Natrag   Forum.hr > Razno > Arhiva > Hrvatski nogomet

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.06.2010., 00:40   #101
U aferi oko namještanja utakmica povodom koje je privedeno 20-tak nogometaša i nogometnik funkcionera uključena je i utakmica Rijeka-Croatia Sesvete, odigrana prije dva mjeseca. Igrači Sesveta dobili su 40 tisuća eura da Rijeka vodi na poluvremenu i pobijedi na kraju.
Nemoguće
ma nije bilo očito, kao ni protiv Zadra... ups
~~~RI~~~ is offline  
Old 10.06.2010., 02:20   #102
http://www.jutarnji.hr/offside--saka...n-kuna/825671/

Dolje u komentarima se javio Mario Jurić.To je valjda onaj iz Belupa...Ako je još tamo...

Ovdje piše da su za ovu neku utakmicu podijelili po 4500 €.Iznosi su zapravo smiješni,s obzirom na rizik koji postoji da te otkriju.Zato je i logično da su u ovo upleteni igrači slabijih klubova....

Mislim da i ovakva liga pogoduje namještanjima jer ima previše klubova koji se za ništa ne bore,tako da im je svejedno kako će odigrati i onda u zadnjem dijelu sezone se otvara mogućnost za prodavanje utakmica.Ima i dosta klubova koji ne plaćaju svoje igrače i onda oni vide izlaz u ovakvim stvarima.

Šteta je što se ne možemo riješiti ljudi poput Mamića,Markovića,Štimca,Sinovčića,a siguran sam da bi se uz dobru istragu i protiv njih našlo dosta materijala,a ovako će nastradat ovi jadnici koji su zbog 3,4 tisuće eura po utakmici išli riskirat karijeru,ugled i moguću zatvorsku ili neku drugu kaznu...


To što su ovi uhićeni jadnici samo posljedica stanja u hrvatskom nogometu,ne opravdava ih od krivice,ali mi je krivo što će oni sami nastradat,a oni koji godinama uništavaju naš nogomet i dalje će nastavit vladat...
cantona007 is offline  
Old 10.06.2010., 09:08   #103
Quote:
Argentinac kaže: Pogledaj post
Nije teško posumnjati u namještanje ako je na neki događaj uplaćena veća cifra
eno netko je na Francuze uplatio 120000€. Jel svjetsko namješteno?
Veko32 is offline  
Old 10.06.2010., 09:25   #104
Quote:
Veko32 kaže: Pogledaj post
Jel svjetsko namješteno?
ma nije , da je bili bi mi tamo
jägermeister is offline  
Old 10.06.2010., 11:00   #105
Quote:
jägermeister kaže: Pogledaj post
ma nije , da je bili bi mi tamo
A opet sa druge strane da nije nebi Francuzi bili tamo
Skeewe is offline  
Old 10.06.2010., 11:02   #106
Quote:
edge79 kaže: Pogledaj post
Popis namještenih utakmica:

http://www.jutarnji.hr/offside--za-8...stanje/823620/

Jel misli i Igor Štimac preuzet bar moralnu odgovornost? Jebala mu liga 16 i razvijanje bez pritiska mater.

A ljudi ne dolaze na stadion zbog huligana.
Sva ta mafija i šljam su bili prvi koji su lobirali za veći pritisak i represiju na navijače, Brleković je i autor Zakona o navijačima, jer znaju da smo im mi jedina oporba pa su preko svojih plaćenih novinara javnosti ispirali mozak s navijačkim neredima. Nema zemlje u Europi gdje navijački incidenti dobivaju toliko medijskog prostora, a 10 baklji u terenu su udarna vijest u Dnevniku.

Srećom je Vlada dobila po pičci od EU radi 100 drugih stvari, pa se morala napokon rasčistit i kaljuža oko našeg nogometa. No dok god se ne makne talog iz HNS-a + Mamić i Štimac, sve je to samo kozmetika.

Isto tako, treba ispitati veze nogometne mafije s novinarskim krugovima koji su svo ovo vrijeme to znali, ali im je bilo plaćeno da šute.
__________________
Nećeš razbojniče!
Mukte Kavga is offline  
Old 10.06.2010., 11:32   #107
Quote:
Skeewe kaže: Pogledaj post
A opet sa druge strane da nije nebi Francuzi bili tamo
Proud to be is offline  
Old 10.06.2010., 12:41   #108
NEMOGUĆE
B52 is offline  
Old 10.06.2010., 12:50   #109
Quote:
B52 kaže: Pogledaj post

Kaj je nemoguće??Kaj to kaj je branio za inter a ima lovu, pa možda je obitelj bogata, možda ima love na bacanje zakaj nebi dal lovu za kampanju ak si je dobar s njime, meni je najbolje kaj se sad svi čude a pun kurac ljudi je imalo nekakve inf i bralo lovu, jebiga ko je koliko imal za uplatiti, ali sad su svi neki moralisti, zanima me koja je razlika ak je Reno digo lovu na kladi ili neki anonimus s kvarta koji je imal dobru inf, takvih anonimusa ima pun kurac i ja bi da imam inf dizo jebenu lovu, ok organizattori su najbolje prošli možda je to neki Reno i sl ali i onaj tko je držo ljestve je isto lopov, mislim da bi trebalo barem 1000 ljudi na inf zvat, a možda i neke u muriji i hns-u
samo pitam is offline  
Old 10.06.2010., 12:52   #110
Ali on je donirao Bandiću 155,000 kuna.

