Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.06.2010., 19:16   #1001
Quote:
baby_bitch kaže: Pogledaj post
Po opisu mi djeluje da imas razlicite dioptrije na oba oka. Tako da matematika je ovakva- 2 dioptrije su ti 2 pakiranja, jel oni nece raspariti pakiranje (za jednu dioptriju dolaze 2 lece, tj jedan par). Vani te to ispadne s postarinom oko 150 kn jeftinije.
o,ne.
nemam dioptriju.naručim dvije leće i naplati duplo.
ili oni u jednoj kutijici prodavaju leće za dva lijeva oka


ma zezam,i to sam probala.svejedno opet dođe duplo.


al,eto,jedna leća je po normalnoj cijeni.

trebala bi im naglasiti da za tu cijenu negdje vani mogu dobiti DVA para GODIŠNJIH leća UZ POŠTARINU.
__________________
SILICA GEL
''DO NOT EAT''
THROW AWAY DESICCANT
slanutkica is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2010., 15:03   #1002
Quote:
slanutkica kaže: Pogledaj post
o,ne.
nemam dioptriju.naručim dvije leće i naplati duplo.
ili oni u jednoj kutijici prodavaju leće za dva lijeva oka
ma zezam,i to sam probala.svejedno opet dođe duplo.
al,eto,jedna leća je po normalnoj cijeni.
O fck! Pa ja znam da posto imam 2 razl dioptrije morala sam kupiti 2 pakiranja jer NE RASPAKIRAVAJU lece tako da je normalno bilo sto sam platila 2 paketa.. Bas me zanima kako ih onda dostavljaju jel u onim sterilnim bocicama (kontam da tako prodaju samo godisnje posto se one prodaju u komadu) ili samo raspakiraju originalno pakiranje što nije OK?! AKo je ovo drugo onda je to a-a. Sto se tebe tice, uvijek postoji neko drugo mjesto otkud mozes naruciti
baby_bitch is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2010., 15:27   #1003
Evo jedne od (meni osobno najljepsih) leca kad skupim lovu onda te uzimam, mislim da su godisnje. SOLOTICA leće nude 3 tipa (prema prozirnosti, tj prekrivanju) Detaljno o svakoj vrsti i prekrivanju mozete pogledati na linku opis leća i evo i slika
HIDROCHARME imaju deblji prsten oko oka

Zadnje uređivanje baby_bitch : 18.06.2010. at 15:27. Reason: prevelika slika
baby_bitch is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2010., 15:36   #1004
Meni su apsolutno najljepše leće koje sam *ikad*vidjela ove:

http://www.youtube.com/watch?v=KueLNOVwpng

Svaki par. Skupe su ko vrag, a vidjela sam im na web sajtu barem pet vrsta koje su mi savršene.



Dotty is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2010., 13:28   #1005
Quote:
baby_bitch kaže: Pogledaj post
Evo jedne od (meni osobno najljepsih) leca kad skupim lovu onda te uzimam, mislim da su godisnje. SOLOTICA leće nude 3 tipa (prema prozirnosti, tj prekrivanju) Detaljno o svakoj vrsti i prekrivanju mozete pogledati na linku opis leća i evo i slika
HIDROCHARME imaju deblji prsten oko oka
Da, sam kaj obično na reklami ženske imaju svijetle oči pa leće dobro prekriju. Na smedjim očima ispada da imaš velike zjenice jer je otvor kroz koji gleda zjenica dosta širok Sa svim svijetlim lećama zgledam kao da sam napušena
Jaya is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2010., 21:16   #1006
Quote:
Dotty kaže: Pogledaj post
Meni su apsolutno najljepše leće koje sam *ikad*vidjela ove:

http://www.youtube.com/watch?v=KueLNOVwpng

Svaki par. Skupe su ko vrag, a vidjela sam im na web sajtu barem pet vrsta koje su mi savršene.



Pogledala sam ih na stranici i youtubeu i nevjerojatne su. Toliko prirodne. Bez teksta sam!!!! Ali 400$?!?!?!

