Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.04.2009., 16:17   #201
gledaj ovo je stvarno grozna situacija al ja bi ti preporučila da ne pobacuješ,možda jesi mlada i možda sam ja još mlađa da dajem ovakve savjete al poslije kad o svemu tome bolje razmisliš bit će ti jako žao kad shvatiš kako si ubila biće koje je moglo postati jako dobar i plemenit čovjek i milijun puta ćeš se pokajat zbog toga,vjeruj mi znam mnogo takvih priča! pokušaj se vratiti roditeljima jer uz njih će ti biti puno lakše a ako oni možda i nisu pravi pronalasci rješenja tvog problema onda probaj naći neku drugu osobu koja će te iskreno i dobro posavjetovat..

pozdrav i razmisli dobro prije nego nešto uradiš
__________________
:confused: :confused:
taass is offline  
Old 13.04.2009., 16:37   #202
Šta bi bilo kad bi bilo.....mislim kad netko nešto čvrsto odluči, onda nema kajanja (osim u slučaju kada je osoba prisiljena na nešto).
__________________
De lingua stulta, veniunt incomodia multa.
Piggy is offline  
Old 14.04.2009., 15:24   #203
Bože me sačuvaj danaašnje mladeži!!!

znači svi smo bili u njezinim godinama, dali smo i svi MI tražili savjete po forumima??? halo ???
pa di je vaša granica???
o takvim stvarima mladi ne misle i onda eto..desi se trudnoća i odmah na pobačaj,ma molim vas ljepo. netko bi reko nema odgoja staraca,ma ima itekako,ali sva mladež ovoga svijeta je pokupila "pamet svijeta" i mora biti ispred svih,samo da se foliraju ili samo da ne ispadne da su još "djevice" ili da ih dečki ne ostave ako one ne žele spolni odnos odmah..
nema opravdanja za nikog u ovakvim "problemima"?! to nije problem već božji dar,ali šta se može kad se taj božji dar bude U B I O!!

Niko ne razmišlja o posljedicama,dok se ne napravi odvratan čin..onda kad dođu komplikacije za par godina kad neće moć zatrudnit ili za 10 god ako će imat drugu vlastitu djecu ŠTA JOJ NEĆE PAST NAPAMET DA SU TA DJECA MOGLA IMAT BRATA IL SEKU????????? alli ne!!! to je ipak pamet mladih ljudi..

starci će je izbacit van?? šta će joj takvi starci,koji ne žele imat unuke...
chika007 is offline  
Received Infraction
Old 14.04.2009., 15:30   #204
ja potpisuje ovaj post!!!ja sam rodila sa 19ipo.i imala nebrojenih problema s okolinom.i rodila sam.nisam ko kukavica otisla na pobacaj.i sad imam svoje predivno zlato i obozavam ju!!a problemi s ljudima oko mene su se polako poceli rjesavati.

nek kaze ko sto oce,ovo je moje misljenje.abortus je ubojstvo i kukavicluk.najobicniji.nista drugo.
 
Received Infraction
Old 14.04.2009., 17:11   #205
Ta dva prijašnja posta potpisujem i skidam vam kape objema,chika007 i kika3321!!!

Abortus i jeste obični kukavičluk,problem je što ljudi danas ne znaju rješit problem a misle da je rješavanje zapravo izbjegavanje problema,i to neznanje prouzročeno je neslušanjem pametnijih od nas i mišljenjem da smo pokupili svu pamet svijeta kao što ste već i same rekle..ma do čega tvrdoglavost dovede!! I gdje je sad uopće ova cura jel pobacila il se opametila i odlučila rodit???
__________________
:confused: :confused:
taass is offline  
Received Infraction
Old 14.04.2009., 18:50   #206
Ne idu cure / žene na pobačaj jer su "kukavice". To je vaše viđenje stvari. Neke od njih možda nikada neće htjeti imati dijete. I zato su kukavice?
Rachellina is offline  
Old 14.04.2009., 19:07   #207
Quote:
taass kaže: Pogledaj post
Ta dva prijašnja posta potpisujem i skidam vam kape objema,chika007 i kika3321!!!

Abortus i jeste obični kukavičluk,problem je što ljudi danas ne znaju rješit problem a misle da je rješavanje zapravo izbjegavanje problema
danas? danas ima puno manje abortusa, nego prije. srećom, metode kontracepcije su sve pouzdanije i sve se više primjenjuju.
dansa imaš oko 300 pobačaja godišnje kod mladih djevojaka, a u vrijeme naših baka je svaka treća žena barem jednom u životu pobacila, pa ti sad računaj.
stope pobačaja su ipak u padu.
Hermina is offline  
Old 14.04.2009., 19:50   #208
Quote:
taass kaže: Pogledaj post
Ta dva prijašnja posta potpisujem i skidam vam kape objema,chika007 i kika3321!!!

Abortus i jeste obični kukavičluk,problem je što ljudi danas ne znaju rješit problem a misle da je rješavanje zapravo izbjegavanje problema,i to neznanje prouzročeno je neslušanjem pametnijih od nas i mišljenjem da smo pokupili svu pamet svijeta kao što ste već i same rekle..ma do čega tvrdoglavost dovede!! I gdje je sad uopće ova cura jel pobacila il se opametila i odlučila rodit???

