Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Trudnice

Trudnice Za trudnice i sve one koji se tako osjećaju

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.05.2008., 16:51   #1081
Inaya koje si testove radila???
__________________
Ništa ja ne potpisujem!!!
kinki
kinki is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2008., 17:17   #1082
I ja sam radila test kad i inaya,al meni je minus zaista bio minus!
Al ja sam sretna zbog nelly,nelly,inaye.....i svih drugih koje u zadnje vrijeme imaju +
A ja cu ih pratit!

Quote:
kinki kaže: Pogledaj post
Inaya koje si testove radila???
inaya je radila cak 3 testa za trudnocu!Od tog su joj dva bila negativna i treci je bio +

Zadnje uređivanje Tashi : 26.08.2012. at 09:56.
mafri is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2008., 17:19   #1083
tako je mafri, pozitivan stav je važan !
nelly.nelly is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2008., 19:21   #1084
joj, sad se ne mogu sjetit kak su se zvali, prvi put sam ih koristila...oko 50-ak kn su bili...

+ sam imala valjda zato kaj je mm toliko molio boga da ne mora na spermiogram, to mu je bila nocna mora, iako sam mu objasnila da mu nis ne budu radili...ah, sirocek

mafri, drzim fige
__________________
I'm so happy....
inaya is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2008., 23:34   #1085
Kinki i Mafri nisam još trudna. menga završila prije 2 dana i sad idem u četvrtak na foliklometriju Mislila sam širiti malo pozitive tako da i mi vidimo naše pluseve kada je svima krenulo ajde vi sad mene molim vas malo razvedrite jer radim za totalnog debila i imala sam težak dan na poslu. Sama sam si kriva jer ne znam izignorirati! Dakle ja se molim za svoj plus i osjećam unatoč svemu jednu lijepu smirenost u sebi da će sve biti ok. Želim vam svima sreću!
Jesen82 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2008., 08:59   #1086
Quote:
jesenmogzivota kaže: Pogledaj post
Kinki i Mafri nisam još trudna. menga završila prije 2 dana i sad idem u četvrtak na foliklometriju Mislila sam širiti malo pozitive tako da i mi vidimo naše pluseve kada je svima krenulo ajde vi sad mene molim vas malo razvedrite jer radim za totalnog debila i imala sam težak dan na poslu. Sama sam si kriva jer ne znam izignorirati! Dakle ja se molim za svoj plus i osjećam unatoč svemu jednu lijepu smirenost u sebi da će sve biti ok. Želim vam svima sreću!
Ma naravno da ce bit sve ok!A bice ti i + uskoro!Nemoj se ti sekirat!I meni je zavrsila prije dva dana!A za iduci mjesec cemo vidjeti sta ce biti!
Ja vec dvi noci nemogu spavat jer mali mi je bolestan,jedva dise i kaslje uzasno a nezna nos ispuhat,pa sad on spava sa mnom u krevetu!Sinoc se ispovracao valjda šlajm!Tako da sam iscrpljana jako od svega!
mafri is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2008., 09:07   #1087
evo ja jucer napravila testic.... i pokazao je -.... no nije bed.... ima jos vremena.... a i mozda i bolje svadba je za mjesec dana i ne treba mi jos da moram i na bebu u sebi pazit.... ali radit cemo mi i dalje marljivo na tome.....

cure sada sam jedino malo zabrinuta sto ja jos uvijek nisam dobila... pa to je vec kasnjenje od kojih 4 dana... mislim ako do petka ne procurim idem doktoru.... inace bol u predjelu maternice jos uvijek ne prolazi......
Debeljucka is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2008., 09:28   #1088
Quote:
Debeljucka kaže: Pogledaj post
evo ja jucer napravila testic.... i pokazao je -.... no nije bed.... ima jos vremena.... a i mozda i bolje svadba je za mjesec dana i ne treba mi jos da moram i na bebu u sebi pazit.... ali radit cemo mi i dalje marljivo na tome.....

cure sada sam jedino malo zabrinuta sto ja jos uvijek nisam dobila... pa to je vec kasnjenje od kojih 4 dana... mislim ako do petka ne procurim idem doktoru.... inace bol u predjelu maternice jos uvijek ne prolazi......
Pa i jeste tako najbolje da ides doktoru da vidis sta je!
A mozda je prehladica samo!?
Al ipak navijam za + i dalje
mafri is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2008., 09:42   #1089
nisam ni ja još dobila

i nestali mi bolovi, sad niti nemam osjećaj da ću dobit

neće valjda da mi preskoče, poludiću ako bi bude ka i prije dva ciklusa, kasnilo 3 tjedna
wandast is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2008., 09:44   #1090
ma ja se ne sekiram.... doci ce vec i plusic
Debeljucka is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2008., 11:59   #1091
Quote:
jesenmogzivota kaže: Pogledaj post
Kinki i Mafri nisam još trudna. menga završila prije 2 dana i sad idem u četvrtak na foliklometriju Mislila sam širiti malo pozitive tako da i mi vidimo naše pluseve kada je svima krenulo ajde vi sad mene molim vas malo razvedrite jer radim za totalnog debila i imala sam težak dan na poslu. Sama sam si kriva jer ne znam izignorirati! Dakle ja se molim za svoj plus i osjećam unatoč svemu jednu lijepu smirenost u sebi da će sve biti ok. Želim vam svima sreću!

kao 1. svim wannabe je strogo zabranjeno zivcirati se (ako one zivciraju druge, to je vec druga stvar, to je dozvoljeno)
kao 2. u trenucima napada loseg raspolozenja podhitno pronaci nesto sto vas veseli (shopping, cokolada, sladoled, neobavezan sex (mislim na sex iz zadovoljstva,a ne planirani)...)

VELIKA PUSA!!! drzi se, bit ce bolje, malo proseci i ne daj nekom nekom debilu da te izbaci iz takta...
__________________
I'm so happy....
inaya is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2008., 12:07   #1092
Quote:
pink5 kaže: Pogledaj post
Nelly čestitam na trudnoći!!!Diamonds,minus nekad za lagati,a ako si trudna čestitam,rodit ćeš malog vodenjačiča ili vodenjačicu!
Joj Pink Hvala ti..ali ipak mislim da nisam trudna, vjerujem da bi to na neki nacin ipak osjecala.. samo mi je grozno da mi se sad sve poremetilo, bas kad bi htjela da su mi ciklusi sredeni, i sad bi mi vec M i prosla, i mogli bi dalje raditi na bebi..a ovako..samo cekam da se pojavi..

Quote:
inaya kaže: Pogledaj post
kad si napravila test? treba proci 14 dana od ovulacije da bi se vidjelo ima li plusica....(sad znam da prije toga nema smisla raditi test), meni je zadnja m bila 6.4., ovul. isto 25.4., a tek test 9.5. je pokazao plusic (uzalud napravila 2 testa prije toga)
Test sam napravila tocno 14 dan nakon ovulacije..

A nista..ja sad cekam m .. al vec me izluduje!! Se moze zatrudniti ako m kasni??

Zadnje uređivanje Tashi : 26.08.2012. at 09:57.
diamonds is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2008., 12:54   #1093
Diamonds,mislim da rijetko koja žena osjeća da je trudna,nemoj gubiti nadu,ponovi test nakon desetak dana ako ne dobiješ M
pink5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2008., 13:16   #1094
ev ja nova ovdje...prvo bi sve htjela pozdravit...pratim vas već neko vrijeme...čestitke plusićima a dobre vibre onima koje čekaju~~~~~~~~ evo ja isto čekam m,33.dan ciklusa mi je a sam tu i tam zaboli + eventualno žgaravica i vjerovatno zamišljena mučnina...neznam šta da mislim jer nemam apsolutno nikakve bolove u grudima niti su mi nabrekle a to očekujem čak do čekam m ??:/ zdnju m dobila 32. dan,a prije toga bila godinu dana na pilulama......tako da neznam ni cikluse ni kad ovuliram....
tia19 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2008., 19:12   #1095
I kod mene je frka danas, godinu i pol mi menstruacija nije kasnila, danas sam trebala da dobijem, al nisam..nemam niti jednu pretpostavku da cu dobiti, nit mi se place,nit sam nervozna a uz to idem stalno da piskim..umrijet cu
zabrinuta23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2008., 20:11   #1096
zabrinuta23 ako ti je inače redovna, može biti da si :
- trudna ( što možeš provjeriti testom)
- da si dobila neku upalicu pa ti zato kasni
- da si pod stresom , i to može biti razlog kašnjenja

Nisam shvatila iz tvog posta da li bi htjela ostati trudna ili ne, nadam se da će se stvari riješiti onako kako ti želiš
sretno
nelly.nelly is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2008., 20:28   #1097
Angry

i ja stalno piškim već me to nervira...i napuhnuta sam...užasan pritisak u trbuhu tak da imam osjećaj da ću litre ispišat a ono neš sitno

i by the way ja bi bila happy i da ne dobijem ))) usput nelly velika čestitka za plusić....pošto vas već pratim neko vrijeme bila sam baš happy kad sam vidjela sličicu :-) možda ja sutra napravim testić

Zadnje uređivanje Tashi : 26.08.2012. at 09:58.
tia19 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2008., 21:45   #1098
draga tia19 onda nas dvoje držimo fige za jedan veliki plusić
nelly.nelly is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2008., 22:48   #1099
Quote:
nelly.nelly kaže: Pogledaj post
zabrinuta23 ako ti je inače redovna, može biti da si :
- trudna ( što možeš provjeriti testom)
- da si dobila neku upalicu pa ti zato kasni
- da si pod stresom , i to može biti razlog kašnjenja

Nisam shvatila iz tvog posta da li bi htjela ostati trudna ili ne, nadam se da će se stvari riješiti onako kako ti želiš
sretno
Ne bih zeljela da sam ostala trudna, barem za sada..pazili smo, ali ne znam, mozda se moglo desiti...da, inace mi je redovna, vec godinu i pol, tacno u dan dobijem, a sad mi kasni, odnosno i ne kasni jer sam danas trebala da dobijem, ali me strah jer nemam nikakvih simptoma da trebam dobiti, niti sam nervozna, niti me grudi bole, kao inace...jedino sto idem stalno u toalet..

Quote:
tia19 kaže: Pogledaj post
i ja stalno piškim već me to nervira...i napuhnuta sam...užasan pritisak u trbuhu tak da imam osjećaj da ću litre ispišat a ono neš sitno
ja nemam taj pritisak u stomaku, i normalno piskim, ne nest sintno

Zadnje uređivanje Tashi : 26.08.2012. at 10:00.
zabrinuta23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2008., 07:05   #1100
Zabrinuta napravi test pa javi rezultat.
__________________
Ništa ja ne potpisujem!!!
kinki
kinki is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:18.