Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje > Žensko zdravlje

Žensko zdravlje Od mjesečnice do menopauze: za ginekološke probleme i pitanja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.01.2010., 00:13   #41
Gle, da te pička boli kad je stisneš onda bi to već bio slučaj za nas... ovako dok je sisa samo u pitanju - jok!










Zadnje uređivanje kiss me : 07.01.2010. at 00:20.
kiss me is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2010., 00:19   #42
A i to sto kazes
tulipancica is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2010., 00:21   #43
Quote:
kiss me kaže: Pogledaj post
Gle, da te pička boli kad je stisneš onda bi to već bio slučaj za nas... ovako dok je sisa smo u pitanju - jok!


Ako joj itko može dat savjet o sisama to si ti..sram te bilo..



Chansomps is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2010., 00:23   #44
To je zbog nejebice!
Meggi33 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2010., 00:24   #45
Quote:
CHANSOMPS kaže: Pogledaj post
Ako joj itko može dat savjet o sisama to si ti..sram te bilo..



Pa i ja svoje stišćem, pa se ne dolazim s tim falit vođe
kiss me is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2010., 00:25   #46
Quote:
tulipancica kaže: Pogledaj post
Idi na podforum zensko zdravlje
Malena a sad ozbač,poslušaj savjet kolegice!
Meggi33 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2010., 00:27   #47
Quote:
kiss me kaže: Pogledaj post
Pa i ja svoje stišćem, pa se ne dolazim s tim falit vođe
Sumnjam da ti je zgodno ležat na prsima s tim..finim..sisaman
Chansomps is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2010., 00:31   #48
Veli ženka pokraj mene da se zna stvorit grudvica u mliječnim kanalima odnosno mastitis. Neka proba napipat dali kakva krvžica. Onda je to sto posto to. Jemput je završila na hitnoj i tamo su joj rekli da je to to. Zato to lijeka nema, neka popije tabletu protiv bolova i neka otrpi.
Hans Asperger is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2010., 00:40   #49
Quote:
CHANSOMPS kaže: Pogledaj post
Sumnjam da ti je zgodno ležat na prsima s tim..finim..sisaman
Pa u ravnini sam s jastukom, pa nemam problema s leđima
kiss me is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2010., 01:00   #50
Ja sam imala isti problem, ali pred mengu. Navodno je zbog ludovanja hormona, u tom slucaju je bezopasno(cista) i meni je prošlo samo od sebe. I onda se opet nakon nekog vremena pojavila, odnosno stalno je tu-samo se kod hormonalnih promjena uveća pa su grudi osjetljivije.
Uvijek možeš otići kod doktora na pregled koji će te uputit dalje i nemoj da ti bude neugodno.
nani2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2010., 01:23   #51
evo ja ću da ti pomognem...susrela sam se s tim dva puta....jednom samo jedna sisa ...jednom oba dvije...tak su me bolile i postajale krutije neznam kak da se drukčije izrazim.....začepljeni mlječni kanali....svaki put sam bila u bolnici i oni te tamo malo prepipkaju i kažu da kupiš gaze i fiziološku otopinu i držiš obloge....i od toga bi trebalo proči......ili ti može bit ako trebaš dobit mengu.....ako ne odi doktoru nek provjeri i problem riješen !!!
Sony beba is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2010., 02:39   #52
normalno da te bole grudi jer rastu...
i bolit ce dok se ne razviju do kraja,mozes osjetit peckanje,tupu bol,rezanje,i malo nateknutost...al budi sretna,sam nek rastu,trebat ce ti u zivotu
__________________
Kad pripadam tebi, tad konačno potpuno pripadam i samome
sebi.
librica is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2010., 02:41   #53
Quote:
Sony beba kaže: Pogledaj post
evo ja ću da ti pomognem...susrela sam se s tim dva puta....jednom samo jedna sisa ...jednom oba dvije...tak su me bolile i postajale krutije neznam kak da se drukčije izrazim.....začepljeni mlječni kanali....svaki put sam bila u bolnici i oni te tamo malo prepipkaju i kažu da kupiš gaze i fiziološku otopinu i držiš obloge....i od toga bi trebalo proči......ili ti može bit ako trebaš dobit mengu.....ako ne odi doktoru nek provjeri i problem riješen !!!
ak te jace boli,stavi mrzle obloge i popij si nekaj blazeg za protiv bolova...
__________________
Kad pripadam tebi, tad konačno potpuno pripadam i samome
sebi.
librica is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2010., 02:42   #54
Quote:
Hans Asperger kaže: Pogledaj post
Veli ženka pokraj mene da se zna stvorit grudvica u mliječnim kanalima odnosno mastitis. Neka proba napipat dali kakva krvžica. Onda je to sto posto to. Jemput je završila na hitnoj i tamo su joj rekli da je to to. Zato to lijeka nema, neka popije tabletu protiv bolova i neka otrpi.
nemre imat mastitis kad ne doji,a mlijecni kanali su u fazi razvoja...
__________________
Kad pripadam tebi, tad konačno potpuno pripadam i samome
sebi.
librica is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2010., 03:48   #55
Quote:
hillarius kaže: Pogledaj post
Zdravo svima, evo ne znam dal je ovaj topic za LJES, al tu vas je najviše a hitno mi je potreban savjet.
Dakle, imam 16 godina i već 3-4 dana osjećam bol u desnoj dojci, ali isključivo kad ju dotaknem ili čak noću kada ležim na trbuhu. Kada ju pritisnem osjećam u središtu nešto tvrđe.. dok je u lijevoj sve sasvim normalno. Pa me zanima, dal se netko već susreo od vas s tim i dal se trebam zabrinut ili je možda stvar u rastu pošto još uvijek nosim jedinicu :/

