Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Interijeri

Interijeri Unutrašnja ljepota.

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.10.2003., 15:48   #41
?

"..a mog papka JOŠ nediraj .."

kol'ko trebam čekat'?
 
Old 30.10.2003., 15:51   #42
Ah jos je on meni dobar, neznam, mozda kad se pokvari?
 
Old 30.10.2003., 15:55   #43
što?

nema garanciju?
 
Old 30.10.2003., 16:00   #44
ma zajebavam se malo, a gdje li nas je odvela ova perilica a jos je nisam popravila
 
Old 31.10.2003., 09:16   #45
Re: je,je..

Quote:
nn-st kaže:
to bi bilo ovako..

dođemo ja i sanjalica i naravno još par njenih prija..
i ja se tamo natežem s mašinom,
kakav muškarac
pored toliko žena, on bi se sa mašinom natezao

P.S. vidim da "blablablanje" i tebi ide jako dobro
sanjalica is offline  
Old 31.10.2003., 09:33   #46
paaa

"on bi se sa mašinom natezao "

pa netko mora i mašinu popravit',kaj ne?
 
Old 31.10.2003., 09:55   #47
Joj ljudi skontala ja, kolegica mi ima takvu istu masinu (nisam ni znala) i kaze na zelenom regulatoru programatora perem za sareno a na tamnom za bijelo, kaze da nemoram gledati tolike funkcije jel to nitko ni ne koristi sve.

Pa sta napisu sve da covijeku zivot zagorcaju.

I ja sinoc probam na tom zelenom i pere fino sat vremena.

Eh zivote
 
Old 31.10.2003., 10:00   #48
Quote:
breskvica kaže:

I ja sinoc probam na tom zelenom i pere fino sat vremena.

evo i taj problem smo riješili ali ništa od našeg izleta

jel ima tko sličan problem
sanjalica is offline  
Old 31.10.2003., 10:02   #49
hm, cuj mozda nije sve tako crno

kapa mi malo voda iz dovoda prema perilici, mogli bi to popravljati
 
Old 30.04.2004., 11:59   #50
Unhappy veš-mašina

Zna li netko koliko se kreću cijene veš-mašina i gdje ih ima, te koje su mogučnosti plačanja na tom mjestu!
Naime jučer mi je riknula mašina koja je ionako bila prastara pa bi uzela novu. Naime, nikako nebi plačala u gotovini pa ako netko možda zna gdje postoje neke jeftine gdje se može kupiti na čekove ili na karticu na rate???
TNX!!! pomoć!
__________________

Intuitivni um je sveti dar, a racionalni um je vjerni sluga. Mi smo stvorili društvo koje cijeni sluge, a zaboravlja darove - by Einstein
fairy is offline  
Old 30.04.2004., 12:29   #51
Fairy, ves masina imas u svakoj trgovini bijele tehnike. Mislim da ti se cijene krecu od 1500 kn pa na dalje (imas i masina od 9 somova kn). Na cekove i rate ce ti svatko prodati. Ja sam svoju kupila u Europatrade-u, 2600 kn, na 6 rata.
Prolaznica is offline  
Old 30.04.2004., 12:39   #52
Ma znam ja da ima puno dučana s bijelom tehnikom, samo me zanimalo dali tko zna gdje ima najjeftinijih(ne baš zadnjih drloga) i koliko se uopće kreću cijene te klase jeftinih. Hvala ti puno na pomoći. Znači misliš da su najjeftinije otprilike 1500 kn? A kakva im je kvaliteta? Dali su to one stvarno katastrofalno loše?
__________________

Intuitivni um je sveti dar, a racionalni um je vjerni sluga. Mi smo stvorili društvo koje cijeni sluge, a zaboravlja darove - by Einstein
fairy is offline  
Old 30.04.2004., 12:58   #53
ovisi kaj želiš - moj savjet ti je da obratiš pažnju na klasu, znači koliko energije troši, koliko okretaja ima mašina (ima raznih jačina okretaja), da li je silent ili ne (silent mašine imaju dodatak koji utišuje rad), imaš i mašine koje su ujedno i sušilice...
to sve kaj sam napomenula variraju cijene...
najbolje da odeš u neki dućan i da ti prodavač da neke osnovne informacije o mašinama pa možeš krenuti od svojih želja, potreba i mogućnosti.
gud lak!
__________________
peku me oči.
chiquita is offline  
Old 30.04.2004., 13:05   #54
Quote:
chiquita kaže:
ovisi kaj želiš - moj savjet ti je da obratiš pažnju na klasu, znači koliko energije troši, koliko okretaja ima mašina (ima raznih jačina okretaja), da li je silent ili ne (silent mašine imaju dodatak koji utišuje rad), imaš i mašine koje su ujedno i sušilice...
to sve kaj sam napomenula variraju cijene...
najbolje da odeš u neki dućan i da ti prodavač da neke osnovne informacije o mašinama pa možeš krenuti od svojih želja, potreba i mogućnosti.
gud lak!

