Natrag   Forum.hr > Razno > Arhiva > Mundial 2010 JAR

Mundial 2010 JAR Svjetsko nogometno prvenstvo u Južnoafričkoj republici

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.06.2010., 16:16   #81
Quote:
B52 kaže: Pogledaj post
još jedna neistina... pogledaj igru Intera do neopravdanog isključenja Motte
Prika branili su se i do tog isključenja na najjače.

Ali koga boli kurac, mene ne.
Nimoy is offline  
Old 29.06.2010., 16:27   #82
Quote:
B52 kaže: Pogledaj post
isto kao Italija Slovačku?


nemoj
Prikica, to što se pušaću na klupi italije osvetilo što nije zvao niti jednog interista ne znači da je moj izvor nepouzdan.
P.s.
__________________
Samo Rijeka
~~~RI~~~ is offline  
Old 29.06.2010., 16:31   #83
Quote:
L.Nimoy kaže: Pogledaj post
Prika branili su se i do tog isključenja na najjače.

Ali koga boli kurac, mene ne.
možda bi sjevnuli nekim kontrama, al se Snejider potrošio na defanzivu kad je Motta isključen. Timski duh
Veko32 is offline  
Old 29.06.2010., 16:33   #84
S tim da mene boli kurac prika, prošli ste i bok. Ja neću kme kme igrali su bunkerić

Al na Nou Campu ste ga igrali jebiga. To je samo činjenica.
Nimoy is offline  
Old 29.06.2010., 16:35   #85
Quote:
Grunf kaže: Pogledaj post
U neku ruku si u pravu, ali ne do kraja jer Inter tu tekmu uopće nije došao igrati za razliku od Španjolske koja je nešto pokušavala i zabila 2 gola. Inter nije ništa pokušavao niti imao namjeru zabiti gol nego se cijelo vrijeme branio.

Velika je razlika između nesrljanja u napad i nesrljanja da se prođe linija od 30 metara od gola.
Kako je Španjolska imala +2 tako ih je i Inter imao, tamo su dvije utakmice, čuvali su rez iz prve, Španjolci iz prvog poluvremena. Inter je u prvoj utakmici ostvario rezultat koji im je garantirao prolaz ako odigraju zrelo u obrani u drugoj tekmi. Jednostavno.
Veko32 is offline  
Old 29.06.2010., 16:38   #86
Quote:
L.Nimoy kaže: Pogledaj post
S tim da mene boli kurac prika, prošli ste i bok. Ja neću kme kme igrali su bunkerić

Al na Nou Campu ste ga igrali jebiga. To je samo činjenica.
Pa to sam i ja stoput napisao. DA IGRALI SU BUNKER. Samo se cijela Interova sezona gleda kroz prizmu te utakmice. Zašto se ne gleda kroz prvu gdje su demolirali Barcelonu, to je isto činjenica Činjenice su i to da se ne gleda da Inter niti u jednom trenutku nije visio osim zadnjih 5 minuta na Nou Campu u cijeloj Ligi prvaka. Zašto se ne gleda da su zabili svega 3 manje gola od Barce, a igrali su protiv jačih obrana? Zašto se ne gleda da su najefikasnija ekipa u Serie A? Zakaj se ne priča da Milito iz skoro svakog drugog udarca u Ligi prvaka zabije gol?

Zato kaj je ovaj forum pun dvostrukih mjerila.


Kužiš, ima masu stvari za svaku pohvalu, ali ne. Inter je jednu utakmicu odigrao bunker, da ne govorimo da su igrali s igračem manje bez razloga i da su igrali protiv bolje ekipe od sebe i sad ajmo srat da su treble osvojili bunkerom i da je nogomet umro Onak
Veko32 is offline  
Old 29.06.2010., 16:49   #87
Inter je prva ekipa koja je bunkerom ostvarila tako dobre rezultate, a rezultat toga je katastrofalan nogomet na početku prvenstva. Srećom, još uvijek postoje ekipe poput Španjolske koje se svim silama odupiru tom antinogometu, zato navijajmo za Španjolce danas, navijajmo za nogomet, nedajmo da umre.


Dolje Mourinho, Forza Furija
Playlife_ is offline  
Old 29.06.2010., 16:56   #88
Quote:
Odin335 kaže: Pogledaj post
Naravno, očekujemo još jedan baletni nastup

http://3.bp.blogspot.com/_N0Oxp93NWT...id+ronaldo.jpg
E,to.

Balet na lot of plejsiz.
albundyy is offline  
Old 29.06.2010., 16:59   #89
Quote:
Playlife_ kaže: Pogledaj post
Inter je prva ekipa koja je bunkerom ostvarila tako dobre rezultate, a rezultat toga je katastrofalan nogomet na početku prvenstva. Srećom, još uvijek postoje ekipe poput Španjolske koje se svim silama odupiru tom antinogometu, zato navijajmo za Španjolce danas, navijajmo za nogomet, nedajmo da umre.
dobro su se odupirali u drugom dijelu protiv Čilea. za odupiranje
Veko32 is offline  
Old 29.06.2010., 17:02   #90
Da je Bayern odigrao jednu takvu utakmicu,Veko,da li bi i dalje ovako branio takav stil nogometa?
nar.kO is offline  
Old 29.06.2010., 17:30   #91
Ja mislim da Španjolska nije čuvala rezultat nego je čuvala Čile. To je možda još gore (nesportskije), ali je politički korektno reći da su "čuvali rezultat" koji im odgovara.
Uostalom, zašto se nepotrebno trošiti, reskirati neku ozljedu i prolazak "mrske" Švicarske umjesto prijateljskog Čilea?!

Glede Intera - nisu ni mogli drugačije odigrati. Možda im je i dobro došlo isključenje. Možda se ne bi baš toliko branili 11-na-11. Možda....
Bilo kako bilo, Inter je pokazao da je najbolji, poslije Barcelone (koju je zasluženo dobio). Ali sad je tema SP, zar ne?
zvm is offline  
Old 29.06.2010., 17:38   #92
Quote:
zvm kaže: Pogledaj post
Glede Intera - nisu ni mogli drugačije odigrati. Možda im je i dobro došlo isključenje. Možda se ne bi baš toliko branili 11-na-11. Možda....
Bilo kako bilo, Inter je pokazao da je najbolji, poslije Barcelone (koju je zasluženo dobio). Ali sad je tema SP, zar ne?
Ova tema, i cijelo svjetsko prvenstvo, je supstitut za veću raspravu oko nogometne filozofije. Važno je tko će pobijediti samo ukoliko je pobjednik nosioc pečata jedne od zaraćenih škola - škole Mourinho ili škole joga bonito. Ali budući da samo sladokusci znaju koji trener i momčad se priklanjaju kojoj školi, zanimljivo je samo za odabranu nekolicinu, da.
__________________
Amater je prema profesionalcu kao troll prema moderatoru
bionic_man is offline  
Old 29.06.2010., 17:55   #93
Da je Mourinho trenirao Galacticose,kako bi Real 2000-04 igrao?
__________________
Pobjednik: LČ 2014/15 i 2017/18 Pobjednik: NBA playoff predictor 2015. Pobjednik: 5. ATD 2016.
#atdsedam #igrajatd
#kopajdoma #atdasawayoflife
VodkaM is offline  
Old 29.06.2010., 18:00   #94
Ubiće ih španjolci večeras .... s guštom ću to gledat.

http://www.emofaces.com/en/smilies/s...e-animated.gif
__________________
Nikada ne raspravljaj sa budalom, ljudi možda neće vidjeti razliku...
- When I came to Makarska I saw Bosance how eat on beach I thought to myself: What the fuck!? I couldn't believe what I was watching. So I called my babo and I said to him: Babo, La Bosanci esta muy locco, What the fuck!?
posmatrač is offline  
Old 29.06.2010., 18:03   #95
Quote:
Veko32 kaže: Pogledaj post
dobro su se odupirali u drugom dijelu protiv Čilea. za odupiranje
Potpis na odupiranju...
Baščan_87 is offline  
Old 29.06.2010., 18:26   #96
Quote:
zvm kaže: Pogledaj post
Možda im je i dobro došlo isključenje. Možda se ne bi baš toliko branili 11-na-11.
Nimoy is offline  
Old 29.06.2010., 18:46   #97
http://7d.img.v4.skyrock.net/7d4/ima.../353116780.gif

Frea is offline  
Old 29.06.2010., 18:51   #98
za ove mi tak svejedno

nek pobijedi bolji truć srać
__________________
klikni ovdje--->X
ambasadorica is offline  
Old 29.06.2010., 18:51   #99
Forca Portugal
Hiperaktivo is offline  
Old 29.06.2010., 18:52   #100
Španjolska ili Portugal - jedna od ove dvije reprezentacije bit će jedina europska u poluzavršnici.
Uzvišeni is offline  
 


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:31.