Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.01.2013., 19:39   #81
Jel u Cineplexxu gužva srijedom ko u Cinestaru?
__________________
They only met once, but it changed their lives forever.
They were five total strangers, with nothing in common, meeting for the first time. A brain, a beauty, a jock, a rebel and a recluse. Before the day was over, they broke the rules. Bared their souls. And touched each other in a way they never dreamed possible.
Five strangers with nothing in common, except each other.
mr.c4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2013., 11:39   #82
Quote:
mr.c4 kaže: Pogledaj post
Jel u Cineplexxu gužva srijedom ko u Cinestaru?
ni blizu, jako rijetko sam tamo vidio i polu punu dvoranu.

je li provjerio netko za koliko se promijenila cijena studentske ulaznice?
__________________
__________ disciplina kičme _____________ _uvijek imati na umu.
shosho is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2013., 14:50   #83
Quote:
mr.c4 kaže: Pogledaj post
Jel u Cineplexxu gužva srijedom ko u Cinestaru?

Nije ni blizu, to je velika prednost Cineplexxa.

Inače, vidim na ovom topicu puno pljuvanja i totalnih gluposti, Cineplexx East ničim ne zaostaje za Cinestarima, stolice su slične (meni osobno malo udobnije u odnosu na Cinestar), platna i projektori su odlični, zvuk je također vrlo dobar tako da iskustvo gledanja filmova nije ništa lošije nego u Cinestaru, osobito ako se gledaju projekcije u velikim dovranama koje su super (manje dvorane su možda malo preuske za moj ukus, ali ništa strašno). Za hranu nemam pojma kakva je i kakve su cijene u odnosu na Cinestar jer nikada to ne kupujem.

U Cineplexxu East sam bio 4-5 puta i imam samo dobra iskustva. U Cineplexxu Kaptol nisam bio nakon obnavljanja pa ne znam kakvo je tamo stanje ali vjerojatno isto.

Da se razumjemo, nemam loših iskustava ni sa Cinestarom (osim što zvuk često zna biti preglasan), samo moram reagirati na gluposti koje se pišu o lošim projektorima, slici ili stolicama što ne stoji.
Gilach is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2013., 15:04   #84
Quote:
shosho kaže: Pogledaj post
ni blizu, jako rijetko sam tamo vidio i polu punu dvoranu.

je li provjerio netko za koliko se promijenila cijena studentske ulaznice?
sad je 22 kn u kaptolu- isto, a 26 mislim u eastu i splitu.

i u splitu je srijedom vrlo cesto guzva, ali sa rezervacijom od dva dana prije si miran.
__________________
How about no?
Mister Stinsfire is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2013., 16:28   #85
Rezervirala sam sad cineplexx karte kaptol[posto cinestarova stranica ne radi] za iron mana 2D i prikazalo mi je da su cijene 33 kn po karti, umjesto 19 kn za srijedu + dodatak 2 kn za film duzi od 12o minuta. Hoce oni meni odbit tu razliku na blagajni ili?
Pise dolje u cjeniku srijeda - svaki dan 19 kn.
__________________
Svi smo mi djeca. Jedina razlika je u našim igračkama.
If you talk to God you're religious. If God talks to you, you're psychotic.
Moja Luna https://www.forum.hr/showthread.php?t=818958
LadyMoonlight is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2013., 16:52   #86
To je zato što je sutra blagdan pa su cijene i u Cinestaru i u Cineplexxu kao za vikend...
Gilach is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2013., 09:00   #87
Moram malo pohvalit Cineplexx, nakon što mi Cinestarov log in nije radio nakon 100000 pokušaja, javljanja službi, pisanja po njihovom face-u(i bezobraznim odgovorima koje sam dobila nakon 3 dana), otišla sam u Cineplexx.. i ostala odušavljena sjedala su malo manja i nije mi fora što se dižu kad se ustaneš, ali ostalo je sve 5 ekipa ljubazna, kokice preogromne, svako malo imaju Ladies i Men's night gdje uz kupljenu kartu se dobije časopis, piće, jednom su djelili menije po izboru, studentska karta je oko 22 kn, srijedom su 19, sve u svemu u Cinestaru dečko i ja smo rijetko prošli ispod 100 kn za sve, tu potrošimo puno manje.. bili smo i na rođendanu kad su karte bile 1+1 gratis.. ma svaki mjesec imaju neš.. i jednom mjesećno imaju naj fana na face-u i ta osoba dobije dvije karte i meni po izboru

