Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Dekorativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.05.2008., 01:46   #281
Quote:
Rock Star kaže: Pogledaj post
Meni nije jasno kak netko može toliko pljuvati po zemlji u kojoj živi. Hrvatska je vukojebina, sranje, ovo, ono... Kaj onda ne emigrirate?
Ma, gledaj. Meni je Hrvatska predivna plus sunce, more, zrak.., ima puno super ljudi, hrana mi se svidja, nocni zivot mi nije los (mada je vani bolji ), tu i tamo se ''pojavi'' nekakva super izlozba, kazalisna predstava, dakle, ni kulturni zivot nije toliko bas los (mada se ne moze ni usporedjivati s onim vani, by the way, pod vani podrazumijevam razvijenije drzave od Hrvatske) itd., itd. No, ja sam govorila o standardu, pravosudju, zdravstvu, skolstvu, administraciji, vladi itd., a to sve je zivi uzas! Inace, ja i zelim nakon zavrsetka faksa zivjeti neko vrijeme vani (tek sam 2. godina, imam tek 20..), cisto zbog jedne druge perspektive, a naucis (ili usavrsis) i jezik, upoznas jednu drugu kulturu.. Kako sada stvari stoje, ne zelim otici zauvijek jer ja volim Hrvatsku (mada je ne idealiziram) i generalno mi nije lose, tu su mi i prijatelji (barem vecina njih) i obitelj, no smatram da je normalno da me neke stvari i ljute (nabrojala sam koje) i da razmisljam o njima. No, postujem i tvoje misljenje tako da nema smisla sada pokrenuti jos jednu raspravu.
*Ana# is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2008., 01:51   #282
Quote:
Innocent kaže: Pogledaj post
ma, kad bolje razmislim, u pravu ste, živimo u divnoj i slobodnoj zemlji, da je bolja ne bi valjalo


fotku one drage djece sam našla tu na pdfu Navijači ima još krasnih snimki
a zakaj bi se bojala naših dečki, nisu oni loši, to su neki pojedinci u njihovim redovima
vole šport i sve što vole mladi, thompsona, cajke...
naravno, našem najvećem umjetniku thompsonu ne daju slobodu govora ti prljavi nizozemci,
nemaju oni pojma
Carice!!
*Ana# is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2008., 09:34   #283
Quote:
tough_cookie kaže: Pogledaj post
moze odgovor

mislim, sad kad ste se dogovorile oko nl
A šta ti je taj dewy look točno? Ja mislim da je to postognuto nekim iluminatorom, ako mislimo na istu stvar.
Jako dobro osjenčano lice, samo to.
__________________
x
Elektra is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2008., 10:31   #284
Quote:
Supika! :) kaže: Pogledaj post
ko da je otić samo tako...

btw. off topic mi je puno zanimljiviji od on topica

ja bi u amseterdaaaam! to mi je velika želja, prije nego im ukinu coffee shopove
Uvijek možeš otići u neku superekstraturbozakon zemlju i tamo prati WC-e ili raditi na poljoprivredi. Ovdje to nitko neće jer ih je sramota, a kad dođu iz tog dalekog i krasnog bijelog svijeta, kurče se kak je tamo zakon i kak su oni Amerikanci, vjerojatno znajući kak bi i ovdje mogli biti čistači, ali ne spominjući to. Zapravo je tako lako otići...


Quote:
*Ana# kaže: Pogledaj post
Ma, gledaj. Meni je Hrvatska predivna plus sunce, more, zrak.., ima puno super ljudi, hrana mi se svidja, nocni zivot mi nije los (mada je vani bolji ), tu i tamo se ''pojavi'' nekakva super izlozba, kazalisna predstava, dakle, ni kulturni zivot nije toliko bas los (mada se ne moze ni usporedjivati s onim vani, by the way, pod vani podrazumijevam razvijenije drzave od Hrvatske) itd., itd. No, ja sam govorila o standardu, pravosudju, zdravstvu, skolstvu, administraciji, vladi itd., a to sve je zivi uzas! Inace, ja i zelim nakon zavrsetka faksa zivjeti neko vrijeme vani (tek sam 2. godina, imam tek 20..), cisto zbog jedne druge perspektive, a naucis (ili usavrsis) i jezik, upoznas jednu drugu kulturu.. Kako sada stvari stoje, ne zelim otici zauvijek jer ja volim Hrvatsku (mada je ne idealiziram) i generalno mi nije lose, tu su mi i prijatelji (barem vecina njih) i obitelj, no smatram da je normalno da me neke stvari i ljute (nabrojala sam koje) i da razmisljam o njima. No, postujem i tvoje misljenje tako da nema smisla sada pokrenuti jos jednu raspravu.
Normalno, Hrvatska je zemlja u razvoju i smiješno mi je uspoređivati je s velikim, razvijenijim i bogatijim zemljama. Imali smo rat i puno problema koji su nas zaustavili, ali sa stavom kak je ovo sranje i loše i kak treba čim dalje od nas samih ništa neće krenuti na bolje.
I meni puno toga smeta kod nas, ali sigurno mi ne pada na pamet pljuvati po zemlji u kojoj sam rođena. Čim bih to poželjela, otišla bih iz ovog "užasa".
__________________
And you've never met anyone as everything as I am sometimes.
Rock Star is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2008., 10:33   #285
Quote:
Innocent kaže: Pogledaj post

