Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.06.2014., 02:11   #61
Quote:
SAS kaže: Pogledaj post
Oćeš krevet ?
Prebaci zadnje siceve automobila i imat ćeš prazan prostor od prtljažnika do prednjih sijedala i na taj prostor uvali neku deblju deku ili madrac na napuhavanje i eto ti kreveta.
To je to. Ali samo ako ima karavana (kao ja). Kad preklopis, dobijes ogroman ravan prostor, taman da dvoje stanu. Ako zulja, moze kakva deka i to je to. Eh, kako je nemam ovakvu dilemu da je odmah rijesim.
dzoni dzins is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2014., 08:05   #62
Quote:
dzoni dzins kaže: Pogledaj post
To je to. Ali samo ako ima karavana (kao ja). Kad preklopis, dobijes ogroman ravan prostor, taman da dvoje stanu. Ako zulja, moze kakva deka i to je to. Eh, kako je nemam ovakvu dilemu da je odmah rijesim.
Nije karavan uvijet da se to izvesti cak i u Polu, osim ak niste dvometrasi. Osim toga i limuzina je dovoljna za veliki krevet kao u karavanu jer prostor prtljaznika nije toliko bitan u smislu da mora biti prtljaznik kockastog izgleda kao kod karavana. Bas iz tog razloga jer tu smjestis noge, a u malom autu mozes stopala stavit van da ih luftas, dok su vrata podignuta u zrak.
Dajte ljudi nemojte komplicirati treba malo improvizirati tako ispadne zanimljivije, a ne da je sve po 100% planu zbog cega nakoncu ispadne dosadno. Bar u ovo toplo doba dana kad nema kise mozete i vani pohvatati i poslije gledati zvijezde na nebu.

Zaboga niste valjda mislili samo na misionarski polozaj pored desetak drugih zanimljivijih razlicitih polozaja ?

Studenticu od tek jedva 23 godine nebi ju trebalo interesirati brak, dok veza ima jedva 6mj. staza. Ta veza moze jos danas ili sutra puknuti jer se jos uvijek nedovoljno poznajete kad se nalazite samo za druzenje po vani.


Tapatalk 2 using mobile - Samsung Galaxy Fit S5670
__________________
Stara narodna mudrost koju zanemaruju svi koji glasaju na demokratskim izborima !

Uvijek sumnjajte u velika obećanja. Obećanje ludom radovanje.
SAS is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2014., 11:20   #63
Ja mislim na onaj uzduzni polozaj kod karavana od vrata gepeka do prednjih siceva, kad poravnas zadnje sjediste dobijes ogromnu ravnu plohu gdje se fino mozes pruziti a ne moras nista otvarati, moze biti i zima.

A moze i ovaj tvoj nacin, bitno je biti inovativan i naci ce se rijesenje pa ce sw i manje kukati na forumu.
dzoni dzins is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2014., 12:55   #64
Quote:
Zvižduk kaže: Pogledaj post
Pozdrav,



Vjerojatno zvučim balavo i djetinjasto, ali ne mogu si pomoći Je li netko bio u ovakvoj situaciji i kakvo je Vaše mišljenje o takvim situacijama? može li to biti razlog da između dvoje ljudi jednostavno ne ide?
Ne zvučiš balavo, calm down ženo..... I ja sam u istoj situaciji. Al to je baš fora osjećati se ko tinejdžer iako sam malo starija od tebe... Gledaj to malo s vedrije strane., uvjek imaš publiku i to je baš napeto a i neće nit to trajat vječno, trajaće kolko ti hoćeš a poslje šta te briga, ne zamaraj se nepotrebnim glupostima sve će to doć na svoje, možda dođe i neki normalniji frajer, jerbo ti je ovaj neki panj....

p.s. netko je spomenuo KOMBI imam ga ja, i unutra luft madrac i pumpu za madrac, ma koji krevet koja kuća koje čkapi materine živio kombi! hahaa

