Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.04.2010., 23:06   #21
Quote:
FamouseMonster8 kaže: Pogledaj post
LJudi stvarno nekad znaju pretjerat, pa iznose svakakve predrasude o muskom i zenskom spolu, ali mene stvarno zanima koja je razlika između nevine zene, i nevinog muskarca ?
znama samo da obožavam nevine muškarce...
omega22 is offline  
Old 01.04.2010., 23:14   #22
Quote:
FamouseMonster8 kaže: Pogledaj post
LJudi stvarno nekad znaju pretjerat, pa iznose svakakve predrasude o muskom i zenskom spolu, ali mene stvarno zanima koja je razlika između nevine zene, i nevinog muskarca ?
kak to mislis koja je razlika? pa oboje su nevini, nema razlika.
Zoey is offline  
Old 01.04.2010., 23:18   #23
njega zajebavaju jarani a njoj govore doci ce vrijeme, i to je to
reisbog is offline  
Old 02.04.2010., 00:41   #24
Quote:
FamouseMonster8 kaže: Pogledaj post
LJudi stvarno nekad znaju pretjerat, pa iznose svakakve predrasude o muskom i zenskom spolu, ali mene stvarno zanima koja je razlika između nevine zene, i nevinog muskarca ?
2 sise i 1 kita (medjuostalim)?



__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Old 02.04.2010., 00:43   #25
[QUOTE

Dakle- muškarac koji je nevin je ili jako jako mlad, ili jako jako nesposoban.
[/QUOTE]

Ne bi se složio sa tom tvrdnjom.Ja sam isto kasno izgubio nevinost.Bilo je više razloga zašto nisam prije.Ali mi nije žao što sam toliko dugo čekao.Normalno izgledam,bavim se sportom,ne pušim,.Ne treba mi alkohol,da pristupim do cure ili da plešem.A imam i komunikativnost i šarm Veliki problem je nesigurnost,a i želio sam to obaviti sa curom koju bi ljubio.
Na kraju nije tako izpalo,jer mi nikoja nije vjerovala,da sam još nevin Ni ona koja mi je uzela junf Ali je ostala šokirana kada je shvatila,da mi je prva.
Osobno mislim,da se daje prevelika važnost toj nevinosti.Nikada se nisam palio niti imao želje,da bi kojoj uzeo nevinost.Mislim,da je pametno,da se malo sazrije i onda sex.Ali nije dobro,da se taj vlak zakasni.Ja sam ga malo zakasnio,pa mi je radi toga tek sada bad.Puno cura,žena površno očekuje ako si zanimljiv i zabavan,da si u krevetu zvijer Tko kasnije stupi u sex odnose izgubi tu nesigurnost koju je teško vratiti.
Yakhouba is offline  
Old 02.04.2010., 00:48   #26
nevini muškarac je tabu, skoro svaka cura će bježati kao vrag od tamjana kada sazna tako nešto... dok su mišljenja dečki o djevicama podijeljena, neki ih cijene, nekima se iste gade.... i mislim da će puno češće djevci biti podložni izmišljotinama društva nego djevice
rocket86 is offline  
Old 02.04.2010., 00:51   #27
Quote:
rocket86 kaže: Pogledaj post
nevini muškarac je tabu, skoro svaka cura će bježati kao vrag od tamjana kada sazna tako nešto... dok su mišljenja dečki o djevicama podijeljena, neki ih cijene, nekima se iste gade.... i mislim da će puno češće djevci biti podložni izmišljotinama društva nego djevice
meni ih je oboje zao pomalo.

jebga, tako dobru stvar propustati... bas peh
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Old 02.04.2010., 00:58   #28
Quote:
4fun kaže: Pogledaj post
meni ih je oboje zao pomalo.

jebga, tako dobru stvar propustati... bas peh
jel ti mene žao

a nisam djevac...


gle, jebiga, seks nije nešto što možeš uzeti kad hoćeš, i nešto što će biti bez posljedica... uvijekje tu uključena i druga strana... i sam sada imam sto problema zbog tog seksa, zato što je danas normalno ševiti se, i zato što sam se i ja ševio... ne žalim zbog toga, ali da sam čitao novine dva puta tjedno, ne bi ostale tolike posljedice... ne, ne uspoređujem seks sa čitanjem novina,samo velim da nije svakome toliko dostupan, i da nije uopće bezazlen koliko to neki žele prikazati...


