Natrag   Forum.hr > Društvo > Psihologija > Psihokauč

Psihokauč Prozac Nation

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.11.2010., 16:23   #41
Meni je kod "pedera" gadljivo što imaju bolesnu potrebu svima obznanjivat da su pederi (poput onog jednog poremećenog Nordijaca što je htio osnovat stranku pedofila,što su promiskuitetni (al to mi je gadljivo i kod heteroseksualaca) i zato što se upucavaju muškarcima u streit klubovima za koje bi voljeli da su gejevi i što nekako u odnosu na heteroseksualce ispadaju opsjednuti svojom seksualnošću i općenito seksom....
S druge strane,ne bi me smetalo ni gadilo imat dva susjeda "pedera" u monogamnoj zajednici, koji su kulturni ljudi,i na kojima se ni po čemu ne očituje eksplicitno njihova spolna orijentacija ili preferencije,a što rade u privatnosti svog doma to je njihova osobna stvar...ali uzajamno draškanje jaja na ulici i trgu je ipak predegutantno...
Nemoj se ubiti jer si gay,budi normalan gay is sve je okey
Melani&Tiffani is offline  
Old 13.11.2010., 22:30   #42
Thumbs up

Ne sekiraj se dečko,još si premlad za sekiranciju. Dobro primjećuješ da okolina ne prihvaća pedere. Evo, nisam ni ja ljubiteljica, ali tko mene pita, pa nikom ništa. Ali, utješno je za tebe, da ima puno gey dečki, čak sam iznenađena koliko ih ima,pa ćeš s vremenom upoznati nekoga tko je kao i ti, pa ćete se družiti i s drugima, a to će olakšati tvoje življenje i uvidjet ćeš da nisi sam. A familija tvoja, a Bože moj, i da si hetero,opet bi oni našli nešto što im ne paše. Naučit ćeš kroz odrastanje i život, da tuđe mišljenje je ionako manje važno. Drž se, pozzz
rintintin123 is offline  
Old 13.11.2010., 22:42   #43
Dečko ovdje razmišlja o samoubojstvu, a vi idete u rasprave o moralu i homoseksualnosti

I većina vas ima takve bezosjećajne postove da mi se gadite

@ oblakasx, jako mi je žao što se toliko loše osjećaš sa svime time da razmišljaš o samoubojstvu... znam da misliš da nema izlaza, ali nije tako!
moj prijedlog je da porazgovaraš s nekim o tome što te muči, javi se psihologu u školu ili možda nekom profesoru ili drugom članu obitelji u kojeg imaš povjerenja.

ili nazovi hrabri telefon, tamo rade stručnjaci koji ti mogu ponuditi neka rješenja!

sretno..
Spori Lori is offline  
Old 14.11.2010., 07:43   #44
Quote:
Melani&Tiffani kaže: Pogledaj post
Meni je kod "pedera" gadljivo što imaju bolesnu potrebu svima obznanjivat da su pederi (poput onog jednog poremećenog Nordijaca što je htio osnovat stranku pedofila,što su promiskuitetni (al to mi je gadljivo i kod heteroseksualaca) i zato što se upucavaju muškarcima u streit klubovima za koje bi voljeli da su gejevi i što nekako u odnosu na heteroseksualce ispadaju opsjednuti svojom seksualnošću i općenito seksom....
S druge strane,ne bi me smetalo ni gadilo imat dva susjeda "pedera" u monogamnoj zajednici, koji su kulturni ljudi,i na kojima se ni po čemu ne očituje eksplicitno njihova spolna orijentacija ili preferencije,a što rade u privatnosti svog doma to je njihova osobna stvar...ali uzajamno draškanje jaja na ulici i trgu je ipak predegutantno...
Nemoj se ubiti jer si gay,budi normalan gay is sve je okey
meni se gadi što mi se ljigavi heteroseksualni frajeri nabacuju vani dok hoću u miru popiti pivu...pa eto nitko ih ne mrzi niti ih itko nabija na koljeno zbog toga.
__________________
"All I know is the child is my warrant and if he is not the word of God, then God never spoke..."
Death-of-Art is offline  
Old 14.11.2010., 08:23   #45
Quote:
Melani&Tiffani kaže: Pogledaj post
Meni je kod "pedera" gadljivo što imaju bolesnu potrebu svima obznanjivat da su pederi (poput onog jednog poremećenog Nordijaca što je htio osnovat stranku pedofila,što su promiskuitetni (al to mi je gadljivo i kod heteroseksualaca) i zato što se upucavaju muškarcima u streit klubovima za koje bi voljeli da su gejevi i što nekako u odnosu na heteroseksualce ispadaju opsjednuti svojom seksualnošću i općenito seksom....
S druge strane,ne bi me smetalo ni gadilo imat dva susjeda "pedera" u monogamnoj zajednici, koji su kulturni ljudi,i na kojima se ni po čemu ne očituje eksplicitno njihova spolna orijentacija ili preferencije,a što rade u privatnosti svog doma to je njihova osobna stvar...ali uzajamno draškanje jaja na ulici i trgu je ipak predegutantno...
Nemoj se ubiti jer si gay,budi normalan gay is sve je okey
da sigurno mi gejevi se za svakim muskarcem okrecemo, joj kak da ne.