Zadnje uređivanje sweet7 : 30.06.2014. at 13:07.
sweet7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2014., 12:57   #65
Quote:
dzoni dzins kaže: Pogledaj post
To je to. Ali samo ako ima karavana (kao ja). Kad preklopis, dobijes ogroman ravan prostor, taman da dvoje stanu. Ako zulja, moze kakva deka i to je to. Eh, kako je nemam ovakvu dilemu da je odmah rijesim.

ahahaha dzoni dzoni..... ti bi to po kratkom postupku
sweet7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2014., 16:40   #66
Quote:
dzoni dzins kaže: Pogledaj post
Ja mislim na onaj uzduzni polozaj kod karavana od vrata gepeka do prednjih siceva, kad poravnas zadnje sjediste dobijes ogromnu ravnu plohu gdje se fino mozes pruziti a ne moras nista otvarati, moze biti i zima.

A moze i ovaj tvoj nacin, bitno je biti inovativan i naci ce se rijesenje pa ce sw i manje kukati na forumu.
Da da to sam i mislio, da preklopis zadnje siceve i imas ravnu plohu od prostora prtljaznika do prednjih sjedala. To je cak moguce izvesti i u malim autima kak je Polo/206 itd. koji imaju mogucnost da se zadnji sicevi preklope kako bi imao ravnu plohu. Naravno u malim autima nemas punih 2m praznog prostora kao da si na krevetu kak kod velike limuzine i karavana da jednostavno zatvoris zadnja vrata ispruzis se i prespavas noc. Ali zato za seks ima dovoljno prostora cak i da drzis zadnja vrata zatvorena nije bed jer se netrebas za seks ispruziti koliko si dug.

Isto tako kad se ide za vikend na more moze par biti dva dana na moru i za to vrijeme navecer prespavaju jednu noc (i seks) u autu i nemaju nikakvih troskova osim na gorivo, a hranu i vodu ponesu sa sobom. Eto par dobi malo avanturisticki dozivljaj kao da se radi o kampiranju pod satorom i obadvoje su sretni i zadovoljni.


Tapatalk 2 using mobile - Samsung Galaxy Fit S5670
__________________
Stara narodna mudrost koju zanemaruju svi koji glasaju na demokratskim izborima !

Uvijek sumnjajte u velika obećanja. Obećanje ludom radovanje.
SAS is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2014., 01:13   #67
Quote:
mrafica kaže: Pogledaj post
pa smo nakon još malo više vremena dobili prostor gdje se možemo družiti,
Ovo zvuči ka neka jebaonica?
__________________
Mrzin narativ
speculaas is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2014., 02:03   #68
ja sam od ranih dana seks karijere znao prespavati kod svojih cura, a isto tako i one kod mene pa bi se odmah i pojebali.

nismo gledali tv sa starcima vec bi popricali kratko sa njima i otisli u sobu kao sto vec mladi odlaze u sobu pa bili oni frendovi koji ce slusati muziku i pricati ili bili cura i decko koji ce raditi sve to isto, ali se i pojebati.

vi valjda mislite da starci misle da se mladi samo drze za ruke i ljube na klupi u parku kad su u vezi. i oni su bili mladi, a mnogi od njih su jos uvijek poprilicno mladi. neki dvadesetpetogodisnjak komotno ima starce od 45-50-55 godina sto znaci da su oni imali 25 izmedju osamdesete i devedesete, adolescenti su bili u sedamdesetima, a tada je svijet po pitanju seksa bio najliberalniji ikad.

to kaj se sramite pred svojima po pitanju toga govori da nemate potpuno zdrav odnos sa njima.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2014., 09:31   #69
Quote:
Zvižduk kaže: Pogledaj post
Pozdrav,

prvo isprike ukoliko već postoji jedna ovakva tema, nisam ju uspjela pronaći..

Za početak, ja imam 23 godine i u vezi sam s 11 godina starijim dečkom. On radi teške obiteljske situacije trenutno živi s roditeljima u stanu. Ja sam studentica koja također živi s roditeljima, budući da moja studentska plaća nije dovoljna za plaćanje stanarine, hrane i higijenskih potrepština.

Super nam je zajedno, uživamo, ali postoji stvar koja me muči već neko vrijeme - naš seks događa se isključivo u automobilu jer nemamo gdje biti potpuno sami. Mislim, meni je s njim super i sve, ali u automobilu seks ne može biti skroz opušten kao u krevetu. Osjećam se ko da sam neka teenagerica, a ne kao da sam u ozbiljnoj vezi.

Također, još nema naznaka da ću ja upoznati njegove ili on moje. Dakle, mogućnost da budemo kod njega ili kod mene otpada. Tako smo "primorani" viđati se po kafićima, parkovima, šetnje u gradu, restoranima, seks u autu. Sve je to super, al nekad bih jednostavno voljela cijeli vikend provesti s njim doma, ležati u krevetu i gledati tv. Koliko god to glupo zvučalo, takvo viđanje je i skupo, stalno ti treba novac.

Što se tiče odlaska na more, ne idemo zajedno na more jer je on već imao godišnji odmor planiran prije sa svojim društvom.. Dakle, otpada i ta mogućnosti.

Vjerojatno zvučim balavo i djetinjasto, ali ne mogu si pomoći Je li netko bio u ovakvoj situaciji i kakvo je Vaše mišljenje o takvim situacijama? može li to biti razlog da između dvoje ljudi jednostavno ne ide?
Klasika, stariji je, ti si mlađa i bed mu je doma dovest te. Čim riješite upoznavanje sa starcima, sve će bit lakše, ti ćeš k njemu doć, on k tebi, tu i tam će stan bit nekad prazan i tak, malo pomalo.
novi nik is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2014., 13:42   #70
Quote:
flatoos kaže: Pogledaj post
to kaj se sramite pred svojima po pitanju toga govori da nemate potpuno zdrav odnos sa njima.
Evo ja osobno se nikad nisam voljela jebavat u sobi kraj staraca/sestre/brata, ne zato što se sramim. Tema seksa je bila sasvim normalna među nama i znali su da se seksam, ali mi je tlaka biti tiha u seksu i paziti na zvukove, a kako smo živjeli u stanu, sve malo glasnije se čulo kroz zidove, pogotovo navečer/noću kada je općenito tišina svuda (jer su njihove sobe bile tik do moje, tim više što su me s jednom sobom dijelila samo vrata). Nije mi bila bed spoznaja što oni znaju da se mi seksamo kad smo sami u sobi (naravno da smo bili sami u sobi, ne kužim ni ja to gledanje filmova sa starcima ), ali mi nije bila ugodna spoznaja da oni to slušaju.
Nije da ne mogu biti tiha u seksu i ne pričati ništa i ne ispuštati nikakve zvukove, često smo to tako obavili, ali to mi je kao kad moraš kihuti pa zaustaviš, umjesto da kihneš slobodno.
__________________
...Free your mind and the rest will follow...
mrafica is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2014., 18:31   #71
Quote:
mrafica kaže: Pogledaj post
Evo ja osobno se nikad nisam voljela jebavat u sobi kraj staraca/sestre/brata, ne zato što se sramim. Tema seksa je bila sasvim normalna među nama i znali su da se seksam, ali mi je tlaka biti tiha u seksu i paziti na zvukove, a kako smo živjeli u stanu, sve malo glasnije se čulo kroz zidove, pogotovo navečer/noću kada je općenito tišina svuda (jer su njihove sobe bile tik do moje, tim više što su me s jednom sobom dijelila samo vrata). Nije mi bila bed spoznaja što oni znaju da se mi seksamo kad smo sami u sobi (naravno da smo bili sami u sobi, ne kužim ni ja to gledanje filmova sa starcima ), ali mi nije bila ugodna spoznaja da oni to slušaju.
Nije da ne mogu biti tiha u seksu i ne pričati ništa i ne ispuštati nikakve zvukove, često smo to tako obavili, ali to mi je kao kad moraš kihuti pa zaustaviš, umjesto da kihneš slobodno.
ne znam imas li djece, ali se prica da i oni imaju osjetilo sluha. cuo sam i da rijetko napustaju roditeljski dom na duze vrijeme sve do faksa.

oko tog seksa je prevelika fama. svi se jebu, svi smo plod jebacine, a vecina nas ga se srami. isto tako zene ne prde, a muskarci ne placu. navodno.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2014., 12:58   #72
Quote:
Zvižduk kaže: Pogledaj post
Pozdrav,

prvo isprike ukoliko već postoji jedna ovakva tema, nisam ju uspjela pronaći..

Za početak, ja imam 23 godine i u vezi sam s 11 godina starijim dečkom. On radi teške obiteljske situacije trenutno živi s roditeljima u stanu. Ja sam studentica koja također živi s roditeljima, budući da moja studentska plaća nije dovoljna za plaćanje stanarine, hrane i higijenskih potrepština.

Super nam je zajedno, uživamo, ali postoji stvar koja me muči već neko vrijeme - naš seks događa se isključivo u automobilu jer nemamo gdje biti potpuno sami. Mislim, meni je s njim super i sve, ali u automobilu seks ne može biti skroz opušten kao u krevetu. Osjećam se ko da sam neka teenagerica, a ne kao da sam u ozbiljnoj vezi.

Također, još nema naznaka da ću ja upoznati njegove ili on moje. Dakle, mogućnost da budemo kod njega ili kod mene otpada. Tako smo "primorani" viđati se po kafićima, parkovima, šetnje u gradu, restoranima, seks u autu. Sve je to super, al nekad bih jednostavno voljela cijeli vikend provesti s njim doma, ležati u krevetu i gledati tv. Koliko god to glupo zvučalo, takvo viđanje je i skupo, stalno ti treba novac.

Što se tiče odlaska na more, ne idemo zajedno na more jer je on već imao godišnji odmor planiran prije sa svojim društvom.. Dakle, otpada i ta mogućnosti.

Vjerojatno zvučim balavo i djetinjasto, ali ne mogu si pomoći Je li netko bio u ovakvoj situaciji i kakvo je Vaše mišljenje o takvim situacijama? može li to biti razlog da između dvoje ljudi jednostavno ne ide?
Nisam čitala šta su ti napisali i šta si ti pislala nakon ovog posta ... tako da ako sam šta propustila .. izvinjavam se unaprijed

Kao prvo ti si još mlada...ali on ima 34 godine , njega bi trebalo mučit što jebe u autu a ne u svom ,makar podstanarskom stanu
Mene osobno ne bi ni palilo da me dovede doma , držeći za ruku provede kroz dnevni. Dok njegova mama pegla robu sa viklerima na glavi , tata gleda dnevnik zavaljen u fotelji puši i psuje na stanje u državi, on prolazi s tobom pored njih , dobaci kratko :Ljudi ovo je Marina, idem joj pomoći oko lektire
Mama misli : Divnog sam mladića odgojila! S osmijenhom na licu nastavlja peglanje
Tata misli : Lektiru? Priča joj bajke da će se odseliti od roditelja i da će već sljedeće ljeto biti u svom stanu. Opet psuje na stanje u državi radi kojeg ne može skinut sina s grbače.

