Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.05.2011., 11:31   #81
Evo skinuo sam prek torrenta verziju od 6GB (black box) i normalno mi sve radi

A grafika nije bas tako zahtjevna, na medium mi normalno šljaka, a prebolesna je... Igra se za sada cini super, jedino je teška, ali to valjda dok ne skuzim sve komande i cake...
Jackie10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2011., 11:40   #82
Ja jutros kupio igru s http://www.zavvi.com/games/platforms.../10238956.html
Samo 24 funte (čak niti poštarinu ne naplaćuju) (cca 205 kn)

Inače igra je dosta zahtjevna ako se želi igrati na High ili max settings (za max sam vidio test s i7 i 6950 karticom na 1900x1080 dobije 30fps samo)
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2011., 12:20   #83
ja nemogu nać nikakvog oružja odnosno neznam di ga kupiti, stao sam prije onog questa kada trebate naći dio onog čudovišta iz močvare na 1. chapteru, međutim prije toga su me uhvatili i jednostavno su mi nestala dva mača koja sam imao prethodno i ostavo mi čekić s kojim nemogu baš previše napraviti...
Holo is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2011., 12:22   #84
Quote:
holograf kaže: Pogledaj post
ja nemogu nać nikakvog oružja odnosno neznam di ga kupiti, stao sam prije onog questa kada trebate naći dio onog čudovišta iz močvare na 1. chapteru, međutim prije toga su me uhvatili i jednostavno su mi nestala dva mača koja sam imao prethodno i ostavo mi čekić s kojim nemogu baš previše napraviti...
Vecina oruzja i armora koji se isplati imat trebas sam craftat kod blacksmitha, za to ti treba nacrt i stvari za izradu.
__________________
Kambe is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2011., 12:36   #85
Evo i ja sam poceo igrati, ali morao sam uciti pa sam samo na kratko odigrao da vidim kak sve to izgleda, i stao sam na pocetku kada jos razgovaram sta se sve desilo i kad me prebaci na proslost i bude ona priča sa zmajem, znaci 3. po redu (what ultimately happened to the dragon?). Ili izgorim ili ako uspijem doci do onih vrata imam jako malo energije, a njih 10-ak protiv mene nikako to nisam mogao proci...
Jackie10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2011., 12:53   #86
Quote:
Jackie10 kaže: Pogledaj post
Evo i ja sam poceo igrati, ali morao sam uciti pa sam samo na kratko odigrao da vidim kak sve to izgleda, i stao sam na pocetku kada jos razgovaram sta se sve desilo i kad me prebaci na proslost i bude ona priča sa zmajem, znaci 3. po redu (what ultimately happened to the dragon?). Ili izgorim ili ako uspijem doci do onih vrata imam jako malo energije, a njih 10-ak protiv mene nikako to nisam mogao proci...
Pocetak je tezak dok se jos neznas borit, ako ti je pretesko nemoj jurisat sam, ovi ostali koji su s tobom, mislim da bi ih trebalo biti 3-4 ce ti pomoc samo ih pricekaj. Neznam da li sam nesto propustio ali trejdanje mi se cini lose napravljeno ili je sav smisao igre da se craftaju stvari i potioni jer maceve/iteme koje je prodam trgovcu on nudi po neusporedivo vecim cijenama.
__________________
Kambe is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2011., 12:54   #87
Quote:
Jackie10 kaže: Pogledaj post
Evo i ja sam poceo igrati, ali morao sam uciti pa sam samo na kratko odigrao da vidim kak sve to izgleda, i stao sam na pocetku kada jos razgovaram sta se sve desilo i kad me prebaci na proslost i bude ona priča sa zmajem, znaci 3. po redu (what ultimately happened to the dragon?). Ili izgorim ili ako uspijem doci do onih vrata imam jako malo energije, a njih 10-ak protiv mene nikako to nisam mogao proci...
Hehe nema covjeka koji nije ovdje izgubio par zivaca.

Prati kralja i ekipu, drzi se iza njih i udaraj po prva 3 npca, i drzi se ispod krova dok ne vidis da zmaj odlazi, onda brzo trk pod drugi krov sa kraljem, opet pusti kralja i ekipu da se mlati, isto tako i pred vratima protiv gomile, i to je to...
Stratovar is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2011., 13:09   #88
Quote:
holograf kaže: Pogledaj post
ja nemogu nać nikakvog oružja odnosno neznam di ga kupiti, stao sam prije onog questa kada trebate naći dio onog čudovišta iz močvare na 1. chapteru, međutim prije toga su me uhvatili i jednostavno su mi nestala dva mača koja sam imao prethodno i ostavo mi čekić s kojim nemogu baš previše napraviti...
Kak si to uspio lool...spoileri..ako se radi u onom questu di te banditi i onaj alkemicar odvuku u pecinu i uzmu ti opremu, oprema ti je u kovcegu u toj istoj pecini..ardom raspucas vrata , zemes tam mac koji je na standu (jer ne mozes otvarati kutije u fajtu) i pokoljes mrcine i onda si zemes svu opremu natrag...
__________________
What can change the nature of a man?
Sycho is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2011., 13:18   #89
Par savjeta za pocetak...koristite quen sign, znaci stisnete ctrl i tamo si odaberete sign koji koristite, quen ti daje stit koji ti absorba mali dio damaga, mozda zvuci bezveze ali pomaze jako na pocetku..

