Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.10.2011., 09:03   #1
Post Kad druga strana počne 'previše' i 'bezuvjetno' voljeti

Ja imam 30 a ona 26, zajedno smo godinu dana...
Živimo u različitim gradovima...
Malo smo različiti karakteri....

Ali u statu ja sam bio lud za njom, ona je vagala dali da uopće prohoda s menom.
Bila je skeptična s obzirom na daljinu i još niz drugih aspekata.....

Ali ja sam gurao, želi o sam da bude s menom....


I tako nekako je ja uspio pridobiti.... i bilo sve super dok je postojao balans, ona imala svoje prohtjeve a ja svoje i tako se malo natezali ali dobro je išlo....

Ali ona se sad zaljubila toliko da nema više uvijeta s njene strane,na sve pristaje, ja više ne moram trepiti itd....

ALI ja se počeo hladiti, nema adrenalina više, nema onog gušata.... kao da hodam s dobrim djetetom koje poslušno sve prihvaća a meni treba ŽENA i STRAST...

I šta da sad pametno radim.......? Neka čudna situacija....
onomat is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2011., 14:46   #2
Bezdušni sretniče

Otvorio si školjku i pronašao predivan biser.
A ti bi ga sad samo tako odbacio, ts-ts

Možda si u pravu.
Možda vrijednost bisera nije u njemu kao takvom nego u potrazi za njime.

A možda da ponovimo: 'Nolite iacere margaritas ante porcos'
W.Reich is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2011., 14:58   #3
Ljubav i jest bezuvjetna i nikad je nema previše. Isto kao i sa zdravljem i novcima
Glumiš frajera, a?
__________________
imala bih više postova, ali svaku temu zbrišu na kojoj ja nešto napišem.
Otrovno pero is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2011., 15:02   #4
moje skromno mišljenje je da si ti osoba koja:
a) želi ono što ne može imati (a kada to dobije više mu nije interesantno pa to više ne želi)
b) ne zna gramatiku (s menom - sorry znam da nema veze s temom, ali me to jednostavno izluđuje )
također prema mojem skromnom mišljenju osobe s problemom pod a) su rijetko sretne, pa ako je to tvoj problem nadam se da ćeš ga rješiti - sretno ti bilo!
bpobpo is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2011., 15:20   #5
Klasična priča s vezama u kojima se ljudi nadjebavaju umjesto da rade zajedno. Netko u nekom trenutku pukne i prepusti se, a drugoj strani to dopizdi...traži neku koja će tebe slomit.
__________________
military intelligence is a contradiction in terms
tabu82 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2011., 16:23   #6
Quote:
bpobpo kaže: Pogledaj post
moje skromno mišljenje je da si ti osoba koja:
a) želi ono što ne može imati (a kada to dobije više mu nije interesantno pa to više ne želi)
b) ne zna gramatiku (s menom - sorry znam da nema veze s temom, ali me to jednostavno izluđuje )
također prema mojem skromnom mišljenju osobe s problemom pod a) su rijetko sretne, pa ako je to tvoj problem nadam se da ćeš ga rješiti - sretno ti bilo!
ja sam A) čisti A) ....ali šta ću kad je tako...

Quote:
tabu82 kaže: Pogledaj post
Klasična priča s vezama u kojima se ljudi nadjebavaju umjesto da rade zajedno. Netko u nekom trenutku pukne i prepusti se, a drugoj strani to dopizdi...traži neku koja će tebe slomit.
Ali teško je s trideset naketi na nekoga tko će mi zavrtit mozgom...

Quote:
Otrovno pero kaže: Pogledaj post
Ljubav i jest bezuvjetna i nikad je nema previše. Isto kao i sa zdravljem i novcima
Glumiš frajera, a?
Ne glumim frajere već sam frustriran činjenicom da moja glava uvik iam izgovor za napuštanje i bijeg. Ali to tako dozira da tek nakon godinu dana signalizira.

Zadnje uređivanje Teta2U : 24.10.2011. at 20:13. Reason: multi fucking quote je lijepo objašnjen u pravilima!!!!
onomat is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2011., 16:33   #7
tvoj naslov je totalno druga tema.

po naslovu. ako ona trci za njime. vecinom on i daje trazi drugu. kad on trci za njom taj je opasan za ljude.

sto se tice teksta. zenama treba razlog a muskarcu samo lokacija. tako da se ne cudim tvojoj situaciji
MillionMan is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2011., 16:35   #8
Eh, stari moj, ja mislim da ti ne znas cijeniti to sto imas... Jer, imati nekoga tko te tako voli, i ne biti zadovoljan, po meni je ravno jebenoj nezahvalnosti...! Cijenim to sto zelis, ali imas toliko godina, i jos uvijek se ne zelis smiriti i imati nekoga tko te tak ludo voli...

Zanimljivo je to..: Cast svima koji tak razmisljaju, ali ja razmisljam ipak drugacije...

Savjetujem, trzni se malo i saberi, jer neces naci ponovno nekoga tko ce te tako voljeti...

