Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.02.2013., 20:14   #21
komedije

pozdrav! molim vas za preporuke komedija tipa:ted, crazy,stupid,love,no strings attached, 3 idiots, friends with benefits...itd..mogu biti s poukom ili najobičnija komedija,romantična,svejedno..unaprijed hvala
sttudentt is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2013., 20:46   #22
Komedije

Quote:
sttudentt kaže: Pogledaj post
pozdrav! molim vas za preporuke komedija tipa:ted, crazy,stupid,love,no strings attached, 3 idiots, friends with benefits...itd..mogu biti s poukom ili najobičnija komedija,romantična,svejedno..unaprijed hvala
Imas ih nekoliko u uvodnom postu, evo ih:

The Dictator (2012)
The Three Stooges (2012)
Paul (2011)
Hall Pass (2011)
Grown Ups (2010)
Hot Tub Time Machine (2010)
High School (2010)

I da ti dodam jos nekoliko:

A Very Harold & Kumar 3D Christmas (2011)
30 Minutes or Less (2011)
The Sitter (2011)
Tucker and Dale vs Evil (2010)
#1 Cheerleader Camp (2010)
Four Lions (2010)
Fanboys (2009)
Funny People (2009)
The Rocker (2008)
Get Smart (2008)
Superbad (2007)

Izvoli i uzivaj u gledanju !
__________________
One day, we won't be able to close our eyes anymore.
Jacob J. Harper is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2013., 20:53   #23
Ljubavna komedija-drama (Bruce Willis glavna uloga)

Quote:
long_time_for_U kaže: Pogledaj post
Evo jedan neobican zahtjev: treba mi ljubavni film (komedija, drama...) sa Bruce Willisom u glavnoj ulozi..
(znam da su na imdb-u svi filmovi ali zelim da mi preporuci netko tko je gledao nesto, a i dok izlistam sve tamo..... )
Color of Night (1994) i Blind Date (1987) bi trebali da te zadovolje... mislim da zadovolje tvoj strasti, jbg ne id mi s recima znas sta mislim

Izvoli i uzivaj u gledanju !
__________________
One day, we won't be able to close our eyes anymore.
Jacob J. Harper is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2013., 20:58   #24
Parodije

Quote:
The Great Duck kaže: Pogledaj post
Molim preporuke komedija u stilu Airplane, Naked Gun i Hot Shots filmova...A da nisu ostali Zucker/Abrahams/Zucker filmovi.
History of the World: Part I (1981)
Galaxy Quest (1999)
Spaceballs (1987)
Robin Hood: Men in Tights (1993)
Scary Movie (2000)

Izvoli i uzivaj u gledanju !
__________________
One day, we won't be able to close our eyes anymore.
Jacob J. Harper is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2013., 21:17   #25
@ jacob j. harper
hvala,imaju 2 koje nisam gledao,ove iz uvodnog sam sve vidio i gledao
sttudentt is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2013., 10:40   #26
Pozdrav, je li mi može netko preporučiti neke misterij-triler filmove, poput npr. Exam filma, ili neke ono tipa gdje se skupina ljudi nađe na jednom mjestu, pa ih ubijaju...
IfanosStar is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2013., 11:12   #27
Misterija, Triler, Horror

Quote:
Ifanos kaže: Pogledaj post
Pozdrav, je li mi može netko preporučiti neke misterij-triler filmove, poput npr. Exam filma, ili neke ono tipa gdje se skupina ljudi nađe na jednom mjestu, pa ih ubijaju...
Pozdrav! Misterije i trilere sam vec preporucio na prvoj stranici pa pogledaj te preporuke.

A evo, da ti dodam jos neke:

Unknown (2006)
Mr. Brooks (2007)
Insomnia (2002)
Fracture (2007)
Gone Baby Gone (2007)

"skupina ljudi nađe se na jednom mjestu, pa ih ubijaju":

The Collection (2012)

Saw (2004), Saw II (2005), Saw III (2006), Saw IV (2007), Saw V (2008), Saw 3D (2010)

Izvoli i uzivaj u gledanju !
__________________
One day, we won't be able to close our eyes anymore.
Jacob J. Harper is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2013., 11:16   #28
ne da mi se pisat toliko puno pa bi bilo najbolje da zaljepim screenshots sa svog laptopa i pokažem koje sve (kultne) filmove držim na njemu. ima ih oko 60, najbolji su iz zlatnog doba hollywooda 1970-ih.
so.creator.est is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2013., 11:27   #29
Quote:
so.creator.est kaže: Pogledaj post
ne da mi se pisat toliko puno pa bi bilo najbolje da zaljepim screenshots sa svog laptopa i pokažem koje sve (kultne) filmove držim na njemu. ima ih oko 60, najbolji su iz zlatnog doba hollywooda 1970-ih.
Hajde zaljepi,da vidimo kult 1970-ih...
katana12 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2013., 11:29   #30
The Town
Evo jedan dobar .

http://www.youtube.com/watch?v=4wNYcbiIwFw
Iz sedamdesetih .
cinna is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2013., 11:30   #31
Quote:
so.creator.est kaže: Pogledaj post
ne da mi se pisat toliko puno pa bi bilo najbolje da zaljepim screenshots sa svog laptopa i pokažem koje sve (kultne) filmove držim na njemu. ima ih oko 60, najbolji su iz zlatnog doba hollywooda 1970-ih.
Pa ne moras svih 60 da napises daj napisi 6 ili barem 2-3 ako te vec mrzi, cisto da das neku preporuku kad vec pises ovde.

