Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.05.2016., 20:12   #6621
e pa to je sad i meni palo na pamet..da mozda postoji teta sta radi domace to doma a isto figuraju.. pojma nemam na pamet jel mi trebaju, mozda neko ovdje zna (Graso je sala) al raspitat cu se svakako..

ako netko ima preporuku za zenu sta to kuci radi, slusam

hvala svakako za torte ove sto si mi preporucila
buba-e is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2016., 13:53   #6622
Dobro dan!

Možete li mi preporučiti nekoga za šminkanje na području Kaštela i Trogira, a može i Splita, da je kvalitetna i da je po nekoj ok cijeni?

Unaprijed hvala!
BlueOcean21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2016., 14:05   #6623
e ako nekome trebaju domaci kolači imate u Splitu poviše bolnice Firule slastičarnu Cuppedia, kolači, torte, cupcakes, sve po dogovoru i budu bas lipi, ukusni...imala sam prilike probat, tako da je to provjereno...
Electric Smoke is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2016., 21:57   #6624
Quote:
Kosjenka K kaže: Pogledaj post
Pozdrav!
Naime, udajem se dogodine na proljeće u Splitu. Bit ce to malo vjenčanje, oko 30 ljudi. Zamislili smo da to bude nesto posebnije, na nekoj finoj lokaciji, u prirodi. Restoran, terasa sa pogledom... Međutim nista konkretno mi ne pada na pamet. Ima li tko kakvu ideju? Koji restoran, lokacija?
hotel fanat na znjanu
ivanabl is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2016., 22:40   #6625
Cure, triba mi preporuka za dobrog frizera u Solinu, koji odlicno radi punde?
splicankaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2016., 23:39   #6626
Jel itko zna dobrog frizera u splitu koji moze doci i na svadbu popraviti frizuru ako treba i nekoga tko izvrsno,solisticki pjeva tijekom obreda u crkvi? Puno hvala
ulb is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2016., 18:39   #6627
Htjela bih podijeliti s vama svoje iskustvo sa snimateljem Danijelom Bolićem iz Beep pictures. Taj čovjek je umjetnik u svakom smislu te riječi.

Ja sam jedna vrsta Bridezzile, koje je i perfekcionist, (grozna kombinacija), a moram reć da sam iznimno zadovoljna sa njegovim radom i sa njegovom profesionalnošću. Stvarno radi se o jako dobrom čoviku i snimatelju.
I način na koji je pazio na detalje, usklađivao promjenu u glazbi sa izmjenom scena je jako lijepo.

Svakako ima moju preporuku. Vidila sam i uratke drugih razvikanih snimatelja, koje neću imenovat, i ne zato što sam subjektivna (dobro mozda djelom i zbog toga), neusporedivo je. Jako mi je drago što smo surađivali s njim.

Dojam ljudi, i mene, nije bio aa pir (svadba) i vjenčanje (kao svako drugo), nego: "Aaaa kako se vole". Ne radi se samo o formalnostima koje su snimljene nego je u sve to unio ono nesto. Danijel svaka čast.
haahah is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2016., 18:45   #6628
Moji roditelji su se vjenčali u dalmatinskome gradu, u braku evo već 40 godina.
Doricamerica is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2016., 00:42   #6629
Quote:
buba-e kaže: Pogledaj post
e pa to je sad i meni palo na pamet..da mozda postoji teta sta radi domace to doma a isto figuraju.. pojma nemam na pamet jel mi trebaju, mozda neko ovdje zna (Graso je sala) al raspitat cu se svakako..

