Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Interijeri

Interijeri Unutrašnja ljepota.

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.04.2004., 21:12   #61
Quote:
Winona kaže:
kaj je to 600 okretaja? Moja ima 1200 ( da se nastimati manje, okrenem gumb) kad centrifugira, izadje van gotovo suhi ves...

A zasto je vazno imati tihu. Zato kad imas malo dijete a u stanu si - mnogim je familijama vazno da masina ne pocne centrifugirati nakon sto su konacno nakon visesatnog pokusaja uspavali dijete.

Znam da ce moja sljedeca perilica biti Miele, jesu skupe ali najbolje u klasi, ovdje se Miele perilice krecu od 600 - 1600€

Sad ova za 1600 € valjda i pegla sama, ne
a jebiga winona, ti si onda priušti vešmašinu za 1600 eura da ti bude tiha dok ti bubač spava i da ti iz nje odma ispadaju suhe i speglane košulje i majice. osim toga sumnjam da bu mašina bila tako jaaaako bučna da bu skakala po kupaoni dok centrifugira da bu beba imala noćne more - give me a break, mamina mašina stara 25 godina nije bučna nit skače do plafona pa onda valjda ni ove nove nisu putujuća pneumatska bušilica...mislim ono, zakaj 600 okretaja - a zakaj ne?! možda ja ne volim da mi je veš zgužvan ko da ga je krava žvakala al bitno da je suh, kad ga izvadim iz mašine. ja recimo volim da se posuši na vjetru i suncu. ali da...kaj je to 600 okretaja...
__________________
peku me oči.
chiquita is offline  
Old 30.04.2004., 22:28   #62
Quote:
chiquita kaže:
a jebiga winona, ti si onda priušti vešmašinu za 1600 eura da ti bude tiha dok ti bubač spava i da ti iz nje odma ispadaju suhe i speglane košulje i majice. osim toga sumnjam da bu mašina bila tako jaaaako bučna da bu skakala po kupaoni dok centrifugira da bu beba imala noćne more - give me a break, mamina mašina stara 25 godina nije bučna nit skače do plafona pa onda valjda ni ove nove nisu putujuća pneumatska bušilica...mislim ono, zakaj 600 okretaja - a zakaj ne?! možda ja ne volim da mi je veš zgužvan ko da ga je krava žvakala al bitno da je suh, kad ga izvadim iz mašine. ja recimo volim da se posuši na vjetru i suncu. ali da...kaj je to 600 okretaja...
ma naravno da je sad sva tehnika bolja od onih od prije 10 godina

pusti ti Winchi - ta je pljuvala na nas sto smo hvalile shusilicu a sad jo je dobra

osim toga ko voli dat 1600 eura za komad opreme koji - ona konkretno drzi u podrumu- nek da

bitno je da ti mashina fino pere, da traje i da trosi malo

a sad jel govori 26 stranih jezika - e jebiga koga briga



mi smo bas sad u procesu kupovine svih 5 kucanskih aparata za novu kucu i mogli smo lijepo spicit 20 tisuca $$ na to ali nismo

umjesto Boschove perilice i sushilice (nova Nexxt - tek izashla - svemirska sushilica i perilica zajedno koshtaju 3 soma) mi se odlucili za Maytag od proshle sezone i platili obje 1,2 soma

pa umjesto Fisher Paykel ladice - perilice sudja od 2 soma mi kupili maytag tall tub- tri korpe za sudje $750

frizider smo se malo izvalili - ali zato sto mi treba veliki jer pravim kolace jako cesto i to za rodjendane svadbe i ostalo pa smo se odlucili za ovaj i kosta nas je 2.5 soma

i sve osim sporeta je tzv EnergyStar sto znaci da je vrhunska energetska klasa

a kucanske aparate ko i aute - svake godine dodaju novi gumbic i odmah ti nashiju 500 eura/dolara/kuna vishe

cisti dokaz je da smo mi frizider platili 2,500 (crni) a da smo htjeli onaj od nehrdjajuceg celika kosta bi nas 3,100 - isti model

koje pomodarstvo
margarita is offline  
Old 30.04.2004., 22:34   #63
u podrumu veliš?
__________________
peku me oči.
chiquita is offline  
Old 30.04.2004., 22:36   #64
Quote:
chiquita kaže:
u podrumu veliš?