za kaptol pišem.. u eastu nisam bila
__________________
That Paris exists and anyone could choose to live anywhere else in the world will always be a mystery to me.

Zadnje uređivanje cady : 01.05.2013. at 09:05.
cady is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2013., 16:39   #88
Quote:
cady kaže: Pogledaj post
Moram malo pohvalit Cineplexx, nakon što mi Cinestarov log in nije radio nakon 100000 pokušaja, javljanja službi, pisanja po njihovom face-u(i bezobraznim odgovorima koje sam dobila nakon 3 dana), otišla sam u Cineplexx.. i ostala odušavljena sjedala su malo manja i nije mi fora što se dižu kad se ustaneš, ali ostalo je sve 5 ekipa ljubazna, kokice preogromne, svako malo imaju Ladies i Men's night gdje uz kupljenu kartu se dobije časopis, piće, jednom su djelili menije po izboru, studentska karta je oko 22 kn, srijedom su 19, sve u svemu u Cinestaru dečko i ja smo rijetko prošli ispod 100 kn za sve, tu potrošimo puno manje.. bili smo i na rođendanu kad su karte bile 1+1 gratis.. ma svaki mjesec imaju neš.. i jednom mjesećno imaju naj fana na face-u i ta osoba dobije dvije karte i meni po izboru

za kaptol pišem.. u eastu nisam bila
Meni je frend isto preporučio Cineplexx, al je većinom idem u Cinestar jer mi je bliži.
__________________
They only met once, but it changed their lives forever.
They were five total strangers, with nothing in common, meeting for the first time. A brain, a beauty, a jock, a rebel and a recluse. Before the day was over, they broke the rules. Bared their souls. And touched each other in a way they never dreamed possible.
Five strangers with nothing in common, except each other.
mr.c4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2013., 10:24   #89
Ja godinama nisam bila u drugom kinu nego u cinestaru i da mi je log in radio taj dan to se nebi promijenilo.. al ostala sam jako ugodno iznenađena skupa sa dečkom i prijateljima koje sam tamo vukla sviđa mi se što na putu do kina šećem kroz grad, Tkalču, muka mi je od silnih šoping centara..
__________________
That Paris exists and anyone could choose to live anywhere else in the world will always be a mystery to me.
cady is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2013., 11:18   #90
Pozdrav. inace nisam iz Zagreba pa se ne razumijem bas gdje je sto. Može li mi netko reci kako od cvjetnog doma doci do city centera? Čula sam da tramvaji ne voze po slavonskoj aveniji, a za onaj na kaptolu isto ništa ne znam sto se tiče prijevoza. Bila bih vam kako zahvalna kada biste mi pomogli.
Matea275 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2013., 11:26   #91
Quote:
Matea275 kaže: Pogledaj post
Pozdrav. inace nisam iz Zagreba pa se ne razumijem bas gdje je sto. Može li mi netko reci kako od cvjetnog doma doci do city centera? Čula sam da tramvaji ne voze po slavonskoj aveniji, a za onaj na kaptolu isto ništa ne znam sto se tiče prijevoza. Bila bih vam kako zahvalna kada biste mi pomogli.
Do ovog koji se nalazi na istočnom dijelu grada ti je najlakše ići autom. Ako ideš Zet-ovim prijevoznim sredstvima imat češ dosta za pješačiti od krajnje točke gdje te ostavi autobus.

