Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Magija i mistika

Magija i mistika Od parapsihologije do metafizike

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.11.2006., 20:10   #1
Thumbs up Magija, spiritualnost, demonizam, vještičarstvo, visoka magija

Energija u nama, skrivena tama i skriveno svijetlo u nama, moć koju svi posjedujemo, ali je rijetko koristimo, MAGIJA.
Postoji više odjeljenja magije prema, khm, tematici,odnosno željenu učinku:
crvena-ljubav,ljubičasta-duša,zelena-novac,bijela-dobro,crna-zlo.
Najjednostavniji primjer bijele magije je:
Levitiranje:
nažalost eng.verzija:
"Light as a feather,stiff as a board"
Dvoje magova stavi ruke nad trećeg koji leži facom prema gore.
Zatim naglas govore ove gore riječi, glasno,sve tiše,pau sebi...,te ležeći mag počinje levitirati.


Netreba vam nikakva inicijacija,samo morate vjerovati u sebe, u svoj put koji odabirete.......
Trebate koju e-knjigu s tim sadržajem, pošaljite mi e-mail, napišite kojeg sadržaja knjigu trebate i poslat ću vam.

Najbolji linkovi :
www.rose-ariadne.com
www.spiritonline.com
www.spellsandmagic.com

i VAŠE SRCE!!!!!!!!!
AngelT is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2006., 20:13   #2
Ako imate nešto što želite podariti svijetu i svim čitateljima,samo pišite,svaka kap čin ocean i svaka je jednako bitna.
AngelT is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2006., 22:57   #3
Jedna od mojih najboljih sposobnosti koju nemam,ali trenutno je pokušavam svladati je telekineza.
Dobri link:
43things.com
to svi znate što je, neki kažu magija,neki unutarnja snaga, ja kazem oboje
AngelT is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2006., 23:05   #4
Quote:
angelt kaže:
Jedna od mojih najboljih sposobnosti koju nemam ...
__________________
You are -- so be happy
ninja_meditation is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2006., 21:04   #5
Quote:
angelt kaže:
Jedna od mojih najboljih sposobnosti koju nemam,ali trenutno je pokušavam svladati je telekineza.
Dobri link:
43things.com
to svi znate što je, neki kažu magija,neki unutarnja snaga, ja kazem oboje
Magija je - znanje i svjesnost kontrole kozmickim energijama, tako da ovaj tvoj citat (podebljani) je jedno te isto. Sve je u energiji!
__________________
/|\
vladdelucius is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2006., 21:19   #6
Wink

Quote:
vladdelucius kaže:
Magija je - znanje i svjesnost kontrole kozmickim energijama, tako da ovaj tvoj citat (podebljani) je jedno te isto. Sve je u energiji!

da, pa zato sam i podebljao......
AngelT is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2007., 16:39   #7
[QUOTE=AngelT;6417841]Jedna od mojih najboljih sposobnosti koju nemam,ali trenutno je pokušavam svladati je telekineza.
Dobri link:
43things.com
to svi znate što je, neki kažu magija,neki unutarnja snaga, ja kazem oboje[/QUOs :
Daj mi sam reci kaj ce ti to pogotovo u danasnjem svijetu ,u biti kaj s time zelis postici i da li mislis da ces tak djelovati na nekoga ili nesto
u biti smatram da su sile ovog svijeta materijalne puno jace od nekih kozmickih sila koje nemaju bas puno veze s nama.
pitija10000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2007., 21:14   #8
[QUOTE=pitija10000;7722815]
Quote:
AngelT kaže: Pogledaj post
Jedna od mojih najboljih sposobnosti koju nemam,ali trenutno je pokušavam svladati je telekineza.
Dobri link:
43things.com
to svi znate što je, neki kažu magija,neki unutarnja snaga, ja kazem oboje[/QUOs :
Daj mi sam reci kaj ce ti to pogotovo u danasnjem svijetu ,u biti kaj s time zelis postici i da li mislis da ces tak djelovati na nekoga ili nesto
u biti smatram da su sile ovog svijeta materijalne puno jace od nekih kozmickih sila koje nemaju bas puno veze s nama.


ti fakat ne kužiš.....meni se život totalno promijenio....više me ne zanima tolko materijalno koliko duhovno......materialno je jače od kozmičkih sila??? možda ako misliš na oružje ili nešto slično da....Neki jednostavno ne kuže da je ono šta je u duši važnije od bilo kakvog materijalnog sredstva...
Misli ti šta želiš,ja imam razloge zašto to radim-volim to, oduvijek me privlači,zanimljivo je, i još jedan razlog koji znaju samo Vlad De Lucius, H.P.Namaria, te još 4 osobe u koje imam potpuno povjerenje.....

meni je spiritualno puno važnije od materijalnog..naravno i materijalno nam treba,u to nema sumnje...
__________________
Shadow Warriors Site:
http://www.shadow-warriors.eu.tc
AngelT is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2007., 22:18   #9
[QUOTE=AngelT;7725509]
Quote:
pitija10000 kaže: Pogledaj post



ti fakat ne kužiš.....meni se život totalno promijenio....više me ne zanima tolko materijalno koliko duhovno......materialno je jače od kozmičkih sila??? možda ako misliš na oružje ili nešto slično da....Neki jednostavno ne kuže da je ono šta je u duši važnije od bilo kakvog materijalnog sredstva...
Misli ti šta želiš,ja imam razloge zašto to radim-volim to, oduvijek me privlači,zanimljivo je, i još jedan razlog koji znaju samo Vlad De Lucius, H.P.Namaria, te još 4 osobe u koje imam potpuno povjerenje.....

meni je spiritualno puno važnije od materijalnog..naravno i materijalno nam treba,u to nema sumnje...
Pa brijem da ja ne kuzim , a i ne kuzim kakve to veze ima s duhovnoscu , za mene je duhovnost zivljenje mog zivota stjecanje iskustva i za moj unutarnji zivot nije mi telekineza potrebna niti najmanje bitnije mi je razmisljanje i djelovanje u mom zivotu, propitivanje ,sazrijevanje na mom zivotnom putu,odnosi s ljudima upoznavanje sebe ,stvaranje svojih stavova i razvoj vlastite licnosti.
pitija10000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2007., 22:20   #10
[QUOTE=pitija10000;7726428]
Quote:
AngelT kaže: Pogledaj post

Pa brijem da ja ne kuzim , a i ne kuzim kakve to veze ima s duhovnoscu , za mene je duhovnost zivljenje mog zivota stjecanje iskustva i za moj unutarnji zivot nije mi telekineza potrebna niti najmanje bitnije mi je razmisljanje i djelovanje u mom zivotu, propitivanje ,sazrijevanje na mom zivotnom putu,odnosi s ljudima upoznavanje sebe ,stvaranje svojih stavova i razvoj vlastite licnosti.
Mislim da je duhovnost blize mudrosti nekoj zrelosti nego npr. telekinezi.
U biti duhovnost je realizacija vlastite licnost.
pitija10000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2007., 18:22   #11
Quote:
AngelT kaže: Pogledaj post
Jedna od mojih najboljih sposobnosti koju nemam,ali trenutno je pokušavam svladati je telekineza.
Dobri link:
43things.com
to svi znate što je, neki kažu magija,neki unutarnja snaga, ja kazem oboje
da
sweety850 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2007., 11:35   #12
Quote:
sweety850 kaže: Pogledaj post
da
Ja sam savladao telekinezu i mogu to i dokazati...
__________________
rembrandt
rembrandt is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2007., 13:23   #13
Quote:
rembrandt kaže: Pogledaj post
Ja sam savladao telekinezu i mogu to i dokazati...
ti ili elementali?
Q?# is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2007., 14:13   #14
Quote:
Q?# kaže: Pogledaj post
ti ili elementali?

On. Elementali nisu bića koja čine jedina nemoguće stvari. Neke stvari i čovjek može naučiti i savladati.
Druga je sad pak stvar što netko svoje nesposobnosti opravdava nemogućnošću da se to ikako nauči, a one koji ipak posjeduju te sposobnosti proglašava za osobe kojima pomažu elementali.

Onda je pijanist pod utjecajem elementala. On zapravo ne zna svirati. Sviraju elementali.
Onda matematičar ne zna računati. Računaju elementali.
Kompozitor ne komponira muziku. Komponiraju elementali.
A pravi čovjek je ljenčina i ništa pod živim bogom ne radi osim što si šilji odrešenu stvar.
Fingerpost is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2007., 14:10   #15
Quote:
rembrandt kaže: Pogledaj post
Ja sam savladao telekinezu i mogu to i dokazati...

Izvrsno. Mišak će biti i više nego zadovoljan da te pozove u emisiju NRZ. A i ja također. Stoga, javi se pa da napravimo to.
Fingerpost is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2007., 16:43   #16
Quote:
rembrandt kaže: Pogledaj post
Ja sam savladao telekinezu i mogu to i dokazati...
svladao? fino. Na koji nacin (mislim na tehnike?)
emnasut462 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2007., 22:12   #17
Quote:
rembrandt kaže: Pogledaj post
Ja sam savladao telekinezu i mogu to i dokazati...
Sta, pomeraš predmete?
__________________
manje je vise
elenni is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2007., 14:26   #18
[QUOTE=rembrandt kaze:]Ja sam savladao telekinezu i mogu to i dokazati...

a sta si ti savladao!? ako mozes dokazat onda i dokazi nama
v4ga is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2007., 13:27   #19
nekako mi se čini da se nije dobro igrat telekinezom jer ja sam se jako opekla... naime dok je krenulo počelo mi je sve ostalo ići na gore, kao da na sebe navlačiš zlo.... Katastrofa! ne preporučujem
 
Odgovori s citatom
Old 20.07.2007., 13:31   #20
Quote:
Wicca33 kaže: Pogledaj post
nekako mi se čini da se nije dobro igrat telekinezom jer ja sam se jako opekla... naime dok je krenulo počelo mi je sve ostalo ići na gore, kao da na sebe navlačiš zlo.... Katastrofa! ne preporučujem

Zašto? Ako život proživiš u strahu, to je kao da nisi ni živjela.
Pola tih nevolja dolazi od tog straha a druga polovina od neprikladnog odnosa sa okolinom. Prikladni odnos je: ne pričaj svakoj budali o onome što možeš.

A rezultate možeš polučiti pravilnim treningom i praćenjem rezultata. Ja sam koristila LPS, lako pokretne sustave, i rezultati su se pojavili.
center_godess is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:10.