Vi ulazite u sobu .... krene akcija kad kuc kuc kuc. Evo je mama s cedevitom , da se malo odmorite od učenja Pita hoćete li palačinke a ni ne sluti da je jednio što njezin sin želi "smotati" je mala Marina

Da sam se napušila ovakve slike mi ne bi dolazile pred oči tako da pitam se šta mi je

Bez zezancije ... što samo u autu? Jeste probali u javnom wc-u? U nekom stubištu? Na nekoj livadi? Ima puno altrenative

Zadnje uređivanje BoMe : 02.07.2014. at 13:03.
BoMe is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2014., 15:49   #73
Umirem od smijeha
Ja sam za neku... Mozda 6. ili kasnije, godisnjicu braka trazila od muza sex u autu jer, eto, jadna nisam nikad
RIB is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2014., 15:58   #74
iznajmis neku sobu u nekom žnj hotelu za 200,300 kn 3 dana, i jebite se i gledajte tv 3 dana..
grim15 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2014., 14:40   #75
Quote:
Zvižduk kaže: Pogledaj post
Pozdrav,

prvo isprike ukoliko već postoji jedna ovakva tema, nisam ju uspjela pronaći..

Za početak, ja imam 23 godine i u vezi sam s 11 godina starijim dečkom. On radi teške obiteljske situacije trenutno živi s roditeljima u stanu. Ja sam studentica koja također živi s roditeljima, budući da moja studentska plaća nije dovoljna za plaćanje stanarine, hrane i higijenskih potrepština.

Super nam je zajedno, uživamo, ali postoji stvar koja me muči već neko vrijeme - naš seks događa se isključivo u automobilu jer nemamo gdje biti potpuno sami. Mislim, meni je s njim super i sve, ali u automobilu seks ne može biti skroz opušten kao u krevetu. Osjećam se ko da sam neka teenagerica, a ne kao da sam u ozbiljnoj vezi.

Također, još nema naznaka da ću ja upoznati njegove ili on moje. Dakle, mogućnost da budemo kod njega ili kod mene otpada. Tako smo "primorani" viđati se po kafićima, parkovima, šetnje u gradu, restoranima, seks u autu. Sve je to super, al nekad bih jednostavno voljela cijeli vikend provesti s njim doma, ležati u krevetu i gledati tv. Koliko god to glupo zvučalo, takvo viđanje je i skupo, stalno ti treba novac.

Što se tiče odlaska na more, ne idemo zajedno na more jer je on već imao godišnji odmor planiran prije sa svojim društvom.. Dakle, otpada i ta mogućnosti.

Vjerojatno zvučim balavo i djetinjasto, ali ne mogu si pomoći Je li netko bio u ovakvoj situaciji i kakvo je Vaše mišljenje o takvim situacijama? može li to biti razlog da između dvoje ljudi jednostavno ne ide?
borite se i promjenite sadašnju situaciju...
ili odustani od svega!

mada mislim kako se samo ovdje ispucavaš kao žena...jer ti treba razgovor, a ne rješenje...
AntiB is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2014., 22:57   #76
Quote:
flatoos kaže: Pogledaj post
oko tog seksa je prevelika fama. svi se jebu, svi smo plod jebacine, a vecina nas ga se srami. isto tako zene ne prde, a muskarci ne placu. navodno.

odlično rečeno.
e jbg kad su nas neke tako odgojili, štaš.

Quote:
RIB kaže: Pogledaj post
Umirem od smijeha
Ja sam za neku... Mozda 6. ili kasnije, godisnjicu braka trazila od muza sex u autu jer, eto, jadna nisam nikad


OT: Autorice, tek 6 mj.u vezi a već ti dosadilo seksat se vani Razumin tu želju za privatnošću, ali meni je prvu godinu veze bilo skroz super seksat se u autu, šumi, plaži, itd. Još uvik je, čak mi je i draže nego doma

Super je imat svoj kutak, pa to možete riješit na način da nekad unajmite sobu čisto da zadovoljiš taj dio intime, ali sad je lito...dušu dalo za outdoor egzibicije
__________________
Latinska poslovica
Điđe T. is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2014., 23:03   #77
auto nije jedina alternativa, upotrijebi maštu. Toliko je solucija..
Pentagrahm is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2014., 06:14   #78
Quote:
Pentagrahm kaže: Pogledaj post
auto nije jedina alternativa, upotrijebi maštu. Toliko je solucija..

Tocno!
Toplo je vrijeme, sada možete i pored auta!



Sent from my iPhone.
AntiB is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2014., 06:25   #79
Quote:
Zvižduk kaže: Pogledaj post
Pozdrav,

prvo isprike ukoliko već postoji jedna ovakva tema, nisam ju uspjela pronaći..

Za početak, ja imam 23 godine i u vezi sam s 11 godina starijim dečkom. On radi teške obiteljske situacije trenutno živi s roditeljima u stanu. Ja sam studentica koja također živi s roditeljima, budući da moja studentska plaća nije dovoljna za plaćanje stanarine, hrane i higijenskih potrepština.

Super nam je zajedno, uživamo, ali postoji stvar koja me muči već neko vrijeme - naš seks događa se isključivo u automobilu jer nemamo gdje biti potpuno sami. Mislim, meni je s njim super i sve, ali u automobilu seks ne može biti skroz opušten kao u krevetu. Osjećam se ko da sam neka teenagerica, a ne kao da sam u ozbiljnoj vezi.

Također, još nema naznaka da ću ja upoznati njegove ili on moje. Dakle, mogućnost da budemo kod njega ili kod mene otpada. Tako smo "primorani" viđati se po kafićima, parkovima, šetnje u gradu, restoranima, seks u autu. Sve je to super, al nekad bih jednostavno voljela cijeli vikend provesti s njim doma, ležati u krevetu i gledati tv. Koliko god to glupo zvučalo, takvo viđanje je i skupo, stalno ti treba novac.

Što se tiče odlaska na more, ne idemo zajedno na more jer je on već imao godišnji odmor planiran prije sa svojim društvom.. Dakle, otpada i ta mogućnosti.

Vjerojatno zvučim balavo i djetinjasto, ali ne mogu si pomoći Je li netko bio u ovakvoj situaciji i kakvo je Vaše mišljenje o takvim situacijama? može li to biti razlog da između dvoje ljudi jednostavno ne ide?
daj nemoj me hahahah
balavi ste oboje, badava vam godine
Brutalis is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2014., 15:06   #80
...

Ja te potpuno razumijem jer sam u istoj situaciji samo što smo mi zajedno 4 mjeseca i živimo u različitim gradovima i uspijemo se zbog posla vidjeti samo vikendom otprilike i onda se još nažuljamo u tom autu i nekad se ne uspijemo poseksati kako treba jer on ima 2 metra, a nisam ni ja niska. Oboje imamo 25, ja sam student, a on radi. Jednom smo otišli u jednu sobu i to je ispalo 200 kn za dvije osobe najjeftinije što nikako ne može ispasti onih 300 kuna mjesečno što je netko spomenuo, i to tako dvaput tjedno, di ste izvukli tu cifru?! najmanje 800 kn po osobi treba ako ćete tako dvaput tjedno Nemamo isto tako gdje drugdje osim u autu jer oboje živimo sa starcima. Jednom smo bili kod njega kad je bio sam na 2 sata, al meni je glupo dolaziti kod njega kada su njegovi tamo, a pogotovo ih upoznavati nakon tako kratkog vremena. Nema mi to smisla, čemu upoznavanje sa starcima, to nije nikakvo mjerilo ozbiljnosti veze ako tako kratko traje, pa niste dugo zajedno da se podrazumijeva upoznavanje staraca. Još ste i vas dvoje, kao i mi, u procesu upoznavanja, nema potrebe upoznavanje sa starcima još uvijek!

Sve mi je jasno, ja se nekako nadam da će se situacija promijeniti jer završavam faks, valjda će i vama biti bolje uskoro.
Iako, moram priznati da ni meni nije jasno zašto ne ide s tobom more, jedino ako se davno dogovorio već, inače nije baš u redu. Ili barem to što je netko rekao, mogao je dva dana manje s društvom biti i s tobom ih provesti negdje.


Sretno!!!
zbunjenaana is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:33.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger