Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.02.2007., 14:17   #201
5ra koje su to veće stvari?

kupila sam wedding planner (koja loša investicija ) ali nije mi baš pomogao

pa stalno razmišljam da li sam sve riješila - od većih stvari....

naime ja sam pustila cvijeće, pozivnice, zahvalnice, DJ-a, vjenčanicu i odjelo sve za travanj, svibanj (a THE day je u lipnju)

riješili smo kumove , crkvu, villu, fotografa i snimatelja, prstenje....
i to me stvarno umorilo
*Lubenica* is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2007., 15:41   #202
Lubenica, pod veće stvari sam mislila na crkvu (dogovorili smo datum, ali ne i vrijeme ), a o tome nam sve dalje ovisi. OK, našli smo mjesto, dogovorili, bend još par detalja pa je i to dogovoreno. Ostalo su za mene male stvari, iako ne znam zašto Prstenje ćemo dogovoriti s prijateljem, isto tako i fotografa. Pozivnice će mi moji (familija) napraviti (imaju tiskaru ). A što se tiče haljine, odijela, toga se bojim pa ignoriram
__5ra__ is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2007., 17:42   #203
Quote:
__5ra__ kaže: Pogledaj post
A što se tiče haljine, odijela, toga se bojim pa ignoriram


meni je vise ono koju cvjecarku, kakve dekoracije, sta ako mi se ne svidja. ovo drugo znam sta imam i sta me ceka a ono za zadnji dan mi je sve
tima is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2007., 19:19   #204
Tima, meni to još nije frka, svadba je u 9. mjesecu, pa mi se sve to čini još daleko i ono "lako ćemo"
__5ra__ is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2007., 19:29   #205
i meni je 'tek' u sedmom ali me ipak kopka
tima is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2007., 19:48   #206
A kopka, da, ali ne prejako Onako, taman da uspijem zanemariti. Ja u biti čekam da točno odredimo vrijeme, onda potvrdimo bend, pa ću onda dalje. Tima, što ćeš ti sa vjenčanicom? Ja mislim šivati svoju, pa ću to valjda tek u 7. ili 8. mjesecu
__5ra__ is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2007., 20:01   #207
ja sam vjencanicu rijesila jos u 12. mjesecu
tima is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2007., 09:07   #208
O, bravo Tima! Ja neću baš klasičnu vjenčanicu, nego neku kraću, imam neku ideju za šivanje, ali mislim da ću to tek na ljeto A cipele i to... ima vremena, vjerojatno će to ionako ići nakon haljine, jer ne znam kako ću inače pogoditi što bih
__5ra__ is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2007., 12:12   #209
vjenčanica

cure, jel imate iskustva s krojačicom u Amoru, kakve su vjenčanice? cijene?
dunjaranka is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2007., 16:06   #210
Quote:
dunjaranka kaže: Pogledaj post
cure, jel imate iskustva s krojačicom u Amoru, kakve su vjenčanice? cijene?
Ja se javim u 4 mjesecu što se iskustva tiče
Kao što sam ranije napisala, nakon prođenih apsolutno svih salona u Rijeci i okolici Mirjana iz Amora mi je došla kao spas.
Dogovorila sam se za šivanje kod nje (iskombinirale smo dvije vjenčanice u jednu) i mislim da će super ispasti!
Što se cijene tiče - 4.000,00 kuna s time da nakon toga vjenčanica ostaje njoj! Cijena uključuje sav materijal (kojeg ima dosta - vjenčanica je 'troslojna' da se tako izrazim - saten, čipka i onaj zgužvani materijal (pojma nemam šta je to u biti ), njen rad, te se dobije podvezica i jastučić za prstenje u skladu s vjenčanicom (to mi ostaje), i ako mi treba bilo šta od ukrasa za kosu, vela, ogrlica ili nešto drugo.
To je sve što za sada znam!
Ako te zanima još nešto ja idem drugi tjedan do nje uplatiti kaparu pa ju mogu pitati.

Sada mene nešto zanima - cure, di ćete tortu naručiti?
Summer lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2007., 16:29   #211
neznam uopce di ima osim u snjeguljici i contu
tima is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2007., 17:21   #212
ja sam već spomenula da Hemigway ima torte..
njihovi kolači su mi i inače super..cijena je 12 kn po komadu torte, plus ukrašavanje..što se dogovarate tamo..(da li je svježe cvijeće, ukrasno..sve se da dogovoriti)..

danas sam slučajno bila u onoj slastičarni Bolero (bivša mladost, pa prema pravoslavnoj crkvi) gdje su inače kolači ok, pa sam vidjela da imaju one na kile (oni kao keksići), po 70 kn, mali minjoni (voćni, od čokolade...ne znam koji je pravila naziv za te kolače..tamo piše minjoni, ali onako..zalogajčići) su po 3 kn komad...i ima pralina po 180 kn kila..

također u Hemingwayu ima kolača, kao i tih zalogajčića...nešto su skuplji, ali su savršeni..ove u Boleru nisam probala...

ako se niste pogubile u ovom mom "kratkom" postu..valjda sam vam pomogla..

p.s. ako trebate kontakt za Hemingway, pošaljem na pp.
mimimimi is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2007., 19:02   #213
Quote:
kitty b kaže: Pogledaj post
e i ja velim da su hemingway naprosto...mmmmmmmm

i nije mi bed tih 90kn po kg dati al...jel to onda oni sitni su 90 pa onda ovi veći već imaju svoju cijenu ili kako? a i izgledom su krasni...
Moje cure, doista znam sve o kolačima iz Hemingwaya, nije bitno kako ni što, činjenica je da oni koriste sve dobre sastojek, provjereno 100% Dr Oetker i sl, ali su i skupi.

Prijateljica mi se udavala i kupila je kolače na Čavlima, mislim u Čavjanki, bolje kolače nisam jela na svadbama. Cijena cca 65 kg/kila.

vjenčanice su kod nas sve neke jadne i otužne, tražila sam s njom vjenčanicu po salonima, ali vjerovale ili ne, najljepše vjenčanice sam vidjela u Vinkovcima. ne, ne mislim kako ćete i ći gore, ali je žalosno na blizinu Italije, da se cure toliko žale kako ne mogu pronaći vjenčanicu.

Svima želim super vjenčanje, puno love i lud provod!
__________________
Lady_Q
...srce skitnice čitav vijek traga za čudima...
Lady_Q is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2007., 19:10   #214
Quote:
mimimimi kaže: Pogledaj post
ja sam već spomenula da Hemigway ima torte..
njihovi kolači su mi i inače super..cijena je 12 kn po komadu torte, plus ukrašavanje..što se dogovarate tamo..(da li je svježe cvijeće, ukrasno..sve se da dogovoriti)..

danas sam slučajno bila u onoj slastičarni Bolero (bivša mladost, pa prema pravoslavnoj crkvi) gdje su inače kolači ok, pa sam vidjela da imaju one na kile (oni kao keksići), po 70 kn, mali minjoni (voćni, od čokolade...ne znam koji je pravila naziv za te kolače..tamo piše minjoni, ali onako..zalogajčići) su po 3 kn komad...i ima pralina po 180 kn kila..

također u Hemingwayu ima kolača, kao i tih zalogajčića...nešto su skuplji, ali su savršeni..ove u Boleru nisam probala...

ako se niste pogubile u ovom mom "kratkom" postu..valjda sam vam pomogla..

p.s. ako trebate kontakt za Hemingway, pošaljem na pp.

Torte za vjenčanje niti u ludilu u Hemingwayu kupovati. Super su ukusne, ali su katastrofa izgledom. Ako tko želi detalje, pišite mi na pp, sve ću vam objasniti. Cure, vjerujte mi, iz prve ruke. Snjeguljica je puno bolji izbor. Ili...ulovite nekog slastičara iz hotela, neka vam privatno napravi, skinite sa portala weeding cakes www.superweddings.com/cakegallery.htm ili weddings.theknot.com/gallery/gallery_results.aspx?gallery=18 i dajte im da vam naprave.


Torta ne iz Hema!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
__________________
Lady_Q
...srce skitnice čitav vijek traga za čudima...
Lady_Q is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2007., 19:16   #215
Quote:
Lady_Q kaže: Pogledaj post
vjenčanice su kod nas sve neke jadne i otužne, tražila sam s njom vjenčanicu po salonima, ali vjerovale ili ne, najljepše vjenčanice sam vidjela u Vinkovcima. ne, ne mislim kako ćete i ći gore, ali je žalosno na blizinu Italije, da se cure toliko žale kako ne mogu pronaći vjenčanicu.
zato ja ovaram svoj ako bog da jednog lijepog suncanog dana
tima is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2007., 09:43   #216
Bravo tima
__5ra__ is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2007., 12:07   #217
bila sam po salonima po rijeci ove dane, i stvarno je situacija otužna, ono što mi je fulll lijepo 5,500 +1.500 rezervacija (da se ne iznajmi do mog datuma)
a ono što mi je lijepo i po cijeni prihvatljivo - mi izgleda ocufano i vidi se da ću ja biti 7 koja je tu haljinu obukla... nije da izmišljam, vodila sam kumicu sa sobom da ne budem subjektivna...

tako da - tima otvaraj taj salon prije
*Lubenica* is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2007., 14:17   #218
bas ocajno da je svugdje ista situacija. a ne samo izbor nego su i babe ziva katastrofa. bilo to u hr ili u njemackoj.
tima is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2007., 14:42   #219
Mah, ne valja se živcirati oko toga, svi nešto nađu, pa ćemo i mi Lubenice, gdje si gledala? Meni se tako to ne ide gledati, imam namjeru samo materijale potražiti, tu kod nas, u Trst i u Zagreb i onda dati šivati, ali me svejedno zanima, jer tko zna što će mi još pasti na pamet
__5ra__ is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2007., 14:44   #220
Eh da, Tima, babe babe, ja njih zovem "babe šalteruše" To je još s faksa, prijatelj izvalio, kao bezobrazne babe sa šaltera, ali se nekako proširilo
__5ra__ is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:06.