Ja sam ipak zadovoljna sa B&L. Iako mi se pokvario moj vid... Očito samo ja imam takav problem...
Luxurious is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2010., 20:27   #1007
Vi koje ste naručivale sa stranice pinkyparadise.com...
koliko treba da dođe i jeste li plaćale u kn ili usd kada je došlo?
__________________
SILICA GEL
''DO NOT EAT''
THROW AWAY DESICCANT

Zadnje uređivanje slanutkica : 23.06.2010. at 21:09.
slanutkica is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2010., 22:24   #1008
Quote:
Luxurious kaže: Pogledaj post
Iako mi se pokvario moj vid... Očito samo ja imam takav problem...
Kak ti se pokvario vid? Možda okama treba odmora od njih
Ja kužim po mojima da se kao "uljene". Kad ih nosim cijeli dan i doma skinem, slabije vidim. Inače imam -1 na oba oka. Na moru ih ne nosim cijeli dan zbog kupanja i čist dobro vidim, kao da dioptrije i nemam
Treba povremeno biti i bez, da se mišići ne opuste i uljene.
Jaya is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2010., 15:40   #1009
Quote:
Jaya kaže: Pogledaj post
Kak ti se pokvario vid? Možda okama treba odmora od njih
Ja kužim po mojima da se kao "uljene". Kad ih nosim cijeli dan i doma skinem, slabije vidim. Inače imam -1 na oba oka. Na moru ih ne nosim cijeli dan zbog kupanja i čist dobro vidim, kao da dioptrije i nemam
Treba povremeno biti i bez, da se mišići ne opuste i uljene.
Nosim ih samo 2-3 puta tjedno i nikada više od 4 sata.. Ali čim ih stavim, ne vidim čisto na daljinu, ne prepoznajem face, a ako ih imam po mraku, svjetla mi strašno blješte i kao da imam poduplanu sliku. A i sve je pomalo maglovito...
Ne daj Bože da gledam u monitor s nijma...
Moguće je da imam veće zjenice pa mi je otvor na lećama premali.
Luxurious is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2010., 15:46   #1010
Quote:
valci kaže: Pogledaj post
pozdrav svima i ja bi trebala pomoc... imam smedje oci i htjela bi neke leće u boji, samo ne znam koje boje... kako izgledaju plave, zelene?
inace nosim ciba vsion day&night lece i te su odlicneeee...
ja sam isprobala dosta boja,i sve su mi izgledale preumjetno,osim zelenih od bausch&lomb,za koje djevojka u optici nije znala da li se proizvode u mojoj dioptriji...tako da je najbolje da odeš isprobati više i odlučiš koje ti izgledaju najbolje na tvoje oči...meni su oči isto smeđe,a ja sam na silu htjela plave neke-užas!uplašila sam se...možda tebi stoje ok plave,sve zavisi u biti što se tebi sviđa...
__________________
http://public.fotki.com/rea01/
blackbutterfly is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2010., 20:05   #1011
Quote:
Luxurious kaže: Pogledaj post
Nosim ih samo 2-3 puta tjedno i nikada više od 4 sata.. Ali čim ih stavim, ne vidim čisto na daljinu, ne prepoznajem face, a ako ih imam po mraku, svjetla mi strašno blješte i kao da imam poduplanu sliku. A i sve je pomalo maglovito...
Ne daj Bože da gledam u monitor s nijma...
Moguće je da imam veće zjenice pa mi je otvor na lećama premali.
Neznam, posavjetuj se s okulistom Ja sam prvi put otišla u Vlašku, pregled, mjerenja i isprobavanje boja. To je u cijeni ako kod njih kupiš leće.
Sad kupujem u optici u kvartu (Savica), pregled svake 2 godine, provjeri mi dioptriju i uzme mjere i onda naručujem i prek telefona kroz te 2 godine.

Nosim ih cijeli dan, ali i ja bolje vidim na monitoru bez njih. Tak da kad doma čubim za kompom, skinem ih. Na blizu vidim bolje bez njih.

Inače, oči su mi smeđe, a imam leće platinum, i ispadne mi na očima svijetlo plave. Čak mi se čini da i mijenja boju haha! Kad sam umorna, tamnije su, više tamno plave, a kad sam friško naspavana onda svijetlo plave. A pod temperaturom jbte, stakleno svijetlo plave (isto vrijedi za alkohol )
Jaya is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2010., 21:26   #1012
Quote:
Jaya kaže: Pogledaj post
Inače, oči su mi smeđe, a imam leće platinum, i ispadne mi na očima svijetlo plave. Čak mi se čini da i mijenja boju haha! Kad sam umorna, tamnije su, više tamno plave, a kad sam friško naspavana onda svijetlo plave. A pod temperaturom jbte, stakleno svijetlo plave (isto vrijedi za alkohol )
Ej, jel mozes piknut slikicu sa i bez leca.. mislim da bi narucila to a pojma neam ... ja imam tamnozelene oci pa bi htjela dobiti onak svijetlu, boju leda...
baby_bitch is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2010., 02:21   #1013
:)))

hej ljudi..imam jedno pitanje, u biti, više njih, al ljepše zvuči jedno..
..ugl, ja sad utipkala lensbase i tamo sve na nekom čudnom jeziku, stavim engleski tj kliknem na američku zastavu i ono opet taj neki čudan jezik..mene sad zanima jel sam ja to dobru stanicu odabrala, i ako jesam, jel mi netko može reć na kojem je to jeziku i kak da ja skužim kak naručit tamo i te sve dumine? ili sam totalno fulala stranicu..i neka cura je spominjala tu da plaća u GPB? koja je to valuta?......kakv sa ja tudum..
...i zanima me jel tko probao od freshlook colors blends PURE HAZEL i HONEY? ma zanima me koja je razlika jer na optika online i na kontaktne leće.net su različitih boja tj na jednoj stranici ispod jedne boje piše honey, a na drugoj stranici ispod te istw slike pure hazel,i obratno...
..ma jako mi se sviđaju te HONEY al me trta da neće izgledat previše neprirodno, žuto onako..
..inače imam tamno, tamno smeđe oči, kako to neki kažu crne..
thank you svima
xena01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2010., 02:34   #1014
Quote:
xena01 kaže: Pogledaj post
GPB? koja je to valuta?
Great Britan pound. Britanska funta.

Quote:
tj kliknem na američku zastavu i ono opet taj neki čudan jezik.
Jesi sigurna da si klikla na Američku?
Dotty is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2010., 02:38   #1015
:)))

..hehe..izgleda sam dobru stranicu utipkala ..uspjala sam nać na engleskom pa sad i nešto razumijem..ugl..sad me zanima koju zastavu trebam stisnut? od europske unije ili amerčku s obzirom da sam iz HR?..
..i gdje gledam od tih svih marki primjere slika? jel to trebam nać na nekoj drugoj stranici ili postoji i na ovoj sam ja ne uspijevam?..
..i piše da su mi troškovi 6,5 eura tj Shipping Charges? uzela sam zastavu od europske unije..zanima me jesu li to svi troškovi, znači jesu li taj Shipping Charges i cijena leća sve što trebam platit?..
..i jel ta stranica spada u sigurne stranice?..
..i hvala puno još jednom..
xena01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2010., 17:01   #1016
Trebam preporuku za ledeno plavu boju leca... hitno imam tamnozelene oci.. uzet platinum od B&L ili nesto drugo
baby_bitch is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2010., 23:57   #1017
Hej, ovako vec dva dana se muvam po netu trazeci lece u boji (imam smedje oci) i taman kad se odlucim za jedne netko me odvrati i tako u krug..prvotni izbor mi je bio Freshlookove ove kao 3u1, i na kraju nakon silnog vjecanja sama sa sobom,i konacni...ovaj video mi je pomogao pri odlucivanju tako da ako pomogne jos nekome da se odluci odlicno

http://www.youtube.com/watch?v=Ol124...eature=related

ja si mislim uzeti tirkizne i srebrno-sive? sta kazete?
vrapcezgb is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2010., 02:26   #1018
:)))

..meni su srebrno sive pre predobre..ali ove tirkizne, to mi i nije baš nešto, nekako mi previše nepririodno..ali ovisi naravno koji efekt želiš...
..jesam ja dobro skontala?..pure hazel su dosta slične zelenoj ili ne baš ..
xena01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2010., 11:20   #1019
Quote:
vrapcezgb kaže: Pogledaj post

ja si mislim uzeti tirkizne i srebrno-sive? sta kazete?
Za smede oci Bausch & Lomb je alfa & omega-prekrivanje i boja fantasticni Fresh look je nelos samo caka je da nije toliko gusto bojan pa ces s ovim bojama koje si navela dobit alien efekt sto na suncu ili pod blicem izgleda a-a. Ako imas priliku, odi u optiku probati ih, no vidjet ces da imaju jako veliku rupicu oko irisa i pogotovo na stearling grayu to ce se dosta isticati s tvojom podlogom. B&L ima mislim hazel il tako nesto, i platinum koje su predivne a prekrivanje je ultra bolje.
baby_bitch is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2010., 13:16   #1020
Quote:
baby_bitch kaže: Pogledaj post
Ej, jel mozes piknut slikicu sa i bez leca.. mislim da bi narucila to a pojma neam ... ja imam tamnozelene oci pa bi htjela dobiti onak svijetlu, boju leda...
Probala s mobom al se ne vidi dobro boja. Odi u Vlašku u optiku, poslije Importane Galerije u Vlaškoj, prema Kvatriću, s desne strane, tam ti daju da probaš. Isprobaš ove bez dioptrije, samo da vidiš boju, ne moraš kupit.
I moje prirodne malo vuku na zeleno, tak da mislim da bi ti platinum B&L super stajale

Ja sam htjela svijetlije smedje, al na mojim očima ispada žuto, onak ko vuk a zelene se previše istiću, vidi se da je umjetno. Uopće nisam htjela plave, sad je ispalo da mi te najbolje stoje. Moraš probat sama
Jaya is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:00.