Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.07.2012., 22:12   #2081
i meni, i meni
Katherine Doll is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2012., 10:47   #2082
I ja očekujem.
__________________
المقابر مليئة الرجال لا غنى عنه. سيد رامشتين
Carla B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2012., 12:27   #2083
Quote:
katie19 kaže: Pogledaj post
i meni, i meni
Deder obriši PM
__________________
Njegovi udovi su godišnja doba, njegovi zglobovi mjeseci i polumjeseci, njegova stopala dani i noći, njegove kosti su zvijezde, njegovo meso su oblaci.

BBast is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2012., 12:56   #2084
Quote:
bast141 kaže: Pogledaj post
Saljem sutra jer je jos malo natecena
salji PM
__________________
Svaka zena je bespomocna dok joj se ne osusi lak na noktima
lake of fire is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2012., 15:13   #2085
Quote:
bast141 kaže: Pogledaj post
Deder obriši PM
jesam
Katherine Doll is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2012., 23:31   #2086
Quote:
dorcas kaže: Pogledaj post
Jedva čekam svoju tetovažu, ali ne vjerujem da ću ju uspjeti staviti prije jeseni.
Mislim da će prije pasti još koji piercing.

Piercinge već tradicionalno ekipa obavlja kod Zelea u Tratinskoj.
Jel se možda tko tetovirao tamo nedavno?
Može i preporuka za kojeg drugog tatoo majstora.
Crni, Crni, Crni legendaaaaa

Mislim stvarno ... svaka mu čast! Salon je u besprijekornom stanju, mislim da je to valjda najčišči prostor u kojem sam ikada bila, profesionalan do bola a opet s druge strane kad/ako vidi da je nekoga 'frka' okreće na zajebanciju, da ti ono malo tremu 'razbije'. Simpatičan, uljudan, realan, radi iz gušta a ne radi love. Kad je meni radio prvu tetovažu, ispočetka je skroz polako radio dok mu ja nisam rekla da je ok, da mi nije frka i da mi je zapravo dobar osjećaj. Onda je počeo raditi 'normalno' al' svejedno je propitkivao jel ok i dal hoću pauzu. Valjda je mislio da se samo radim hrabra, ali meni je stvarno fora taj osjećaj.
A tetovaže ... savršene!!! Stvarno ... tetovirat će me dok je živ!
__________________
You have enemies? Good, that means you stood up for something.
cherry_red is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2012., 12:08   #2087
cure, da li ima koja koja je tetovirala bedro? malo vecu tetovazu... kolko "boli"?
__________________
Svaka zena je bespomocna dok joj se ne osusi lak na noktima
lake of fire is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2012., 13:08   #2088
Osjet boli je individualan, tako da nemoj da ti to bude mjerilo. Imaš po netu "karte boli" po određenim područjima kod žena i muškaraca, npr. ova ali sve uzmi s rezervom jer ovisi i o tome u kakvom stanju dođeš na tetoviranje, koliko si inače osjetljiva na bol, da li tatoo majstor ima "tešku ruku", naravno - kakva je tetovaža, da li ima puno zapunjavanja itd...

Meni su konačno pootpadale sve kraste jučer, iju
ryell is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2012., 14:30   #2089
Quote:
ryell kaže: Pogledaj post
Osjet boli je individualan, tako da nemoj da ti to bude mjerilo. Imaš po netu "karte boli" po određenim područjima kod žena i muškaraca, npr. ova ali sve uzmi s rezervom jer ovisi i o tome u kakvom stanju dođeš na tetoviranje, koliko si inače osjetljiva na bol, da li tatoo majstor ima "tešku ruku", naravno - kakva je tetovaža, da li ima puno zapunjavanja itd...

Meni su konačno pootpadale sve kraste jučer, iju
imam vec dvije tetovaze... zapesce i lopatica...ali me cisto znimaju iskustva cura, tek da "cujem"
__________________
Svaka zena je bespomocna dok joj se ne osusi lak na noktima
lake of fire is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2012., 18:31   #2090
Quote:
lake of fire kaže: Pogledaj post
cure, da li ima koja koja je tetovirala bedro? malo vecu tetovazu... kolko "boli"?
Ovisi s koje strane misliš. Ak' je unutarnja strana bedara, tu navodno opako 'boli'. Ne znam iz osobnog iskustva, ali tako kažu. S druge strane, ja se ne bi povodila po tome jer je svaka osoba za sebe.
__________________
You have enemies? Good, that means you stood up for something.
cherry_red is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2012., 18:37   #2091
Dancek

Ovdje jos nisam bila, ali slucajno naletih po koju dozu ohrabrenja

Naime, tako bih se tetovirala, uzasna zelja, cak sam si i nacrtala kako bi to izgledalo, ali nemam MUDA

Dakle, koliko to zapravo boli? Kako bih rekla, imam zaista visok prag tolerancije boli, ali si uopce ne mogu zamisliti kakvu vrstu boli stvara tetoviranje.
__________________
Kad bi muškarci imali menstruaciju, hvalisali bi se oko velicine tampona
Madame_Noir is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2012., 20:37   #2092
Quote:
lake of fire kaže: Pogledaj post
imam vec dvije tetovaze... zapesce i lopatica...ali me cisto znimaju iskustva cura, tek da "cujem"


Imam i ja na tim mjestima....nemam na bedru, ali imam jednu nekako iznad kuka (ne znam kak da drugačije objasnim ),mislim da bi to bilo slično. Uglavnom, ono šta je pjesnik htio reći je da mislim da me ta najmanje boljela...u svakom slučaju manje nego primjerice zapešće.



Quote:
cherry_red kaže: Pogledaj post
Ovisi s koje strane misliš. Ak' je unutarnja strana bedara, tu navodno opako 'boli'. Ne znam iz osobnog iskustva, ali tako kažu. S druge strane, ja se ne bi povodila po tome jer je svaka osoba za sebe.


Ooooo da da, unutarnja strana je sigurno strahota od boli
__________________
...Ništa nije pogrešno ako te čini sretnim...
Una1980 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2012., 20:43   #2093
Quote:
Madame_Noir kaže: Pogledaj post
Dakle, koliko to zapravo boli?
Prvih 4-5 sati nimalo, kasnije postane neugodno. Ne bih rekla da imam visok prag boli.
darkić is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2012., 21:31   #2094
hvala na odgovorima, s vanjske strane bedra... vec sam bila napisala, zanimala su me iskustva drugih cura, znam da ce kod mene i kod svake druge bol biti drugacija...
__________________
Svaka zena je bespomocna dok joj se ne osusi lak na noktima
lake of fire is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2012., 23:56   #2095
Quote:
Una1980 kaže: Pogledaj post
Imam i ja na tim mjestima....nemam na bedru, ali imam jednu nekako iznad kuka (ne znam kak da drugačije objasnim ),mislim da bi to bilo slično. Uglavnom, ono šta je pjesnik htio reći je da mislim da me ta najmanje boljela...u svakom slučaju manje nego primjerice zapešće.

Ooooo da da, unutarnja strana je sigurno strahota od boli
Ja mislim da bi ja uživala
Kad mi je to taako dobar osjećaj.
__________________
You have enemies? Good, that means you stood up for something.
cherry_red is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2012., 00:08   #2096
Quote:
Madame_Noir kaže: Pogledaj post
Dancek

Ovdje jos nisam bila, ali slucajno naletih po koju dozu ohrabrenja

Naime, tako bih se tetovirala, uzasna zelja, cak sam si i nacrtala kako bi to izgledalo, ali nemam MUDA

Dakle, koliko to zapravo boli? Kako bih rekla, imam zaista visok prag tolerancije boli, ali si uopce ne mogu zamisliti kakvu vrstu boli stvara tetoviranje.
Ovako, iz moje perspektive - uopće ne boli, više peče. Recimo na rebrima mi je taj osjećaj bio dosta intenzivniji, na nekim dijelovima nisam ni osjećala da prolazi, na vratu je osjećaj bio puno manje intenzivniji. Sve u svemu, iskreno: ja sam to jutro pred tetoviranje mislila da ću past u nesvijest, muka mi je bila, trema, na povraćanje mi je išlo od 'straha'.
Sad kad se sjetim ... smijem se samoj sebi. Bilo je jedno preugodno iskustvo i tek sada, kada sam to napravila se osjećam potpunom.
__________________
You have enemies? Good, that means you stood up for something.
cherry_red is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2012., 10:36   #2097
Quote:
Madame_Noir kaže: Pogledaj post
Dakle, koliko to zapravo boli? Kako bih rekla, imam zaista visok prag tolerancije boli, ali si uopce ne mogu zamisliti kakvu vrstu boli stvara tetoviranje.
Zapesce me na djelovima di je tanja koza boljelo, tj peklo je jace...
Na ramenu sam osjetila liner i to kako se priblizavala vanjskom dijelu (ne znam kak da opisem), ali kad je pocela popunjavati/sjencati skoro sam zaspala, nisam nista osjetila
__________________
Svaka zena je bespomocna dok joj se ne osusi lak na noktima
lake of fire is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2012., 11:47   #2098
Ja želiim staviti svoju prvu tetovažu najesen, sad polako skupljam hrabrost :-)
Točno znam što želim staviti, a mjerkam salon u Tratinskoj, svako malo prođem kraj njega al nikako da uđem i dogovorim se.
Može li mi netko tko je bio tamo reći kako je, i jesu ljudi ok? Hvala!
ljutakopas is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2012., 12:46   #2099
Quote:
Madame_Noir kaže: Pogledaj post
Dancek

Ovdje jos nisam bila, ali slucajno naletih po koju dozu ohrabrenja

Naime, tako bih se tetovirala, uzasna zelja, cak sam si i nacrtala kako bi to izgledalo, ali nemam MUDA

Dakle, koliko to zapravo boli? Kako bih rekla, imam zaista visok prag tolerancije boli, ali si uopce ne mogu zamisliti kakvu vrstu boli stvara tetoviranje.
Da i ja napišem svoje iskustvo... ja ne bih rekla da je to bol, više peckanje. Ovisi gdje, mene lopatica nije ništa boljela, osjetila sam samo vibracije i kako mi ide po koži, a blizu vratnih kralježaka me peckalo. Podnošljivo je i nije bilo ni blizu one boli koju sam mislila da ću osjetiti. Znate kak vele, u strahu su veeeelike oči. Tako je i s tetoviranjem.

Evo moje tetovaže: http://imageshack.us/photo/my-images/94/tattoobu.jpg/
__________________
A great many people think they are thinking when they are merely rearranging their prejudices.
rider_26 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2012., 13:08   #2100
Quote:
ljutakopas kaže: Pogledaj post
Ja želiim staviti svoju prvu tetovažu najesen, sad polako skupljam hrabrost :-)
Točno znam što želim staviti, a mjerkam salon u Tratinskoj, svako malo prođem kraj njega al nikako da uđem i dogovorim se.
Može li mi netko tko je bio tamo reći kako je, i jesu ljudi ok? Hvala!


Mislim da u Tratinskoj ima 2 salona
__________________
...Ništa nije pogrešno ako te čini sretnim...
Una1980 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:54.