Natrag   Forum.hr > Društvo > Psihologija > Psihokauč

Psihokauč Prozac Nation

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.04.2014., 21:11   #221
Ha ha ha...vrlo slicno je i kod mene..ma cemu kukat...mene bas briga...meni je tako lijepo tu na kirurgiji u miru i tisini...ne mislim o nicemu
vilenjačica is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2014., 21:16   #222
Quote:
vilenjačica kaže: Pogledaj post
Ha ha ha...vrlo slicno je i kod mene..ma cemu kukat...mene bas briga...meni je tako lijepo tu na kirurgiji u miru i tisini...ne mislim o nicemu
ako si doktorica ja cu ti biti prijatelj mozda tu i tamo budem pitao nesto sto nije vezano uz kirurgiju, ali boze moj, sve je to medicina
Jakov86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2014., 21:27   #223
A nisam doktorica...sad sam tu kao pacijent koji ceka operaciju...a puno njih bi meni htjeli biti prijatelji...kad trebaju nesto...hihih...ja sam ti jos interesantnije zanimanje od doktora...ja sam bankar....hahhaha...eto mi sad frendova ko u prici je li
vilenjačica is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2014., 21:30   #224
Quote:
vilenjačica kaže: Pogledaj post
A nisam doktorica...sad sam tu kao pacijent koji ceka operaciju...a puno njih bi meni htjeli biti prijatelji...kad trebaju nesto...hihih...ja sam ti jos interesantnije zanimanje od doktora...ja sam bankar....hahhaha...eto mi sad frendova ko u prici je li
pa nije niti to lose zanimanje u kojoj si ono bolnici da dođem u posjetu i donesem nesto voca

nadam se da ce sve dobro proci ili da je proslo
Jakov86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2014., 21:33   #225
Quote:
Gama7 kaže: Pogledaj post
Sigurno mi fali energije i motivacije. Valjda i podrške, ljubavi. Tko je mene volio? Nitko nikad. Najradije bih da stalno spavam u krevetu jer nemam više volje za nešto drugo. Osjećam se kao stari pas koji nikad neće naučiti nove trikove.
Ja te niti ne poznajem, pa mi je stalo da budeš dobro. Ljudi često ne znaju izraziti svoje osjećaje, i možda je nekome stalo do tebe, a da za to niti ne znaš. A ako do sada nije bilo, tko kaže da nekome jednog dana nećeš promijeniti cijeli život? I tko kaže da netko tebi neće sve promijeniti?
__________________
Od sreće do uspjeha - savjeti i inspiracija za bolji život
zoki89 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2014., 21:35   #226
Quote:
Jakov86 kaže: Pogledaj post
pa nije niti to lose zanimanje u kojoj si ono bolnici da dođem u posjetu i donesem nesto voca

nadam se da ce sve dobro proci ili da je proslo
Nema voca za mene...ja sam na vodi do utorka nazalost....u utorak bi trebao biti zahvat pa cemo vidjet kad izadjem sa intenzivne...
vilenjačica is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2014., 21:37   #227
Quote:
vilenjačica kaže: Pogledaj post
Nema voca za mene...ja sam na vodi do utorka nazalost....u utorak bi trebao biti zahvat pa cemo vidjet kad izadjem sa intenzivne...
ovo zvuci gadno sto ides operirati, ako nije previse intimno pitanje
Jakov86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2014., 21:47   #228
A tri zahvata odjednom..zeludac...tumorcic na gusteraci...i kamencice na zucu....gadno gadno...a na ovoj temi jer vam zelim pokazat da nemam prijatelja za posjetu u bolnici...da cu oporavak doma biti potpuno sama...i sta sad... ista mi ne fali...
vilenjačica is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2014., 21:53   #229
Quote:
vilenjačica kaže: Pogledaj post
A tri zahvata odjednom..zeludac...tumorcic na gusteraci...i kamencice na zucu....gadno gadno...a na ovoj temi jer vam zelim pokazat da nemam prijatelja za posjetu u bolnici...da cu oporavak doma biti potpuno sama...i sta sad... ista mi ne fali...
definitivno se moze bez prijatelja, da li je lakse s njima, je, ali navikne se covjek i na gore stvari
Jakov86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2014., 18:35   #230
Eto i meni se u par mjeseci svašta izdogađalo, bolest, smrt bliske osobe pa isto nikoga nije bilo briga. Vrhunac je bio prije par dana kad mi je bio rođendan, samo od jednog prijatelja sam dobila poruku, a ja uvijek svakome čestitam, ovima za koje sam mislila da su bliski sam i dar znala kupiti, a eto nisam zaslužila ni jednu šugavu poruku...Što ti je život...