I rađanje bez promišljanja i ičije potpore jest kukavičluk i strah što-će-susjedi-reći.


Quote:
kika_3321 kaže:
nek kaze ko sto oce,ovo je moje misljenje.abortus je ubojstvo i kukavicluk.najobicniji.nista drugo.
nek kaže ko što oće, zemlja je ravna, mjesec je rupa na nebu, papa je debil, to je moje mišljenje, jel?

Prestanite skrivati svoje gluposti i svoje uvrede s tim "to je moje mišljenje". To ne znači da smijete vrijeđati bezveze i pisati neutemeljene gluposti.
Nadam se da će i ostale "to je moje mišljenje" dobiti crvene.
__________________
Wanna be your lover, lover
wanna be your lover, lover
loverboy
teniska loptica is offline  
Old 14.04.2009., 20:52   #209
ma pricaj ti sta oces.ja svoj stav ne minjam cili zivot o tome.a ti pricaj da uvrede prikrivam s frazom 'to je moje misljenje'.to nije fraza.to je moj sta.a ja imam pravo tu reci svoje,ne??

a onaj ko je gore napisa da je kukavicluk i roditi dite bez potpore-znaci ja sam kukavica sto sam rodila svoju kcer??ma daj.

e i jos nesto,jos jedan osvrt na jedan od prethodnih postova-ko nece imat dice nek se ne j***.jer svaki sex sa sobom nosi rizik trudnoce.a najlakse je pobacit jel da??rijesit problem tako umisto preuzet odgovornost za SVOJE POSTUPKE??
 
Received Infraction
Old 14.04.2009., 21:08   #210
Quote:
kika_3321 kaže: Pogledaj post
ma pricaj ti sta oces.ja svoj stav ne minjam cili zivot o tome.a ti pricaj da uvrede prikrivam s frazom 'to je moje misljenje'.to nije fraza.to je moj sta.a ja imam pravo tu reci svoje,ne??

a onaj ko je gore napisa da je kukavicluk i roditi dite bez potpore-znaci ja sam kukavica sto sam rodila svoju kcer??ma daj.

e i jos nesto,jos jedan osvrt na jedan od prethodnih postova-ko nece imat dice nek se ne j***.jer svaki sex sa sobom nosi rizik trudnoce.a najlakse je pobacit jel da??rijesit problem tako umisto preuzet odgovornost za SVOJE POSTUPKE??
A pobačajem se ne preuzima odgovornost za svoje postupke?
Rachellina is offline  
Old 14.04.2009., 21:46   #211
ja ovdje nisam imala namjeru uvrijedit nikoga samo sam htjela da ta cura ne pobaci jer bi učinila glupost,ona sad treba potporu i podršku a ne da je starci izbace van iz kuće,samo joj otežavaju sitaciju a nisu toga svjesni...ako sam nekog uvrijedila ja se ispričavam i nisam htjela nametat mišljenje nego samo dat savjet...

kika 3321 je imala pravo jer pobačaj nije nikakvo rješenje i ona nije ispala kukavica što je svoju kćer trodila kad su joj svi okrenuli leđa nego je ispala heroj na koje to djete što ga je rodila treba bit ponosno!!
__________________
:confused: :confused:
taass is offline  
Old 14.04.2009., 22:57   #212
Quote:
kika_3321 kaže: Pogledaj post

e i jos nesto,jos jedan osvrt na jedan od prethodnih postova-ko nece imat dice nek se ne j***.jer svaki sex sa sobom nosi rizik trudnoce.a najlakse je pobacit jel da??rijesit problem tako umisto preuzet odgovornost za SVOJE POSTUPKE??

Tko neće slomljenu nogu - nek ne prelazi cestu. Jer svaki prelazak ceste sa sobom nosi rizik prometne i slomljenje noge. A najlakše je zvat hitnu, jel da?

Preuzmite odgovornost, ne stavljajte gips na nogu, ne zovite hitnu!
Same ste htjele prelaziti cestu, eto vam sad.
__________________
Wanna be your lover, lover
wanna be your lover, lover
loverboy
teniska loptica is offline  
Old 15.04.2009., 00:07   #213
Quote:
teniska loptica kaže: Pogledaj post
Tko neće slomljenu nogu - nek ne prelazi cestu. Jer svaki prelazak ceste sa sobom nosi rizik prometne i slomljenje noge. A najlakše je zvat hitnu, jel da?