dodjes mi isto ko i moj frend koji ne voli gejeve jer se boji da ga ne naguzi koji, a frajer je mali, celavi sa najmanje 30 kila viska i kurcem od ca. 10 canti. je ima mi sta i ponudit....
buntspecht is offline  
Old 14.11.2010., 15:59   #46
Ja mislim da se ne trebas ubit zbog toga. Imas 13 godina i trebao bi jos malo pricekat ( jedno 5 g.) ga shvatis jesi ili nisi gay. Popricaj sa nekim ako ne s psihijatrom onda s pedagogom u skoli. Isto mislim da to nebi ( bar trenutno ) trebao reci ostatku svijeta je ako si vec (ne)prijateljima na meti bit ces jos vise ako im kazes. I Hrvati su relativno primitivan narod. Ne treba suditi covjeka po njegovim seksualnim predispozicijama.
Smile:) is offline  
Old 15.11.2010., 12:50   #47
Quote:
ŠtaJaZnam kaže: Pogledaj post
Ona ima puno moralno pravo, dano od Boga!
Da vidis kroz kristalnu kuglu revidirane stavove recimo nekih 30-50 godina u buducnost, zubi bi ti poispadali
Crkva ima jako bogatu povjest manipuliranja i revidiranja (+ ubijanja u ime Svevisnjega) vlastitih stavova, promjeniti ce oni i o homoseksualnosti uopce ne sumnjam u to.
__________________
How sharper than a serpent's tooth; to hear your child make such a fuss.
It isn't fair—it's not the truth—He's fucked up, yes, but not by us.
Eric Prydz is offline  
Old 15.11.2010., 14:19   #48
Quote:
Eric Prydz kaže: Pogledaj post
Da vidis kroz kristalnu kuglu revidirane stavove recimo nekih 30-50 godina u buducnost, zubi bi ti poispadali
Crkva ima jako bogatu povjest manipuliranja i revidiranja (+ ubijanja u ime Svevisnjega) vlastitih stavova, promjeniti ce oni i o homoseksualnosti uopce ne sumnjam u to.
Žao mi je što te moram probuditi iz sna ali Crkva nikad neće promijeniti ni jedno slovo koje piše u Bibliji "...muškoložnici neće baštiniti Kraljevstva Božjeg." tako da nema što crkva mijenjati stav, što je zapisano zapisano je!
__________________
Sloboda je dar koji ne dolazi sam od sebe, moraš si ga uzeti. :D
Pedro Emanuel is offline  
Old 15.11.2010., 14:42   #49
Quote:
Pedro Emanuel kaže: Pogledaj post
Žao mi je što te moram probuditi iz sna ali Crkva nikad neće promijeniti ni jedno slovo koje piše u Bibliji "...muškoložnici neće baštiniti Kraljevstva Božjeg." tako da nema što crkva mijenjati stav, što je zapisano zapisano je!
Slepci bi rekli, bumo vidli
Nece to biti ni prvi ni zadnji puta da su "prilagodili stavove", ali ostavimo raspravu za Religijski kutak.....a pripadnicima nase vrste peskiricima ce nakon toga biti kudikamo lakse, izmedju ostaloga nece morati paradirati sto mnoge jako smeta a neki si nece morati oduzimati zivote zbog mrznje i netrepeljivosti koju ostali tako rado ispoljavaju.
__________________
How sharper than a serpent's tooth; to hear your child make such a fuss.
It isn't fair—it's not the truth—He's fucked up, yes, but not by us.
Eric Prydz is offline  
Old 15.11.2010., 15:36   #50
deckicu, nemos ti sa 13 godina bit gay. cek dok te prode pubertet, dok jos malo nakupis godine. ako ces sa 20 imat isto misljenje, onda mos rec da se gay.

