Natrag   Forum.hr > Društvo > Gospodarstvo > Poduzetništvo, računovodstvo i porezi

Poduzetništvo, računovodstvo i porezi Pokrećemo poduzetništvo u Hrvatskoj - za računovođe i one koji ih trebaju

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.02.2015., 21:33   #1
Majstorski ispit

Poštovanje,

Zanima me je li potreban majstorski ispit za otvaranje automehaničarskog obrta ili je dovoljna srednja stručna sprema?
joca1996 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2015., 22:10   #2
Prije je bilo 5 g rada u struci ili majstorski ispit, a jeli se sta prominilo nemam pojma
__________________
HDZ=SDP
miky0 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2015., 16:56   #3
Quote:
joca1996 kaže: Pogledaj post
Poštovanje,

Zanima me je li potreban majstorski ispit za otvaranje automehaničarskog obrta ili je dovoljna srednja stručna sprema?
Automehaničarski obrt spada u vezane obrte te se za njega traži uz opće uvjete i polaganje majstorskog ispita.

Sam ispit ti košta 2600,00 kn bez priprema, ako ideš na pripreme to ti je još nekih + 4000,00 . Kroz poduzetnički impuls možeš dobit do 75% sredstava nazad , barem je tako bilo do sada. Koliko sam vidjela i ove godine je ta mjera u impulsu.
betty boop 1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2015., 10:06   #4
Obavezno je polaganje majstorskog ispita bez obzira na radno iskustvo
Aleksandraracun is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2020., 18:44   #5
majstorski ispit i otvaranje obrta

Kćer mi je upravo završila kozmetičku školu po JMO modelu, zanima me može li ona otvoriti obrt pa naknadno polagati majstorski ispit ili je on uvjet za otvaranje? Mogu li ja otvoriti kozmetički uz uvjet da mi ona radi kao netko sa strukom? hvala svima.
Allien is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2020., 21:01   #6
Ako je uvjet majstorski onda mora imati majstorski. Ili može zaposliti nekoga tko ispunjava uvjete na puno radno vrijeme.
FuzzBall is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2021., 08:01   #7
Imam pitanje polazem za stolara majstorski ispit dali ima netko skripte pitanja i odgovora za strucni dio ostale pitanja i odgovore imam za pravo i pravne propise i politiku i gospodarstvo
Njofra27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2021., 07:15   #8
Bok jel. Meni možete poslat ta pitanja sta imate iz prava hvala vam..

[email protected]
garavusa1990 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:18.