Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Posao i karijera

Posao i karijera Od vratara do direktora u tri tjedna
Podforum: Informacije o poslodavcima, Iza katedre

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.09.2014., 21:38   #6781
Jednom sam pročitao tu u temi da se u croscu nešto može polagat za 10.000kn u Ivaniću ali nemogu se sjetit niti naći šta to.Sjeća li se netko?
prosport449 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2014., 22:08   #6782
Quote:
prosport449 kaže: Pogledaj post
Jednom sam pročitao tu u temi da se u croscu nešto može polagat za 10.000kn u Ivaniću ali nemogu se sjetit niti naći šta to.Sjeća li se netko?

Možda misliš na Wellcontrol cert... našao sam to na str 244., post 4874
DKC is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2014., 22:26   #6783
Quote:
DKC kaže: Pogledaj post
Možda misliš na Wellcontrol cert... našao sam to na str 244., post 4874
E baš to, sutra ih odmah zovem za info. Tnx
prosport449 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2014., 05:10   #6784
Quote:
DKC kaže: Pogledaj post
Znači, nikako doći do nekog početnog iskustva da bi se moglo otići u strane kompanije; Eventualno neka dobra veza, jel da?
Upravo to. Netko direktno u upravi crosca bi trebao biti

Quote:
prosport449 kaže: Pogledaj post
Jednom sam pročitao tu u temi da se u croscu nešto može polagat za 10.000kn u Ivaniću ali nemogu se sjetit niti naći šta to.Sjeća li se netko?
A kaj ces sa well controlom ako nisi driller ili assistant driller, ili vise pozicije?


Vi sta ste dobili ponude za KSA, javite se
mariobo11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2014., 08:29   #6785
Quote:
mate11111 kaže: Pogledaj post
Da i ja sam dobio istu ponudu ali na mail...
Rekao mu da naravno da može i sad čekam odgovor, valjda će se sutra javiti
Ma on je mene nazvao,popricali i poslije 5 min poslao mi ponudu i to.Vidim da ima jos kandidata za istu poziciju tako da nista ne uzimam za gotovo jer neznam koliko kandidata ima u igri. Uglavnom svima nama zelim srecu!
Leatherneck is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2014., 08:41   #6786
Quote:
Leatherneck kaže: Pogledaj post
Ma on je mene nazvao,popricali i poslije 5 min poslao mi ponudu i to.Vidim da ima jos kandidata za istu poziciju tako da nista ne uzimam za gotovo jer neznam koliko kandidata ima u igri. Uglavnom svima nama zelim srecu!
Mislim da vise od nekoliko Mozda cak 4 prema mojim informacijama...
mariobo11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2014., 08:45   #6787
Quote:
Leatherneck kaže: Pogledaj post
Ma on je mene nazvao,popricali i poslije 5 min poslao mi ponudu i to.Vidim da ima jos kandidata za istu poziciju tako da nista ne uzimam za gotovo jer neznam koliko kandidata ima u igri. Uglavnom svima nama zelim srecu!
Isto za ET? Pa da sigurno da je poslao više ponuda. Kad bi bar sve uzeo, eee to bi bil posel, hehe
mate11111 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2014., 13:24   #6788
Quote:
pajo88 kaže: Pogledaj post
Pozdrav ljudi evo da se i ja javim malo...nadam se smjeni sutra nakon 35 dana na Arktiku
Pajo ti si za mene kralj ovog foruma.Svake cast.
Marin011 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2014., 13:25   #6789
Quote:
Leatherneck kaže: Pogledaj post
Ma on je mene nazvao,popricali i poslije 5 min poslao mi ponudu i to.Vidim da ima jos kandidata za istu poziciju tako da nista ne uzimam za gotovo jer neznam koliko kandidata ima u igri. Uglavnom svima nama zelim srecu!
A jel za koju kompaniju to jel?
Marin011 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2014., 10:31   #6790
Ima jos tko da je imao telefonski razgovor ovaj tjedan za construction assistent trainee? Zasad nas je dvoje..
hondaš is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2014., 12:11   #6791
Jel to za komanju ili za agenciju vas zvalo?
Marin011 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2014., 18:56   #6792
Quote:
hondaš kaže: Pogledaj post
Ima jos tko da je imao telefonski razgovor ovaj tjedan za construction assistent trainee? Zasad nas je dvoje..
Imao sam i ja... A završio ekonomiju...
Mandarin is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2014., 15:16   #6793
Quote:
Mandarin kaže: Pogledaj post
Imao sam i ja... A završio ekonomiju...
Jesi prosao razgovor za rijeku, tj ako jesi,imas termin?
hondaš is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2014., 17:14   #6794
Quote:
hondaš kaže: Pogledaj post
Jesi prosao razgovor za rijeku, tj ako jesi,imas termin?
Javit će mi na mail ovih dana. Tj. ako bude prolazno . Rešetala me sat i 20 min. Makar teško da će biti šta jer neam nikakva offshore iskustva a i od škole samo gimnazija i ekonomski faks .
Mandarin is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2014., 17:24   #6795
Quote:
Mandarin kaže: Pogledaj post
Javit će mi na mail ovih dana. Tj. ako bude prolazno . Rešetala me sat i 20 min. Makar teško da će biti šta jer neam nikakva offshore iskustva a i od škole samo gimnazija i ekonomski faks .
offshore iskustvo ionako pise da nije bitno... Kako si odgovarao na njena pitanja, kakve su joj bile reakcije? Ja sam uvjeren da ce me zvati u rijeku..
hondaš is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2014., 17:42   #6796
Quote:
hondaš kaže: Pogledaj post
offshore iskustvo ionako pise da nije bitno... Kako si odgovarao na njena pitanja, kakve su joj bile reakcije? Ja sam uvjeren da ce me zvati u rijeku..
Poslao sam ti PM da ne spamamo bzvz
Mandarin is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2014., 19:10   #6797
Eto da i ja zapitam za malu pomoc ako netko zna, naime dali je netko radio na nekom rigu gdje su slingeri imali VHF prijemnike samo za slusanje da znaju sta se desava osim banksmana koji naravno koristi svoj za komunikaciju za crane op-om ?
Pollux King is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2014., 14:48   #6798
Quote:
Pollux King kaže: Pogledaj post
Eto da i ja zapitam za malu pomoc ako netko zna, naime dali je netko radio na nekom rigu gdje su slingeri imali VHF prijemnike samo za slusanje da znaju sta se desava osim banksmana koji naravno koristi svoj za komunikaciju za crane op-om ?
Ne,samo banksman ima VHF sta ti rece da mere kominicirat sa dizalicarem,ovi drug nemeju. Al, dobra ti ideja nebi bilo lose da svi imaju da se zna sta ovi pricaju. Mozda i ima negdi tako al ja nisam do sad vidio.
Marin011 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2014., 18:03   #6799
Pozdrav! Zanima me da li bi se isplatila prekvalifikacija za rudarsko-naftnog tehničara, to bi trajalo cca 1 godinu i košta 15K-20K kuna što nije mali ulog pa me zato zanimaju šanse za zaposlenje nakog toga, što u domaćim, što u stranim firmama. Znanje engleskog jezika mi je vrlo dobro. Također ne isključujem ni prekvalifikaciju za neko drugo srodno zanimanje.

Bilo kakva informacija ili savjet je dobrodošao.
Navane is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2014., 19:40   #6800
Iduci tjedan idem na razgovor u Rijeku u Saipem.. Testovi ce biti iz matematike,fizike, logike i trigonometrije. Dal je tko bio pa da zna kako izgledaju testovi; dali samo osnovno ili nesto drugo?
hondaš is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:27.