edit: ne isplati se zbog toga ubijati. imo sam debelo vec probleme pa sam jos ziv (i will survive ). sada odi do nekog profesionalca ko ce ti mozda pomoc pa ces onda vidjet kako dalje.
bass999 is offline  
Old 15.11.2010., 19:24   #51
Quote:
R.o.K. kaže: Pogledaj post
A od kada se to mržnja, predrasude i odbojnost tretiraju kao bolest?
Pa nisam ni rekao da se tretiraju kao bolest ali i da nisu, za mene jesu...
I to jedne od losijih... Mrznja je gora od raka... Rak ubija ( mozebit ) bolesnog
covjeka, a mrznja ubija ( mozebit ) sve sto se kosi sa njenim stajalistem...
Ako nista drugo, zagorcava mrznjom drugima zivote...
Ljudi koji mrze su nesretni i tesko im je gledati da je netko drugi sretan...
U svakom slucaju treba im pomoci
__________________
-Intelektualac je netko tko je otkrio da postoji nesto zanimljivije od seksa... Aldous Huxley
-Trebali bi razmisliti da li je ovisnost o nikotinu poremecaj... Neki bi ( se ) ubili za cigaretu...
homer11 is offline  
Old 15.11.2010., 19:31   #52
Quote:
Pedro Emanuel kaže: Pogledaj post
Žao mi je što te moram probuditi iz sna ali Crkva nikad neće promijeniti ni jedno slovo koje piše u Bibliji "...muškoložnici neće baštiniti Kraljevstva Božjeg." tako da nema što crkva mijenjati stav, što je zapisano zapisano je!
Pedro, biblija, a i druge religije su ucinile mnogo zla sto se tice covjeka...
Ako ti se ide u kraljevstvo bozije, sretan ti put...
Ostavi nas obicne ljude da zivimo na miru i kako zelimo
__________________
-Intelektualac je netko tko je otkrio da postoji nesto zanimljivije od seksa... Aldous Huxley
-Trebali bi razmisliti da li je ovisnost o nikotinu poremecaj... Neki bi ( se ) ubili za cigaretu...
homer11 is offline  
Old 15.11.2010., 19:46   #53
Polako. Čemu žurba? Hormoni te roštiljaju, tko zna što ćeš misliti sutra Bilo bi jako loše da svima kažeš da si gay, pa s vremenom shvatiš da je bila neka reakcija zbog promjena u tijelu. Tek tada bi imao probleme. Imaš vremena do 18 godine, a zatim dobro razmisli, i onda odluči što si. Ja ću navijati da odabereš pravu stranu
__________________
Atili, najboljem psu na svijetu! RIP (jesen/zima 1997 - 29. 7. 2009)
"Život je kretanje, a kretanje je umjetnost"
hasnfefer is offline  
Old 15.11.2010., 20:06   #54
Svaki put kad netko na forumu najavi da bi počinio samoubojstvo, prođu me trnci. Zapravo je nevažno je li objava iskrena ili ne. Treba pomoći. Ako je lažna, a pomogneš, ne gubiš ništa. Ako je istinita, a ne pomogneš, ...

