Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje

Zdravlje Najvažnija stvar na svijetu
Podforumi: Žensko zdravlje, Stomatologija i oralna higijena

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.03.2004., 17:00   #21
Ja sam bila kod dva dermatologa u Zg. Inače, hrvatski dermatolozi navodno nisu baš nešto (kažu doktori), to navodno idu specijalizirati loši studenti.

Ali moje iskustvo je manje-više ok. Prvi dermatolog kod kojeg sam bila (kod kojeg možeš doći s uputnicuom) je dr. Zlata Sviben RAdovčić u Domu zdravlja studenata. Žena je navodno stručnjak, ali je malo bezobrazna, relativno neljubazna i onako bolno iskrena, pa te ubije u pojam (ja sam išla zbog ispadanja kose).

Zbog toga sam bila samo jednom. Drugi dermatolog kod kojeg idem već jako dugo je dr. Maja Ceković, u privatnoj poliklinici Dermangio, adresa je Pod zidom (kod Dolca). Prvi pregled je 200kn, a kontrole su 150. Mislim da možeš doći i ako imaš privatno zdravstveno osiguranje (Addenda ili tako nešto). S njom sam jaaaako zadovoljna, stanje mi se jako popravilo i dobar je stručnjak, izuzetno ljubazna i draga.

matsa is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2004., 23:05   #22
Puno vam hvala na pomoci!!



__________________
Postujte bakterije - to je jedina kultura koju vecina ljudi ima u sebi.
Sanja :o) is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2004., 20:25   #23
Question Dobar okulista u Zagrebu

Trebao bi otići na pregled za oči (kratkovidnost + astigmatizam), jer nisam bio već duže vrijeme,a trebao bi nove naočale.
Zanima me koji je dobar okulista, jer ne želim da mi netko za par minuta izmjeri diptriju u stilu "gužva mi je žurim".
Da li uzeti uputnicu kod liječnika i otići u neku bolnicu ?
Ako da, u koju ?
Možda otići privatno kod nekog okuliste ?
Gdje ?
Koji su optičari dobri ?
Naime već mi se par puta dogodilo da mi naprave cvike koje baš ne odgovaraju u potpunosti kutu astigmatizma.. pa ne bi htjel ponoviti to isustvo !

Hvala !
Miljac is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2004., 21:11   #24
hej
evo ovako. da ne ispadne da nekog hvalim ili nesto. imam malu dioptriju i astigmatizam..i mogu reci da je tesko da ce ti netko zbilja dobro napraviti pregled...

preporucujem ti dr. curuvija-opacic u zagrebu. ona ima privatnu ordinaciju ispod slosserovih stuba, tamo preko puta one nove benzinske (Langov trg). idem kod nje vec 4 godine.. pregled nije skup (250-280 kn) i zbilja je izuzetna.

prije nje sam preko zdravstvenog bila na rebru i naocale i lece su mi bile totalno lose...ali mislim da to ipak ovisi o doktoru...

eto odi kod nje pa mi javi kako je bilo.

zena inace rjesava i teze slucajeve iz svih dijelova hrvatske i cula sam preporuke za nju iz vise izvora.

iako ovo ispada kao reklama. mislim da to nije jer smatram da se za one ljude koji izuzetno rade svoj posao i koji su strucnjaci u tome treba cuti i pohvaliti ih...a nazalost, uglavnom se prica o onim losima.
__________________
discovering the world
Studentica is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2004., 02:30   #25
ja sam cula da je opto centar u vlaskoj ok,pregled im je besplatan ak kupis kod njih naocale ili lece..
dundo220 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2004., 02:41   #26
Quote:
Studentica kaže:
preporucujem ti dr. curuvija-opacic u zagrebu. ona ima privatnu ordinaciju ispod slosserovih stuba, tamo preko puta one nove benzinske (Langov trg). idem kod nje vec 4 godine.. pregled nije skup (250-280 kn) i zbilja je izuzetna.
jos jedan glas za curuviju

idem kod nje već nekih 8-9 godina, žena je stvarno savjesna
326 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2004., 20:28   #27
Please, preporucite mi dobrog zubara u Osijeku