joj tenx puno. vidim kužiš se u aparate!?
meni je samo bitno da nije preskupa i da ide na rate, a pretpostvljam da ove koje troše manje energije, imaju silent i suše veš koštaju puno, jel tak?
__________________

Intuitivni um je sveti dar, a racionalni um je vjerni sluga. Mi smo stvorili društvo koje cijeni sluge, a zaboravlja darove - by Einstein
fairy is offline  
Old 30.04.2004., 13:17   #55
pa ovisi kaj ti je puno - ima vešmašina od soma i pol pa do 5 somova ako ne i više ali te su onda neke svemirske.
evo pogledaj si tu kaj ima
vidi energetske razrede i broj obrtaja.
ja imam mašinu sa 600 okretaja što je meni čist ok, nije silent jer mi je u kupaoni, a ne u spavaćoj sobi do kreveta (mislim, zakaj davat soma kuna više za silent mašinu kad je mašina nova i teško da će bučat kod pranja, ipak su mašine danas puno modernije), nema sušilicu jer mi to ne treba, i mislim da je energetski razred B.
eto, nadam se da sam ti pomogla.
__________________
peku me oči.
chiquita is offline  
Old 30.04.2004., 13:26   #56
Quote:
chiquita kaže:
pa ovisi kaj ti je puno - ima vešmašina od soma i pol pa do 5 somova ako ne i više ali te su onda neke svemirske.
evo pogledaj si tu kaj ima
vidi energetske razrede i broj obrtaja.
ja imam mašinu sa 600 okretaja što je meni čist ok, nije silent jer mi je u kupaoni, a ne u spavaćoj sobi do kreveta (mislim, zakaj davat soma kuna više za silent mašinu kad je mašina nova i teško da će bučat kod pranja, ipak su mašine danas puno modernije), nema sušilicu jer mi to ne treba, i mislim da je energetski razred B.
eto, nadam se da sam ti pomogla.


joj, hvala ti puno, baš si srce!
__________________

Intuitivni um je sveti dar, a racionalni um je vjerni sluga. Mi smo stvorili društvo koje cijeni sluge, a zaboravlja darove - by Einstein
fairy is offline  
Old 30.04.2004., 14:17   #57
ti si u zagrebu, pa pogledaj u plana prometu, mislim da je tam malo jeftinija tehnika..ali, treba usporediti cijene..
traxdata is offline  
Old 30.04.2004., 17:50   #58
Quote:
chiquita kaže:
pa ovisi kaj ti je puno - ima vešmašina od soma i pol pa do 5 somova ako ne i više ali te su onda neke svemirske.
evo pogledaj si tu kaj ima
vidi energetske razrede i broj obrtaja.
ja imam mašinu sa 600 okretaja što je meni čist ok, nije silent jer mi je u kupaoni, a ne u spavaćoj sobi do kreveta (mislim, zakaj davat soma kuna više za silent mašinu kad je mašina nova i teško da će bučat kod pranja, ipak su mašine danas puno modernije), nema sušilicu jer mi to ne treba, i mislim da je energetski razred B.
eto, nadam se da sam ti pomogla.
kaj je to 600 okretaja? Moja ima 1200 ( da se nastimati manje, okrenem gumb) kad centrifugira, izadje van gotovo suhi ves...

A zasto je vazno imati tihu. Zato kad imas malo dijete a u stanu si - mnogim je familijama vazno da masina ne pocne centrifugirati nakon sto su konacno nakon visesatnog pokusaja uspavali dijete.

Susilicu imam posebno i uvijek bi to preporucila, ti parati 5u1 kako ih ja zovem, se mnogo brze pokvare...barem tako kazu serviseri.

Ako zivite u drzavi gdje je struja skupa isplati se odvojiti za energetski razred A jer vam se to vec kroz prvu godinu vrati.

Osim toga nekome je bitna i velicina bubnja meni je tako da mogu prati djecje deke i poplune, nase jastuke itd.

Nekome je bitno i programiranje tj. da moze sprogramirati masinu da pocne prati taman kad su na poslu i da ne slusaju kako pere...

Znam da ce moja sljedeca perilica biti Miele, jesu skupe ali najbolje u klasi, ovdje se Miele perilice krecu od 600 - 1600€

Sad ova za 1600 € valjda i pegla sama, ne
Winona is offline  
Old 30.04.2004., 17:51   #59
Quote:
traxdata kaže:
ti si u zagrebu, pa pogledaj u plana prometu, mislim da je tam malo jeftinija tehnika..ali, treba usporediti cijene..
jel to ono prek puta zagrepcanke? tam moja mama kupuje sve, kaze da je povoljno, nedavno kupila i teve i telefon....
Winona is offline  
Old 30.04.2004., 18:46   #60
Posto si na malom budgetu odi u planu i pogledaj. Imaju jeftinih turskih na koje daju dugu garanciju. Imaju i sve moguce kredite.
Juraj is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:13.