Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Na rubu znanosti

Na rubu znanosti Istraživanja bez granica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.12.2018., 15:31   #1
Svjetski sistem "Matrix" piramida koja funkcioniše po principu vampirizma.

Svjetski sistem ili koji se u današnje doba modernim izrazom naziva matrix funkcioniše principom vampirizma umjesto fer razmjene energije koja je utrošena u djela i rad, on se zasniva na varanju i krađi energije. To esoterička tajna koja je sadržana u filmovima gdje su vampiri među glavnim ulogama. Tako imate ogroman iluzorni aparat koji isisava energiju iz vas čineći vas robovima, a vi pokorno radite dok se od vas krade energija koju ste uložili u taj rad podplaćivajući vas i ostavljajući vam tek toliko da imate sredstava da budete u režimu preživljavanja. Kada ste u režimu preživljavanja vi ste bespomoćni jer vam je oduzeta vaša moć ujedno ste i žrtve manipulacije koju od svoje umne sljepoće ne primjećujete, jer kada slijepac vodi slijepca obadva upanu u rupu, tako ste i vi svi u jednoj mračnoj piramidi dok je na vrhu piramide oko koje sve vidi i upravlja sa vama kao kazališnim lutkama. Sve dok ste pokorni što se očekuje od vas oko na vrhu piramide gleda bez treptanja i nijedna vaša akcija mu ne može promaći to je poput svjetskog bigbrothera, Piramide koje su građene u Egiptu simboliziraju taj sistem veliki kamen na vrhu piramide predstavlja manipulatorski entitet "Svevidjeće oko" koji upravlja sistemom to je božanstvo koje se predstavilo kroz razne svjetske religije i sekte kojem je veliki dio ljudi pokoran. Za rad koji ulažete u održanje te piramide vi ulažete energiju svoje krvi. ZABORAVITE DA POSTOJI NEŠTO BESPLATNO JER SVE ŠTO SE PROIZVODI NEKO JE VEĆ PLATIO KRVNU ŽRTVU ULOŽIO JE ENERGIJU SVOJE KRVI U TOM PROCESU. AKO HOĆETE FER RAZMJENU ENERGIJE energija uložene krvi u rad je 1/ 0,4 / 0,6 ili po modernim digitalnim kalkulatorima 1 podiljeno sa 0,4 podijeljeno sa 0,6 to je tajna razlamanja kruha u evanđelju u kojem je sadržana vrijednost krvne žrtve koja se ulaže u rad ili utrošak energije.
Sekhem is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2018., 19:49   #2
Svaka čast, ovakvu hrpu idiotarija ne može napisati svatko. Nisi baš najpismeniji ali nema veze, glavno da si ti proniknuo u funkcioniranje ovog svijeta.
Al dente is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2018., 20:16   #3
Quote:
Al dente kaže: Pogledaj post
Svaka čast, ovakvu hrpu idiotarija ne može napisati svatko. Nisi baš najpismeniji ali nema veze, glavno da si ti proniknuo u funkcioniranje ovog svijeta.
Nisam ja jedini koji proniče u te tajne još mnogo je slobodnoumnih ljudi čija je moć zapažanja na vrlo visokom nivou njihova svijest je oslobođena od lanaca iluzije jer su se probudili iz masovne hipnoze u koju je čitavo čovječanstvo zapalo prije mnogo tisući godina.
Sekhem is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2018., 23:46   #4
Quote:
Sekhem kaže: Pogledaj post
Nisam ja jedini koji proniče u te tajne još mnogo je slobodnoumnih ljudi čija je moć zapažanja na vrlo visokom nivou njihova svijest je oslobođena od lanaca iluzije jer su se probudili iz masovne hipnoze u koju je čitavo čovječanstvo zapalo prije mnogo tisući godina.
Kad se probudiš iz košare neznanja i idiotizma kojom se krećeš, kad (retorika) shvatiš da pametni ljudi smišljaju kako drugima, pa tako i tebi i drugim mindcrusherima, olakšati život, možda i pojmiš da nisi u pravu. Da ne postoje ni vještice ni vampiri ni maleni ni veli jože i da nikad nisu ni postojali.
Usput, znaš li što dobiješ kad 1 podijeliš s 0,4 pa sa 0,6? Ne dobiješ opet jedinicu. Rezultat je jedan skroz drugi iznos.
HepokS2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2018., 08:31   #5
Kako će vampirizam funkcionirti u svijetu gdje će se sve više ljudska aktivnost zamijeniti robotikom?
jednoumlje is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2018., 17:07   #6
Quote:
HepokS2 kaže: Pogledaj post
Kad se probudiš iz košare neznanja i idiotizma kojom se krećeš, kad (retorika) shvatiš da pametni ljudi smišljaju kako drugima, pa tako i tebi i drugim mindcrusherima, olakšati život, možda i pojmiš da nisi u pravu. Da ne postoje ni vještice ni vampiri ni maleni ni veli jože i da nikad nisu ni postojali.
Usput, znaš li što dobiješ kad 1 podijeliš s 0,4 pa sa 0,6? Ne dobiješ opet jedinicu. Rezultat je jedan skroz drugi iznos.
Ne pišem ja bukvalno o vampirizmu kao pijenju krvi ovdje se radi o nečemu drugom. Kada Isus razlama kruhove i ribe ne radi se o nekom nadnaravnom čudu pisac evanđelja je bio izvrstan matematičar u toj priči sakrio je razlomak tajna broja 33 ili točnije 3/3 ili imena Petar 5/5. Nije u pitanju množenje nego dijeljenje čovjek se putem reprodukcije dijeli, a ne umnaža. Također se stanice u njegovom tijelu dijele. U dijeljenju je čarolija.
Sekhem is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2018., 18:15   #7
Najbolje stvari su besplatne. Ljubav. Nema ničeg vrednijeg i neiscrpna je. Što je više daješ to ti se još više vraća. I to svi već sada imamo u sebi, u neiscrpnim količinama. Svi smo kreatori bez ograničenja.