@zoki89- kažeš da vjerojatno ima ljudi kojima je stalo, ali to ne iskazuju, pa što je problem poslati poruku "kako si" i sl?. Ne, do nekih ljudi nikome nije stalo, osuđeni su na samoću i s time se treba pomiriti....
tina2412 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2014., 18:42   #231
Ja cu moj rodjendan provest na intenzivnoj...tako da mislim da ne moze gore
vilenjačica is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2014., 19:02   #232
Quote:
vilenjačica kaže: Pogledaj post
Ja cu moj rodjendan provest na intenzivnoj...tako da mislim da ne moze gore
Bolje intenzivna nego mrtvačnica. Barem uvijek možeš stiskati na onaj gumbić i žicati morfij.
Gama7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2014., 19:39   #233
Quote:
tina2412 kaže: Pogledaj post
Eto i meni se u par mjeseci svašta izdogađalo, bolest, smrt bliske osobe pa isto nikoga nije bilo briga. Vrhunac je bio prije par dana kad mi je bio rođendan, samo od jednog prijatelja sam dobila poruku, a ja uvijek svakome čestitam, ovima za koje sam mislila da su bliski sam i dar znala kupiti, a eto nisam zaslužila ni jednu šugavu poruku...Što ti je život...

@zoki89- kažeš da vjerojatno ima ljudi kojima je stalo, ali to ne iskazuju, pa što je problem poslati poruku "kako si" i sl?. Ne, do nekih ljudi nikome nije stalo, osuđeni su na samoću i s time se treba pomiriti....
tina ovo za rođendan ne moj shvacati osobno, ja od nekih frendova nemam pojma kada je rođendan, mislim znam mjesec ali tocan datum ne, jednostavno nisam upamtio, dok od nekih ljudi koji imaju 30 ili1 pamtim bez problema, iako nismo nesto dobri
Jakov86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2014., 20:25   #234
Voljela bih da je tako, ali mislim da nije o tome riječ već ili im nije stalo do mene, uopće ne misle na mene tako da se nisu sjetili ili su se sjetili, ali namjerno nisu poslali jer po njima nisam vrijedna toga. Za jednu osobu 99% mogu reći da namjerno nije poslala, ta otkad se uparila ne doživljava nikoga drugog i sigurno se boji da bi ako čestita bila pozvana da dođe do mene, a to bi joj bila tlaka jer očigledno nisam više dovoljno dobra za nju jer ona je sad u vezi i iznad svih.

Zlo mi je više od svega, pun klinac lažnih prijatelja kojima sam bila dobra dok sam im trebala, sad im ne trebam i ajde bok.
tina2412 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2014., 13:05   #235
Quote:
tina2412 kaže: Pogledaj post
Eto i meni se u par mjeseci svašta izdogađalo, bolest, smrt bliske osobe pa isto nikoga nije bilo briga. Vrhunac je bio prije par dana kad mi je bio rođendan, samo od jednog prijatelja sam dobila poruku, a ja uvijek svakome čestitam, ovima za koje sam mislila da su bliski sam i dar znala kupiti, a eto nisam zaslužila ni jednu šugavu poruku...Što ti je život...

@zoki89- kažeš da vjerojatno ima ljudi kojima je stalo, ali to ne iskazuju, pa što je problem poslati poruku "kako si" i sl?. Ne, do nekih ljudi nikome nije stalo, osuđeni su na samoću i s time se treba pomiriti....
Zna to biti slučaj, jer ljudi drugačiju iskazuju osjećaje. Netko to čini riječima, netko smatra da riječi ništa ne znači. Netko će ti učiniti uslugu da pokaže kako mu je stalo, netko pak traži zajedničko provedeno vrijeme itd.

A i ako nemaš nikog kome je stalo, možeš upoznati. Društvena smo bića, te se susrećemo sa drugim ljudima kud god idemo i što god radimo. S nekim samo popričamo u prolazu, s nekima se trudimo stvoriti dublji odnos pa ne uspije, a s nekime sve ispadne totalno spontano.