fotku one drage djece sam našla tu na pdfu Navijači ima još krasnih snimki
a zakaj bi se bojala naših dečki, nisu oni loši, to su neki pojedinci u njihovim redovima
vole šport i sve što vole mladi, thompsona, cajke...
naravno, našem najvećem umjetniku thompsonu ne daju slobodu govora ti prljavi nizozemci,
nemaju oni pojma
Nabrijavanje na Thompsona isto nikak ne kužim. Na koju foru on ne smije nastupati u Nizozemskoj, a Srbi smiju po Hrvatskoj? I kaj je najgore, traženi su. To mi je naša najveća sramota.
__________________
And you've never met anyone as everything as I am sometimes.
Rock Star is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2008., 11:33   #286
Quote:
Rock Star kaže: Pogledaj post
Nabrijavanje na Thompsona isto nikak ne kužim. Na koju foru on ne smije nastupati u Nizozemskoj, a Srbi smiju po Hrvatskoj? I kaj je najgore, traženi su. To mi je naša najveća sramota.
Svaka ti čast!
Živim u RH, radim u RH i domoljub sam do granice sa nacionalizmom! I ponosim se time.
Svaka zemlja ima svoje čari, svojih ponosa i svoje sramote...ali legalizaciju pederluka, prostitucije i narkomanije nikada ne bih podržala...Naprotiv!
Budi, brate, peder ili kurviš;ali budi u tišini... Mi koji nismo ispadamo izopačeni, nemamo čak ni svoje ne-gay-pride-manifestacije!
Pederima dozvoljeni brakovi - ok, ali otkud da im se dozvoli usvajanje djece...razmišlja li itko o toj djeci da životom sa 2 pedera stvaraju novog potencijalno takvog...jer tom je klincu to normalno, jelte! Ma strašno!

Naša je sramota u pevaljkama i ostalom šljamu koje ne da nam dolazi, nego ga i prizivamo....Kuda ode ovaj svijet ?!

Ajmo sad, postajte slikice.....
__________________
Nije važno jesi li nokautiran. Važno je - dižeš li se!?
reader is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2008., 12:26   #287
imam osjećaj da su ovi moji domaći BBB-ovci nabrijaniji od zagrebačkih,stalno neke masovne tučnjave i maltretiranja,muka mi je izlazit uopće,a žensko sam i ničim se posebno ne ističem da bi ih isprovocirala...
što se tiče lijepe naše,otužan je ne samo rad Hrvatskog sabora,nego i cijela hrvatska (ne)zabavna glazbena scena,čast izuzecima...ma mnogo toga nam nije na slavu,al kao što rekoh,drugi to samo bolje i lukavije zapakiraju.
__________________
...al ti i ja,buraz,sjajimo u mraku.
kse is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2008., 12:42   #288
Apsolutno. Mislim, Amerika je zemlja puna zla, kriminala, nasilja i bijede, a svejedno i dalje drži titulu "obećane". Dobar marketing, filmovi... Mi to nemamo i zato smo lošiji?!
__________________
And you've never met anyone as everything as I am sometimes.
Rock Star is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2008., 12:57   #289
eh,amerika je jedina zemlja koju ne želim čak ni posjetiti...jedva čekam da ih popljujem u diplomskom
__________________
...al ti i ja,buraz,sjajimo u mraku.
kse is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2008., 13:03   #290
Na koju temu?
__________________
And you've never met anyone as everything as I am sometimes.
Rock Star is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2008., 13:09   #291
GMO hrana i američka dominacija svijetom putem tog faktora...čitala sam masu knjiga o svemu tome i par puta mi je došlo da se rasplačem kad sam vidjela što su spremni napraviti ne samo drugima nego i sami sebi...neću reći da prezirem sve američko da me sad netko ne bi na zub uhvatio,al ću reći da im je vanjska politika
__________________
...al ti i ja,buraz,sjajimo u mraku.
kse is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2008., 13:50   #292
Quote:
Rock Star kaže: Pogledaj post

