Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.02.2010., 21:52   #81
ili Dannya Glovera
Komar22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2010., 23:24   #82
Quote:
grdobina031 kaže: Pogledaj post
ako netko ima problema sa marincima,nek uzme svarcenegera i onda se automatski igra prebacuje na super easy....
To se salis jel tako ?! Nije valjda da su Svarcenegera stavili u igru ? Ako jesu nije fer prema Alienima i Predatorima poubijace ih sve
__________________
One day, we won't be able to close our eyes anymore.
Jacob J. Harper is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2010., 10:17   #83
Nisam nabavio igru, ali hoću. Prvo ću da krenem s beštijama, a onda sa marincima. Naj se bojim kad sam čovjek.
__________________
It shouldn't make you sad - it should make you happy to see, hear and realize that there's beauty in everything
Falco SM is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2010., 11:41   #84
Evo jučer probao multy fakat je teško na otvorenim mapama kad si marinac ali je zabavno kad se udružimo na jednom mjestu i branimo položaj....nego sječam se kad sam igrao avp2 bio jedan tip igre kao nas hrpa marinaca i jedan alien i kad bi alien ubio nekog onda bi i ta žrtva postala alien i tako sve do zadnjeg ....jel ima to u avp3 ..jučer sam išao složit igru mislim da sam izabrao survivor ali samo sam mogao složit do 4 igrača što mi govori da to nije vjerovatno to što sam igrao u avp2...ili je?
__________________
Heroes 3 rules!!!
Tristram Village in 3D (Diablo 1)
Dovlex is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2010., 12:31   #85
Quote:
Dovlex kaže: Pogledaj post
Evo jučer probao multy fakat je teško na otvorenim mapama kad si marinac ali je zabavno kad se udružimo na jednom mjestu i branimo položaj....nego sječam se kad sam igrao avp2 bio jedan tip igre kao nas hrpa marinaca i jedan alien i kad bi alien ubio nekog onda bi i ta žrtva postala alien i tako sve do zadnjeg ....jel ima to u avp3 ..jučer sam išao složit igru mislim da sam izabrao survivor ali samo sam mogao složit do 4 igrača što mi govori da to nije vjerovatno to što sam igrao u avp2...ili je?
to se u ovom AvP-u zove Infastation, imas jos Predator hunt di je jedan od igraca predator i onaj koji ga ubije postane predator
__________________
Kambe is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2010., 20:39   #86
Quote:
princo123 kaže: Pogledaj post
dobro koji k.... igra nema lan??? htio sa frendom bacit u lanu (frend nema internet) avp1 i 2 su imali lan a novi nema koji bullshit nevjerovatno...
jel zna tko u vezi lana, hoće li biti u budućnosti ili pušiona kao i COD6???
__________________
Fakultetski obrazovani krkan.
bana002 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2010., 20:43   #87
Pozz. Jedno pitanje me muci vezano uz system requirements kod ove igre...
Na jedno stranici sam naso da kapacitet HDD-a potreban za igru treba bit 10 GB free, no kad pokrenem instal setup, pise mi 32 GB.
Zar ta igra zbilja ima preko 15 GB, il to meni nesto krivo pokazivalo?
~Gabriel~ is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2010., 20:47   #88
Ne znam, meni ima 15 giga instalirana
Ken is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2010., 20:47   #89
Quote:
~Gabriel~ kaže: Pogledaj post
Pozz. Jedno pitanje me muci vezano uz system requirements kod ove igre...
Na jedno stranici sam naso da kapacitet HDD-a potreban za igru treba bit 10 GB free, no kad pokrenem instal setup, pise mi 32 GB.
Zar ta igra zbilja ima preko 15 GB, il to meni nesto krivo pokazivalo?
meni nije instalacija htjela nastaviti dok nisam oslobodio 32 GB, tek sam onda mogao kliknuti 'next'
__________________
Fakultetski obrazovani krkan.
bana002 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2010., 20:52   #90
Quote:
Ken kaže: Pogledaj post
Ne znam, meni ima 15 giga instalirana
Znaci odprilike kao GTA IV :/
A tolka memorija mi je u biti malo too much za jednu igru.