Ja ti želim da ti svakim sljedećim rođendanom život bude sve bolji
__________________
Od sreće do uspjeha - savjeti i inspiracija za bolji život
zoki89 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2014., 16:30   #236
Quote:
zoki89 kaže: Pogledaj post
A i ako nemaš nikog kome je stalo, možeš upoznati.
Da, na forum.hru sigurno.
Gama7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2014., 08:21   #237
Imam dojam da je usamljost sve veća među ljudima. Ona se događa iz razno raznih razloga, ali primjećujem da se ljudi često zatvaraju u ovom neugodnom svijetu, drugi ih ranjavaju kako bi nadogradili svoj manjkavi ego i osjećaj manje vrijednosti i onda radije zatvore svoje latice kao tulipan nego da ponovo prođu proces povređivanja.
Mnogi nisu niti u obitelji i u djetinjstvu iskusili osjećaje bliskosti koji bi im dali temelj za spontnano približavanje drugim ljudima radi stvaranja prijateljstva.
Poznajem osobe koje su u djetinjstvu bile tako povrijeđivane i ušutkivanje da su stekle vrijednosni sud o sebi koji glasi: bolje da šutim jer ionako nemam ništa pametno za reći.
Kao takvi se teško uklapaju i nikako ne iniciraju prijateljstva. Imaju blokade.
Recimo, ja sam navikla šetati sama povremeno. I te moje šetnje traju već dugi niz godina. U tim šetnjama u zadnje vrijeme primjećujem sve više samih ljudi.
Nekoć sam bila iznimka, a sada sam jedna od mnogih.
Pored mene prolaze sami muškarci ili žene zamotane u svoj svijet, pogleda uprtog prema naprijed kao da su se pomirile sa neumitnošću njihove samotne šetnje.
Kao onaj lav kojem su otvorili vrata kaveza ali on se nije mrdao jer je navikao na kavez.
Znam i mnogo starih ljudi koji su jako usamljeni pa i onda kad im dođe društvo ne znaju više kako bi razvijali konverzaciju.
Mnogo, mnogo ljudi je usamljeno. Ne znam koja je formula za promjenu, čini mi se promjena svijesti.
Orlandia is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2014., 10:34   #238
Quote:
Orlandia kaže: Pogledaj post
Imam dojam da je usamljost sve veća među ljudima. Ona se događa iz razno raznih razloga, ali primjećujem da se ljudi često zatvaraju u ovom neugodnom svijetu, drugi ih ranjavaju kako bi nadogradili svoj manjkavi ego i osjećaj manje vrijednosti i onda radije zatvore svoje latice kao tulipan nego da ponovo prođu proces povređivanja.
Mnogi nisu niti u obitelji i u djetinjstvu iskusili osjećaje bliskosti koji bi im dali temelj za spontnano približavanje drugim ljudima radi stvaranja prijateljstva.
Poznajem osobe koje su u djetinjstvu bile tako povrijeđivane i ušutkivanje da su stekle vrijednosni sud o sebi koji glasi: bolje da šutim jer ionako nemam ništa pametno za reći.
Kao takvi se teško uklapaju i nikako ne iniciraju prijateljstva. Imaju blokade.
Recimo, ja sam navikla šetati sama povremeno. I te moje šetnje traju već dugi niz godina. U tim šetnjama u zadnje vrijeme primjećujem sve više samih ljudi.
Nekoć sam bila iznimka, a sada sam jedna od mnogih.
Pored mene prolaze sami muškarci ili žene zamotane u svoj svijet, pogleda uprtog prema naprijed kao da su se pomirile sa neumitnošću njihove samotne šetnje.
Kao onaj lav kojem su otvorili vrata kaveza ali on se nije mrdao jer je navikao na kavez.
Znam i mnogo starih ljudi koji su jako usamljeni pa i onda kad im dođe društvo ne znaju više kako bi razvijali konverzaciju.
Mnogo, mnogo ljudi je usamljeno. Ne znam koja je formula za promjenu, čini mi se promjena svijesti.

Da, to sam i ja primijetila, ali problem je što većina ljudi na samoću gledaju kao na bolest. Nije loše voljeti biti sam. Neki ljudi uživaju u samoći. Npr. ja sam nedavno krenula na neku grupnu aktivnost koju moja prijateljica obavlja sama. Ona mi je rekla kako je na poslu non stop okružena ljudima (iako joj treba samoća da nešto napravi kako treba), dođe doma - puna kuća ljudi, nema ni svoju sobu i onda joj zaista godi ta samoća dok obavlja tu aktivnost. Ja živim sama i super mi je biti okružena ljudima na toj aktivnosti, to me motivira i drago mi je upoznati nekog novog. Svi smo različiti. Treba uzeti u obzir i da su neki ljudi introvertirani... neke ljude more užasni problemi... svima nam je potrebna doza samoće...
Quicksand is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2014., 11:08   #239
Quote:
Gama7 kaže: Pogledaj post
Da, na forum.hru sigurno.
Zašto ne? Upoznao sam ovdje nekoliko stvarno super osoba.
__________________
Od sreće do uspjeha - savjeti i inspiracija za bolji život
zoki89 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2014., 11:45   #240
Jel se brojim u super...ili super super osobe...a zoki? Hahhahahahhaha

a moram malo zekat...u bolnici sam...dosadnoooooooo
vilenjačica is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:55.