Preuzmite odgovornost, ne stavljajte gips na nogu, ne zovite hitnu!
Same ste htjele prelaziti cestu, eto vam sad.
ta poredba ti uopće nije trebala jer to što ti uspoređuješ nije ni malo slično sa ovim kao ni ozbiljno!! nemojte pit vruće mlijeko opeć ćete jezik i usporediš sa nemojte se je*** ostat ćete trudni.....nećemo iz krajnosti u krajnost jer nema smisla
__________________
:confused: :confused:
taass is offline  
Old 15.04.2009., 08:06   #214
Quote:
taass kaže: Pogledaj post
gledaj ovo je stvarno grozna situacija al ja bi ti preporučila da ne pobacuješ,možda jesi mlada i možda sam ja još mlađa da dajem ovakve savjete al poslije kad o svemu tome bolje razmisliš bit će ti jako žao kad shvatiš kako si ubila biće koje je moglo postati jako dobar i plemenit čovjek i milijun puta ćeš se pokajat zbog toga,vjeruj mi znam mnogo takvih priča! pokušaj se vratiti roditeljima jer uz njih će ti biti puno lakše a ako oni možda i nisu pravi pronalasci rješenja tvog problema onda probaj naći neku drugu osobu koja će te iskreno i dobro posavjetovat..

pozdrav i razmisli dobro prije nego nešto uradiš
Dajte prestanite ovakve gluposti pisati. Sigurno ćeš se pokajati? Sigurno će ti biti žao? Kaj znate o curi, osim da ima 20 godina i da je u situaciji koju nije željela?

Curi petica za iskrenost, nemuljanje i ne traženje izgovora. Ne zna je li spremna? Naravno da ne zna, sunce vam vaše moralističko, većina žena koja je planirala i željela dijete kad ostane trudna ne zna jel spremna. To je znak zrelosti jer nije dijete lopta pa da je tutneš u kut.
__________________
I seem to have loved you in numberless forms, numberless times,
In life after life, in age after age forever.
KavaSMlijekom is offline  
Old 15.04.2009., 08:07   #215
Quote:
taass kaže: Pogledaj post
ta poredba ti uopće nije trebala jer to što ti uspoređuješ nije ni malo slično sa ovim kao ni ozbiljno!! nemojte pit vruće mlijeko opeć ćete jezik i usporediš sa nemojte se je*** ostat ćete trudni.....nećemo iz krajnosti u krajnost jer nema smisla
nema nikakvog smisla niti nabijati curi osjećaj krivnje samo zato što VI mislite da je tako pogrešno.
nema nikakvog smisla niti prozivati je zbog njenih odluka.
a najmanje smisla ima nabijati joj vjeru na nos.
pobačaj nikad nije laka odluka.
__________________
I seem to have loved you in numberless forms, numberless times,
In life after life, in age after age forever.
KavaSMlijekom is offline  
Old 15.04.2009., 08:30   #216
ako nisi spremna, ako smatraš da još štošta moraš napraviti u životu prije nego rodiš, naravno da ćeš pobaciti. da sam ostala trudna s 18 godina sigurno bih pobacila. slažem se da je prekrasno imati djecu, ali sve u svoje vrijeme.
tu nisu bitni ni religija, ni roditelji, ni susjedi, samo si bitna ti i tvoja konačna odluka. konzultiraj se s dečkom, zajedno odlučite i nemojte žaliti ma šta god odlučili
__________________
People who think they know everything are a great annoyance to those of us who do.
jongerica is offline  
Old 15.04.2009., 10:24   #217
zakaj da se s dečkom konzultira? a zakaj ne sa stracima? kolko dečko ima godina, jel zaposlen i može li platiti 5000 kn za abortus?
kolko god se nama činilo da će roditelji katastrofično reagirat zato što su strogi u odgoju, oni su jedini koji u takvoj situaciji mogu pomoći. možda će pokretačica teme odlučiti zadržat bebu nakon razgovora sa starcima i njihovog neočekivanog razumijevanja.
govorit curici od 18 godina da o takvim stvarima odlučuje sama ili u kombinaciji s jednako nezrelim dečkom je krajnje neozbiljna. i šta je u stvari problem u cijeloj priči-dal trudnoća il strah od deložacije?
scarletlemur is offline  
Old 15.04.2009., 10:34   #218
^^ima 20 god. i nije nezrela curica, ja s 20 rodila prvo dijete.
Lindy2008 is offline  
Old 15.04.2009., 10:46   #219
triput hura za tebe. pretpostavljam ipak da si rekla starcima prije nego si ih nazvala iz rodilišta da si dobila krasnu zdravu curicu
scarletlemur is offline  
Old 15.04.2009., 10:52   #220
Quote:
scarletlemur kaže: Pogledaj post
zakaj da se s dečkom konzultira? a zakaj ne sa stracima? kolko dečko ima godina, jel zaposlen i može li platiti 5000 kn za abortus?
kolko god se nama činilo da će roditelji katastrofično reagirat zato što su strogi u odgoju, oni su jedini koji u takvoj situaciji mogu pomoći. možda će pokretačica teme odlučiti zadržat bebu nakon razgovora sa starcima i njihovog neočekivanog razumijevanja.
govorit curici od 18 godina da o takvim stvarima odlučuje sama ili u kombinaciji s jednako nezrelim dečkom je krajnje neozbiljna. i šta je u stvari problem u cijeloj priči-dal trudnoća il strah od deložacije?
Da, ipak roditelj je roditelj. Sve snosi i sve će učiniti za svoje djete ono što on smatra najboljim.
__________________
De lingua stulta, veniunt incomodia multa.
Piggy is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:00.