Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje

Zdravlje Najvažnija stvar na svijetu
Podforumi: Žensko zdravlje, Stomatologija i oralna higijena

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.02.2009., 15:30   #1001
poliklinika leptir

da li je netko upoznat sa poliklinikom leptir?
poliklinika je specijalizirana za bolesti štitnjače.

molim vas za odgovor ukoliko znate
Svrco5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2009., 12:33   #1002
Quote:
crohunk24 kaže: Pogledaj post
Ima li netko mozda preporuku za dobrog urologa u Rijeci?
ja sam ti ga napisala..... ili ne tražiš privatnika

njega nazovi naručit će te drugi dan,a ako ti je hitno odmah isti
black_marina is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2009., 17:16   #1003
treba mi dobar dermatolog u zagrebu (koji provodi i mikrodermoabraziju). po mogucnosti da je provjereno, i da ste zadovoljni reultatima naravno. pomoc?
__________________
.
Stella. is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2009., 10:49   #1004
i kakvi su doktori tamo, ja bih se trebao naručiti isto?

zna netko kakva je doktorica dubravka zekić bouček?? Hvala.
decec is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2009., 08:25   #1005
Može li netko da kaže koliko košta jedan tretman kod dobrog kiropraktičara i malo opiše sve to.
Ja sam iz istre i htio bih ići kod kiropraktičara jer radim fizički posao i polako osjećam posljedice, a i inače od malena sam malo,jako malo grbav i ne stojim full uspravno pa bi da se to ispravi ako je ikako moguće i vrati sve na svoje mjesto
lenas84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2009., 09:08   #1006
Quote:
lenas84 kaže: Pogledaj post
Može li netko da kaže koliko košta jedan tretman kod dobrog kiropraktičara i malo opiše sve to.
Ja sam iz istre i htio bih ići kod kiropraktičara jer radim fizički posao i polako osjećam posljedice, a i inače od malena sam malo,jako malo grbav i ne stojim full uspravno pa bi da se to ispravi ako je ikako moguće i vrati sve na svoje mjesto
Stari mi bio kod neke amerikanke kod džamije. Platio je 150 kn tretman.
__________________
Kad je baka ovo izrekla, strahovito jeknu cijela dubrava, prestadoše čari u šumi Striborovoj, jer je baki bila draža njezina nevolja, nego sva sreća ovog svijeta.
Ivanicapeca is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2009., 11:14   #1007
Kardiološki pregled u Osijeku

Trebala bi ići na pregled kod kardiologa (Osijek), pa molim sve one koji nešto znaju da mi malo pomognu. Znači koliko se čeka na pregled u bolnici, jel znate nekog privatnika, koliko naplaćuju i sl. Uglavnom sve čega se sjetite. Doktorica me malo preplašila pa mi nije svejedno. Poprilično mi je hitno. Unaprijed zahvaljujem svima.

Zadnje uređivanje Mar@ : 05.03.2009. at 11:49.
Mar@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2009., 12:13   #1008
Trebam hitno neku OK ginekologicu na području zagreba.. ali NE privatnika. Pa ako netko zna neku koja prima nove pacijente???
mousse od čokolade is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2009., 12:30   #1009
Quote:
Mar@ kaže: Pogledaj post
Trebala bi ići na pregled kod kardiologa (Osijek), pa molim sve one koji nešto znaju da mi malo pomognu. Znači koliko se čeka na pregled u bolnici, jel znate nekog privatnika, koliko naplaćuju i sl. Uglavnom sve čega se sjetite. Doktorica me malo preplašila pa mi nije svejedno. Poprilično mi je hitno. Unaprijed zahvaljujem svima.
Dr Đurijanček ako baš moraš ukoliko se nešto tamo nije dramatično promjenilo....Nazovi pa pitaj što i kako oko pregleda i narudžbi, najbolje ćeš se informirati.
__________________
Ovo je mali korak za čovjeka, a velik za čovječuljka!
trebor is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2009., 12:34   #1010
Quote:
trebor kaže: Pogledaj post
Dr Đurijanček ako baš moraš ukoliko se nešto tamo nije dramatično promjenilo....Nazovi pa pitaj što i kako oko pregleda i narudžbi, najbolje ćeš se informirati.
Jel on u bolnici ili je privatnik? Jel znaš možda koliko se čeka na pregled, EKG i ultrazvuk srca.
Mar@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2009., 13:01   #1011
članice ženskog roda moram vam reći da sam bila kod super ginekologice-dr.Mazalin,poliklinika Eljuga.Žena je pravi mrak,susretljiva,sve ti objasni,a nije ni skupa za današnji standard....Preporučam ju svakome.....Kad bi Hrvatska imala takve doktore kao što je ona,gdje bi nam bio kraj
dada109 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2009., 19:45   #1012
molila bih sve koji imaju iskustva sa zubaricama knego, štefanac-papić i štimac da mi kažu nešto o njima, od stručnosti do cijena....
puno hvala
manekenka is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2009., 09:39   #1013
Kiroprakticar dr. patrick mathis

imate li kontakt (adresa/telefon/mob) za doktora Patricka Mathisa - http://www.slobodnadalmacija.hr/Moza...4/Default.aspx

inace u splitu radi, jeli itko probao?

pozz
stihowy is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2009., 13:22   #1014
Stomatolog

Dakle molim Vas da mi preporučite stomatologa na potezu Gajnice - Trešnjavka koji je privatan i ima ugovor sa HZZZO. Trenutno imam takvog ali nam doslovno otima novce. Npr. Liječenje zuba je 3 dolaska svaki put 100 kn plus blomba 100 kn i vrhunac ne želi nam izdati račun kao što će vam i bla. bla.
Pukla sam i mislim se zakrviti ali treba mi novi zubar. Kod njega je čitava moja familija zajedno sa djeteta.
Pomagajte.
sandra i marko is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2009., 14:52   #1015
Ja sam kod dr.Stolar (čita se: Stolaž), ima liječenje i ozonom. Obično plombiranje je 114 kuna, a ozonom 214 kuna. Draga je i simpatična (uglavnom).
Par godina sam pacijent kod nje i zadovoljan sam.

Tu imaš više:
http://www.drstolar.hr/index_hr.htm
decec is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2009., 02:06   #1016
Quote:
decec kaže: Pogledaj post
Ja sam kod dr.Stolar (čita se: Stolaž), ima liječenje i ozonom. Obično plombiranje je 114 kuna, a ozonom 214 kuna. Draga je i simpatična (uglavnom).
Par godina sam pacijent kod nje i zadovoljan sam.

Tu imaš više:
http://www.drstolar.hr/index_hr.htm
Ima li ona ugovor sa HZZO
sandra i marko is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2009., 02:46   #1017
Question Paradontolog Split!!

Naime, ja sam iz Dubrovnika, a posto mi je Zagreb daleko odlucio sam potraziti paradontologa u Splitu, ali izgleda da ni to nije jednostavno. .
Postoji dr. Parat, zaista strucna osoba, ALI koja ordinira u blago receno derutnoj gradjevini sa jaaako loooosim higijenskim uvjetima . . to je jednom rjecju katastrofa!!
E sad mene zanima moze li mi netko preporuciti jos nekog paradontologa iz Splita, Makarske ili okolice . . . bio bih vam beskrajno zahvalan , jer moji zubi trebaju hitnu intervenciju, prije nego ih pocnem prosipat po podu . .
Netko mi je spomenuo dr. Hrvoja Varnicu . . da li je on paradontolog ili obican stomatolog?
Unaprijed vam zahvaljujem . .
__________________
Put do pakla poplocan je dobrim namjerama . .
jubito74 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2009., 14:24   #1018
molim ideje i preporuke


za SRCE:
trebam ići na EKG i Ergometriju - imate li za preporučiti
a valjda s time ide u paketu i pregled kardiologa - molim preporuku privatnih i HZZO-ovih kardiologa (naime, ići ću možda i po drugo mišljenje jer ne želim špekulaciju oko srca)

za PLUĆA:
za spirometriju su mi preporučili Polikliniku za bolesti dišnog sustava, Baruna Fil. u Zagrebu, eto 16 dana se čeka ali nije mi prestrašno jer valjda neću umrijeti (dakle to je za pregled i spirometriju), ali ako netkojos ima dobrog pulmologa, nek se javi

fala unaprijed...
cosmicmama158 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2009., 18:20   #1019
Otorinolaringolog u Rijeci

Moram se odlučiti za operaciju devijacije septuma nosa pa me zanima može li mi netko preporučiti dobrog otorinolaringologa u Rijeci
Mela 77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2009., 22:50   #1020
Quote:
Mar@ kaže: Pogledaj post
Jel on u bolnici ili je privatnik? Jel znaš možda koliko se čeka na pregled, EKG i ultrazvuk srca.
U bolnici.

Ako je hitno, ne čeka se. Ako nije onda ne znam....Inače u sklopu pregleda ( odnosno neposredno prije ) radi se i EKG....UZV se sigurno naručuje...
__________________
Ovo je mali korak za čovjeka, a velik za čovječuljka!
trebor is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:18.