Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.06.2014., 01:17   #1
Arrow Submarine BBQ (Yellow Submarine Burger)

nedavno je otvoreno, jel netko možda bio, kakva je ponuda, cijene, kvaliteta....

nisam našla temu o hamburgerima, pa ako ima, možete preseliti tamo (ili da se spoje teme o ovome, papasu, rocket burgeru i sličnima, jer te teme baš i nisu aktivne same za sebe)

https://www.facebook.com/ysburger
http://www.ysburger.com/
__________________
Success is getting what you want. Happiness is wanting what you get.

Zadnje uređivanje Pringles : 04.11.2014. at 16:39. Reason: link na web
Allexis is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2014., 08:14   #2
Kakav je kad se usporedi sa ružmarinon?
grogo bolger is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2014., 17:26   #3
Bio u subotu. Probao sam Smokehouse burger (imaju opise na svom webu) i meni bio jako dobar. Mrvicu suh mozda sto se mesa tice. Koriste ocito vrlo lean cutove, pa to djeluje u konacnici cak malo dijetalno. Umak ok, ali nista spektakularno, drago mi je da ga ne stavljaju puno, jer mrzim kad od burgera samo umak osjecam..ovo je sve dobro izbalansirano. Cijena..kolicinski gledano, mozda i je previse, ali ako gledas na to kao gurmanski burger koji si bas hoces zgustati, a ne da ides tek tolko pojest nesto..ajd, prolazi.
Prostor mi je super i dobro iskoristen, a opet nije prenaguzvano.
Minusi: posluga je totalni kaos Istina da potrefili bas dok je bilo puno do zadnjeg mjesta, ali svejedno mi je preko 45 minuta cekanja za burger puno previse. Konobarica je u tom vremenu dok smo cekali donjela jednu krivu narudzbu, pa se cjenkala s gostima hoce uzet ili cekat pravu narudzbu. Narudzbe su stizale po ne znam kojem redu (u jednom trenutku smo skuzili da neki ljudi dobili prije nas, a dosli kasnije, pa se pozalili konobarici na to). Mislim, ljubazne i simapticne obje, ali na mahove djeluju ko muhe bez glave.
Zakljucak:izbjegavat u sirokom krugu dok im je guzva, a sto se odnosa cijena/kvaliteta/kolicina tice..mislim da mora svako probat i sam zakljucit.
MarkoMh is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2014., 19:40   #4
bio prije tjedan dva, meni je to ispod šalše i ružmarina, upravo zbog mesa. presuho je. jeo sam neki tris, za (mislim) 40 kn se dobiju tri mala hamburgera iz ponude šefa, svaki dan drugi. regular i neki bacon nisu zadovoljili ali je ovaj s tartufima bio korektan. u svakom slučaju ima mjesta za poboljšanja
bozhena123456789 is online now  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2014., 22:08   #5
I prijateljica i ja otišle isprobati danas. Obje smo uzele slidere (3 mini burgera), krumpiriće - jedne obične, jedne sa sirom i 2 soka od jabuke.
Stigli su nam Country (kupus, rajčica, škripavac, karamelizirani luk, panceta i senf/med umak), meni osobno najbolji u nizu, baš mi se fino nadopunjuju slatkasti okusi (kupus, luk, umak) s mesom, Gourmet (crveni radič, škripavac, prženi lješnjaci i senf/med umak) koji je također bio fin. Dali su mu zanimljiv touch s lješnjacima i tu ideju ću sigurno koji puta ukrasti kad budem slagala nešto mesno. Treći je burger bio Italian (rukola, rajčica, mozzarella, pesto) - meni osobno mrvicu prejak okus po pestu (iako inače volim pesto, da ne bude zabune), a i nije mi se baš okusom uklopio uz druga dva.
Obični krumpirići odlični, ali nije me se dojmio umak na cheese verziji, no to je zato što i inače ne volim majonezu koja je u sastavu istog.

Pecivo je fino, umaka ima dovoljno, meso je bilo lagano roskasto u sredini... ali kao da mi je nešto tu još falilo da bi bilo sjajno. Mislim da samom hamburgeru fali malo soli. No, meni se meso nije činilo suho.

Konobarica jako simpatična, nasmijana i ljubazna.

Za nas dvije - 129kn. Po meni možda mrvicu pretjerano, no to je subjektivna kategorija i dojam.

Meni su još uvijek dva koplja iza Rougemarina i jedno iza Papa's-a. Otprilike u rangu s Burgerajom.
No, jako mi se sviđa što je sve od namirnica 'lokalno' pa ću vjerojatno još koji puta navratiti.
samotna šetačica is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2014., 22:48   #6
Quote:
samotna šetačica kaže: Pogledaj post
I prijateljica i ja otišle isprobati danas. Obje smo uzele slidere (3 mini burgera), krumpiriće - jedne obične, jedne sa sirom i 2 soka od jabuke.
Stigli su nam Country (kupus, rajčica, škripavac, karamelizirani luk, panceta i senf/med umak), meni osobno najbolji u nizu, baš mi se fino nadopunjuju slatkasti okusi (kupus, luk, umak) s mesom, Gourmet (crveni radič, škripavac, prženi lješnjaci i senf/med umak) koji je također bio fin. Dali su mu zanimljiv touch s lješnjacima i tu ideju ću sigurno koji puta ukrasti kad budem slagala nešto mesno. Treći je burger bio Italian (rukola, rajčica, mozzarella, pesto) - meni osobno mrvicu prejak okus po pestu (iako inače volim pesto, da ne bude zabune), a i nije mi se baš okusom uklopio uz druga dva.
Obični krumpirići odlični, ali nije me se dojmio umak na cheese verziji, no to je zato što i inače ne volim majonezu koja je u sastavu istog.

Pecivo je fino, umaka ima dovoljno, meso je bilo lagano roskasto u sredini... ali kao da mi je nešto tu još falilo da bi bilo sjajno. Mislim da samom hamburgeru fali malo soli. No, meni se meso nije činilo suho.

Konobarica jako simpatična, nasmijana i ljubazna.

Za nas dvije - 129kn. Po meni možda mrvicu pretjerano, no to je subjektivna kategorija i dojam.

Meni su još uvijek dva koplja iza Rougemarina i jedno iza Papa's-a. Otprilike u rangu s Burgerajom.
No, jako mi se sviđa što je sve od namirnica 'lokalno' pa ću vjerojatno još koji puta navratiti.
e, da. očajnički je falilo soli u mesu. što sam i rekao konobarici
bozhena123456789 is online now  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2014., 09:56   #7
Kakva su to vremena došla kad u hamburger idu med i lješnjaci...
Marra is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2014., 11:11   #8
Quote:
°bubamara° kaže: Pogledaj post
Kakva su to vremena došla kad u hamburger idu med i lješnjaci...
A kako inače nabiti cijenu?
edit: otišao sam na njihovu fejzbuk stranicu, i oni nude San Servolo pivo i organske rukom rezane krumpiriće

Zadnje uređivanje Krkimir : 16.07.2014. at 11:22.
Krkimir is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2014., 11:38   #9
Quote:
°bubamara° kaže: Pogledaj post
Kakva su to vremena došla kad u hamburger idu med i lješnjaci...

Moram otići vidjeti koliko plaćaju da to pojedem
__________________
"Ako te je žena ostavila jer si kladioničar, neradnik i debilčina, ti uzmi svoju pedestrojku i otresi rafalčinu!
Osjećat ćeš se bolje"
pinzgauer is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2014., 11:58   #10
I ja sam došla komentirati organske rukom rezane krumpiriće.

Ispod slike se vide neke cijene, a na službenoj stranici YSBurger ima kompletni meni pa pinzgauer ne moraš ići tamo pogledati na licu mjesta pošto med i lješnjaci.

Ispod imate veliko objašnjenje ZAŠTO JE ORGANSKO DOBRO ZA VAS? Čitajte i učite.

BitterSweet is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2014., 13:03   #11
Tko želi nabit masu pred ljeto- ovo je izbor za vas. Namirnice gube svoj smisao i dobivaju smisao mase.
Miriam Bucknell is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2014., 13:31   #12
a najbolje je kad prodaju priču da je sve lokalno pa je zato superturbodobro... ma daj mi i pecivo sa Islanda i paradajz iz Ukrajine ako je dobar, to što je odavde nije nikakva garancija da je kvalitetno

Zadnje uređivanje Krkimir : 16.07.2014. at 13:52.
Krkimir is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2014., 17:33   #13
"Pecivo iz lokalne zagrebačke pekarne." A one su poznate kao vrh piramide zdrave prehrane.

I ne kužim zakaj su rukom rezani krumpirići tak super? Js ni ih ipak nožem rezane...
o-killed is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2014., 17:36   #14
Ja domaći krumpir režem u multipraktiku jer mi je tak najljepši. Bit će da nisam prava domaćica. Krumpir, očito, ako nije rezan rukom gubi svoju nutritivnu organsku vrijednost.
BitterSweet is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2014., 17:42   #15
Stidi se!
o-killed is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2014., 20:57   #16
Jel tko zna otkud točno im je zagorska junetina?
Mislim da i Ružmarin ima zagorsku junetinu.
tweetee is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2014., 21:07   #17
Quote:
tweetee kaže: Pogledaj post
Jel tko zna otkud točno im je zagorska junetina?
Mislim da i Ružmarin ima zagorsku junetinu.
Iz Metroa
__________________
"Ako te je žena ostavila jer si kladioničar, neradnik i debilčina, ti uzmi svoju pedestrojku i otresi rafalčinu!
Osjećat ćeš se bolje"
pinzgauer is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2014., 21:13   #18
Quote:
pinzgauer kaže: Pogledaj post
Iz Metroa
Nagađaš ili znaš?
A otkud je ta u Metrou?
tweetee is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2014., 21:17   #19
Quote:
tweetee kaže: Pogledaj post
Nagađaš ili znaš?
A otkud je ta u Metrou?
Šalim se.
Iako znam jednog zagorskog mesara koji nabavlja zagorsko meso u Metrou...
__________________
"Ako te je žena ostavila jer si kladioničar, neradnik i debilčina, ti uzmi svoju pedestrojku i otresi rafalčinu!
Osjećat ćeš se bolje"
pinzgauer is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2014., 01:00   #20
Quote:
pinzgauer kaže: Pogledaj post
Šalim se.
Iako znam jednog zagorskog mesara koji nabavlja zagorsko meso u Metrou...
Ma već sam htjela pitati u Ružmarinu, al uvijek zaboravim
tweetee is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:41.