Ovako nema smisla, zamisli da svako ko dodje ovde da preporuci kao ti kaze: Ljudi gledajte filmove iz 1950-ih
__________________
One day, we won't be able to close our eyes anymore.
Jacob J. Harper is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2013., 16:58   #32
Quote:
Ifanos kaže: Pogledaj post
Pozdrav, je li mi može netko preporučiti neke misterij-triler filmove, poput npr. Exam filma, ili neke ono tipa gdje se skupina ljudi nađe na jednom mjestu, pa ih ubijaju...
evo još neki:
Below
Nine dead
Die
Tower block
Enter nowhere
House of nine

bez obzira na starost filma ( ima još manje starih verzija) s ovim nećeš pogriješiti
And then there were none
nastranu Saw franšiza, ovo je sasvim drugo, dobra ekranizacija romana Agathe Christie pa nisam mogao odoljeti

Quote:
so.creator.est kaže: Pogledaj post
ne da mi se pisat toliko puno pa bi bilo najbolje da zaljepim screenshots sa svog laptopa i pokažem koje sve (kultne) filmove držim na njemu. ima ih oko 60, najbolji su iz zlatnog doba hollywooda 1970-ih.
Baš se čeka
mento is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2013., 19:30   #33
Neki triler ili horor gdje se događa nešto tipa The Tall Man, znači da ima nekakv ogroman twist na kraju, cijelo vrijeme misliš da gledaš film o jednoj stvari i onda se dogodi nešto skroz neočekivano i skužiš da si bio na krivom tragu cijelo vrijeme. Nešto takvo bi. Ne znam kaj da gledam.
Maiya is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2013., 19:36   #34
Preporučila bih Death proof - sjajna glumačka postava
__________________
Liiiibra
Galinica is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2013., 19:44   #35
Ima li netko ideju za film koji bi se opisao sa: pazi na radnju...ha jesam opisala......gdje je radnja kompleksna i zahtjeva da gledatelj bude fokusiran cijelo vrijeme. Nešto tipa Mementa (ali realnije) ili Thinker, Tailor, Soldier, Spy?
šalica-kave is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2013., 19:51   #36
Quote:
Maiya kaže: Pogledaj post
Neki triler ili horor gdje se događa nešto tipa The Tall Man, znači da ima nekakv ogroman twist na kraju, cijelo vrijeme misliš da gledaš film o jednoj stvari i onda se dogodi nešto skroz neočekivano i skužiš da si bio na krivom tragu cijelo vrijeme. Nešto takvo bi. Ne znam kaj da gledam.
Gone Baby Gone
The Prestige
Mr. Jigsaw is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2013., 20:06   #37
Hvala na prijedlozima. Koja slučajnost, ali Gone Baby Gone sam gledala baš jučer I pogodila sam šta se događa puno prije kraja. Ali je činjenica da je film zbilja dobar. Tražim nešto da šokira twistom i preokrene sve. Puno tražim, znam.

Prestige ne bih. Zaboravila sam spomenuti da bih da se film događa u današnjem dobu.
Maiya is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2013., 20:16   #38
Quote:
Jacob J. Harper kaže: Pogledaj post
Color of Night (1994) i Blind Date (1987) bi trebali da te zadovolje... mislim da zadovolje tvoj strasti, jbg ne id mi s recima znas sta mislim

Izvoli i uzivaj u gledanju !
Hahaha hvala ali nisam trazila zbog strasti nego cisto jer mi pase on u tim ljubavnim ulogama - opcenito ne patim pretjerano na te strastvene ljubavne price vise sam fan onih jednostavnih i lijepih tipa Pride and Prejudice i Love Comes Softly...
long_time_for_U is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2013., 21:04   #39
Quote:
Maiya kaže: Pogledaj post
Hvala na prijedlozima. Koja slučajnost...
Naboer (Next door) 2005
mento is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2013., 21:19   #40
Horror, Triler (ogroman twist na kraju)

Quote:
Maiya kaže: Pogledaj post
Neki triler ili horor gdje se događa nešto tipa The Tall Man, znači da ima nekakv ogroman twist na kraju, cijelo vrijeme misliš da gledaš film o jednoj stvari i onda se dogodi nešto skroz neočekivano i skužiš da si bio na krivom tragu cijelo vrijeme. Nešto takvo bi. Ne znam kaj da gledam.
Donnie Darko (2001)
What Lies Beneath (2000)
Kansen (2004)
Hide and Seek (2005)
Jacob's Ladder (1990)
Diabolique (1996)

Quote:
Maiya kaže: Pogledaj post
Zaboravila sam spomenuti da bih da se film događa u današnjem dobu.
The Others (2001)

Ovaj nije u danasnjem vremenu ali je itekako vredan gledanja i ima premocan twist na kraju koji nema sanse da pogodis.

Izvoli i uzivaj u gledanju !
__________________
One day, we won't be able to close our eyes anymore.

Zadnje uređivanje Jacob J. Harper : 15.02.2013. at 21:34.
Jacob J. Harper is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:06.