Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Kosa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.01.2009., 22:32   #181
gdje ima kupit šampon od koprive ? ima li ga u dm-a?
zabranjena is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2009., 22:36   #182
Aha,ima ga u dmu. Ja koristim od afrodite,bas je ogromno pakiranje,ali odlican mi je. A i cijena je full malena,neznam tocno koliko,ali znam da je malena
daancing queen is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2009., 22:40   #183
hvala, avo upravo sam ga malo pogledala na stranicama afrodite,evo ga:http://www.kozmetika-afrodita.com/sr...on-kopriva.php mislim da ću ga kupiti
zabranjena is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2009., 04:06   #184
Quote:
daancing queen kaže: Pogledaj post
. I da,nakon svakog pranja koristim fluid za vrhove protiv pucanja.
koji je to fluid?

Quote:
zabranjena kaže: Pogledaj post
gdje ima kupit šampon od koprive ? ima li ga u dm-a?
joj, ja sam i prije cula, tj frizerka mi je rekla da su samponi od koprive zakon cak mi je rekla da su najobicniji, oni samponi sto se kupe u supermarketu, najbolji. i to one velike flase od litar i vise, a cijena sitnica
moracu to i ja pokusati
faye is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2009., 10:58   #185
Da,vrijedilo bi pokušat s koprivom,
ali kod mene je problem što imama plavu kosu,
pa mislim da će mi ju još dodatno isušiti,
ionako je suha što od bojanja,mora,sunca,vjetra...
I skinula sam i ext.
uglavnom uništavam ju redovito
Ima li ovdje netko s plavom kosom da koristi šampon od koprive?
__________________
Svi smo mi djeca. Jedina je razlika u našim igračkama ...
Plava barbika is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2009., 11:00   #186
I nije mi cilj imati samo dugu kosu,lako je to,
već z d r a v u. pozzzzz
__________________
Svi smo mi djeca. Jedina je razlika u našim igračkama ...
Plava barbika is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2009., 12:22   #187
Quote:
Hiperaktivna kaže: Pogledaj post
i da,da napomenem,ne namjeravam se sisat do 6-7 mjeseca a onda cu otic kod frendice frizerke koja uvijek postuje moje zelje,i to ce mi skinut najvise 2 cm....
Ja imam kosu malo duzu od tebe, i nikad se ne sisam vise od 1cm. Cini mi se da je predugo da cekas 6-7mj za sljedece sisanje, bilo bi bolje da sad skratis kosu 1cm, pa na ljeto jos 1cm, doci ces na isto, a kosa ce ti biti zdravija, tj. vrhovi manje ispucani! Jer skoro godinu dana bez sisanja, morat ce ti skinut bar par cm vise nego sto ti planiras da bi ti kosa bila ok!

Sto manje se opterecujes svojom duzinom kose to ce ti ona brze rasti!
Vesper Lynd is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2009., 12:33   #188
Quote:
Filthy kaže: Pogledaj post
kupi sampon od koprive i neke tablete za brzi rast,pomaze ...meni je na ljeto bila 33 cm a sad je vec 43 cm a negdi cak i vise jer sam stepenasto osisana
Sta sampon od koprive pomaze brzem rastu kose
Mislila sam da je on protiv ispadanja kose!

Slazem se da su ti samponi od litre koji su skroz jeftini mozda dobri! Jednom sam imala takav doma i znam da sam usporedivala sastojke sa tog sampona i l'orealovog i ovaj l'orealov je imao pet puta vise sastojaka, nekako se tu vodim onime da je manje vise, pa je mozda bolji onaj sampon koji nije toliko zasicen svakakvim sastojcima!

I ono sto volim kod tih sampona je to sto kad isperem kosu osjecam da mi je kosa cista, onako skripi mi pod prstima, iako znam da je to zato sto ti samponi dosta isuse kosu pa je obavezan regenerator!
Vesper Lynd is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2009., 13:24   #189
Budem li probala taj koprivin, trošit ću jedan reg. za jedno pranje...
__________________
Svi smo mi djeca. Jedina je razlika u našim igračkama ...
Plava barbika is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2009., 14:40   #190
mislim da je najjednostavnije rjesenje ujedno i najbolje - ne ici frizerima vise od jednom u pol godine (i to osisati vrlo malo), ne razmisljati uopce koliko ce narasti i kada, samo redovito prati, staviti kakvu dobru maskicu, zaboraviti i kemig i ino te kupiti ricinus u najblizoj apoteci, eventualno piti kakav pivski kvasac ili b vitamin (ako cete moci izdrzati glad koju uzrokuje taj vitamin), i to je recept za dugu kosu.
Suey is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2009., 16:05   #191
Quote:
Vesper Lynd kaže: Pogledaj post
Sta sampon od koprive pomaze brzem rastu kose
Mislila sam da je on protiv ispadanja kose!

Slazem se da su ti samponi od litre koji su skroz jeftini mozda dobri! Jednom sam imala takav doma i znam da sam usporedivala sastojke sa tog sampona i l'orealovog i ovaj l'orealov je imao pet puta vise sastojaka, nekako se tu vodim onime da je manje vise, pa je mozda bolji onaj sampon koji nije toliko zasicen svakakvim sastojcima!

I ono sto volim kod tih sampona je to sto kad isperem kosu osjecam da mi je kosa cista, onako skripi mi pod prstima, iako znam da je to zato sto ti samponi dosta isuse kosu pa je obavezan regenerator!

To ti nije dokaz da ti je kosa čista, već da je isušena.
__________________
And you've never met anyone as everything as I am sometimes.
Rock Star is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2009., 16:09   #192
Quote:
Rock Star kaže: Pogledaj post
To ti nije dokaz da ti je kosa čista, već da je isušena.
Slažem se. Jadna ja ako mi "zaškripi
"
__________________
Svi smo mi djeca. Jedina je razlika u našim igračkama ...
Plava barbika is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2009., 17:17   #193
Quote:
Plava barbika kaže: Pogledaj post
Slažem se. Jadna ja ako mi "zaškripi
"
Znam, ali kad bi takvu kosu osusila ona bi mi bila daleko sjajnija nego kad stavim regenerator koji nemogu isprati i nakon sto osusim kosu ona mi izgleda prljavija i masnija nego sto je bila, ali to je stvar regeneratora!
Vesper Lynd is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2009., 19:41   #194
Ja koristim Subrina šampon protiv ispadanja i Alfaparfov protiv ćelavosti

Sa Subrinom sam zadovoljna, ali cure realno gledano ni jedan šampon neće neznam kak pomoći, bitna je kombinacija ulja i nekih losiona (evo ja baš koristim drugu bočicu Subrina losiona i ricinusovo ulje pa ćemo vidjeti)

Mislim da ideje "neću se uopće šišati ili šišat ću se 2 puta godišnje" baš nisu realne...
Kosa će se izlistati i morat ćete se ošišati više od 1 cm...
Najbolje bi bilo šišati se svaka 3 do 4 mjeseca po pola cm do 1 cm (iako znam da je teško naći frizerku koja zna kolko je to 5mm ili 1cm ), što manje fenirati i peglati kosu(ili uvijati s figarom) i što manje nositi pletenice, čvrsti rep i sl...

Treba ju redovito njegovati maziti i paziti
NinaLady is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2009., 19:58   #195
Sad mi dođe tužno to kak vi hoćete dugu kosu,a ja nezahvalna na svojoj prilično dugoj i gustoj kosi idem u subotu da ju ošišam nekih petnaestak cm.
~SuNshiNe~ is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2009., 20:53   #196
Quote:
NinaLady kaže: Pogledaj post
Mislim da ideje "neću se uopće šišati ili šišat ću se 2 puta godišnje" baš nisu realne...
Kosa će se izlistati i morat ćete se ošišati više od 1 cm...
ovisi kakvu kosu imas. moja se ne lista uopce, niti trebam frizerku da mi isisa suhe vrhove, nego su odlasci frizeru uglavnom zbog toga sto me obuzmu misli sulude o promjeni frizure, obzirom je duga ravna kosa dosadna da dosadnija ne moze biti, a jos kad je gusta, sav si u njoj. cak i kad je duga, nikad ju ne sisam na ravno, vec uvijek malo stepenasto.
inace, vec sam imala prije godinu dana dugu kosu, i onda me frizerka u renati u frankopanskoj, neka k**** sugava, upropastila i ogolila , od tad pustam, ali sam se sisala skoro svakih 3 mj. zbog fazoniranja.
i evo pocetkom mjeseca me opet jedna frizy u estetic uvemi na nagovor, a nagovarala me dobrih pol sata, skratila, a rekoh joj da pustam kosu!
uglavnom, izvadila sam si nekakvu karticu u trilabu pa cu doci za koja 4 mjeseca i to na pramenove, ne dam vise nikome, osim svojoj frizerki, da me sisa.
Suey is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2009., 21:02   #197
Quote:
Suey kaže: Pogledaj post
mislim da je najjednostavnije rjesenje ujedno i najbolje - ne ici frizerima vise od jednom u pol godine (i to osisati vrlo malo), ne razmisljati uopce koliko ce narasti i kada, samo redovito prati, staviti kakvu dobru maskicu, zaboraviti i kemig i ino te kupiti ricinus u najblizoj apoteci, eventualno piti kakav pivski kvasac ili b vitamin (ako cete moci izdrzati glad koju uzrokuje taj vitamin), i to je recept za dugu kosu.
slažem se , plus nikad ne češljati mokru kosu i što manje je izlagati toplini i kemikalijama
zabranjena is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2009., 23:15   #198
[QUOTE=faye;18226832]koji je to fluid?


Od balee,od ribizla. Evo slikica : http://images.ciao.com/ide/images/pr...ct-7753938.jpg
daancing queen is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2009., 03:09   #199
sunshine sta je tebi??????????????' nemoj ju ic sisat neeeeeeeeeeeeeee neeeee NEEEE o boze! hehe jedino ak je jako unistena..almislim...ma zasto?
i da napomenem,za zdravlje kose je uz ricinus,jako dobra jedna maska,koju koristim znaci od 25.9.2008 od kad sam se zadnji put sisala,nakon toga sma bila jos jednom kod frizerke al samo na feniranju...maska od jaja,maslinovog ulja,meda i 2 kapi limuna (doslovno)....valjda ste vec i cule za tu masku,al stvarno je super,pomaze,mislim realno gledajuci pa nemoze odmoc,zar ne,ipak je sve prirodno i tako,daje vitamine kosi...ja perem kosu svakih 5 dana i u ova 4 mjeseca,od 9 mjeseca samo mozda 1 ili 2 puta zaboravila stavit masku na kosu..drzite ju po sat vremena i to je to stvarno se isplati...
Filthy hvala na savjetu i stvarno cu kupit taj sampon od koprive,sta je najgore uvijek sam mu se izgrugivala ko mala kak smrdi i kak je jeftin,kao ono dobis cijelu litru za 10 kn i sigurno ne valja...e al tad sam bila curica sa 12 godina i zdravijom kosom hehe vidis ko bi reko da je ta kopriva stvarno tako pomaze...
vesper lynd,imas pravo ovo az sisanje,tak cu napravit ja mislim
Hiperaktivna is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2009., 03:29   #200
hiperaktivna, kad koristiš to ricinusovo ulje, kao masku prije pranja ili nakon?
mala angie is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:12.