Jel ima kakvih mogucnosti da se instalira samo single player (bez MP-a)?
Znaci nesto kao custom instalacija.

Quote:
bana002 kaže: Pogledaj post
meni nije instalacija htjela nastaviti dok nisam oslobodio 32 GB, tek sam onda mogao kliknuti 'next'
Da, ni meni nije moglo 'next', dok ne ocita da ima dovoljno potrebne memorije.
Samo sta bi meni trebalo 3 dana da ocistim HDD jer imam zbilja slabi hard
Pisljivih 80 GB :///
Trebo bi nac neki povoljni HDD od 500 GB, no ovo nije bas idealna tema za takve diskucije
~Gabriel~ is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2010., 21:12   #91
wd caviar blu 500 giga
igrač  is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2010., 21:40   #92
Jel ima ko problema sa saveom....naime ne mogu nikako save-at...niti auto save ne radi niti manualni....
www2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2010., 22:39   #93
Ako si skinuo verziju od Reloada, onda neces ni moci Razor stima, Reload sejv ne
Ken is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2010., 01:51   #94
Quote:
www2 kaže: Pogledaj post
Jel ima ko problema sa saveom....naime ne mogu nikako save-at...niti auto save ne radi niti manualni....
Samo kopiraj raz... cr...
xGAME is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2010., 09:02   #95
Ma jesam sa oba probao al ne ide pa ne ide
www2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2010., 13:30   #96
e

Igra prekratka a kako multy igrat
__________________
Sisacke maturantice
proj3ct is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2010., 14:24   #97
Eto nakon malo duze igranja multija, 99% ekipe s predatorom igra tak da se vecinom ne mice, nego ode na neku uzvisinu, cloaka i ubija autotargetanjem na cannonu/stapom/diskom, alien ubija u 2 poteza, desni klik (udarac repom te malo odbaci i ošamuti pa nemos ni reagirat) i unda grab (tipka za use). Prejadan gameplay.
__________________
Kambe is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2010., 15:27   #98
Zato i rekoh, alien je za noobove, prelak za igranje. Predator je meni laka meta, pojavi se crveni snop i onda je gotov, vidio sam par njih koji ubijaju skokom na tebe, sruse te i onda grab, to je umjetnost Najteze je marinac, dovoljno ga je taknuti, umre Zato je i poanta igranja sa 5-6 marinaca, 3-4 aliena i 2 predatora.
Ken is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2010., 16:09   #99
Quote:
Ken kaže: Pogledaj post
Zato i rekoh, alien je za noobove, prelak za igranje. Predator je meni laka meta, pojavi se crveni snop i onda je gotov, vidio sam par njih koji ubijaju skokom na tebe, sruse te i onda grab, to je umjetnost Najteze je marinac, dovoljno ga je taknuti, umre Zato je i poanta igranja sa 5-6 marinaca, 3-4 aliena i 2 predatora.
Ma joj danas sam hostao, i ajde Species DM za 9 ljudi, i tak spoje se svi kad ono omjer je bio 2 aliena 1 marinac 6 predatora i velim lol ajde balansirajte to da nemoram ukljucivat team balance pa ce vas to samo poredat i ekipa se naduri lol.

edit: nisam puno kopao po server opcijama al mislim da sam vidio da se moze ogranicit slotovi za određenu rasu pa cu probat po tome kemijat
__________________
Kambe is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2010., 17:19   #100
evo več nakon 2 dana igranja u multi živciraju me mape....ulavnom premračne za več brze aliene i nevidljive predatore ...kur.. nevidim naprežem oči kao luđak ... jednostavo sam probao brajtnes pojačat ali kita...uglavnom igram samo sa marincem nedami se jebat sa predatorom a sa alienima uglavnom prelagano ....nadam se uskoro nekim custom mapama jer ove su koma. Onaj radar kad mi zatuli to mi je znak da sam gotov za par sekundi nikakve velike koristi iako bi bez njega bilo još veča banana...
propali listič is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:13.