Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Interijeri

Interijeri Unutrašnja ljepota.

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.05.2004., 22:15   #81
Quote:
traxdata kaže:
mislis 24-mjesecna garancija? napisala si 24-godisnja..
ma, isplati se uplatiti garanciju, jer te pare fakat lako spiskas na gluposti, a ak nekaj ode, onda bankrotiras..
hvala na ispravci, vrijeme je da winona ode u krpe, da se ne blamira vise
Winona is offline  
Old 01.05.2004., 22:19   #82
Quote:
Winona kaže:
isto vidim da trosi malo vode tvoja, ekoloska i mozes ju isprogramirati uanprijed a i obje klase su A
ma za te pare uopce ne bi smjela trositi vodu
da, sjetila sam se, ima kotacice, tak da ju je lako transportirati..no, svejedno je preskupa, jer perem na samo 2 programa..
traxdata is offline  
Old 01.05.2004., 22:26   #83
Quote:
traxdata kaže:
ma za te pare uopce ne bi smjela trositi vodu
da, sjetila sam se, ima kotacice, tak da ju je lako transportirati..no, svejedno je preskupa, jer perem na samo 2 programa..

ovo za vodu

je i pise na linku da je -fahrbar-

kad razmislim i ja koristim samo dva programa vecinu vremena samo temperature mijenjam ( ja to sve rucno moram, ali nije bila tak skupa ) Neka srednja klasa.

Mi smo sve odjednom trebali i namjestaj i sve aparate pa smo gledali da nam i lova segne, da smo kupili najskuplju masinu onda bi u boravku umjesto na sofi sjedili na podu a to nam se bas nije svidjalo
Winona is offline  
Old 01.05.2004., 22:31   #84
Quote:
Winona kaže:
ovak macke, nekome je bitniji frizider ( meni ocito ne) nekome masina. I jedni i drugi imaju pravo svoju lovu dati kam im se cefne

A to dal ce masina okretati 600 ili 1200 ili vise ne ovisi o CIJENI nego o modelu a tih modela ima vec za 200,00 €.

Mislim da smo time okoncali pricu o bahatosti.

A sto je margarita pisala i cak linkove davala na tu neku masinu ( njemacku) koju je namjeravala prije godinu dana kupiti, sve to jos stoji negdje na forumu...

Dalje za ove koji traze povoljne masine, Privileg ( Quelle marka) ako ima u cro, decki su spominjali na drugom podforumu, dakle cini mi se da ima.

Cijenom pristupacni a ovdje ljudima traju 10-15 godina bez popravaka.

Pusa macke i ne se toliko zivcirati
rekoh li ja tebi da zapisujesh

je istina - stavila sam link na mashinu ali ne Nexxt od Boscha - to garant nisam

a ako se vec oces izvuc kad nesto drmnesh onda daj smisli bolji izgovor

ako nisi znala sto Chiquita oznacava sa 600 obrtaja kako si znala da tvoj ima 1200 obrtaja?

prozirna si winchi ko da ti je caca staklar bio

i da - snob si do bola - jer istina nisi napisla koju mashinu sad imash ali da ces kupiti onu od 1600 eura si kao "uspiut dodala" i te jadne obratje si isto usput dodala



koja si ti ptica sojka

margarita is offline  
Old 01.05.2004., 22:37   #85
margarita, slažem se u potpunosti s tobom.
enivej, ja dižem ruke od ove teme.
moram ić objesti veš, jer ima premalo okretaja da mi ga izbaci suhog van.
sva sreća da ne moram ić u podrum.to mi se ovog trena stvarno ne bi dalo.
__________________
peku me oči.
chiquita is offline  
Old 01.05.2004., 22:43   #86
Quote:
chiquita kaže:
margarita, slažem se u potpunosti s tobom.
enivej, ja dižem ruke od ove teme.
moram ić objesti veš, jer ima premalo okretaja da mi ga izbaci suhog van.
sva sreća da ne moram ić u podrum.to mi se ovog trena stvarno ne bi dalo.
ma daaaaj, a bas je postalo zanimljivo
imamo i mi u podrumu jednu ogromnu, zajednicku masinu, pa ubacis karticu i peri-deri..ode po 20 kuna po pranju..a i ogromna je, pa je nikad ne bi mogla napuniti..
i primijetila sam da se krade roba kad se susi u toj zajednickoj prostoriji..ma, nema sanse...
traxdata is offline  
Old 01.05.2004., 23:18   #87
Quote:
traxdata kaže:
ma daaaaj, a bas je postalo zanimljivo
imamo i mi u podrumu jednu ogromnu, zajednicku masinu, pa ubacis karticu i peri-deri..ode po 20 kuna po pranju..a i ogromna je, pa je nikad ne bi mogla napuniti..
i primijetila sam da se krade roba kad se susi u toj zajednickoj prostoriji..ma, nema sanse...
u pravu si, postaje zanimljivo

pogotovo kad ljudi znaju da bum kupila masinu od 1600 € a ja samo napisala da bu moja sljedeca miele i u kom omjeru se cijene te marke krecu ali ne i po kojoj cijeni cu ja kupiti ..jao sto me vole, cak i misle u moje ime...nema sanse da margie ne zasere topick, gdje ta prodje tu trava ne raste...