Autoru: Imaš 13 godina. Nemoj misliti da sam jedan od onih koji kaže "nije to ništa, to je samo faza, sve će biti u redu", jer to implicira da ako ipak odrasteš u homoseksualnu osobu, da nešto nije u redu.
Uuuu, odvratne riječi koje se uglavnom čuju od štreberčina kojima zapravo nije do pomoći, nego do pokazivanja tobožnjeg znanja o tematici.

Dakle, kako god ispao na kraju (a znat ćeš pred kraj tinejđerskih godina), ispast će. Ni dobro ni loše, jer spolna orijentacija nije u domeni dobrog i lošeg. Jednostavno će ispasti kako ispadne. Biološki kuriozitet, nimalo rijedak, već izuzetno čest, samo nevjerojatno intenzivni sociološki tabu, na pragu Monthy Python šale.

Ali s 13 godina nisi ni blizu tome da možeš odrediti sa sigurnošću gdje ćeš biti u tom spektru seksualnosti (bliže homo ili hetero kraju, ili pri sredini).
Kako ti je netko rekao, slijedi putovanje. Shvati to kao eksperiment, gdje si i promatrač i promatrani. Život ti je ionako prekratak (a tek mladost) da bi je protratio na kukanje.
Jebiga, ako ispadne da si više na homoseksualnu stranu, bit će ti teže u ovom sjebanom hrvatskom društvu. Nek ti to bude izazov.

A ove debilčine koji ti kroz usta, mozak, prste i tipkovnicu seru pusti na miru. To je ljudska gamad i šljam i ogromni dio njih nikad se neće promijeniti.
Trudi se pronaći prijatelje i ne srljaj u nikakve spolne odnose. I preporučam da paziš kome ćeš što govoriti. Živiš u banana-državi, sjeti se toga. Jednostavno pamet u glavu.


I šape dalje od debele užadi, balkona, bočica s otrovom, vatrenog oružja...
__________________
.
Endimion17 is offline  
Old 15.11.2010., 20:19   #55
Quote:
oblakasx kaže: Pogledaj post
Već danima mi je samo jedno u mislima... Gdje god dođem čeka me pakao...
Doma, u školi, vani.... Nemogu prihvatiti činjenicu da sam gay... Nemam nikoga kome se povjeriti, nemogu, jednostavno nemogu ih pogledati u oči reči im to, sve ih razočarati.. Jer znam ako to priznam i onda se ujutro probudim , više ništa neće biti kao prije.. Svi će me odbaciti... Već sad u školi počinju me vrijeđati, iako ništa neznaju,bole ih briga za mene.... Više nemam nikoga od prijatelja, samo par ljudi koje mogu pozdraviti bez da me ne ismijavaju. Moja obitelj me više nikada neće poštovati,svi oni misle o pederima da su to luđaci koje treba pobiti i pozatvarati... I onda još počinju govoriti; kad je budem imao curu, djecu ženu...
Svaki dan sve je gori , želim zaspati i više nikad se probuditi... A pedere inače gledaju samo s jedne perspektive, svi idu na parade i tamo se žvale i plešu polugoli...Ali ja nisam takav, ubiti se tome protivim.... Molim ako netko ima, neka mi da bar jedan savjet, i inače, imam 13 godina
Imaš 13 godina. Premlad si da bi priznavao. Ne zato što je to možda faza, ne zato što ti imaš neku pogrešnu percepciju, nego zato što se ti u ovoj životnoj fazi ne bi znao nositi s posljedicama tog priznanja, pa taman bio heteroseksualan.

Ti se ne trebaš nikome opravdavati ili dokazivati kao što si napravio u postu, jer samom izjavom da se protiviš Pride htio si biti prihvaćen od strane heteroseksista. Ti se dokazuješ onima koji te ne vole i to je pogrešno. Mislim, pogledaj hrvatski Pride. Vidiš li ti polugole likove koji se ljube u njemu? Nisi, jer u hrvatskom Prideu toga nema, a neovisno o tome što i "liberalni" ljudi misle da je Pride nepotreban, ne shvaćaju da je potreban, jer homoseksualci nemaju potrebna prava, i kao žene, crnci, radnici i svi ostali koji su bili na neki način zakinuti, trebaju se izboriti za svoja prava.