Unaprijed zahvaljujem
eee tak je i meni sa jetrom
antun is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2010., 03:57   #56
[QUOTE=kiss me;24387409]Gle, da te pička boli kad je stisneš onda bi to već bio slučaj za nas... ovako dok je sisa samo u pitanju - jok!

A jes fakat djevojko kolega ti je sve reko!
Ak te cikica boli odi čika doki nek popipa.mi smo ti više ovako neznam kak bi reko ono -nije raja nije doktor-
neg znaš ono,od frljoke jebga

__________________
Mea parvitas
wecoo is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2010., 12:09   #57
ajd fala dobrim ljudima na savjetima
__________________
" No pain - no gain! "
hillarius is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2010., 13:03   #58
Quote:
hillarius kaže: Pogledaj post
Zdravo svima, evo ne znam dal je ovaj topic za LJES, al tu vas je najviše a hitno mi je potreban savjet.
Dakle, imam 16 godina i već 3-4 dana osjećam bol u desnoj dojci, ali isključivo kad ju dotaknem ili čak noću kada ležim na trbuhu. Kada ju pritisnem osjećam u središtu nešto tvrđe.. dok je u lijevoj sve sasvim normalno. Pa me zanima, dal se netko već susreo od vas s tim i dal se trebam zabrinut ili je možda stvar u rastu pošto još uvijek nosim jedinicu :/

Unaprijed zahvaljujem
a zasto ne pricas sa majkom drago dijete nego pitas ljude ovdje?
Loonatic is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2010., 17:42   #59
Quote:
hillarius kaže: Pogledaj post
Zdravo svima, evo ne znam dal je ovaj topic za LJES, al tu vas je najviše a hitno mi je potreban savjet.
Dakle, imam 16 godina i već 3-4 dana osjećam bol u desnoj dojci, ali isključivo kad ju dotaknem ili čak noću kada ležim na trbuhu. Kada ju pritisnem osjećam u središtu nešto tvrđe.. dok je u lijevoj sve sasvim normalno. Pa me zanima, dal se netko već susreo od vas s tim i dal se trebam zabrinut ili je možda stvar u rastu pošto još uvijek nosim jedinicu :/

Unaprijed zahvaljujem
drugarice idi kod doktora na pregled...ovako preko foruma ti mogu reći da imaš čudne simptome koji se ne podudaraju...kažeš da osjećaš nešto tvrđe u središtu
ali istovremeno i bol, pa tako na sreću nije ono na šta sam ja pomislio na početku a također i premlada si za takvu bolest...ali ipak ti kod doktora barem jednom godišnje na pregled dojke a pogotovo djevojke preko 25,26. godine života...inače žene izbjegavaju preglede dojke a pogotovo one koje žive na selima a karcinom je jedna gadna stvar ak se ne otkrije na vrijeme i ostavlja zaista loše i fizičke i psihičke posljedice na ženu...e da ja ne dužim dalje ipak ovo nije dio foruma namijenjen za ovu temu...
Donald Duck is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2010., 17:45   #60
mene isto boli pred mengu par dana i to isto samo desna dojka

ako sumnjaš na nešto neku kvržicu odi kod doktora
Good-rulez is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:13.