Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente > Državna matura

Državna matura Matura-tortura

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.01.2014., 17:37   #1
Question Plaćanje fakulteta i uspjeh na maturi

Zna li netko kako se odnosi uspjeh na maturi sa količinom novca koji se moraju plati za faks (tipa top 10% ne placa)? Čini mi se da sam to vidio negdje davno, ali sad ne mogu ništa pronaći.
courier is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2014., 18:05   #2
Quote:
courier kaže: Pogledaj post
Zna li netko kako se odnosi uspjeh na maturi sa količinom novca koji se moraju plati za faks (tipa top 10% ne placa)? Čini mi se da sam to vidio negdje davno, ali sad ne mogu ništa pronaći.
Prva godina je svima besplatna, ako ju upisuju prvi put. Doduše, mislim da se PMF-MO plaća linearno, ali nisam sigurna.
Uglavnom, najbolje ti je kontaktirati direktno faks da budeš siguran
Verbeia is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2014., 16:42   #3
Poslao sam mail, i dobio ovaj link: http://www.unizg.hr/fileadmin/rektor...-corr_scan.pdf
Koliko ja shvaćam, nitko ne placa prvu godinu, a nakon toga ako imam 55 ECTS bodova godišnje također ništa ne plaćam?
courier is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2014., 18:29   #4
Quote:
courier kaže: Pogledaj post
Poslao sam mail, i dobio ovaj link: http://www.unizg.hr/fileadmin/rektor...-corr_scan.pdf
Koliko ja shvaćam, nitko ne placa prvu godinu, a nakon toga ako imam 55 ECTS bodova godišnje također ništa ne plaćam?
Mislim da da, samo nisam sigurna odnosi li se to pravilo o 55 ects-a samo na zagrebačko ili na sva sveučilišta
Verbeia is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2014., 13:21   #5
Quote:
Verbeia kaže: Pogledaj post
Prva godina je svima besplatna, ako ju upisuju prvi put. Doduše, mislim da se PMF-MO plaća linearno, ali nisam sigurna.
Uglavnom, najbolje ti je kontaktirati direktno faks da budeš siguran
Na PMF-MO ti je prva godina besplatna. Jedino ako nešto padneš, iduće godine plaćaš kao i sve ostalo.
__________________
"Može se bez Boga ići u pustinju, ali se bez njega ne može vratiti."
Kleopatrica is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:58.