Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.12.2003., 23:13   #21
..ma sve bute vi meni na kuruzi klecale....


....djobro, ta mi ne treba....cekam dalje... ...ipak hvala...
Leona81 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2003., 23:15   #22
e jeste znale koksi moje da se retinol mora poceti koristiti u tj od 25 dalje????znaci dame od 25 na dalje..zbilja pogledajte kakve kremice upotrebljavate da fakat nebudete ozbiljne dame sa 30!!!
ovo je za ozbiljno,bez zajebavanja.
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2003., 23:17   #23
Make up artistico, a kaj sam ja rekla dva posta prije?
T@nja is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2003., 23:19   #24
Quote:
AFRODITA69 kaže:
da fakat nebudete ozbiljne dame sa 30!!!
A shto bi trebale biti, mushkartzi?

T@nja, ne guraj se, ti nisi makeupartistica na trapezu
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2003., 23:23   #25
Evo, ja koristim Avene. Kao dnevna mi sluzi Cleanance, krema predvidjena za masnu i osjetljivu kozu, sklonu aknama. To je jedina krema kod koje mi se lice ne usjaji cijeli dan i ne pocne perutati i sto ti ja ne znam sve. Prezadovoljna sam. A ni bubuljicama vise nema traga. Nekada navece namazem i Cleanance K kremom, ali ona je prejaka za stalnu upotrebu. Imam i njihov gel za pranje lica, sasvim je ok. Mogu ti samo preporuciti Avene, jer sam dosad sve isprobala. Od Clinique pa nadalje.
shator is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2003., 23:36   #26
Smijem li upitati koliko koshtaju te Avene kreme i koliko je pakiranje?
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2003., 23:52   #27
Quote:
magic kaže:
Smijem li upitati koliko koshtaju te Avene kreme i koliko je pakiranje?
...shator ce nam najtocnije reci, ali koliko sam ja vidjela oko 150 kn...zbog toga me i zanimaju iskustva....jerboga ja ne smijem riskirati...nisam tak bogata...
Leona81 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2003., 00:22   #28
Hehehehe...vidim ja da cu se i dalje drzhati svoje Balee...18 kuna kremica i josh uvijek imam lice
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2003., 00:38   #29
iskreno-ja se ne pridrzavam nikakvih krema ni koju koristiti za kada..ja koristim takvu sitnicicu od kreme na dan da mi najmanja ambalazica traje preko 6 mjeseci i vise...i to sve su mi ok,glavno da su suhe...i to jako suhe.taj roc sam slucajno probala i suh je dosta i zato mi odgovara jer mi make up ostane gore citavi dan.a u tome mi je bit kreme.obicno facu operem sa sapunom i to samo ujutro...a navecer sa vlaznim maramicama poskidam sminku...bez kreme!meni clinique ne valja..svrbi me faca od svih njihovih preparata ko sasava.a najbolji losion do sad i za zimu i za ljeto ispod sminke mi je bio biore...
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2003., 00:47   #30
Ja zivim u Austriji, i te kremice u apoteci kostaju oko 11 eura. Mackam se i ujutro i navece sa istom i imam je vec 2 mjeseca. Ma i ja bih rado koristila nesto jeftinije, ali poslije Balee sam dva mjeseca oporavljala lice. Ne godi mi .
shator is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2003., 01:46   #31
Talking

Quote:
T@nja kaže:
Aveno NIJE Avene!!!
Joj, kak te nije sram sumnjati u Afroditino znanje - ipak je ona make-up artist (i jako dobro razlikuje puder u kamenu i puder u sticku ). Daj, fakat si najdi jednu crnu kobasicu (bar ih sad ima posvuda, pa i u Hrvatskoj) - očigledno jako dobro utječe na umne sposobnosti.
__________________
"Drže se jarani, drže se zemljaci, opet su u igri osobeni znaci." # "Don't marry her, fuck me!"#
Dijete Cvijeća is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2003., 01:52   #32
Talking

Quote:
AFRODITA69 kaže:
e jeste znale koksi moje da se retinol mora poceti koristiti u tj od 25 dalje????znaci dame od 25 na dalje..zbilja pogledajte kakve kremice upotrebljavate da fakat nebudete ozbiljne dame sa 30!!!
ovo je za ozbiljno,bez zajebavanja.
Je, kak ne, treba početi što ranije - ako ne još kad smo u majčinoj utrobi, a ono bar po izlasku iz rodilišta. Kaj ne znate da su ove suvremene kreme za bebač(ic)e "obogaćene" retinolom? Zato, ak hoćete da vam curice izgledaju ovak , pamet u glavu i retinolke u ruke...
__________________
"Drže se jarani, drže se zemljaci, opet su u igri osobeni znaci." # "Don't marry her, fuck me!"#
Dijete Cvijeća is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2003., 01:53   #33
cuj ,mozda ti neznas kaj je razlika izmedu kozmeticara i make up artista...kozmeticari se bave razlikom izmedu avano i avene..a ja sam samo umjetnik u nanasanju proizvoda na facu!neko nezna koja boja ide sa kojom..kak nanaesti,kako osjencati,kako sto oko sminke...napraviti veliku glavu malom..i sl...za to ti treba kreativnost a ne aveno.jer i iz najodurnijeg lica koje nije vidlo avene ni aveno ja znam napraviti super podlogu..samo kad si to dole operes onda se raja zgrozi...to je stvar umjetnosti,ne ljekarstva.
drugo,zbilja janisam vidla kameni puder...znam za stick,znam za kremasti,znam u kompaktu znam tekuci itd..ali kameni ne koristim na mom poslu.mozda mi zbilja govorimo o istoj stvari ali ti to zoves kameni a ja drugacije....posalji mi link da vidim kaj je za tebe kameni!
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2003., 02:02   #34
Talking

Quote:
AFRODITA69 kaže:
cuj ,mozda ti neznas kaj je razlika izmedu kozmeticara i make up artista...kozmeticari se bave razlikom izmedu avano i avene..a ja sam samo umjetnik u nanasanju proizvoda na facu!neko nezna koja boja ide sa kojom..kak nanaesti,kako osjencati,kako sto oko sminke...napraviti veliku glavu malom..i sl...za to ti treba kreativnost a ne aveno.jer i iz najodurnijeg lica koje nije vidlo avene ni aveno ja znam napraviti super podlogu..samo kad si to dole operes onda se raja zgrozi...to je stvar umjetnosti,ne ljekarstva.

Ah, pa ti si umjetnica. Fala ti kaj si mi objasnila čime se bavi mua - toga ti tu kod nas na selu nema. Pa ak nemaš pojma o preparativnoj kozmetici, zakaj se onda praviš velikim znalcem?!


Quote:
AFRODITA69 kaže:
neko nezna koja boja ide sa kojom..kak nanaesti,kako osjencati,kako sto oko sminke...napraviti veliku glavu malom..i sl...za to ti treba kreativnost a ne aveno.jer i iz najodurnijeg lica koje nije vidlo avene ni aveno ja znam napraviti super podlogu..samo kad si to dole operes onda se raja zgrozi
Kaj se onda nikad ne umivaš?


P.S.

I nemoj se tak srditi zbog svake sitnice - mogla bi prerano ostarjeti.
__________________
"Drže se jarani, drže se zemljaci, opet su u igri osobeni znaci." # "Don't marry her, fuck me!"#
Dijete Cvijeća is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2003., 02:15   #35
ah koke...ko me pital za make up-ja sam mu pomogla!dapace dopalo im se!za kreme ne pitajte,osim ako neznam iz vlastitog iskustva...clear?
dalje...pa kaj nisam rekla da si perem facu kad se tusiram?!a inace ne skidam make up do spavanja..kad ga imam na sebi..a onda cistim sa maramicama bas za to..jest da ti treba voda i onda ali nije umivanje...
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2003., 02:43   #36
Smile

Quote:
AFRODITA69 kaže:
dalje...pa kaj nisam rekla da si perem facu kad se tusiram?!a inace ne skidam make up do spavanja..kad ga imam na sebi..a onda cistim sa maramicama bas za to..jest da ti treba voda i onda ali nije umivanje...

Previše doslovno shvaćaš napisano (morti je to zato kaj si već dugo u Americi) - nisi skužila "the point", ali, nema veze...
__________________
"Drže se jarani, drže se zemljaci, opet su u igri osobeni znaci." # "Don't marry her, fuck me!"#
Dijete Cvijeća is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2003., 03:11   #37
morti je to zato...kaj ti ja znam..al nisam svatila doslovno!
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2003., 11:28   #38
Quote:
magic kaže:
Hehehehe...vidim ja da cu se i dalje drzhati svoje Balee...18 kuna kremica i josh uvijek imam lice
...e dragica, i ja bi radije Baleu, ali moje lisce je nadasve komplicirano....probala ja i Baleu, ali noup....ja bum radije dala vise za kremu i puder nego za sjenila i sjajila...
Leona81 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2003., 12:57   #39
Quote:
Leona81 kaže:
...e dragica, i ja bi radije Baleu, ali moje lisce je nadasve komplicirano....probala ja i Baleu, ali noup....ja bum radije dala vise za kremu i puder nego za sjenila i sjajila...

ista sam.

Bez dekorative mogu ali preparativa mora biti kvalitetna.

Dobra krema se i stavlja minimalno ( meni je to znak da je krema dobra, velicina zrna graska za cijelo lice ) i meni recimo od La Roche ova Hydronorme koju imam - 40 ml traje 2-3 mjeseca minimalno ( navecer koristim drugu ).

Ne znam tocno koliko kosta ( ima je samo u apoteci a ja tad uzmem uvijek jos nesto, biljne bombone, caj itd.) ali otprilike 15 € i to se ovdje ubraja medju jeftine kreme.

Kad ce mi trebati skupa krema - onda odo po Estee Lauder recimo.
Winona is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2003., 14:06   #40
Quote:
AFRODITA69 kaže:
e jeste znale koksi moje da se retinol mora poceti koristiti u tj od 25 dalje????znaci dame od 25 na dalje..zbilja pogledajte kakve kremice upotrebljavate da fakat nebudete ozbiljne dame sa 30!!!
ovo je za ozbiljno,bez zajebavanja.
Kae to retinol? Ja imam 30 i savršen ten. Do prošle godine sam koristila niveu, najobičniju od 10kn.
Sad sam avansala na nivea visage. Jel ima ta retinol? Stvarno ne želim biti ozbiljna dama sa, štajaznam, 31.
__________________
Dreams
Tija is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:12.