Moze i privatnika. Hvala unaprijed.
_Iva_25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2004., 22:19   #28
Zvonimira Jelinić, dom zdravlja u donjem gradu. Genijalna je i ako postoji i malo šanse da ti popravi zub mazit će ga i paziti samo da ga ne mora vaditi. Preporučam
__________________
Mene ne možeš opisati, mene možeš samo doživjeti.......
susjeda is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2004., 22:25   #29
Ja se isto pitam jel u Osijeku ima koji normalan zubar,a čak sam htjeo i topic otvorit.Jel ovaj zubar kod kojeg sam trenutno je totalni idiot kojemu se uopće neda radit,a kad nešto napravi bolje da nije ni radio.Za zubara
__________________
Surfujem...
Upravnik is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2004., 01:18   #30
Meni je super Krešo Guljaš. On radi na poliklinici.
Ja sam se inače prije jako bojala,ali on je jako dobar,smiren i ima razumijevanja.
Uvijek će pokušati izliječiti zub,bez obzira koliko to dugo trajalo,nego da ga vadi.

Ma sve u svemu
shoegal is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2004., 13:25   #31
dr.peso-sljepcevic.zubarica,radi u strossmajerovoj i izuzetno je dobra i pazljiva.
Cruela is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2004., 15:53   #32
dr. madjar na sjenjaku 48
nesto sitno doplatis uz ovo osnovno osiguranje (za bolje plombe i tak..)

__________________
discovering the world
Studentica is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2004., 16:38   #33
Odlicni ste, hvala svima!
_Iva_25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2004., 11:21   #34
Psiholog u Zg

Molim preporučite mi dobrog psihologa u Zagrebu.
Hvala!
anonymous is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2004., 23:50   #35
a za sto?
nisu svi psiholozi za sve..

mogu ti preporuciti kajjaznam prof. Flander- Buljan ak se radi o zlostavljanoj djeci
ili ako ides na operaciju mozga prof. Pacic-Turk
itd itd. ili psihologice u studentskom domu zdravlja na trgu hv. velikana ( ili kak god da se to mjesto zove trenutno) ako imas problema s ucenjem
ili Kalibro ak ti u firmi treba napraviti kakvo testiranje..
itd itd..
ima dobrih psihologa..ovisi za kaj ti treba
 
Odgovori s citatom
Old 06.09.2004., 13:32   #36
Trebam psihologa koji je uspjesno pomogao nekome tko je bio u depresiji, nesiguran u sebe, zatvoren, nestrpljiv, razdrazljiv, preosjetljiv, i sl.
(moze i privatni)
Hvala!
anonymous is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2004., 20:32   #37
Quote:
anonymous kaže:
Trebam psihologa koji je uspjesno pomogao nekome tko je bio u depresiji, nesiguran u sebe, zatvoren, nestrpljiv, razdrazljiv, preosjetljiv, i sl.
(moze i privatni)
Hvala!
AFAIK lijecenjem takvih problema se bave psihijatri, a ne psiholozi.
MaxB is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2004., 08:29   #38
jup depresija je psihijatrijsko podrucje..onakako je bas za dijagnozu..to se bez pocetne torture ljekovima nemre sam tak..
kasnije upada psiholog ako stvari krenu na bolje kao nastavak ove terapije ..

psihijatra za depresiju ne znam ni jednog..
jedino znam da cu bilo kojeg ovisnika poslat Sakomanu..al to je jedini psihijatar kojeg znam
 
Odgovori s citatom
Old 15.09.2004., 14:33   #39
Talking Molim savjet glede odabira stomatologa

Evo savrsenog mjesta da izreklamirate svog stomatologa

Molila bih toplu preporuku jednog kvalitetnog u Zagrebu koji radi preko zdravstvenog...please.... ..ili barem privatnika koji me nece ogoliti (novcano, jelte) do koze

Sencerely yours...

HVALA
__________________
Henry : Some people never go crazy. What truly horrible lives they must lead.

Zadnje uređivanje Taarna : 15.09.2004. at 15:08.
Taarna is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2004., 13:03   #40
u domu zdravlja siget - dr. penić- fantasticna zena.
debelakrava is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:25.