U tvom slučaju zapravo nije bitno jesi li ti stvarno gay, je li to faza ili samo pogrešna percepcija. Bitno je da ti misliš da si gay i da u tome vidiš problem.
Tvoj problem može biti u tome da ti sam misliš da je to pogrešno, tvoj problem može biti da drugi ljudi misle da je to pogrešno i da se ti zbog toga osjećaš ugroženim, možda je oboje.

Ja sam gay. Imam 20 godina i deklariran sam (iako to zapravo nije bitno, bitno je da sam priznao sam sebi što sam).
Do 17. godine nisam mogao prihvatiti tu činjenicu. No, onda sam jednog dana rekao sebi:"Dosta je! Gay si i suoči se s time. Možda ti se ne sviđa, možda ti se sviđa, ali to si što si."
Kada sam priznao sam sebi (a to je puno teže nego priznati drugima da si gay), polako sam počeo planirati svoj život. Iako je nemoguće isplanirati cijeli život, moguće je barem isplanirati određene stvari u njemu.
Odlučio sam da neću nikome ništa reći dok sam u rodnom gradu. Opće poznati scenarij o mladoj sredini. Prvo sam na ovom forumu rekao da sam gay i ovdje počelo moje deklariranje. Kasnije sam malo po malo upoznavao ljude kojima mogu vjerovati, počeo sam im se otvarati i svaki put bih se osjećao sve slobodnijim. No, odlučio sam jedno: roditeljima neću kazati sve dok ne završim fakultet, nađem si posao i postanem sam svoj gazda. Kasnije, ako me i ne prihvate, neće me čega biti strah.

Danas imam 20 godina, imam puno prijatelja, imam puno prijatelja koji znaju za mene. Svaki dan se budim sa spoznajom da ima toliko ljudi koji me vole neovisno o tome što sam gay, koji se žele družiti sa mnom i nesebično mi pomagati, ako mi treba. To su ljudi koji su moji vršnjaci, koji malo stariji od mene i koji mi mogu biti roditelji, ali svi me prihvaćaju (cure mi traže dečke, neovisno o tome što ne mogu podnijeti da su zgodni likovi gejevi, a to je nesebičnost). I sam sebe prihvaćam i ne smatram se u ni kojem pogledu pogrešnim.

Želim ti samo reći: budi strpljiv. Doći će tvoje vrijeme, jer sve što si ti prošao, prošao sam i ja, ali na kraju oni, koji su me ismijavali, su nitko i ništa, dok mene ljudi cijene. Možda ti je u ovom fazi života samoubojstvo jedini izlaz koji imaš, ali daj sebi priliku i vidjet ćeš, kako budeš stariji i zreliji, da postoje razlozi zbog kojih vrijedi živjeti. Ignoriraj uvrede, jer shvatit ćeš da osobe koje izgovaraju te uvrede, ne vrijeđaju tebe, nego sebe. Jednog dana i oni će biti očevi ili majke i jednog dana oni će se buditi znajući da imaju dijete koji im se boji priznati nešto o sebi i zapitat će se onda kakvi su oni roditelji, kakve su oni osobe, kada ih se vlastito dijete boji. Tada ćeš vidjeti da si cijelo vrijeme ti bio bolji od njih i kada si osjećao pobijeđenim, da su zapravo oni gubili.
__________________
volume3d: "Zvuči kao neki recept 'jeftina torta za 12-15min' koji bi uploadala neka bosanka na youtube (obavezno mora ići puding ili šlag iz vrećice ili biljni šlag)"

