Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Književnost

Književnost Čitam, dakle jesam
Podforumi: Mali literarni kutić, Klub knjige

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 31.10.2013., 14:32   #201
Ima li netko Slavica i Igor Mandić - Bračna kuhinja
Hvala!
ifigenija is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2013., 10:44   #202
Max Gallo

Max Gallo - Svi se ljudi rađaju istog dana (hrvatski, engleski - bilo koja od dviju knjiga)

Ako netko zna gdje postoji, bio bih vrlo zahvalan...
Jurica342 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2013., 01:44   #203
pozz ekipa, nakon što sam iskoristila sve mogućnosti besplatnog skidanja sa scribda, došla sam se obratiti ovdje. u očajničkoj potrazi sam za knjigama autorice kathy reichs: kosti kao dokaz, sablasni ponedjeljak, 206 kostiju i od kostiju do pepela. ako bi neka dobra duša koja ima mogućnost downloadanja sa scribda, mogla to meni proslijediti na e mail bila bih ponizno zahvalna. ili ako netko zna neko drugo mjesto s kojeg ih mogu skinuti????
__________________
moja svrha nije da živim u ljušturi, nego da razvijem krila...svoja krila...
ljubicastaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2013., 12:23   #204
Quote:
ljubicastaa kaže: Pogledaj post
pozz ekipa, nakon što sam iskoristila sve mogućnosti besplatnog skidanja sa scribda, došla sam se obratiti ovdje. u očajničkoj potrazi sam za knjigama autorice kathy reichs: kosti kao dokaz, sablasni ponedjeljak, 206 kostiju i od kostiju do pepela. ako bi neka dobra duša koja ima mogućnost downloadanja sa scribda, mogla to meni proslijediti na e mail bila bih ponizno zahvalna. ili ako netko zna neko drugo mjesto s kojeg ih mogu skinuti????
Imam ih ja, ali su mi doma. Donijet ću sutra, a ti mi pošalji e-mail adresu na PP.
ifigenija is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2013., 20:21   #205
Quote:
ljubicastaa kaže: Pogledaj post
pozz ekipa, nakon što sam iskoristila sve mogućnosti besplatnog skidanja sa scribda, došla sam se obratiti ovdje. u očajničkoj potrazi sam za knjigama autorice kathy reichs: kosti kao dokaz, sablasni ponedjeljak, 206 kostiju i od kostiju do pepela. ako bi neka dobra duša koja ima mogućnost downloadanja sa scribda, mogla to meni proslijediti na e mail bila bih ponizno zahvalna. ili ako netko zna neko drugo mjesto s kojeg ih mogu skinuti????
uploadaj ponekad nesto na scribd i opet ces moci skidati
__________________
This time next year, we'll be Millionaires
ellaria is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2013., 20:44   #206
Quote:
ellaria kaže: Pogledaj post
uploadaj ponekad nesto na scribd i opet ces moci skidati
ma znam, i taj sam izvor iscrpila. kažem da sam očajna
__________________
moja svrha nije da živim u ljušturi, nego da razvijem krila...svoja krila...
ljubicastaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2013., 21:12   #207
pa stavi opet nesto
__________________
This time next year, we'll be Millionaires
ellaria is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2013., 20:10   #208
Quote:
ljubicastaa kaže: Pogledaj post
pozz ekipa, nakon što sam iskoristila sve mogućnosti besplatnog skidanja sa scribda, došla sam se obratiti ovdje. u očajničkoj potrazi sam za knjigama autorice kathy reichs: kosti kao dokaz, sablasni ponedjeljak, 206 kostiju i od kostiju do pepela. ako bi neka dobra duša koja ima mogućnost downloadanja sa scribda, mogla to meni proslijediti na e mail bila bih ponizno zahvalna. ili ako netko zna neko drugo mjesto s kojeg ih mogu skinuti????
Pa idi na crowarez, imaš sve knjige bez da daješ nešto zauzvrat.
Maja43 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2013., 01:41   #209
Quote:
Maja43 kaže: Pogledaj post
Pa idi na crowarez, imaš sve knjige bez da daješ nešto zauzvrat.
hvala. upućena sam već tamo
__________________
moja svrha nije da živim u ljušturi, nego da razvijem krila...svoja krila...
ljubicastaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2013., 21:55   #210
E,jel netko možda zna jel ima za skinuti Io ti guardo -Irene Cao, ne mogu naći nikako!!!! Thx!
__________________
B&B <3
Aphrodite is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2013., 11:56   #211
Bok zna netko kamo mogu pročitat ili skinuti Lindu Howard -Tamni veo?Znam da ima samo na ekavici pa ako netko zna...
__________________
lola
Lola 27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2013., 13:05   #212
Quote:
Lola 27 kaže: Pogledaj post
Bok zna netko kamo mogu pročitat ili skinuti Lindu Howard -Tamni veo?Znam da ima samo na ekavici pa ako netko zna...