Dok pokupite mutagene oni se koriste na ovaj nacin, idete kod talenata i tada mozes koristiti samo one koje ste uzeli, e sad neki imaju prazan krug na sebi..u njih mozete staviti mutagene koji vam onda daju pasivni bonus...

Kod talenata prvo morate potrositi 6 na onom prvom dijelu talent tree-a i tek onda se otkljucavaju ostali (ako vam nije jasno zakaj ne mozete uzeti swordmanship na pocetku kak meni nije bilo jasno npr)

Napitki se koriste tako da opet stisnete ctrl i tamo odaberete kojeg ocete popiti, ne smijete biti u combatu.

Bombe su super stvar, stisnete R i onda uđete u bullet time (ako ko ne zna kaj je to vrijeme se uspori da mozete u miru ciljati) pa ciljate laganini kamo ocete baciti bombu

Block je R ali svaki block macem vam uzima jedan vigor, na pocetku imate dva..tak da ako mislite blokirati do besvijesti ko u Asssasins Creed think again :P..

Toliko zasad...
__________________
What can change the nature of a man?
Sycho is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2011., 14:46   #90
http://gamereport.tportal.hr/128540/...Witcher-2.html

nasmijavaju me ovi biodroni
SilvrBckGorilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2011., 16:10   #91
Quote:
SilvrBckGorilla kaže: Pogledaj post
Stvarno nikada ne bih mogao pretpostaviti da će mi jedna tako perspektivna, uspješna i profesijonalna (iz tadašnje perspektive) kompanija kao što je Bioware toliko pasti u očima.

Potezati za tako jadnim i očajnim postupcima je naprosto nevjerovatno. Sram ih može biti. Nikada više u životu neću kupiti tj podržati neku Bioware-vu igru. A možda niti skinuti s torrenta jer nisu vrijedni ni da se krade od njih, toliko su jadni postali. Jebe mi se i za Mass Effect 3.
__________________
Čisto zlo!
Discovery.v2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2011., 17:34   #92
Molim bez spoilera, barem prvih mjesec dana. Ako baš morate, onda obojite tekst u bijelo (s tim da ne citirate bijeli tekst jer se onda vidi).

Igru sam nabavio, no prvo ću ponovo prijeći original, čisto da se ufuram u cijeli svijet i priču.
__________________
~ Lord Tywin Lannister did not, in the end, shit gold. ~
Spectre is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2011., 17:41   #93
Ja moram isto brzinski odigrati prvi dio.
lexluthor84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2011., 17:54   #94
poceo sam igrati i dosao sam do prvog chaptera. taj pocetak je dosta tezak, nadam se da cu se na sve naviknut poslije. glupo mi je sto po' kurca nisu objasnili kak treba. mogli su nas nekako bolje uvest u taj combat system. al dobro, kad se naviknes na sve dosta je zabavno.
jedva cekam da dođem do open worlda, jer ovo do sad je sve bilo linearno, tj nekako levelski zanima me jos kakav ce biti trading system i leveling kad se otvore ona druga stabla. Sve u svemu, za sad zanimljivije od prvog dijela
alen76 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2011., 19:24   #95
Prešao sam igru, dobio neki bezveze kraj =/. Definitivno loadam save nakon prologa i idemo ponovo.
__________________
Kambe is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2011., 20:29   #96
Već? Zar je toliko kratka!? Koliko ti je trebalo?
Darkbound is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2011., 21:45   #97
Ja sam u procesu nabavljanja atm Moram vidjeti hoće li raditi kako se spada, ako hoće kupujem ju zicer jer su developeri stvarno genijalci Jedinica je bila zakon. Drž'te palčeve da radi normalno!
Dea Ex Machina is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2011., 22:18   #98
Malo smeta činjenica što ima samo jedan custom save slot i jedan autosave tako da treba pazit na odluke...
giovannininho is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2011., 22:59   #99
dal se moze craftat armor? jer skupio sam brdo onih materijala za robu, a nemam ih gdje potrosit
alen76 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2011., 00:25   #100
Quote:
Kambe kaže: Pogledaj post
Prešao sam igru, dobio neki bezveze kraj =/. Definitivno loadam save nakon prologa i idemo ponovo.
Meni ovo uopce nije jasno kak si uspio...vele da igra traje oko 25 sati ako rušaš kroz nju i ne radis nijedan side quest...ja sam igrao jedno 7 sati zasad ako ne i vise i jos sam na sredini ili pocetku acta 1...

Obzirom da je skidrow verziju bilo moguce igrati malo prije nego orginal, a izasla je prekjucer navecer ispada da si ti dva dana igral bez prestanka od jutra do vecera i to na easy + izbjegaval si sve side questove.....

Ili si fanatik kakvog treba traziti ili sereš...
__________________
What can change the nature of a man?
Sycho is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:53.