Mozes imati zenu i strast, ali tko ti jamci da te ta tvoja zena i strast nece iznevjeriti
__________________
Imagine the world the size of virus where we manipulate things with atoms.
Kamelot is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2011., 17:15   #9
Quote:
MillionMan kaže: Pogledaj post
tvoj naslov je totalno druga tema.

po naslovu. ako ona trci za njime. vecinom on i daje trazi drugu. kad on trci za njom taj je opasan za ljude.

sto se tice teksta. zenama treba razlog a muskarcu samo lokacija. tako da se ne cudim tvojoj situaciji
Da te ispravim, nekim muskarcima treba samo lokacija. Drugi traze i razlog.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2011., 18:30   #10
a na sto to ona tocno pristaje i poslusno cini a prije dok je bila "zanimljiva" nije?

u biti zenska ti vise nije zanimljiva, odnosno nije ti i bila dovoljno da se zaljubis ni zavolis, nego ne znam da se zabavljas

posto da je ne bi ti dopizdila nakon god dana
__________________
It's you, it's you, it's all for you Everything I do I tell you all the time Heaven is a place on earth with you Tell me all the things you want to do...<3
~StarPrincess~ is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2011., 19:22   #11
Quote:
onomat kaže: Pogledaj post
ALI ja se počeo hladiti, nema adrenalina više, nema onog gušata.... kao da hodam s dobrim djetetom koje poslušno sve prihvaća a meni treba ŽENA i STRAST...

I šta da sad pametno radim.......? Neka čudna situacija....
Pa je, malo je dosadno kad ti druga osoba stalno povlađuje i u svemu se slaže s tobom. A i nije nekako prirodno. Nikad ne znaš kad će anđelak poslušni puknuti...
Tako da, ako imaš strpljenja, čekaj - doći će vrijeme kad će se to desiti...
Sopor is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2011., 19:55   #12
Mnogi bi obožavali imati takvu curu. A nakon tebe će postati sušta suprotnost.
Sogeking is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2011., 20:28   #13
preporucam ti da das otkaz i pustis nju da te hrani i da se brine o tvojim prohtjevima, predobra je prilika...
Gorštak is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2011., 20:29   #14
Postoji jedan tip muškarca zvan Bijednik...Muškarci tog tipa ženu vole,žele,obožavaju i idealiziraju sve dok ju ne mogu imati ili čak i mogu,al jedino tako da titraju oko nje iako je ona hladna,distancirana,zatvorena i zahtjevna...
Takav muškarac-muškarac bijednik ne voli uistinu tu ženu oko koje skače,iako se to izvana tako čini,već voli da njeno držanje odaje ili potvrđuje da je on jadan i manje vrijedan,pa da se zato mora slamat od truda itd...
Onog momenta kad se ženska počne opuštati i stjecati povjerenje (što normalno ide postupno) te aktivno emocionalno učestvovat u odnosu, muškarac Bijednik postaje ohol.On se uzvisuje.Ona više nije željena.Ona više nije zanimljiva.Ona više nije ništa...
Zašto????
Zato jer ako je on Bijednik,kolika je tek ona Bijednica time što ga voli...

U boljem slučaju će je hladno napustit i ponovo potražit neku nedostupnu,a u gorem ostat s njom i ponižavat je do besvijeti...

Zadnje uređivanje Lyte-as-a-rock : 24.10.2011. at 20:36.
Lyte-as-a-rock is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2011., 21:08   #15
Definitivno danas dobre cure naletavaju na debile. Cure, vidite sada?
__________________
Ljubav je psihičko stanje poremećenosti ljudskog uma.
GoGs is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2011., 08:17   #16
Quote:
GoGs kaže: Pogledaj post
Definitivno danas dobre cure naletavaju na debile. Cure, vidite sada?
Ili se svaki voljeni muškarac pretvori u debila!?
__________________
imala bih više postova, ali svaku temu zbrišu na kojoj ja nešto napišem.
Otrovno pero is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2011., 11:24   #17
Nezadovoljan što te netko voli
Ma zamisli
Onda budi sam
Dobro tebi, njoj još bolje
__________________
.cause im not like everybody else.
London_Calling is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2011., 13:36   #18
Nije on nezadovoljan,on je nedovoljno razočaran,i ne bi zapravo išao u grupu Bijednik,već Izazivač-ljubitelj izazova,jer mu treba ženska koja voli izazivat,zahjevat i zajebavat,al ne zato što je osjećajna pa joj je takav stav štit ili filter za selekciju ,prije nego li odluči hoće li se otvorit,već je takva uvijek odnosno takva po prirodi...

P.S. Dabogda si dobio ono što si želi i to tako fatalnu da je nikad neće zaboravit...
Lyte-as-a-rock is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2011., 16:57   #19
Nazovite vi to kako hoćete ali ja nikad ne bi bila u vezi s beskičmenjakom kojeg mogu saviti po vlastitoj volji.Takav sam tip osobe da ako mi dopustiš manipulirat ću s tobom.Mogu ja bezuvjetno voljet,što ne znači da ću na svaku rečenicu voljene osobe treptati okicama i klimati glavicom.I onda mu se dežurna ekipa moralista našla tupiti kako on ima "dobru" curu.Ja s takvom osobom ne bi izdržala ni mjesec dana u komadu,pa me nazovite zlom,djetinjastom..
__________________
..Sta je svit,otkad znan da više tvoja ne mogu bit..
Bunny_17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2011., 17:18   #20
Quote:
Bunny_17 kaže: Pogledaj post
Nazovite vi to kako hoćete ali ja nikad ne bi bila u vezi s beskičmenjakom kojeg mogu saviti po vlastitoj volji.Takav sam tip osobe da ako mi dopustiš manipulirat ću s tobom.Mogu ja bezuvjetno voljet,što ne znači da ću na svaku rečenicu voljene osobe treptati okicama i klimati glavicom.I onda mu se dežurna ekipa moralista našla tupiti kako on ima "dobru" curu.Ja s takvom osobom ne bi izdržala ni mjesec dana u komadu...
A zašto uopće imaš potrebu savijat????
Jesi ikad čula za poštovanje,uvažavanje,kompromis,dogovor?Radi se o ljudima,a ne kovanju željeza..

Zapravo,ti si za našeg autora- idealna partnerica...

Zadnje uređivanje Lyte-as-a-rock : 25.10.2011. at 17:29.
Lyte-as-a-rock is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:15.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger