Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.10.2010., 17:32   #181
Heh, tek sam sada vidio tipfelere u zadnjem mom postu, to mi je kada pišem forum post s busa u pokretu

Ovo mi je dobra vijest za Metro pošto ja imam i5 proc, znaci da bi i meni trebalo na max raditi (negdje sam čitao da ljudima baš i ne radi na max details pa si stalno odgađam instalirat igru da se ne razočaram u ovaj sastavljeni komp s precizno biranim komponentama koji me koštao 7k kuna ).

Nadam se samo da je igra bolje od ove. Završio sam obje ranije AvP igre (i više puta) i igrao ih obje u MP ali ovu fakat nemre se natjerati i čak niti s Alienom nisam probao igrati. Neznam možda sam samo prestar
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2010., 15:38   #182
Jel zna netko nacin kako maknuti ovu igru sa kompa!?U control panelu na spisu je nema....Igra je od razor1911 pa...
Esseker1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2010., 17:07   #183
Kupi org, instaliraj pa onda makni preko "Add or remove"

Jbt kako mozes tako smotano pitanje pitat
xGAME is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2010., 19:51   #184
Quote:
xGAME kaže: Pogledaj post
Kupi org, instaliraj pa onda makni preko "Add or remove"

Jbt kako mozes tako smotano pitanje pitat
Ok,Ok....don't yell!Evo idem sutra kupiti i ispraviti svoju gresku!
Esseker1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2011., 19:08   #185
Imam problem sa ovom igrom.

Upravo sam poceo da je instaliram i nece. Odmah na pocetku mi trazi da mu kazem gde je prvi diskja kazem on nastavi da raspakuje i instalira i kada pita za drugi ja nadjem i njega e onda nece da nastavi
Jel imao neko slican problem ?
Bas mi se igra, hel please.
__________________
One day, we won't be able to close our eyes anymore.
Jacob J. Harper is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2012., 16:07   #186
Pozz. Mene zanima dali ima netko savjet kako rijesiti rusenje u igri?
Normalno instaliram i igru i DX koji dolazi s njom + drivere od graficke imam vec najnovije instalirane, i tokom loadanja prve misije me izbacuje u Windowse.
Neki dan mi je normalno radio pa sam kasnije reinstalirao Win jer mi nisu pasali no kad sam ponovo instalirao igru nije htjelo pokretat a ne znam sta je drugacije napravljeno sada u odnosu na taj prvi put dok je radilo.
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2012., 19:02   #187
Kao prvo, budi siguran da igru ne igraš koristeći DX 11, ali to vjerovatno nije problem. Problemi s crashom su ćesto povezani s zvukom ili grafičkim karticama. Kako bi maknuo probleme s zvukom moraš promjeniti audio sampling rate. sigurno koristiš vistu/7 pa slijedi ove korake:
1. odi na control panel od zvučne kartice
2. nađi opciju za mjenjanje defaultnog audio formata kartice
3. promjeni zadani (default) format na 24 bitni, 48000Hz ili manji (ako ne uspije probaj sa 24 bitnim, 44100Hz).
ako još uvijek ne radi probaj još jednom reinstalirati igricu, nikad ne znaš
The Druid is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2012., 19:12   #188
Mislim da za igru treba DX11, jer on dolazi zajedno s igrom.
Defaultno mi je namjesteno na 44 kHz, probat cu pomaknut na 44.1 iako mislim da nije do zvuka.
Igru sam probao reinstalirat i bilo je isto.

A prosli put kada mi je radila igra sam imao neku ediciju Win 7-ice, stavio par drivera gore i par igri i AvP je takodjer radio, jedino mi nije jasno sta je sada drugacije u odnosu na onda.

Edit: Probao sam i nista, i dalje crasha.

Zadnje uređivanje *Hades* : 01.03.2012. at 19:39.
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2012., 21:33   #189
ako koristiš karticu od nvidije isključi V-Sync, bio sam uvjeren da sam to napisao gore al nisam, jebi ga. ovo zapamti i na svakoj igrici isključi
The Druid is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2012., 21:39   #190
Da, koristim GTX560 TF II.
Di se mjenja V-Sync? Uz tolike brojne opcije teze se snaci.

Edit: Unutar igre, ne?
Edit2: Iskljucio sam i to u igri ali i dalje je isto.
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2012., 18:49   #191
A da li imaš instaliran NVIDIA PhysX. Ja sam ga jednom deinstalirao jer nisam znao što je to pa mi odjednom nije radila neka igra (ne sjećam se više koja) i nekako sam skužio da mi to fali .
__________________
Potpis?
krszas is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2012., 20:27   #192
Kolko se sjecam imam i to, sve drivere kompletno, ali budem provjerio za svaki slucaj za Phy..

Edit: Imam, evo i slika ostalih drivera.


Zadnje uređivanje *Hades* : 02.03.2012. at 20:32.
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2014., 18:03   #193
Krenem da instaliram igru i kaze da ce biti instalirana za 1 h pa onda poveca na 1 h i 20 min i ubrzo ode do 2 h i 5 min WTF

Ok igra ima preko 22 GB da se otpakuje/instalira ali opet je to previse vremena za instaliranje igre.

Jel zna neko ko je vec igrao ovu igru na PC da mi kaze jel to stvarno toliko treba vremena ?
__________________
One day, we won't be able to close our eyes anymore.
Jacob J. Harper is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2014., 00:46   #194
piratska igra...
So Lid is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2014., 13:09   #195
Quote:
Jacob J. Harper kaže: Pogledaj post
Jel zna neko ko je vec igrao ovu igru na PC da mi kaze jel to stvarno toliko treba vremena ?
Ne, makar ti se ni ne isplati za tu igru čekati instalaciju toliko dugo. Meni je to skroz bezvezan nastvak. Dvojka je bila neusporedivo bolja. Rebellion osim Sniper elite v2 (koji volim zbog gameplaya makar ima mnogo problema) nije proizveo nijednu dobru igru u zadnjih 10 godina.
Staroprameno is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2014., 16:36   #196
Avp iz 2010 je bio sigurno 100 puta bolji od Colonial Marines.
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2014., 17:14   #197
Colonial Marines nisam igro, ali me ni ne zanima zato što su svi rekli da je loš i proizvođać igre Gerabox je prikazao lažan demo igrice koji je izgledao mnogo bolje nego završen proizvod. Navodno su iskoristili novac koji ima je SEGA dala za izradu Colonial Marinsa da naprave Borderlands, a večinu igre je napravio manji tim TimeGate Studios i to na brzinu s malim budgetom. Ono Gerbox je sve sjebo.

Ma i SEGU ne kužim jer bio je neko vrijeme i rađen Alien rpg od Obsidian Entertainmenta (ljudi koji su zaslužni za KOTOR 2; New Vegas i Stick of Truth), ali je iz nekog razloga otkazan.

Šteta što AVP 2010 nije radio Monolith Productions koji su radili već prije Condemned serijal za Segu i AvP2.
Staroprameno is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2014., 11:25   #198
Ja ne znam za ostale, s aspekta akcije i samo akcije, oružja,atmosfere, meni je colonial super, puno puno bolji od razvikanijih naslova, u rangu svakog cod-a
SHOGO is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2014., 16:08   #199
Bas razmisljam da malo oprobam AVP, mada nesto mi se i ne cini tako dobro kao ranije...

Quote:
SHOGO kaže: Pogledaj post
Ja ne znam za ostale, s aspekta akcije i samo akcije, oružja,atmosfere, meni je colonial super, puno puno bolji od razvikanijih naslova, u rangu svakog cod-a
Popis na ovo.

CM je dosta podcenjena igra. Ok ima svojih mana ali kao sto sam kazes kao akcija za zabaviti se je extra ja sam uzivao maximalno.

Quote:
Staroprameno kaže: Pogledaj post
Colonial Marines nisam igro, ali me ni ne zanima zato što su svi rekli da je loš
Probaj neces se pokajati.
__________________
One day, we won't be able to close our eyes anymore.
Jacob J. Harper is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2014., 19:10   #200
Igrao nesto oko sat vremena cisto da vidim kako izgleda igrati s Predatorom, Alienom i Marincem i... razocaran sam igrom. Nije to to.

S Predatorom je najbolje ali opet i to nije nesto sto ce me drzati.

Aliens: Colonial Marines je definitivno bolja igra od ove, radije cu to reprizirati nego ovu igrati.
__________________
One day, we won't be able to close our eyes anymore.
Jacob J. Harper is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:20.