Kako dižemo vlastite vibracije tako nam rastu sposobnosti i matrica postaje sve vidljivija i sve beznačajnija. Mi smo Bog, Kreator. Neograničena moć.U matrici se mogu držati oni koji su još zapeli u niskim vibracijama, što je u dosadašnjim uvjetima ovdje bilo lako. No u sadašnjim, novim uvjetima, stara matrica se raspada i nestaje, odlazi u nepovrat. Umjesto nje imamo sve više visoku svijest.
LLSkylights is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2018., 19:52   #8
Quote:
jednoumlje kaže: Pogledaj post
Kako će vampirizam funkcionirti u svijetu gdje će se sve više ljudska aktivnost zamijeniti robotikom?
Što misliš odakle potječe tehnologija među kojom su i roboti, tvorci matrixa je daju na kapaljku čovječanstvu, biti će stvorena samo suptilnija verzija matrixa vrši se update kada stari model postane nestabilan namjerno se izazove urušavanje kako bi se veća kontrola uspostavila uvođenjem novog sistema sa novim značajkama ali temelji su uvijek isti, to bi trebalo biti jasno svakome jer Matrix se resetuje sa vremena na vrijeme kada dosegne kritičnu tačku. Ako ozbiljno istražujete povijest shvatiti će te da se isti obrazac ponavlja. To je bit rečenice "History repeats." Njegova priča se ponavlja.
Sekhem is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2018., 20:56   #9
Quote:
Sekhem kaže: Pogledaj post
Ne pišem ja bukvalno o vampirizmu kao pijenju krvi ovdje se radi o nečemu drugom. Kada Isus razlama kruhove i ribe ne radi se o nekom nadnaravnom čudu pisac evanđelja je bio izvrstan matematičar u toj priči sakrio je razlomak tajna broja 33 ili točnije 3/3 ili imena Petar 5/5. Nije u pitanju množenje nego dijeljenje čovjek se putem reprodukcije dijeli, a ne umnaža. Također se stanice u njegovom tijelu dijele. U dijeljenju je čarolija.
Naravno, piju nam svi emotivnu energiju i na druge načine ima tih "vampira". Ali ima i pravih vampira koji naravno kad ugrizu od tog ne postaneš vampir ali popije krv.
Nema matematičke skrivalice oko loma kruha i to.
Kavaboz is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2018., 20:59   #10
Quote:
LLSkylights kaže: Pogledaj post
Mi smo Bog, Kreator. Neograničena moć.svijest.
Nismo Bog. Jesmo na sliku Božju, ali nemamo autoritet i silu kao Bog. Mi smo Adam.
Kavaboz is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2018., 21:04   #11
Quote:
Sekhem kaže: Pogledaj post
Što misliš odakle potječe tehnologija među kojom su i roboti, tvorci matrixa je daju na kapaljku čovječanstvu, biti će stvorena samo suptilnija verzija matrixa vrši se update kada stari model postane nestabilan namjerno se izazove urušavanje kako bi se veća kontrola uspostavila uvođenjem novog sistema sa novim značajkama ali temelji su uvijek isti, to bi trebalo biti jasno svakome jer Matrix se resetuje sa vremena na vrijeme kada dosegne kritičnu tačku. Ako ozbiljno istražujete povijest shvatiti će te da se isti obrazac ponavlja. To je bit rečenice "History repeats." Njegova priča se ponavlja.
Matrix je priča figurativna koja govori o sustavu jednom koji ljude koristi na potpuno negativan način kao stoku, potrošnu robu. Ali matrik je na zemlji, a ne zemlja. Bog je obečao da če uništiti djela zlih, u doba največeg napredka čovjeka u zlu, čovjeka koji je napunio svijet zlom, nazovimo to eto matrix, ako ti je tako interesantnije.
Kavaboz is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2018., 08:19   #12
Quote:
Sekhem kaže: Pogledaj post
Što misliš odakle potječe tehnologija među kojom su i roboti, tvorci matrixa je daju na kapaljku čovječanstvu, biti će stvorena samo suptilnija verzija matrixa vrši se update kada stari model postane nestabilan namjerno se izazove urušavanje kako bi se veća kontrola uspostavila uvođenjem novog sistema sa novim značajkama ali temelji su uvijek isti, to bi trebalo biti jasno svakome jer Matrix se resetuje sa vremena na vrijeme kada dosegne kritičnu tačku. Ako ozbiljno istražujete povijest shvatiti će te da se isti obrazac ponavlja. To je bit rečenice "History repeats." Njegova priča se ponavlja.
Spominjao si krvnu žrtvu teškim radom. Pa evo, ako je prije hrpa ljudi trebala da pomakne neki kamen, a sad vozač bagera to razbuca samo tak uz minimalan utrošak energije krvi... Nisu li se vampiri zajebali?
jednoumlje is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2018., 12:26   #13
Quote:
jednoumlje kaže: Pogledaj post
Spominjao si krvnu žrtvu teškim radom. Pa evo, ako je prije hrpa ljudi trebala da pomakne neki kamen, a sad vozač bagera to razbuca samo tak uz minimalan utrošak energije krvi... Nisu li se vampiri zajebali?
Kap nafte je za bager kao kap krvi za čovjeka, a za naftu se ratovi vode u kojima se proljeva mnogo krvi pa tako ako si bagerista za gorivo koje je u tvom bageru neko je već platio krvlju. Matrix je dobro simbolički oslikan Ouroborus-om zmijom koja jede sama sebi rep a drevno značenje te riječi je "Ja jedem." Što znači da u procesu samo održivosti matrix jede sam sebe zbog toga sam i napisao da radi po principu vampirizma.
Sekhem is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2018., 16:38   #14
Spas je odlazak u planine i čuvati ovce itd itd.. ?!?