http://www.scribd.com/doc/122218096/Tamni-veo
teodora55 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2013., 14:21   #213
E,hvala.
__________________
lola
Lola 27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2013., 12:42   #214
Bok! Treba mi vasa pomoc, zelim decka iznenadit za Bozic knjigom o kojoj mi govori otkad znam za njega...oduvijek mi prica o njoj, procitao ju je u osnovnoj, ne sjeca se kako se zove, zna samo da ima zute korice i prepricao mi je o cemu se radi. Pa evo:
Dakle, glavni lik je Ivan i on stalno izbiva iz kuce, zena mu pocinje sumnjati da ju vara i na kraju skuzi da on stalno odlazi na groblje. Tu pocinje prica, Ivan ju prepricava zeni. Ivan je kao mal zivio u selu i njegov tata je bio najbogatiji. U selu je bio i jedan jako siromasni djecak kojem je Ivanov tata pomagao, kupovao mu razne stvari, neke su cak bile bolje od Ivanovih. Ivan je bio ljubomoran na tog djecaka i stalno ga vrijedao, kidao mu stvari. Na kraju je taj djecak umro i Ivan mu ide stalno na grob i zao mu je sto se tako ponasao prema njemu.

Evo, otprilike se tako odvija radnja, molim vas ako itko zna kako se zove knjiga da mi pomogne!!! MOLIM VAS
majadojaja is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2013., 10:17   #215
Evo svima korisna info - do 15.12. čitanje knjiga besplatno na stranici TookBook - link na članak

Zadnje uređivanje assi : 23.11.2013. at 10:28.
assi is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2013., 17:29   #216
Quote:
Aphrodite kaže: Pogledaj post
E,jel netko možda zna jel ima za skinuti Io ti guardo -Irene Cao, ne mogu naći nikako!!!! Thx!
Evo ovdje: http://ge.tt/99jjTgs/v/52
Klikneš na download, sačuvaš epub i ako ti je potrebno konvertiraš ga u pdf. Ili mi javi mejl adresu na pm pa ti pošaljem. Knjiga je na talijanskom, koliko vidim nema prijevoda na engleski.
__________________
<3 "When I say run... run!"
arianne* is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2013., 22:30   #217
ljudi logajte se na balkan downloads i crowarez, logiranje je besplatno a e-knjiga kao u priči što naša izdanja razno raznih žanrova što strana izdanja, to su mi stranice spasa za napunjati svoj e-book čitaš što se tiče literature na hrv oni koji nemaju problema s čitanjem na engleskom puno toga mogu skinut s kickass torrenta i sa stranica kao što su ebookos, mobilism i slični za formate kao što su mobi, epubi itd, lako je konvertirat u pdf ima besplatnih stranica na netu za konvertiranje te programa za konvertiranje, ako vam više odgovara ali u ovim formatima možete čitat i preko kompa samo treba skinut dobar e-reader program za komp ili mob i čitati do mile volje
__________________
Svijet = malo flora + malo fauna + mnogo klauna.
STlittledevil is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2013., 01:13   #218
Quote:
majadojaja kaže: Pogledaj post
Bok! Treba mi vasa pomoc, zelim decka iznenadit za Bozic knjigom o kojoj mi govori otkad znam za njega...oduvijek mi prica o njoj, procitao ju je u osnovnoj, ne sjeca se kako se zove, zna samo da ima zute korice i prepricao mi je o cemu se radi. Pa evo:
Dakle, glavni lik je Ivan i on stalno izbiva iz kuce, zena mu pocinje sumnjati da ju vara i na kraju skuzi da on stalno odlazi na groblje. Tu pocinje prica, Ivan ju prepricava zeni. Ivan je kao mal zivio u selu i njegov tata je bio najbogatiji. U selu je bio i jedan jako siromasni djecak kojem je Ivanov tata pomagao, kupovao mu razne stvari, neke su cak bile bolje od Ivanovih. Ivan je bio ljubomoran na tog djecaka i stalno ga vrijedao, kidao mu stvari. Na kraju je taj djecak umro i Ivan mu ide stalno na grob i zao mu je sto se tako ponasao prema njemu.

Evo, otprilike se tako odvija radnja, molim vas ako itko zna kako se zove knjiga da mi pomogne!!! MOLIM VAS
najprije pozdrav, još imaš 15ak dana da je nabaviš, ako utvrdimo o čemu se radi.
ok dečko ti je možda malo zamrsio konac priče. nije baš sve tako. ja sam je čitala prošle zime i jako je dojmljiva stoga mi je ostala u sjećanju. svi me vole samo tata ne. tako se zove.
s tim da, napominjem, ili je on pobrkao neke stvari, ili je to neka druga knjiga. evo za usporedbu, napisala si da je glavni lik ivan, koji je glavni lik i u ovoj knjizi koju sam spomenula, on je siromašan i na početku radnje živi sa bolesnom majkom (koja kasnije umire), otac ga je ostavio kad je bio dječak ali on ga usprkos tome voli i nada se danu kad će se s njim susresti. nakon majčine smrti odlazi na školovanje u neki veći grad, u grad u kojem mu živi otac, sprijateljuje se s njegovom najmlađom kćeri (a svojom polusestrom) i priča završava vrlo tragično. otegla sam previše, a još sam izostavila djelove gdje je ivan nadasve pošten, dobrodušan i skroman, a koji nisu zanemarivi.
mislim da je to ta knjiga, ali ti se još posavjetuj sa dečkom (skrivenim metodama izvuci još sjećanja) pa vidi je li to ta. na kraju krajeva googlaj ju
i svakako javi kako je prošlo
__________________
moja svrha nije da živim u ljušturi, nego da razvijem krila...svoja krila...
ljubicastaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2013., 19:06   #219
Quote:
majadojaja kaže: Pogledaj post
Bok! Treba mi vasa pomoc, zelim decka iznenadit za Bozic knjigom o kojoj mi govori otkad znam za njega...oduvijek mi prica o njoj, procitao ju je u osnovnoj, ne sjeca se kako se zove, zna samo da ima zute korice i prepricao mi je o cemu se radi. Pa evo:
Dakle, glavni lik je Ivan i on stalno izbiva iz kuce, zena mu pocinje sumnjati da ju vara i na kraju skuzi da on stalno odlazi na groblje. Tu pocinje prica, Ivan ju prepricava zeni. Ivan je kao mal zivio u selu i njegov tata je bio najbogatiji. U selu je bio i jedan jako siromasni djecak kojem je Ivanov tata pomagao, kupovao mu razne stvari, neke su cak bile bolje od Ivanovih. Ivan je bio ljubomoran na tog djecaka i stalno ga vrijedao, kidao mu stvari. Na kraju je taj djecak umro i Ivan mu ide stalno na grob i zao mu je sto se tako ponasao prema njemu.

Evo, otprilike se tako odvija radnja, molim vas ako itko zna kako se zove knjiga da mi pomogne!!! MOLIM VAS
Možda je "Pokajnik" Milene Mandić.
__________________
http://i.imgur.com/92ciC.jpg
marges is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2013., 14:51   #220
Quote:
STlittledevil kaže: Pogledaj post
ljudi logajte se na balkan downloads i crowarez, logiranje je besplatno a e-knjiga kao u priči što naša izdanja razno raznih žanrova što strana izdanja, to su mi stranice spasa za napunjati svoj e-book čitaš što se tiče literature na hrv oni koji nemaju problema s čitanjem na engleskom puno toga mogu skinut s kickass torrenta i sa stranica kao što su ebookos, mobilism i slični za formate kao što su mobi, epubi itd, lako je konvertirat u pdf ima besplatnih stranica na netu za konvertiranje te programa za konvertiranje, ako vam više odgovara ali u ovim formatima možete čitat i preko kompa samo treba skinut dobar e-reader program za komp ili mob i čitati do mile volje
jel možeš navesti točnu stranicu za download knjiga na engleskom. ne nalazim ovu stranicu mobilism niti EBook os?

Gesendet von meinem GT-N7100 mit Tapatalk
inabetterworld is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:39.