Kaj se podruma tice, cuj chiquita nekak moram skinuti i ovo speka kaj mi ostalo oko trbuha, tak da ti ja svaki dan gore, dole te zbog vesa, te zbog flase vode te zbog ....ma nebitno, bitno da ja secem...
Winona is offline  
Old 01.05.2004., 23:21   #88
sam ti šeći.
ja bi ti predložila da rađe malo otspavaš prije nego ti mali krene sa kme kme.
pusa malome.
__________________
peku me oči.
chiquita is offline  
Old 01.05.2004., 23:24   #89
Quote:
chiquita kaže:
sam ti šeći.
ja bi ti predložila da rađe malo otspavaš prije nego ti mali krene sa kme kme.
pusa malome.
sad za ozbac, ne isplati se....ja sam najgora kad me zbude, a prvi kme keme bu po mojoj racunici za pol vure...tek onda imam dozvolu da zacorim na kojih dva tri sata

hvala na pusi
Winona is offline  
Old 01.05.2004., 23:28   #90
Quote:
chiquita kaže:

enivej, ja dižem ruke od ove teme.
i ja - nema svrhe
margarita is offline  
Old 02.05.2004., 14:20   #91
jebale vas mašine i obrtaji

kupite motor od 3000 obrtaja pa ga ugradite, radit će isto
SETRA Samoborček is offline  
Old 03.05.2004., 11:09   #92
joj mene nema na forumu za vikend, a vidi kak ste se raspisale oko teme veš-mašina. curke puno, puno hvala na savjetima, linkovima itd., ali žao mi je što se svađate zbog toga, ajde nemojte više.
PUSA!!!
__________________

Intuitivni um je sveti dar, a racionalni um je vjerni sluga. Mi smo stvorili društvo koje cijeni sluge, a zaboravlja darove - by Einstein
fairy is offline  
Old 03.05.2004., 12:58   #93
ma ko se svađa kaj ti je
mi smo samo konstruktivno raspravljale
__________________
peku me oči.
chiquita is offline  
Old 03.05.2004., 13:25   #94
Quote:
chiquita kaže:
ma ko se svađa kaj ti je
mi smo samo konstruktivno raspravljale

niš mi ni!
sorry!
__________________

Intuitivni um je sveti dar, a racionalni um je vjerni sluga. Mi smo stvorili društvo koje cijeni sluge, a zaboravlja darove - by Einstein
fairy is offline  
Old 03.05.2004., 21:14   #95
i jesi nasla kaj povoljnoga?
traxdata is offline  
Old 04.05.2004., 16:06   #96
Quote:
traxdata kaže:
i jesi nasla kaj povoljnoga?



Kupili jučer ja i dragi u Pevecu za 1900 kn na 6 rata super mašinu. 500 okretaja, firma Gorenje i najvažnije-garancija 3 godine. Bili smo i u Mercatoneu, Plani ali taj model je skuplji za skoro 300 kn na tim mjestima tako da smo na kraju uzeli u Pevecu jer je tamo na akciji. Danas kad dođem s posla imamo svečano otvaranje...čarapice, majčice i hlačice jebale ste ježa!!!!!!
__________________

Intuitivni um je sveti dar, a racionalni um je vjerni sluga. Mi smo stvorili društvo koje cijeni sluge, a zaboravlja darove - by Einstein
fairy is offline  
Old 04.05.2004., 22:06   #97
ajde super...jeba te, razlika od 300 kuna
traxdata is offline  
Old 04.05.2004., 22:34   #98
ja tak gledam prospekte dobila u kaslic pise masina bosch 1600 okretaja ( potrosnja vode 37 litara a ja spadam medju one koji su nekad mislili da od tkoliko vode ne moze izaci cisti ves van) jel za nekih 300 eurica i odmah se sjetim foruma
Winona is offline  
Old 05.05.2004., 07:27   #99
BOSCH

Pozdrav!
Više nikad ne kupujem Bosch!!!
Imam peć Bosch novu, sat ne radi dobro, Servis se dopisuje sa onim u Splitu (glavni zastupnik Boscha) i ništa.
Imam mikrovalku Bosch, onom u Splitu teško je poslati rezervni dio.
Srećom dijelovi su Panasonic i to poprave u servisu u Zg.
__________________
Ja govorim ono što kažem!
Lee Champa is offline  
Old 18.05.2004., 15:49   #100
Meni se masine ispod 1.000 okretaja cine malo slabe. Opet, ak imas susilicu valjda nije bitno.
Ja svoju otfrljim na 1200, ves mi se osusi za jedno popodne. Mislim da to nije bas dobro (cini mi se da mi se vesta pohabala od jedno 10 pranja) ali f...k , ak mi se zuri i ak se hocu rijesit vesa...
A ak ne, onda smanjim na 800 tek toliko.....

Energetski razred A
Indesit
Ima tajmer, brzo pranje i ekonomicno pranje. I ne ronda.
Oko 3.500 kuna za cash u elipsu.

Plana mi ne djeluje povoljno!
cudim_se is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:22.