Normalno, Hrvatska je zemlja u razvoju i smiješno mi je uspoređivati je s velikim, razvijenijim i bogatijim zemljama. Imali smo rat i puno problema koji su nas zaustavili, ali sa stavom kak je ovo sranje i loše i kak treba čim dalje od nas samih ništa neće krenuti na bolje.
I meni puno toga smeta kod nas, ali sigurno mi ne pada na pamet pljuvati po zemlji u kojoj sam rođena. Čim bih to poželjela, otišla bih iz ovog "užasa".
Gledaj, ja imam pravo pljuvati po Hrvatskoj u kolicini u kojoj to zelim, isto tako ti je imas pravo braniti, tj. idealizirati. I navela sam ti stvari koje volim ovdje, isto kao i svari koje ne volim. Po tome cu uvijek pljuvati, da. Toliko toga je smijesno, nesredjeno, ma zivi uzas. Usput vama kojima je Amsterdam odvratan zbog legalizacije trave, u jednom Berlinu, Londonu.. mozes posjedovati do 15 grama trave, a tu te zbog jednog jointa strpaju u zatvor, dok u istima uopce nema mjesta i silovatelji dobivaju godinu dana maksimalno, ubojice malo vise.. A onda pogledajte slucaj Ane Magas.. Bar je sto se tice pravosudja Amerika puno iznad nas. Da se razumijemo niti smatram da je Amerika super niti da se moze i usporediti s nekom od zapadnih europskih zemalja, ali ne bih sada zapocinjala jos jednu raspravu o Americi, zbilja. Eh, da, niti pusim travu. Mada nemam nista protiv ljudi koji to rade jer, budimo realni, nije nista stednija od duhana, dapace. Protiv homoseksualaca nemam apsolutno nista, svi koje sam upoznala do sada su bili super. I da, ne bih, usput, rekla bas da idemo naprijed munjevitom brzinom jer s ovakvom vladom to nije ni moguce. I smatram da nema potrebe za nekakvom svadjom i slicnim. Ja tvoje misljenje postujem, idemo dalje..
*Ana# is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2008., 14:02   #293
Nisam ni ja rekla da ne poštujem tvoje, dapače, samo mislim da smo dijelom zbog takve pesimistične percepcije vlastite zemlje i došli do tud gdje jesmo. Nažalost.
__________________
And you've never met anyone as everything as I am sometimes.
Rock Star is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2008., 14:14   #294
ja bih rekla da smo tu zbog idealistične percepcije svoje zemlje, jer da smo i zeru kritičniji i realniji nešto bismo i promijenili.

@Ana

samo da napomenem, ja sam rođena u Hrvatskoj,i u Jugoslaviji
a sebe smatram krajnjom ljevicom i internacionalistom, tj, sasvim mi je svejedno kako se zove država u kojoj živim, nek je samo poštenja i rada

a glede Thompsonskog, i njegovog izričaja
meni najapsurdnije da isti ljudi koji slušaju njega i busaju se u svoja hrvatska dlakava prsa, slušaju i cajke sa istim žarom
Innocent is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2008., 14:45   #295
Nicole Kidman



Michelle Rodriguez



Denise Richards

__________________
x
Elektra is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2008., 14:55   #296
đizus ljudi, daj odite na off...
meg is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2008., 14:59   #297
kaj nije ovdje sve off
Innocent is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2008., 15:06   #298
ja mislim da postoji samo jedna slika da je netko probao kopirati make-up...
__________________
...al ti i ja,buraz,sjajimo u mraku.
kse is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2008., 15:08   #299
ja mislim da ne postoji ni jedna
Innocent is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2008., 15:10   #300
onda sam zabrijala,sorkač...
__________________
...al ti i ja,buraz,sjajimo u mraku.
kse is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:30.