školarac ti se vratio... welcome
rocket86 is offline  
Old 02.04.2010., 00:59   #29
Quote:
rocket86 kaže: Pogledaj post
nevini muškarac je tabu, skoro svaka cura će bježati kao vrag od tamjana kada sazna tako nešto... dok su mišljenja dečki o djevicama podijeljena, neki ih cijene, nekima se iste gade.... i mislim da će puno češće djevci biti podložni izmišljotinama društva nego djevice
Potpis....
ah te žene tko ce njih svatit
frajer2 is offline  
Old 02.04.2010., 01:05   #30
Quote:
frajer2 kaže: Pogledaj post
Potpis....
ah te žene tko ce njih svatit
čast iznimkama, koje se ne predaju ni kada su svjesne na čemu su...


većina kad se pojebe jednom misli što će meni neki balavac koji nije ševio, mogu ja bolje... zaboravlja da je i ona nekome bila balavica...
rocket86 is offline  
Old 02.04.2010., 01:12   #31
Ja bi reko da je jedina razlika u slovu A

Muškarac je nevin
Žena je nevinA

Sve je to isto...isti postotak ljudi će htjet razdjevičit frajera od 45 godina ili ženu u istim tim godinama...
__________________
"Čuda se ne događaju u suprotnosti s prirodnim nego u suprotnosti s onim što mi podrazumijevamo prirodnim" (Sv. Augustin)
Gary-lee is offline  
Old 02.04.2010., 01:18   #32
ja bih bio sa djevocom od 20-22(ako je ostalo ok). koliko cura bi reklo isto za dečke?

nemoj sad u ekstreme baš... 45 godina, ono imam osjećaj da ljudi u tim godinama traže partnera s kojim mogu popričati, nekoga tko će im ujutro skuhati kavu...
rocket86 is offline  
Old 02.04.2010., 01:21   #33
Quote:
GoGs kaže: Pogledaj post
srećo, tebe bole moje riječi jer si nedavno izgubila nevinost... jebe te ono što ne želiš čuti, a slažeš se sa onim što želiš čuti? poznati forumski sindrom...

btw, za mjesec dana će mi biti 2 godine veze, a u skoroj budućnosti ide i sljedeći korak...

stoga, ipak mislim da ovdje radi moje iskustvo i viđenje, nego moje predrasude. Nisam htio da ispadne da generaliziram, nije mi to bio cilj, a i sam ne volim generaliziranje. trebala je ispast zajebancija. tebe je očito povrijedila jer si dugo čekala. Žao mi je, ali neće ti proći kod mene. Ja ti nisam od jučer.
dvije godine veze i takav rijecnik, ah kako iskusan muskarac.
iskustvo ma neprocjenjivo za sve drugo tu je mastercard
antun is offline  
Old 02.04.2010., 01:28   #34
Quote:
rocket86 kaže: Pogledaj post
čast iznimkama, koje se ne predaju ni kada su svjesne na čemu su...


većina kad se pojebe jednom misli što će meni neki balavac koji nije ševio, mogu ja bolje... zaboravlja da je i ona nekome bila balavica...
Upravo to....pojebala se jednom i sad je ona bolja od onih koji se nisu...odma hoce iskusne sta ce joj neiskusan a ona se rodila iskusna......
frajer2 is offline  
Old 02.04.2010., 01:43   #35
Quote:
rocket86 kaže: Pogledaj post
ja bih bio sa djevocom od 20-22(ako je ostalo ok). koliko cura bi reklo isto za dečke?

nemoj sad u ekstreme baš... 45 godina, ono imam osjećaj da ljudi u tim godinama traže partnera s kojim mogu popričati, nekoga tko će im ujutro skuhati kavu...
Pa ono...naslov topica su nevine žene i nevini muškarci...20-22 godine je curica...naći djevicu u tim godinama i nije tolika rijetkost, djevca još manje...al ajde, da ne bude baš ekstremno, 30 godina.