margarita is offline  
Old 30.04.2004., 22:40   #65
Odi u elipso, tamo ti imaju svašta, a i u nekim verzijama plaćanja imaš popust od 10%

više na:
http://www.elipso.hr/

------------------

al daj mi nemoj kupovat vešmašinu za 1500 kuna, pa to je sporo i nevalja, a opet će crknut, popravi ovu za 200 kuna i skupi za pošten stroj
SETRA Samoborček is offline  
Old 30.04.2004., 23:53   #66
helou zene gdje sam napisala da sam imam masinu za tu lovu ? Ohladite malo
A da i imam moja stvar, zar ne?

Ti si se chiquita pitala zasto netko hoce silent masinu, ja ju sad nemam al sam ti objasnila zasto ju netko mozda hoce i sad se ti tu nesto pjenis?

Za margaritu - ja nisam pljuvala po susilici, to je tvoja specijalnost, pljuvanje. Ja sam rekla da iz europskih susilica izlazi zguzvani ves. A to su ti potvrdile i ostale zene. Sad kaj ja susim pelene u susilici je nebitno.

Kaj se tice Bosch-ove perilice ti si prosle godine pisala da je ta sigurno tvoja kad se preselis, samo zato kaj sad nisi kupila tak skupu ne znaci da po skupima moras pljuvati.

Ni ja si nisam kupila najskuplji uato na trzistu pa opet ne pljujem po skupima.

Ne znam kak je kod margarite ali dosta ljudi u Canadi ima veseraj u podrumu. I u Njemackoj. To je super jer se time stedi mjesto u kupaoni. Ali to je vec neka druga tema. Bitno da ste vi zdravo, zivo i veselo
Winona is offline  
Old 01.05.2004., 05:32   #67
Quote:
Winona kaže:
helou zene gdje sam napisala da sam imam masinu za tu lovu ? Ohladite malo
A da i imam moja stvar, zar ne?

Ti si se chiquita pitala zasto netko hoce silent masinu, ja ju sad nemam al sam ti objasnila zasto ju netko mozda hoce i sad se ti tu nesto pjenis?

Za margaritu - ja nisam pljuvala po susilici, to je tvoja specijalnost, pljuvanje. Ja sam rekla da iz europskih susilica izlazi zguzvani ves. A to su ti potvrdile i ostale zene. Sad kaj ja susim pelene u susilici je nebitno.

Kaj se tice Bosch-ove perilice ti si prosle godine pisala da je ta sigurno tvoja kad se preselis, samo zato kaj sad nisi kupila tak skupu ne znaci da po skupima moras pljuvati.

Ni ja si nisam kupila najskuplji uato na trzistu pa opet ne pljujem po skupima.

Ne znam kak je kod margarite ali dosta ljudi u Canadi ima veseraj u podrumu. I u Njemackoj. To je super jer se time stedi mjesto u kupaoni. Ali to je vec neka druga tema. Bitno da ste vi zdravo, zivo i veselo
ama niko ti nije rekao da smeta sto je veseraj u podrumu - podrum je spomenut iz drugih razloga

a grijeshish za mene jer tu Boschovu nisam ni vidjela proshle godine (jer je tek ove godine izashla na trziste)- postoji stari Boschov model ali mi se vishe svidio Maytagov Atlantis i veceg je kapaciteta

mislim kupi ti perilicu za 100 tisuca sasvim tvoj problem

ali zasto se tako s visoka odnosish prema chiquiti jer je rekla da je njoj 600 obrtaja dosta?

cemu snobizam? -

ajd sad pichi prat vesh
margarita is offline  
Old 01.05.2004., 15:53   #68
Quote:
Winona kaže:
jel to ono prek puta zagrepcanke? tam moja mama kupuje sve, kaze da je povoljno, nedavno kupila i teve i telefon....
ja sam bila u preckom, koliko se sjecam, tam u onom shoping centru precko..tam di je i getro..
traxdata is offline  
Old 01.05.2004., 21:11   #69
Quote:
Winona kaže:
helou zene gdje sam napisala da sam imam masinu za tu lovu ? Ohladite malo
A da i imam moja stvar, zar ne?

Ti si se chiquita pitala zasto netko hoce silent masinu, ja ju sad nemam al sam ti objasnila zasto ju netko mozda hoce i sad se ti tu nesto pjenis?

Za margaritu - ja nisam pljuvala po susilici, to je tvoja specijalnost, pljuvanje. Ja sam rekla da iz europskih susilica izlazi zguzvani ves. A to su ti potvrdile i ostale zene. Sad kaj ja susim pelene u susilici je nebitno.

Kaj se tice Bosch-ove perilice ti si prosle godine pisala da je ta sigurno tvoja kad se preselis, samo zato kaj sad nisi kupila tak skupu ne znaci da po skupima moras pljuvati.

Ni ja si nisam kupila najskuplji uato na trzistu pa opet ne pljujem po skupima.

Ne znam kak je kod margarite ali dosta ljudi u Canadi ima veseraj u podrumu. I u Njemackoj. To je super jer se time stedi mjesto u kupaoni. Ali to je vec neka druga tema. Bitno da ste vi zdravo, zivo i veselo
je, bitno da se mi kužimo!
__________________
peku me oči.
chiquita is offline  
Old 01.05.2004., 21:15   #70
ovak macke, nekome je bitniji frizider ( meni ocito ne) nekome masina. I jedni i drugi imaju pravo svoju lovu dati kam im se cefne

A to dal ce masina okretati 600 ili 1200 ili vise ne ovisi o CIJENI nego o modelu a tih modela ima vec za 200,00 €.

Mislim da smo time okoncali pricu o bahatosti.

A sto je margarita pisala i cak linkove davala na tu neku masinu ( njemacku) koju je namjeravala prije godinu dana kupiti, sve to jos stoji negdje na forumu...

Dalje za ove koji traze povoljne masine, Privileg ( Quelle marka) ako ima u cro, decki su spominjali na drugom podforumu, dakle cini mi se da ima.

Cijenom pristupacni a ovdje ljudima traju 10-15 godina bez popravaka.

Pusa macke i ne se toliko zivcirati
Winona is offline  
Old 01.05.2004., 21:23   #71
ma ko bi se živciral kaj ti je...al bitno da tvoja ima 1200 okretaja a moja samo 600, jer kaj je to, to ni niš...
ali najbitnije od svega je da služi svrsi.
__________________
peku me oči.
chiquita is offline  
Old 01.05.2004., 21:30   #72
e da sam znala da ces tako shvatiti ne bi ni pisala. Gle to ti ovdje imaju najjeftinije masine, nije to nis s cim bi se covjek isao praviti vazan. Cak i mamina u cro, stara ima isti sistem.

S firmom mozda da, ali nisam napisala koje firme sad imam.

Al nikad ne znas na kaj je tko osjetljiv i gdje ces kome stati na zulj

a kaj mi je? Malo sam umorna, inace sve oke fala na pitanju
Winona is offline  
Old 01.05.2004., 21:52   #73
isuse, radi cega se vi prepirete, majko moja
ja imam jako malu kupaonu i kuhinju i kad sam kupovala ves masinu, morala sam, na zalost, kupiti najmanju, da bi mi stala u kupaonu.a ta najmanja je bila najskuplja, ima od 500-1000 okretaja, s tim da ja koristim skoro uvijek 500, pogotovo kad je lijepo vrijeme, pa se brzo osusi..dakle, nikad ne koristim 1000, jer mi ves bude uzasno zguzvan kad se osusi, a ne da mi se sve pizdarije peglati..
a sto se tice jebeno velike cijene, mislim da bas i nije garancija da se ne bu kvarila, jer nije prosla niti godina dana, a vec me malo zajebavala..vise volim jednostavnije, nego ovakve, mislim da se ovakve lakse i pokvare, a onda masno placaj popravak..za informaciju, jedan sat tipa koji ih popravlja dodje 180 franaka, znaci oko 900 kuna..
eto, na zalost, ja sam bila ogranicena manjkom prostora..
a ironija je u tome, sto se i uskoro selim i imacu puno vecu kupaonu eto...
traxdata is offline  
Old 01.05.2004., 21:56   #74
traxdata koja je to, jel to ona koja se od gore puni?

Slobodno napisi i firmu, da znam kaj da nuzno ne kupujem sljedeci put.

A kaj se popravka tice, kaj nije bila pod garancijom?

Tak i ja kad sam kupovala ovu masinu, bili smo u stanu a ne u kuci i to puuuno manjem pa je i to utjecalo na kupnju.

Tam mi je masina bila u kuhinji, tak su prikljucke sredili.

Kaj se svadje tice, zna se tko se na to pali
Winona is offline  
Old 01.05.2004., 21:59   #75
Quote:
kaj je to 600 okretaja

sorry chiquita ja tek sad kuzila na kaj se ti palis...

ovo gore nije trebalo biti kao sprdnja nego pitanje. Pitanje koje sam trebala napisati ; kaj znaci to 600 okretaja jel to oznaka za centrifugu ili za nesto u pranju itd... nisam skuzila odmah kaj si tim brojem oznacila

Samo je na kraju ispalo ovak kak je ispalo
Winona is offline  
Old 01.05.2004., 22:04   #76
Quote:
Winona kaže:
traxdata koja je to, jel to ona koja se od gore puni?

Slobodno napisi i firmu, da znam kaj da nuzno ne kupujem sljedeci put.

A kaj se popravka tice, kaj nije bila pod garancijom?
to ti je ducan fust, masina je novamatic..bum potrazila, pa ak nadjem na netu, stavim link..ne puni se od gore..ma, imala je smetnje, pa sam ju isla po uputstvima prazniti, mislim na vodu..ali znam koliko dodje sat tog koji popravlja, jer mi je frendica pricala..dobila sam neki dan uplatnicu da si produzim garanciju jos godinu dana, to se tak moze tu..dodje godisnje oko 500 kuna..
traxdata is offline  
Old 01.05.2004., 22:09   #77
http://www.fust.ch/fust/product.asp?...maschinen%5FGG

nasla sam ju na netu, hahaha, garancija je satro 2 godine, ja imam samo jednu..
traxdata is offline  
Old 01.05.2004., 22:10   #78
aha isti sistem ovdje...ovo za garanaciju.

Ima jedan lanac ducana tehnicke robe koji daju garanciju 24 mjeseca a ostali traze nadoplatu za drugu godinu garancije.

Ako nekoga u DE zanima, ducan je Promarkt i osim sto imaju povoljne cijene daju i tu 24-godisnju garanciju a kak sam cicija nema sanse da kod konkurenta to nadoplacujem

A servisi su i ovdje skupi.
Winona is offline  
Old 01.05.2004., 22:14   #79
mislis 24-mjesecna garancija? napisala si 24-godisnja..
ma, isplati se uplatiti garanciju, jer te pare fakat lako spiskas na gluposti, a ak nekaj ode, onda bankrotiras..
traxdata is offline  
Old 01.05.2004., 22:14   #80
Quote:
traxdata kaže:
http://www.fust.ch/fust/product.asp?...maschinen%5FGG

nasla sam ju na netu, hahaha, garancija je satro 2 godine, ja imam samo jednu..
zgodna masina

nama su rekli da ak se odlijepi ona orginal naljepnica za garanciju da ne zele popravljati jer je netko prckao. I tak ti moj odljepio to kak on voli prckati, sva sreca da se nije pokvarilo nis nam ne bi odobirli

Sad vise nemam ni garancije dugo je to...sad moram prema masini biti fina i mila

isto vidim da trosi malo vode tvoja, ekoloska i mozes ju isprogramirati uanprijed a i obje klase su A
Winona is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:14.