Bog te mazo.

Zašto bi itk...


Mah, never mind.
Nimoy is offline  
Old 10.06.2010., 13:00   #111
Daj jedan razlog zakaj nebi doniro?? Ja nebi dao nikome ali ljudi koji imaju nek daju jer uvjek su tu neki drugi interesi u igri daš 155 vrati se 10 puta više, jebiga tak funkcionira društvo, mogao je anonimno uplatiti da skriva porijeklo novaca i nikom ništa
samo pitam is offline  
Old 10.06.2010., 13:03   #112
Quote:
samo pitam kaže: Pogledaj post
Kaj je nemoguće??
To kaj ti ne možeš shvatiti sarkazam.
Quote:
samo pitam kaže: Pogledaj post
Kaj to kaj je branio za inter
Rezervni golman Međimurja.
Quote:
samo pitam kaže: Pogledaj post
a ima lovu, pa možda je obitelj bogata, možda ima love na bacanje zakaj nebi dal lovu za kampanju ak si je dobar s njime,
sjećam se ovoga "donatora" (rezervni golman Međimurja), ime mu se pojavilo u isto vrijema kad je Bandić trebao objasniti odakle mu pare za kampanju pa se počelo pojavljivati masu nekakvih anonimusa sa blago rečeno čudnim ciframa (majstor kao "pun ko brod" a namješta utakmice za par milja eura.. yeah right )
Quote:
samo pitam kaže: Pogledaj post
meni je najbolje kaj se sad svi čude a pun kurac ljudi je imalo nekakve inf i bralo lovu,
ja se ne čudim... ponavljam, sarkastičan sam
B52 is offline  
Old 10.06.2010., 13:08   #113
Quote:
B52 kaže: Pogledaj post
Jeftine te garaže u varšavskoj...
__________________
Aye, but isnt the man who chooses the bad in some way better than the man who has the good forced upon him?
dissident is offline  
Old 10.06.2010., 13:09   #114
rezervni golman medjimurija, daj mi to pojasni malo kakve to veze ima sa uplatom i njegovim financiskim stanjem??
samo pitam is offline  
Old 10.06.2010., 13:20   #115
Quote:
samo pitam kaže: Pogledaj post
rezervni golman medjimurija, daj mi to pojasni malo kakve to veze ima sa uplatom i njegovim financiskim stanjem??
ej... ako tip (tj, njegov stari u ovom slučaju, ako se dobro sjećam) toliko pliva u parama da donira stotine tisuća kuna Bandiću, a u isto vrijeme se izlaže riziku da ode u buksu zbog par tisuća, gdje je tu logika...

gle, Bandić je preko svojih tih prijatelja oprao lovu za kampanju koju nije mogao drugačije objasnit... 2+2=4.. niti jedan privatni poduzetnik nije toliko lud da baci stotine tisuća u vjetar, osim ako ne zarađuje milijune, što mi je u ovom slučaju gdje se sin tog "milijunaša" jebe za par tisuća eura, a u isto vrijeme donira Bandiću stotine tisuća, zaista urnebesno... cirkus jebote
B52 is offline  
Old 10.06.2010., 13:27   #116
Istina cirkus jebeniiii, ali pošto ga znam osobno nemrem biti objektivan, jedino ak mu se dokaže onda je najebo od nas kojima nije niš javio
samo pitam is offline  
Old 10.06.2010., 13:48   #117
Quote:
samo pitam kaže: Pogledaj post
Istina cirkus jebeniiii, ali pošto ga znam osobno nemrem biti objektivan, jedino ak mu se dokaže onda je najebo od nas kojima nije niš javio
pa tako reci onda

al šta jest jest, mogao vam je i prišapnut koju... ako su dolazile do mene o Zadru...
B52 is offline  
Old 10.06.2010., 15:17   #118
Mumljenko na naslovnici SN iza rešetki, tužan prizor za jednu legendu HNL-a
no ako mu se dokaže, ko mu je kriv...
Ferdibrand is offline  
Old 10.06.2010., 16:53   #119
Quote:
Ferdibrand Boffin kaže: Pogledaj post
Mumljenko
B52 is offline  
Old 10.06.2010., 20:31   #120
Quote:
Ferdibrand Boffin kaže: Pogledaj post
Mumljenko na naslovnici SN iza rešetki, tužan prizor za jednu legendu HNL-a
no ako mu se dokaže, ko mu je kriv...
A samo dan prije skandala sam bio napisao kako bez Mumleka HNL ne bi bila više ista. Kao da sam znao.
grifone is offline  
 


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:00.