Ako ideš na Kaptol samo odi na tramvajsku stanicu na savsku cestu i sjedni na tramvaj broj 14 ili 17 koji voze na Trg Bana Josipa Jelačića. Od tamo se popni do Katedrale i samo idi po glavnoj ulici pješke i nakon cca 5 minuta hoda ti nastaviš ravno tamo gdje je smjer za glavnu ulicu prema desno. Nakon tog križanja imaš još sto metara do kina
__________________
Neću se bojati. Strah pobjeđuje um. Suočit ću se sa svojim strahom. Pustit ću ga da prođe kroz mene i preko mene.
I have a competition in me.
I drink your milkshake! I drink it up!
Niska rasta man is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2013., 12:09   #92
Valjda ću skužiti. :/ Čula sam od frenda da se može savskom do kvaternikova trga pa onda s kvaternikovog brojem 13 dođem do okretišta žitnjak?
Matea275 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2013., 12:40   #93
Pokušavam se registrirati na cineplexx da bih mogla rezervirati karte, ali mi stalno izbacuje da upišem broj od 16 znamenki, nemam pojma što je to?!?!
Matea275 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2013., 18:43   #94
Quote:
Matea275 kaže: Pogledaj post
Pokušavam se registrirati na cineplexx da bih mogla rezervirati karte, ali mi stalno izbacuje da upišem broj od 16 znamenki, nemam pojma što je to?!?!
Ne treba ti rezervacija za film koji igra već mjesec i pol dana.
__________________
__________ disciplina kičme _____________ _uvijek imati na umu.
shosho is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2013., 00:40   #95
Quote:
Matea275 kaže: Pogledaj post
Valjda ću skužiti. :/ Čula sam od frenda da se može savskom do kvaternikova trga pa onda s kvaternikovog brojem 13 dođem do okretišta žitnjak?
Od tramvajske stanice na Zitnjaku imas puno za hodat.
Dakle ako neces i kaptol, do city centra east mozes doc ako na kvatricu sjednes na bus 215 za Trnavu, vozis se 10 -15min (ako nije guzva), i sidjes na 9.stanici, uostalom vidjet ces s desne strane u daljini centar pa poslije tog izadji i vrati se...
tigrica1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2013., 14:22   #96
Radi li neko u Cineplexxu? Kakvi su uvjeti, radno vrijeme, plaća?
__________________
"Nije blago ni srebro ni zlato,već je blago što je srcu drago."
Dareedevil is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2013., 09:43   #97
Zna li tko postoje li još uvijek besplatni busevi za Avenue Mall u Osijeku i kada voze? (koristila sam gugl, samo stari vozni redovi gppa i članci kako gpp ukida linije za vožnju)
__________________
There's so many different words, so many different songs. We have just one world but we live in different ones.
softplaytime is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2013., 12:51   #98
ne voze vise.
goran1987 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2013., 09:19   #99
Pokušavala sam online kupiti karte za Hobbita, naravno ne može se, moram lično doći tamo
To mi je nezgodno jer nisam iz Zagreba, a što je najgore na njihovoj stranici ne uspijevam naći radno vrijeme kina...jer ako ću i biti u Zagrebu ovih dana bit ću ujutro, pa ne znam je li im blagajna ujutro uopće otvorena da dođem kupiti karte... mislim na kino u City Centru na Žitnjaku. Zna li itko?
Female Toxic is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2013., 13:09   #100
Quote:
Female Toxic kaže: Pogledaj post
Pokušavala sam online kupiti karte za Hobbita, naravno ne može se, moram lično doći tamo
To mi je nezgodno jer nisam iz Zagreba, a što je najgore na njihovoj stranici ne uspijevam naći radno vrijeme kina...jer ako ću i biti u Zagrebu ovih dana bit ću ujutro, pa ne znam je li im blagajna ujutro uopće otvorena da dođem kupiti karte... mislim na kino u City Centru na Žitnjaku. Zna li itko?
Dođi oko 15h, prije toga je blagajna zatvorena. Koliko ja znam.
charlie_63 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:32.