekti i akcija su bili ok, priča već viđeni klišeji. Ali ukupno zabavno i gledat ću dalje.
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2014., 12:46   #18
Serija je dosta dobra.
Ima potencijala, samo je priča već ižvakana 100x, podsjeća me malo i na Supernatural sa svim anđelima, izabranim i slično.
__________________
Moj blog (o kineskim mobitelima)
ag007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2014., 13:14   #19
Da, baš sam htio napisati da mi liči na spin off Supernaturala

Za sada mi je meh, blago dosadno, previše klišeja, mislio sam da će biti "inteligentnija" serija. No ovo je tek pilot. Moglo bi biti dobro.

Jedino što me stvarno živcira jesu sve one upaljene svijeće, izgleda da proizvođačima svijeća dobro ide u tom svijetu

E da, i onaj Gabrijel je prikazan kao neki primitivni čoban koji se spustio sa neke planine.
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2014., 16:10   #20
Evo i ja se bacio na gledanje Dominiona a nije Star Trek

Kao pilot nije loš, glumci ok, likovi ok, vizualno je sve u rangu SyFy-a možda za nijansu bolje (vidjet ćemo kada bude više borbi)...

Definitivno mi se ne sviđa ovaj klišej; generalova kći i vojnik/zabranjena ljubav i sve što ide uz to, i nadam se da sada kada znaju da je odabran da se ne budu protivili jer ću se od silne sapunice...

Kao ovisnik o SF/Fantasy popratiti ću još koju epku...
__________________
I've never been confronted with my own thoughts
They don't bother me when I'm alone...
Lex Luthor is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:23.