Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Interijeri

Interijeri Unutrašnja ljepota.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.03.2006., 21:59   #21
mi ti ove imamo (ATELIER BEIGE). kuhinja nam boje kak i tvoja al je i pod taman
xxGaladrielxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2006., 22:11   #22
tu si pogledaj za ideje
xxGaladrielxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2006., 09:54   #23
sta se jos osim plocica moze staviti na taj kuhinjski zid?
ja sam matilda is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2006., 13:11   #24
http://free-zg.t-com.hr/Vlado/slike/...velike/k12.jpg
__________________
...
Što sam stariji to sve više znam, a sve manje mogu.
MadVlad is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2006., 15:40   #25
Quote:
ja sam matilda kaže:
sta se jos osim plocica moze staviti na taj kuhinjski zid?



Da,u nekim salonima namještaja sam vidjela umjesto pločica neke ravne ploče u svakavim bojama.Meni to super izgleda,ali nemam pojma gdje se to može kupiti ni od čega su te ploče uopče napravljene.
Jel netko zna ili možda to ima u svojoj kuhinji?
antonhy is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2006., 18:10   #26
Quote:
xxGaladrielxx kaže:

Super mi je ova stranica.Dobila sam ideju za kupaonicu. Jel znate možda još takvih sličnih stranica.Što se tiće kuhinje,sad sam se fakat zapalilla za tu zidnu oblogu,pa ako netko nešto zna o tome molila bi za informaciju.
antonhy is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2006., 07:08   #27
roze pločice za kuhinju

da sad ne otvaram novi thread - jel zna netko gdje da kupim roze pločice za kuhinju?
__________________
"I have nothing to declare except my genius." - Oscar Wilde
roberta carlos is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2006., 07:58   #28
Quote:
antonhy kaže:
Kuhinja će mi biti boje čokolade, radna ploha boje bijele kave.
Podne pločice bi bile isto te boje(bijele kave).onak nešto neupadljivo i mat.
A za zidne pločice nemam uopče ideju.Mislila sam možda nekakve tamno crvene,ali nigdje nisam uspjela nač takve kakve sam ja zamislilla,a i nisam sigurna da bi to dobro izgledalo.Jel imate vi kakvih ideja?
Ja bih htjela staviti baš neke u upadljivoj boji,da dođu do izražaja, a možda i isto kremaste sa nekim bordurama.Ma ne znam ,totalno sam nesigurna i za niš nisam sigurna da bi bilo dobro.
Trebam ideje
Inače je moj izbor svjetlija kuhinja a tamnije pločice, zato jer dok kuhaš, para se širi i masne nakupine, kojih uvijek ima, se manje, puno manje vide na tamnijim pločicama. Moje pločce su smeđe. prošarane sa crnim i bijelim, jako su efektne, a kuhinja mi je bijela od drveta trešnje (znači smeđe bijela). Ako već imaš smeđu kuhinju, uzmi pločice neke svjetle boje, bež ili sl, ali nikako bijelu, to je jako nezahvalna boja za kuhinju.
Renata is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2006., 10:25   #29
Quote:
antonhy kaže:
Super mi je ova stranica.Dobila sam ideju za kupaonicu. Jel znate možda još takvih sličnih stranica.Što se tiće kuhinje,sad sam se fakat zapalilla za tu zidnu oblogu,pa ako netko nešto zna o tome molila bi za informaciju.
za linkove pogledaj gore topic s linkovima
a te zidne obloge.. pa jel moguce da ih netko ozbiljno dozivio??
Nisu to zidne obloge u ducanima vec sperploca, iverica il nekaj slicno kaj se koristi samo improvizacije radi. Lako pofarbaju i glume zid
xxGaladrielxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2006., 14:32   #30
Ma znam da u dučanima s namještajem to stave bezveze neke ploče,ali tako nešto stvarno postoji.Zvala sam nekoliko proizvođača kuhinja,ali su mi rekli da oni to nemaju jer je jako skupo i ne isplati im se baš.



da sad ne otvaram novi thread - jel zna netko gdje da kupim roze pločice za kuhinju?


Jesi gledao u Fero-termo?Ne znam kakve roze tražiš,ali mislim da sma tamo vidjela neke takve.
antonhy is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2006., 01:32   #31
kupio sam kuhinju Veneta, boja čokolada i hrast. Našli smo pločice koje su nas oduševile! http://www.stone-tile.com/porcelain/...lange-main.htm
Stratus is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2006., 01:34   #32
kupio sam kuhinju Veneta, boja čokolada i hrast. Našli smo pločice koje su nas oduševile! http://www.stone-tile.com/porcelain/...lange-main.htm
Stratus is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2006., 10:39   #33
Quote:
antonhy kaže:
Da,u nekim salonima namještaja sam vidjela umjesto pločica neke ravne ploče u svakavim bojama.Meni to super izgleda,ali nemam pojma gdje se to može kupiti ni od čega su te ploče uopče napravljene.
Jel netko zna ili možda to ima u svojoj kuhinji?
Nemam blage na sto tocno mislis, al pogledaj u ABC interijerima na ZG velesajmu, prvi kat. Oni su imali neke ploce metaripol sa 30 cm, porculan/keramika, al idu vodoravno.

Ma uglavnom, ABC su ti ocaj za kupit, al su super za nac sto hoces.
Zmijica is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2006., 16:30   #34
Quote:
Stratus kaže:
kupio sam kuhinju Veneta, boja čokolada i hrast. Našli smo pločice koje su nas oduševile! http://www.stone-tile.com/porcelain/...lange-main.htm

Molim te ,reci gdje si ih kupio.
Meni su one malo svjetlije,mislim da je panama,mrak.
antonhy is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2006., 16:31   #35
Quote:
Stratus kaže:
kupio sam kuhinju Veneta, boja čokolada i hrast. Našli smo pločice koje su nas oduševile! http://www.stone-tile.com/porcelain/...lange-main.htm

A di ste ih našli (u ZG)? Cijena? Rok isporuke?
B&B is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2006., 13:22   #36
I ja jos uvijek cekam, da B&B javi gdje je u ZG ducan koji ih prodaje
stela25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2006., 13:27   #37
Quote:
stela25 kaže:
I ja jos uvijek cekam, da B&B javi gdje je u ZG ducan koji ih prodaje
odi na www.ponuda.com i trazi tam medj kuhinjama
xxGaladrielxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2006., 13:42   #38
Quote:
stela25 kaže:
I ja jos uvijek cekam, da B&B javi gdje je u ZG ducan koji ih prodaje
Našla sam ih u Keramitalu. Imaju jedan ducan na Kajzerici i jedan na Velesajmu. Ovaj na Kajzerici je malo zbunjujuci jer ne pise Keramital nego MODENA. To ti je tamo na pocetku Kajzerice, odmah kad siđeš sa pješačkog mosta.

Pločice su prekrasne, no ipak mi nekako nisu za kuhinju, pa sam odustala. Fenomenalno bi izgledale na podu.

Pozdrav!
B&B is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2006., 14:02   #39
Super. Hvala.

Ma neke varijante za pod sam već vidjela, al nije mi to to. Ove mi se čine lijepe, al sa zidnim je puno veći problem. Isto tražim nekakvu smeđu - čokoladnu varijantu pločica.
stela25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2006., 14:20   #40
smedje
xxGaladrielxx is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:59.