Zadnje uređivanje Ja,Lucifer : 15.11.2010. at 20:25.
Ja,Lucifer is offline  
Old 15.11.2010., 20:24   #56
Ne znam jel netko već linkao, no bez obzira jel otvarač teme gay ili ne: http://www.itgetsbetterproject.com/
__________________
"...practices that were long abandoned - imprisonment without trial, the use of war prisoners as slaves, public executions, torture to extract confessions, the use of hostages and the deportation of whole populations - not only became common again, but were tolerated and even defended by people who considered themselves enlightened and progressive." George Orwell, 1984.
Linda Hathor is offline  
Old 15.11.2010., 20:33   #57
Mene s 13 nitko nije privlačio, što sam ja trebala objaviti da sam aseksualna...a ovaj već zna da je homoseksualac.
Ne omaložavam njegovu izjavu da je homoseksualac i da se želi ubiti, ali budimo iskreni djeca su sve dramatičnija(mama ih ne voli jer ne žele shvatiti da ona želi imati dečka od 20 godina,a ona ima 13 sigurno ju mrzi, tata ne govori svakih pet minuta da ih voli s njim nešto nije u redu i sigurno žali što su se rodili, ali je to povezano jer ne želi dati to i to) i svi se žele ubiti zbog nečega (ne želim omaložavati ljude sa stvarnim problemima koji pomišljaju na samoubojstvo).
Nisi jedini kojega maltretiraju i premda je to problem današnjeg društva, ne vjerujem da oni misle da si homoseksualac pa te zato maltretiraju, ti si jednostavno laka meta.
Kao što su mnogi rekli prvo preživi pubertet, imaj curu ili dečka pa onda odluči što si. A očito bi bilo dobro da razgovaraš s nekom stručnom osobom.
DESTRUKTIVNA is offline  
Old 15.11.2010., 20:35   #58
Problem je današnjeg društva što probleme tinejdžera ne doživljavaju ozbiljno. Nije ni čudo što se klinci ubijaju. Da se njihovi problemi počnu doživljavati kao i problemi odraslih osoba, društvo bi bilo puno ljepše mjesto.
__________________
volume3d: "Zvuči kao neki recept 'jeftina torta za 12-15min' koji bi uploadala neka bosanka na youtube (obavezno mora ići puding ili šlag iz vrećice ili biljni šlag)"
Ja,Lucifer is offline  
Old 15.11.2010., 20:43   #59
Quote:
Ja,Lucifer kaže: Pogledaj post
Problem je današnjeg društva što probleme tinejdžera ne doživljavaju ozbiljno. Nije ni čudo što se klinci ubijaju. Da se njihovi problemi počnu doživljavati kao i problemi odraslih osoba, društvo bi bilo puno ljepše mjesto.
Postoje ozbiljni problemi, ali postoje i razmažena derišta koja na svaki problem kažu da se žele ubiti, a roditelji onda postaju glina koju oblikuje dijete od 13 godina.
Istina postoje tinejdžeri s ozbiljnim problemima koji bi trebali dobiti adekvatnu pomoć u institucijama u kojima ne bi trebali dolaziti s roditeljima, tražiti upute i da ta pomoć bude stručna, a ne samo udruge.
DESTRUKTIVNA is offline  
Old 15.11.2010., 21:01   #60
Quote:
DESTRUKTIVNA kaže: Pogledaj post
Postoje ozbiljni problemi, ali postoje i razmažena derišta koja na svaki problem kažu da se žele ubiti, a roditelji onda postaju glina koju oblikuje dijete od 13 godina.
Istina postoje tinejdžeri s ozbiljnim problemima koji bi trebali dobiti adekvatnu pomoć u institucijama u kojima ne bi trebali dolaziti s roditeljima, tražiti upute i da ta pomoć bude stručna, a ne samo udruge.
Svaki problem bi trebao biti ozbiljno shvacen ali na zalost nisu ni svi
roditelji, roditelji... Mnogi smatraju da djeca nemaju nista za reci, nego
moraju samo da slusaju i da ispunjavaju njihove zelje...
Mnogi bi zeljeli da im je dijete glumac, teniser, poznati nogometas etc. i
guraju ga ( po nekim svojim vidjenjima ) u tom pravcu...
Htjeli bi da imaju idealnu djecu, a kada se pojavi problem izgube se,
pocnu pljuvati po svom rodjenom djetetu
__________________
-Intelektualac je netko tko je otkrio da postoji nesto zanimljivije od seksa... Aldous Huxley
-Trebali bi razmisliti da li je ovisnost o nikotinu poremecaj... Neki bi ( se ) ubili za cigaretu...
homer11 is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:04.