Nego ovo s brojevima mi je fora (stara Biblija i td.), zato što je broj apstrakcija..ne postoji u svemiru.
Zapravo je taj okvir, matriks.
Fantasist is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2018., 18:47   #15
Quote:
LLSkylights kaže: Pogledaj post
Najbolje stvari su besplatne. Ljubav. Nema ničeg vrednijeg i neiscrpna je. Što je više daješ to ti se još više vraća. I to svi već sada imamo u sebi, u neiscrpnim količinama. Svi smo kreatori bez ograničenja.
Kako dižemo vlastite vibracije tako nam rastu sposobnosti i matrica postaje sve vidljivija i sve beznačajnija. Mi smo Bog, Kreator. Neograničena moć.U matrici se mogu držati oni koji su još zapeli u niskim vibracijama, što je u dosadašnjim uvjetima ovdje bilo lako. No u sadašnjim, novim uvjetima, stara matrica se raspada i nestaje, odlazi u nepovrat. Umjesto nje imamo sve više visoku svijest.
Okej. Imamo sve više visoku svijest, ali i dalje smo u robno-novčanom sustavu. Potrebna nam je hrana, odjeća, obuća (a ovdje prisutnima i internet). Možeš li dati kakav praktični primjer korištenja neograničenih moći visokih vibracija za dolaženje do onog što nam je potrebno za život?
Leteća is online now  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2018., 19:54   #16
Super si postavio ovako uopćenu teoriju, ničim strogo definirano, tako da je ničim ne možeš opovrgnuti.
jednoumlje is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2018., 00:20   #17
Quote:
Sekhem kaže: Pogledaj post
Ne pišem ja bukvalno o vampirizmu kao pijenju krvi ovdje se radi o nečemu drugom. Kada Isus razlama kruhove i ribe ne radi se o nekom nadnaravnom čudu pisac evanđelja je bio izvrstan matematičar u toj priči sakrio je razlomak tajna broja 33 ili točnije 3/3 ili imena Petar 5/5. Nije u pitanju množenje nego dijeljenje čovjek se putem reprodukcije dijeli, a ne umnaža. Također se stanice u njegovom tijelu dijele. U dijeljenju je čarolija.
Gdje je, i koja, tu tajna? Gdje je, i koja, tajna broja 1? Nauči biologiju pa ćeš shvatiti da se dijeljenjem umnožavaju.......

Quote:
Sekhem kaže: Pogledaj post
Što misliš odakle potječe tehnologija među kojom su i roboti, tvorci matrixa je daju na kapaljku čovječanstvu, biti će stvorena samo suptilnija verzija matrixa vrši se update kada stari model postane nestabilan namjerno se izazove urušavanje kako bi se veća kontrola uspostavila uvođenjem novog sistema sa novim značajkama ali temelji su uvijek isti, to bi trebalo biti jasno svakome jer Matrix se resetuje sa vremena na vrijeme kada dosegne kritičnu tačku. Ako ozbiljno istražujete povijest shvatiti će te da se isti obrazac ponavlja. To je bit rečenice "History repeats." Njegova priča se ponavlja.
Navij sat da ne zaboraviš uzet terapiju da ti ne promaknu tvorci matrixa kad sutra u 03:14 krenu obilazit svijet (na svakom mjestu će biti uvijek u isto vrijeme, točnio u 03:14).
HepokS2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2018., 13:03   #18
Quote:
HepokS2 kaže: Pogledaj post
Gdje je, i koja, tu tajna? Gdje je, i koja, tajna broja 1? Nauči biologiju pa ćeš shvatiti da se dijeljenjem umnožavaju.......



Navij sat da ne zaboraviš uzet terapiju da ti ne promaknu tvorci matrixa kad sutra u 03:14 krenu obilazit svijet (na svakom mjestu će biti uvijek u isto vrijeme, točnio u 03:14).
Ne odgovaram na provokacije, ako si pametan pozabavi se sa razlamanjem kruha i riba iz evanđelja na matematički način meni je trebalo 30 minuta da otkrijem što je pisac evanđelja kodirao unutra. Ne BRINEM SE ja da ću upasti u NEVOLJU i NE PLAŠIM se tvoraca matrixa oni ne mogu uništiti moju dušu mogu je samo staviti u novi ciklus života kao što to rade sa svakim živim bićem.
Sekhem is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2018., 13:08   #19
Quote:
HepokS2 kaže: Pogledaj post
Navij sat da ne zaboraviš uzet terapiju da ti ne promaknu tvorci matrixa kad sutra u 03:14 krenu obilazit svijet (na svakom mjestu će biti uvijek u isto vrijeme, točnio u 03:14).
Jok, tako je u Dark Cityju, a autor teme je u nekom sasvim drugom filmu.

Quote:
Sekhem kaže: Pogledaj post
Ne odgovaram na provokacije, ako si pametan pozabavi se sa razlamanjem kruha i riba iz evanđelja na matematički način meni je trebalo 30 minuta da otkrijem što je pisac evanđelja kodirao unutra. Ne BRINEM SE ja da ću upasti u NEVOLJU i NE PLAŠIM se tvoraca matrixa oni ne mogu uništiti moju dušu mogu je samo staviti u novi ciklus života kao što to rade sa svakim živim bićem.
A jel znaš savijat žličice?
Leteća is online now  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2018., 12:13   #20
Quote:
Leteća kaže: Pogledaj post
Jok, tako je u Dark Cityju, a autor teme je u nekom sasvim drugom filmu.



A jel znaš savijat žličice?
Sa savijanjem žlica su eksperimentirali pripadnici američkih tajnih službi kao i gledanjem na daljinu. U mom slučaju radilo se o telepatskom očitavanju misli i umetanju misli u isto vrijeme u umove više ljudi koji su bili u mojoj blizini čuo sam kako izgovaraju moju misao koju sam zamislio. To se sve odvijalo kad je čakra trećeg oka bila na nivou visokog funkcionisanja moje mišljenje je da treće oko varira u svome funkcionisanju kao i frekvencija ljudskog bića nekad je niža nekad viša jer ne može biti fiksna ovisi o protoku energije kroz sistem. Nekad je um stimulisan više nekad manje o tome ovisi njegova funkcionalnost u određenim trenutcima.
Sekhem is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:59.