Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Hardver > Računalna periferija

Računalna periferija Monitori, printeri...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.02.2012., 16:42   #1
jeftini gaming miš

Molim vas preporuku za neki gamerski miš do 150 kn.
mawino is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2012., 19:17   #2
Ako mozes protegni se jos 50 kn i uzmi Logitech G400, neces pozaliti. Ako ne onda imas Sharkoon Fireglider i Prestigio PMSG2 za oko 160-170 kn u Portiu!
__________________
You got two empty halves of coconuts and you're bangin' em together!
NESHO95 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2012., 12:57   #3
ja se jos uvijek dvoumim izmedu g400 i prestigio pmsg1 ....

logi je logi ...al prestigio mi se nekak cini boljim za te novce....
i nikako da odlucim
Predoxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2012., 19:56   #4
Ja ti toplo NE preporučujem g400

Jedino ako hoćeš gejmerski miš koji zapravo nije za gejming. Moj g400 je izdržao puna 3 tjedna, al ok, sumnjam da se igraš koliko i ja lol

Dovoljno da pogledaš koliko je tanka žica (moja je otišla). I ako puno skrolaš s kotačićem u igri pripremi se na promjenu dpi-a jerbo su tipke na glupom mjestu
SoylentBiscuit is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2012., 20:00   #5
evo jedan zanimljiv

http://www.protis.hr/products/detail...sb-black/51977
Wodoo is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2012., 20:04   #6
Quote:
SoylentBiscuit kaže: Pogledaj post
Ja ti toplo NE preporučujem g400

Jedino ako hoćeš gejmerski miš koji zapravo nije za gejming. Moj g400 je izdržao puna 3 tjedna, al ok, sumnjam da se igraš koliko i ja lol

Dovoljno da pogledaš koliko je tanka žica (moja je otišla). I ako puno skrolaš s kotačićem u igri pripremi se na promjenu dpi-a jerbo su tipke na glupom mjestu
ne govori gluposti. ja imam g400 več pola godine i samo riječi hvale imam. ne znam o kakvoj tankoj žici govoriš. ja skrolanjem niti jedanput nisam promjenio dpi, niti ne kužim kako si mogao, osim ako si silu upotrijebio.

g400 ili fireglider...
halek is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2012., 20:05   #7
Quote:
Wodoo kaže: Pogledaj post
jel znaš kakav je? vidim da ima zadebljanje na žici na početku... to mi treba lol

Trebam miša do nedjelje... do sad nijedan nije izdržao, zadnji je bio g400. Neki poveći, jeftini, a kvalitetan ahaha
SoylentBiscuit is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2012., 20:08   #8
Quote:
halek kaže: Pogledaj post
ne govori gluposti. ja imam g400 več pola godine i samo riječi hvale imam. ne znam o kakvoj tankoj žici govoriš. ja skrolanjem niti jedanput nisam promjenio dpi, niti ne kužim kako si mogao, osim ako si silu upotrijebio.

g400 ili fireglider...
silu upotrijebit? facking tipke su drito iznad i ispod kotačića. ja oružje mijenjam skrolanjem (nažalost nemrem se odviknut) i svaki put završim s drugim dpi-om, pointer poične plesati ko blesav lol

gle, ne znam za kaj koristiš g400, al meni je izdržao 3 tjedna. Hoćeš da ti ga donesem da se uvjeriš da mu je žica otišla? I da, fakat ima tanku žicu... daj prvo usporedi pa mi onda pričaj.
SoylentBiscuit is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2012., 21:56   #9
meni prst dođe između scroll i dpi tipke, tako da ne pritisnem dpi. a kaj se tiče žice, evo gledam ju i savijam i ne kužim kako je mogla otići. žica mi ide ravno preko stola
halek is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2012., 22:26   #10
Ma lako dok skrolaš po web stranici, tad se ni meni ne dogodi, ali u igri dok moram mijenjat svako malo fakat vrlo često završim s drugim dpi-om.

Nemoj savijati žicu lol Evo trenutno koristim nekakv logitech i žica je daleko deblja Ne kužim zašto su stavili tak tanku žicu, bez zadebljanja... bzvz... miš mi super leži u ruci, al sama kvaliteta je očaj. nije za neki žešće igranje lol
SoylentBiscuit is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2012., 08:12   #11
Quote:
SoylentBiscuit kaže: Pogledaj post
Trebam miša do nedjelje... do sad nijedan nije izdržao, zadnji je bio g400. Neki poveći, jeftini, a kvalitetan ahaha
Prestigio je prilicno velik mis...

http://www.protis.hr/products/detail...onyellow/33314
Wodoo is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2012., 15:51   #12
Na kraju sam kupila razer abyssusa. Nije još isproban, al sviđa mi se kotačić i to što se dpi mijenja na poleđini.
Jedino kaj je fakat mali miš

javim koliko je ovaj izdržao.
SoylentBiscuit is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2012., 13:25   #13
a što bi vi izabrali:

MIŠ SAITEK CYBORG R.A.T. 3, LASERSKI, 3200DPI, CRNI, USB LINK

Miš Prestigio (Cable, Laser 5040dpi, 7 btn, USB) Carbon/Gray LINK

New e-Blue X-Razer Cobra II 6 (E-bay) LINK

ili imate svoj prijedlog
EbE is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2012., 13:39   #14
logitech g400 xD
kvalitetan i jednostavan,a super radi i udoban za ruku
steve nash is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2012., 15:04   #15
X-Razer?
Fosna is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2012., 07:51   #16
Quote:
Fosna kaže: Pogledaj post
X-Razer?
živo me zanima jeli netko ima iskustva
EbE is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2012., 18:57   #17
prestigio je bog isus gaming miseva, jako lagan i kvalitetno napravljen, ja ga imam vec god i nesto i ne mogu se pozalit
Legion90 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2012., 15:10   #18
svako svog konja hvali
Wodoo is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2012., 15:07   #19
jest da je skuplji puno, ali ja sam prilicno zadovoljan s Logitech g500, s obzirom da imam malo vecu saku. nisam ih nesto previse mjenjao al bolje od ovoga mi netreba(igrice,surfanje i ostale gluposti)
jedina zamjerka je da kad se zica svine onda izadje iz onog pletenog "stita",i to me poprilicno zivcira jer imam osjecaj da ce se tamo prekinut:

http://www.instar-informatika.hr/mis...h-g500/0190690
micko-gricko is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2012., 17:13   #20
Quote:
micko-gricko kaže: Pogledaj post
jest da je skuplji puno, ali ja sam prilicno zadovoljan s Logitech g500, s obzirom da imam malo vecu saku. nisam ih nesto previse mjenjao al bolje od ovoga mi netreba(igrice,surfanje i ostale gluposti)
jedina zamjerka je da kad se zica svine onda izadje iz onog pletenog "stita",i to me poprilicno zivcira jer imam osjecaj da ce se tamo prekinut:

http://www.instar-informatika.hr/mis...h-g500/0190690
Solidan miš, iako preferiram Razer više
bug-hammer is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:24.