Uzmimo da se ne radi o seksu za jednu večer...hoće li činjenica da je djevica odbit, privuč ili ti to uopće neće igrat nikakvu ulogu?

Što se tiče muškaraca, oni su tu u relativno boljem položaju, jer mogu slagat, a da se to nikad ne sazna...što opet može bit dvosjekli mač, jer pretpostavit ćemo da djevac "ne pogađa baš sve iz prve"...
__________________
"Čuda se ne događaju u suprotnosti s prirodnim nego u suprotnosti s onim što mi podrazumijevamo prirodnim" (Sv. Augustin)
Gary-lee is offline  
Old 02.04.2010., 08:22   #36
u spolu
__________________
Nesreca je kad ti sreca kuca na vrata a ti nisi kod kuce!
night dream is offline  
Old 02.04.2010., 11:57   #37
Quote:
Zoey kaže: Pogledaj post
kak to mislis koja je razlika? pa oboje su nevini, nema razlika.
nisam to mislila, nego, razlika u osjecajima
__________________
Bili smo jednom najbolji, o nama su price pricali ,a sad kad se sjetim htjela bih vrijeme vratiti..
FamouseMonster8 is offline  
Old 02.04.2010., 12:00   #38
Quote:

Ne bi se složio sa tom tvrdnjom.Ja sam isto kasno izgubio nevinost.Bilo je više razloga zašto nisam prije.Ali mi nije žao što sam toliko dugo čekao.Normalno izgledam,bavim se sportom,ne pušim,.Ne treba mi alkohol,da pristupim do cure ili da plešem.A imam i komunikativnost i šarm Veliki problem je nesigurnost,a i želio sam to obaviti sa curom koju bi ljubio.
Na kraju nije tako izpalo,jer mi nikoja nije vjerovala,da sam još nevin Ni ona koja mi je uzela junf Ali je ostala šokirana kada je shvatila,da mi je prva.
Osobno mislim,da se daje prevelika važnost toj nevinosti.Nikada se nisam palio niti imao želje,da bi kojoj uzeo nevinost.Mislim,da je pametno,da se malo sazrije i onda sex.Ali nije dobro,da se taj vlak zakasni.Ja sam ga malo zakasnio,pa mi je radi toga tek sada bad.Puno cura,žena površno očekuje ako si zanimljiv i zabavan,da si u krevetu zvijer Tko kasnije stupi u sex odnose izgubi tu nesigurnost koju je teško vratiti.
e, s ovim rijecima se slazem, svi ocekuju da moras bit neka opaka zvijer u krevetu, a kad to nisi onda si il losa, il pogreska.
a sto se tice nesigurnosti, ja bi po radje nazvala potreba za povjerenjem.
__________________
Bili smo jednom najbolji, o nama su price pricali ,a sad kad se sjetim htjela bih vrijeme vratiti..

Zadnje uređivanje Delvecchio : 05.04.2010. at 13:38.
FamouseMonster8 is offline  
Old 02.04.2010., 12:38   #39
Quote:
omega22 kaže: Pogledaj post
znama samo da obožavam nevine muškarce...
A jel lipoto?

Onda obožavaš mene.

:nevin:
lupus_est is offline  
Old 02.04.2010., 18:17   #40
nisam još čula da bi žene, bogatašice, platile dobru lovu...za djevca...
milla karolina is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:31.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger