Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.07.2013., 21:35   #2601
U ovoj sezoni ubacuju opet dosta novih likova,sto mi se nimalo ne sviđa.
DAnas sam primjetila da dosta prikazuju onu djevojku sto uci Zehru baletu, nije mi nista jasno. Njen decko je zaprosi,ona pristane. Na kraju on ozenjen,ona place.
A nitko od nas nema pojma tko su oni

Niti mi se ta djevojka sviđa niti njen,decko(zarucnik)sta vec

i prikazuju opet onog covjeka sto je Cemili prenosio pakete,tko bi pak on trebao biti.
Pola novih ljudi,trenutno ih ne mou ni s kim povezat

Berin je bas bila bezobrazna kad je Ahmet lijepo ponudio da Zehri reknu za Hakana,ona je hladnokrvno rekla zar mora znati,ja sam ostala ono wtf.
__________________
<3 "Ja savrseno zivim u savrsenoj lazi, imam sve sto ima cijenu...a srce svoje trazi" <3
***Recenzije blog
đinđiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2013., 21:44   #2602
Quote:
đinđiber kaže: Pogledaj post
Berin je bas bila bezobrazna kad je Ahmet lijepo ponudio da Zehri reknu za Hakana,ona je hladnokrvno rekla zar mora znati,ja sam ostala ono wtf.
nisam dns gledala, al po ovom sta citam od vas iskreno ne cudi me to za nju...nikad mi nije sjela kak spada, a i ovo je njoj slicno, non stop je nesto nekome tajila, prešućivala tak da...iskrena je samo bila kad je trebalo ćaći u facu reć šta ga ide, inace za ostale situacije manje vise je bio muk
__________________
Svaki zaljubljeni muškarac ponaša se isto. Svaki muškarac koji nije zaljubljen ima svoj izgovor.
I to je jedina istina.
baby-deluxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2013., 21:54   #2603
Ubacuju nove likove s razlogom. Jer bi ti likovi mogli biti značajni nakon nekoliko epizoda.
Mislim, kad-tad nam netko novi uđe u život, zar nije tako? Tako mora onda biti i u seriji. I tako je, na sreću!
__________________
We´ve all been traumatized, we were all a part of the revolution. We call the truth a lie...Too much got lost in translation.
Malva is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2013., 22:32   #2604
Quote:
đinđiber kaže: Pogledaj post
U ovoj sezoni ubacuju opet dosta novih likova,sto mi se nimalo ne sviđa.
DAnas sam primjetila da dosta prikazuju onu djevojku sto uci Zehru baletu, nije mi nista jasno.
A nitko od nas nema pojma tko su oni

Pola novih ljudi,trenutno ih ne mou ni s kim povezat

Berin je bas bila bezobrazna kad je Ahmet lijepo ponudio da Zehri reknu za Hakana,ona je hladnokrvno rekla zar mora znati,ja sam ostala ono wtf.
Đinđiber dobra konstatacija.
Meni se čini da posle Ajlin i Alija, serija nije ista.Kao da je u nekom raskoraku. Novi serijal, novi likovi.
I mene je užasno nervirala Berin i njena ravnodušnost prema Hakanu, ocu njenog deteta.
Filis is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2013., 22:47   #2605
Quote:
Filis kaže: Pogledaj post
Đinđiber dobra konstatacija.
Meni se čini da posle Ajlin i Alija, serija nije ista.Kao da je u nekom raskoraku. Novi serijal, novi likovi.
I mene je užasno nervirala Berin i njena ravnodušnost prema Hakanu, ocu njenog deteta.

WHAT ???? Ona ce imati dijete s njim ? Kod mene tj.kod nas serija malo kasni ( kao i sve ostalo ) ....
__________________
,,...ništa ljepše izmedju nas no što je pjesma i što je stih, nepresušni izvor si moj, ljepši od svih..'' ❤️
SmicaZavukotija is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2013., 23:05   #2606
Quote:
baby-deluxx kaže: Pogledaj post
nisam dns gledala, al po ovom sta citam od vas iskreno ne cudi me to za nju...nikad mi nije sjela kak spada, a i ovo je njoj slicno, non stop je nesto nekome tajila, prešućivala tak da...iskrena je samo bila kad je trebalo ćaći u facu reć šta ga ide, inace za ostale situacije manje vise je bio muk
pa ocito kad je rijec o njenoj osobnoj greski( ako mi+ogu tako reci) onda se moze sutiti

Quote:
Malva kaže: Pogledaj post
Ubacuju nove likove s razlogom. Jer bi ti likovi mogli biti značajni nakon nekoliko epizoda.
Mislim, kad-tad nam netko novi uđe u život, zar nije tako? Tako mora onda biti i u seriji. I tako je, na sreću!
Na srecu ili nesrecu,neznam.Ova cura i zarucnik mi se nesto na prvu ne sviđaju.
Znam da moraju ubacit nove likove,ali u ovoj sezoni je to nekako nezgrapno ucinjeno

Quote:
SmicaZavukotija kaže: Pogledaj post
WHAT ???? Ona ce imati dijete s njim ? Kod mene tj.kod nas serija malo kasni ( kao i sve ostalo ) ....
Pa odmah u 1. epizodi 2 sezone se prikaziva njihovo dijete, zar si ti jos u 1. sezoni
__________________
<3 "Ja savrseno zivim u savrsenoj lazi, imam sve sto ima cijenu...a srce svoje trazi" <3
***Recenzije blog
đinđiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2013., 23:08   #2607
Quote:
Filis kaže: Pogledaj post
Đinđiber dobra konstatacija.
Meni se čini da posle Ajlin i Alija, serija nije ista.Kao da je u nekom raskoraku. Novi serijal, novi likovi.
I mene je užasno nervirala Berin i njena ravnodušnost prema Hakanu, ocu njenog deteta.

Serija bez Alija i Aylin definitivno nije toliko dobra,barem meni,jos i nema malog Osmana.

boldano-potpis

Sto se tice Osmana puno sam ovdje citala da je po nekima previse star glumac,
ja mislim da je to zbog toga sto malog Osmana se trebalo mjenjati i u 2. sezoni,ali publika je toliko obozavala onog glumca da su ga zadrzali, pa zbog toga ovako velik nekako iskorak imamo u njegovim godinama.
tj. imao je premalo godina u 2.sezoni
__________________
<3 "Ja savrseno zivim u savrsenoj lazi, imam sve sto ima cijenu...a srce svoje trazi" <3
***Recenzije blog
đinđiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2013., 00:22   #2608
Quote:
Okanica kaže: Pogledaj post
Ja ne mislim da su je previše postarali. Ta je žena proživjela stvari koje su previše i za 10 života. A onda kao kulminacija svega dođe ta nevjerovatna bol gubitka dva dragocjena života u razmaku od par sati. Moralo je kad-tad makar negdje isplivati to sve kad se već ona i dalje lavovski drži uspravno.
Upravo tako, toliko je šokova preživjela da mi je čudno kako je uopće na životu, kako nije negdje hospitalizirana. Velika, doista velika mala žena.

Quote:
Blood Dima kaže: Pogledaj post
I meni je jako žao što je Ajlin umrla, al' ovo je ipak već treća sezona, ne mogu nažalost svi biti na broju kao od prve epizode. Ipak se serija zove 'Kako vrijeme prolazi', a upravo se to i događa. Vrijeme prolazi, ljudi se mijenjaju, ljudi umiru i odlaze i ostaje ta praznina s kojom se moramo miriti. Tako je to i u reali.
Kaj ti nisi rekao da ćeš prestati gledati ako Aylin umre?
Vrijeme prolazi ali je život prema nekome toliko nepravedan. Mislim da je jako teško preživjeti smrt jedne osobe a kamoli dvije kao što je to preživjela naša heroina Cemile. Hajde još nekako je mogla preživjeti smrt bivšeg muža, ali djeteta...Aylin....teško je roditelju kada ostane bez djeteta. Realno govoreći malo tko bi mogao izdržati jedan dijelić onoga što je ona izdržala. Ali eto ona nosi seriju, naglasak je upravo na njenoj snazi i otporu prema životnim nevoljama koje je nemilice šibaju.

Quote:
tajva kaže: Pogledaj post
Hakan dolazi kod Cemile na večeru ... ovo je njegov dom . Radost zbog susreta je obostrana . Upoznao je Deniz , i dijete mu pokazuje slike svoje obitelji ... sve do Zehre , čiji je tata Ahmet . Hakan je šokiran , Cemile i Hasefe ne znaju što bi koliko im je neugodno ... Srećom stižu Mete i Osman , svi su raspoloženi za stolom .

Kod Berin i Ahmeta vlada drugačije raspoloženje . Kad se Zehra udaljila , Ahmet je potegnuo pitanje Hakana , Zehre i istine . Berin se pita , zar je to potrebno ?!
Nikako ne mogu razumjeti otkuda tolika razlika između majke i kćeri. Cemile je žena topla srca i ima razumijevanja za ljude. Hakan je zove majkom, ona njega zove sinom. Cijela obitelj je prihvatila Hakana, ipak je on bio dio njihova života i otac je male Zehre.
Znači, Berin je kriva što dijete ne zna za oca? Glupi Hakan, trebao je pustiti oca da napravi što je naumio. Zbog koga je on odgulio tolike godine u zatvoru? Da bi Berin glumila gospođu ministarku i Hakanovo dijete odgajala kao da joj je otac Ahmet. Čak je i Ahmet bolji od nje. Zar Berin misli da dijete neće saznati tko joj je otac? Nikako mi ne sjeda ova Berin, ovaj njen lik mi je toliko kontradiktoran da nemam riječi kojima je opisati.

Evo toliko sam uživljena u ovu našu seriju da mi teško padaju ljudske gluposti, ne zamjerite mi na ljutnji.
__________________
"Djevojko, kriva si pred drugima već zato što si mogla biti jedini svjetionik u tami, a nisi bila". F.M.D.
MISSYOU3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2013., 10:08   #2609
napokon sam pogledala 2 zadje epke, i tek se sad sjetih da vas upitam zbog čega je Nihal otisla od Metea?
Pa znam da su se pripremali ženit i to sve, a zadnje je bilo kaj sam vidjela ono da mu je poslala pismo i prsten unutra pa sad ne znam zbog cega je to napravila?

Onaj Nedžati ili kak se vec pise, dal su se on i Mete bili mozda nesto posvađali pa mi to promaklo, jer sjecam se krajem 2. sezone, nisu ga bas prikazivali u bendu samo ostale decke, pa rekoh da se nisu nešto zavadili?
Vidim da je sad čok popularan, brko style

Jako mi je lijepo za vidjet da Cemile voli Hakana, bas se vidjelo da mu se istinski razveselila kad ga je vidjela na ulici, usudila bi se čak reci ko da joj je vlastiti a i drago mi je sto ga i drugi vole i Mete i Osman
Mislim da Cemile voli Hakana i divi mu se najvise iz tog razloga jer nije lako oduprijet se onakvom ocu a on je to uspio
Trenutno mi je u seriji najvise njega zao

Nerado priznajem, ali dobro se drži ona vještica šta je da je : kava :
Mustafa- bas mi je mali lijep
__________________
Svaki zaljubljeni muškarac ponaša se isto. Svaki muškarac koji nije zaljubljen ima svoj izgovor.
I to je jedina istina.
baby-deluxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2013., 10:39   #2610
Nihal je otišla jer se nije mogla nositi sa svojim izgledom ... gdje god su se ona i Mete pojavili , njega bi okružile ljepotice , a od nje ljudi okreću glavu . I nije htjela čekati da se on ohladi od nje ...

Što se Necatija tiče , ako se sjećaš , kad je Mete izašao iz zatvora više ih nitko nije htio angažirati . Pretpostavljam da nema svađe , raspali su se i svatko je krenuo svojim putem .
tajva is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2013., 11:59   #2611
Evo nam Necatijevog albuma,koje brcine





Mene zanima gdje je Osmanova ljubav iz djetinjstva,oce li se tu ista događati??? Ona mala Gulden,ili tako nesto?
__________________
<3 "Ja savrseno zivim u savrsenoj lazi, imam sve sto ima cijenu...a srce svoje trazi" <3
***Recenzije blog
đinđiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2013., 12:26   #2612
Quote:
Malva kaže: Pogledaj post
Nekima se sviđa zbog ljepote, te lijepe svijetle kose, tih toplih očiju glumice, pa haljina koje nosi, načina govora, zbog toga što se često vidi kako živi u lijepom luksuzu... Ah što taj luksuz svima jako dobro stoji, a pogotovo gospođi Ajlin...
Meni ništa od tog lika ne nedostaje. Svaka čast glumici, divim joj se na glumi tog jako kompliciranog i impulzivnog, djetinjastog lika čija se promjena raspoloženja mjeri u sekundama. >_<
Moje "divljenje" nasprem Aylin nikada nije bilo posljedica onoga sto navodis.
Nisam je voljela ni zbog svijetle kose, ni svijetle puti, ni zbog lijepih haljina ni zbog luksuza.
Aylin je za mene uvijek bila nesto vise.Ona i jeste dijete.Dijete kojem su muke porodice i teska vremena upravo uzeli to djetinje.Ona je morala sazrijeti, snaci se.Koliko god mi to snalazenje neopravdavali ili pak opravdavali.Vrijeme je bilo tesko.Ona se zaljubila-reagovala poput dijeteta koje ne zna da se nosi sa emocijema, jer ona i jeste dijete.
Prvi izlazak, prvo držanje za ruku, prvi poljubac, prvi sex...sve prvo dozivjela je sa Sonerom.I ako je bila udata u njenom zivotu nikoga osim Sonera nije bilo.U toj svojoj ljubavi je bila postojana.Riskirala bi sve za nju.To je prodkut moga divljenja prema njoj.


Vrijeme prolazi...
Veoma brzo...
Mijenja nas.
Starimo.
Plačemo.
Veselimo se.
Novi ljudi ulaze u nas zivot i oblikuju nas.
Ono sto je bilo ne zaboravljamo, ni tesko ni lahko.Ni veselo ni tuzno, ali idemo dalje jer živjeti se mora ma kakave rane na dusi nosili.
Čovjek se navikne na rane u sebi.A sutra je vec novi dan, mora se zivjeti, dime?
__________________
“Se ti succede qualcosa, qualunque cosa, io li ammazzo tutti quanti.”-Ciro e Gennaro-best eefin ship ever! ❤ (ina84)
Adèle Delettre et Thomas Rocher
Xavi-8 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2013., 12:30   #2613
Quote:
Xavi-8 kaže: Pogledaj post
Moje "divljenje" nasprem Aylin nikada nije bilo posljedica onoga sto navodis.
Nisam je voljela ni zbog svijetle kose, ni svijetle puti, ni zbog lijepih haljina ni zbog luksuza.
Aylin je za mene uvijek bila nesto vise.Ona i jeste dijete.Dijete kojem su muke porodice i teska vremena upravo uzeli to djetinje.Ona je morala sazrijeti, snaci se.Koliko god mi to snalazenje neopravdavali ili pak opravdavali.Vrijeme je bilo tesko.Ona se zaljubila-reagovala poput dijeteta koje ne zna da se nosi sa emocijema, jer ona i jeste dijete.
Prvi izlazak, prvo držanje za ruku, prvi poljubac, prvi sex...sve prvo dozivjela je sa Sonerom.I ako je bila udata u njenom zivotu nikoga osim Sonera nije bilo.U toj svojoj ljubavi je bila postojana.Riskirala bi sve za nju.To je prodkut moga divljenja prema njoj.



Vrijeme prolazi...
Veoma brzo...
Mijenja nas.
Starimo.
Plačemo.
Veselimo se.
Novi ljudi ulaze u nas zivot i oblikuju nas.
Ono sto je bilo ne zaboravljamo, ni tesko ni lahko.Ni veselo ni tuzno, ali idemo dalje jer živjeti se mora ma kakave rane na dusi nosili.
Čovjek se navikne na rane u sebi.A sutra je vec novi da, mora se zivjeti, dime?

koji divan post
svaka cast,i ja sam jedna od onih koja se divi Aylin kao i samoj glumici Farah, naklon veliki.

Boldani zadnji dio,ne nazalost tako tuzan-ali opet tako istinit
__________________
<3 "Ja savrseno zivim u savrsenoj lazi, imam sve sto ima cijenu...a srce svoje trazi" <3
***Recenzije blog
đinđiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2013., 13:38   #2614
Quote:
Xavi-8 kaže: Pogledaj post


Vrijeme prolazi...
Veoma brzo...
Mijenja nas.
Starimo.
Plačemo.
Veselimo se.
Novi ljudi ulaze u nas zivot i oblikuju nas.
No shit, Sherlock.
__________________
We´ve all been traumatized, we were all a part of the revolution. We call the truth a lie...Too much got lost in translation.
Malva is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2013., 13:47   #2615
Quote:
đinđiber kaže: Pogledaj post
svaka cast,i ja sam jedna od onih koja se divi Aylin kao i samoj glumici Farah, naklon veliki.
Farah Zeynep Abdullah je savrseno donijela Aylin.
Drugu glumicu ne mogu da zamislim u toj ulozi.Pred njom je velika buducnost, sviđalo se to nekome ili ne.
A sam lik Aylin ne ostavlja nikoga ravnodusnim.
Što bi se reklo: mozes mrziti ili voljeti, ali ne mozes ignorisati.

Malva buduci da svi znam(o) cemu sluzi ta fraza, znam(o) da si pokusala biti sarkasticna, ali....znas vec...
Svejedno slatko mi je, ali najozbiljnije.
__________________
“Se ti succede qualcosa, qualunque cosa, io li ammazzo tutti quanti.”-Ciro e Gennaro-best eefin ship ever! ❤ (ina84)
Adèle Delettre et Thomas Rocher

Zadnje uređivanje Xavi-8 : 20.07.2013. at 14:02.
Xavi-8 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2013., 14:28   #2616
Quote:
Xavi-8 kaže: Pogledaj post
Farah Zeynep Abdullah je savrseno donijela Aylin.
Drugu glumicu ne mogu da zamislim u toj ulozi.Pred njom je velika buducnost, sviđalo se to nekome ili ne.
A sam lik Aylin ne ostavlja nikoga ravnodusnim.
Što bi se reklo: mozes mrziti ili voljeti, ali ne mozes ignorisati.
Za mene je Aylin bila uvijek posebna. Nešto poput daška proljeća u najcrnjoj zimi. Njeno veselje i vrckavost, nemir pa čak i tuga seriju su činili življom. Kada je bila tužna tjerala nas je da suosjećamo sa njom, kada je bila vesela i euforična i mi smo se veselili sa njom. Kada je griješila opraštali smo joj jer je imala nešto djetinje u sebi, bilo je prosto nemoguće ne oprostiti Aylin. I kako sad bez nje?

Slažem se da je glumica Farah Zeynep Abdulah vraški dobro iznijela ulogu Aylin, ona je velikim dijelom zaslužna što serija ima dobru gledanost čak i kod nas u nezahvalnom terminu.
__________________
"Djevojko, kriva si pred drugima već zato što si mogla biti jedini svjetionik u tami, a nisi bila". F.M.D.
MISSYOU3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2013., 21:15   #2617
tnx tajva sad se sjetih


Quote:
đinđiber kaže: Pogledaj post
Evo nam Necatijevog albuma,koje brcine

joj nadam se da ce ga bar jednom prikazat, on mi je uvijek bio teška smijalica
pogotovo onaj njegov ples tj. drmanje sa glavom
__________________
Svaki zaljubljeni muškarac ponaša se isto. Svaki muškarac koji nije zaljubljen ima svoj izgovor.
I to je jedina istina.
baby-deluxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2013., 22:11   #2618
Quote:
đinđiber kaže: Pogledaj post

Mene zanima gdje je Osmanova ljubav iz djetinjstva,oce li se tu ista događati??? Ona mala Gulden,ili tako nesto?
Zar bi trebalo?
__________________
We´ve all been traumatized, we were all a part of the revolution. We call the truth a lie...Too much got lost in translation.
Malva is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2013., 22:20   #2619
zašto pitaš, jel nešto znaš?

Quote:
Malva kaže: Pogledaj post
Zar bi trebalo?
Da i ja sam razmišljala o toj dječijoj ljubavi. Međutim
kako Osman sad gleda neku Ače ili tako nekako, čini se
da nema više legendarne Gulden. Osim toga Soner
je u Londonu pa Omer nema kabriolet za lov na djevojke.

Ha, moje naivno objašnjenje Što ću kad gledam samo
Novu tv u 18,10 radnim danom.
__________________
..ako jednom ne budeš toliko ponosna sve će onda započeti.......Demirzlatomoje
zenzo117 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2013., 23:01   #2620
da tak i ja mislim cim on gleda onu Ajče nema tu kruha za Gulten
a i dobro mi je ovak, ko da bi morao cijelu mladost biti zacopan u istu curku, pa ima žena ne zna im se broj
salu na stranu, ono mi je bila bas dječija ljubav vise prijateljska nego bas ljubav ljubav (hebate sto sam ga objasnila ) dok ovo sa ovom malom ko zna u šta bi moglo izrast čim on nju onako gleda sa strane
__________________
Svaki zaljubljeni muškarac ponaša se isto. Svaki muškarac koji nije zaljubljen ima svoj izgovor.
I to je jedina istina.
baby-deluxx is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:55.