ako netko ima preporuku za zenu sta to kuci radi, slusam

hvala svakako za torte ove sto si mi preporucila
Slastičarna Romana u Makarskoj rade super kolače i torte, kao domaće, i imaju macaronse i te male tortice, ne znam koja je cijena tortica, a macaronsi su ja mislim 4 kn komad. Možda bi i dobila popust na veću količinu, pošalji upit.
luemi is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2016., 00:45   #6630
Molila bih nekoga ako mi može reći gdje u Splitu nabaviti papir za pozivnice? I cure ako ste same radile revere, one s perlicama i mašnicama gdje je najjeftinije nabaviti materijal? Zna li netko slučajno gdje se može nabaviti til za na klupe za u crku, onaj gusti til što lijepo pada kao pjena?
luemi is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2016., 15:55   #6631
curke drage, preporuke za slasticarnicu Dolcemania u gradu, torte i kremasti kolaci extra¨!
mimica8 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2016., 15:57   #6632
Quote:
belinaa kaže: Pogledaj post
Može preporuka za rasvjetu ??
mediarent
mimica8 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2016., 16:00   #6633
Quote:
Kosjenka K kaže: Pogledaj post
Pozdrav!
Naime, udajem se dogodine na proljeće u Splitu. Bit ce to malo vjenčanje, oko 30 ljudi. Zamislili smo da to bude nesto posebnije, na nekoj finoj lokaciji, u prirodi. Restoran, terasa sa pogledom... Međutim nista konkretno mi ne pada na pamet. Ima li tko kakvu ideju? Koji restoran, lokacija?
adriatic grašo..
mimica8 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2016., 23:56   #6634
Quote:
luemi kaže: Pogledaj post
Molila bih nekoga ako mi može reći gdje u Splitu nabaviti papir za pozivnice? I cure ako ste same radile revere, one s perlicama i mašnicama gdje je najjeftinije nabaviti materijal? Zna li netko slučajno gdje se može nabaviti til za na klupe za u crku, onaj gusti til što lijepo pada kao pjena?
Materijale za revere, trake, perle, masne, ljepljivu traku itd. najjeftinije mozes naci u repromaterijali ana
Ispod city centra kraj pizzerije didovo zlato. U blizini, ispod malla je ruzica commerce, nesto finija, ali znatno skuplja, barem za ono sto sam ja kupovala. Za til ne znam, mozda isto oni imaju, ili naruci s interneta ako nije hitno...
Anabella7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2016., 23:50   #6635
Ako je nekome interesantan termin za Vjenčanje *** 03.09.2016. ***

Sale: Sky, Allure, Imenjak, Dolis, Castelo
Bend: Twist Off, Rockatansky, Bolero.
Foto&Video: Smile, Prostyle, Toni.
Slijedom sretnih i nesretnih okolnosti tražili smo za taj termin pa evo ako nekome može poslužiti informacija....

Zadnje uređivanje nankora : 18.05.2016. at 00:02.
nankora is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2016., 20:45   #6636
Piće

Di je najeftinije za kupit piće, a da se može vratit šta ostane?
Mely007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2016., 23:55   #6637
Quote:
Mely007 kaže: Pogledaj post
Di je najeftinije za kupit piće, a da se može vratit šta ostane?
Mozda Ba-com?
Anabella7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2016., 20:14   #6638
Quote:
Mely007 kaže: Pogledaj post
Di je najeftinije za kupit piće, a da se može vratit šta ostane?
Diskont Fenix- (Makro d.o.o.)
čuć is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2016., 19:18   #6639
Ima li netko iskustva sa stranicom pozivnice.eu? Našla sam par koje mi se sviđaju i cijenom su zaista povoljne, toliko povoljne da mi je sumnjivo

Također, je li netko uzimao vjenčanu tortu u Perivoju? Ako da, jesu li tu negdje cijene kao i kod drugih ili znatno više?
__________________
...ja sam samo hteo da je volim u Novom Sadu na Dunavu, gdje je postojao jedan stari gvozdeni most, preko kojeg je prelazila nekad, raspuštajući one svoje kose kao mrežu svilenu u koju su se hvatale vlati mjesečine, kao glupe deverike...eto ti pesma, ludo jedna!
How to save a life is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2016., 12:34   #6640
Htjela bi podijeliti s vama iskustvo s Beep pictures. Ja sam ih htjela lani uzeti za svoje vjencanje jer mi se jako sviđa njihov rad, međutim na moj datum su bili zauzeti. Ali možete zamisliti onda koliko sam bila sretna kad sam na sajmu vjenčanja dobila na izvlačenju zaručničko fotografiranje kod njih. I tako uz tešku muku uspijem nagovorit MM-a koji mrzi slikavanje da se odemo slikati. Fotografiranje smo obavili u 7. mjesec, vjenčali se u 9., slike od vjenčanja koje nam je radio jedan foto iz Ljubuškog dobili u roku mjesec dana, ali ove od Beepa jos nismo, unatoč tome sto sam ih ja vise puta kontaktirala i pitala kad ce biti gotove. Svaki put bi dobila odgovor: u guzvi smo, ali ubrzo ce i vaše slike doc na red.
Eto, mislim da je ovo jako neprofesionalno od njih, bez obzira sto im mi to nismo platili (jer je bila nagrada), ali to nije razlog da ti budem zadnja rupa na svirali. Ja osobno sam u uvjerenju da su te slike vec odavno obrisane, ali ako ne mislis ispuniti nagradu, nemoj je onda ni nuditi. Nadam se da nisu takvi i s vama koji ih plaćate.
cicko111 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:45.