Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.11.2016., 19:41   #1
Javiti se ili?

Sinoć sam u klubu pozdravio curu koju dugo nisam vidio,prošla je pored mene i nasmiješila se i ona meni kaže bok..Od sinoć mi misli lete na nju posto sam solo,a znam da je i ona solo jer samo sa jednom frendicom izlazi..Sestra blizanka joj se udala i u kanadi je a druge frendice se isto udale tako da sada je stalno sa ovom jednom...Inače da je neka druga u pitanju poslao bi poruku odmah ,ali ne znam kako će ova reagirati na mene jer do sada nismo nikad komunicirali .....a ne bi htio da me otpili haha....Dodao sam je na fejs danas i prihvatila me za 3 minute pa sad se dvoumim se javit ili za par dana ..I sto poslat joj a da bude drugacije od drugih jer sam siguran da joj se svi javljaju ali je nisam nikad vidio sa nekim muskim ,tj po tom pitanju mi je skroz nepoznata..... bed mi je uletjet odmah i na koji nacin da joj pridem? tnx na comm..
Konttogan09 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2016., 19:56   #2
Nemoj! Ni pod koju cijenu.

Zapravo je sad unfriendaj. Nek si misli.
__________________
What a way to break a day.
Wayfaring S is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2016., 02:07   #3
Što god mi predložili to nije tvoje djelo. Ne slušaj nas, ne čitaj, radi što ti srce želi.
__________________
http://elsegra.com
Macor is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2016., 15:14   #4
Quote:
Konttogan09 kaže: Pogledaj post
Sinoć sam u klubu pozdravio curu koju dugo nisam vidio,prošla je pored mene i nasmiješila se i ona meni kaže bok..Od sinoć mi misli lete na nju posto sam solo,a znam da je i ona solo jer samo sa jednom frendicom izlazi..Sestra blizanka joj se udala i u kanadi je a druge frendice se isto udale tako da sada je stalno sa ovom jednom...Inače da je neka druga u pitanju poslao bi poruku odmah ,ali ne znam kako će ova reagirati na mene jer do sada nismo nikad komunicirali .....a ne bi htio da me otpili haha....Dodao sam je na fejs danas i prihvatila me za 3 minute pa sad se dvoumim se javit ili za par dana ..I sto poslat joj a da bude drugacije od drugih jer sam siguran da joj se svi javljaju ali je nisam nikad vidio sa nekim muskim ,tj po tom pitanju mi je skroz nepoznata..... bed mi je uletjet odmah i na koji nacin da joj pridem? tnx na comm..
nije, to joj je cura.
princeskrafnica is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2016., 20:36   #5
Trebaš joj odmah uletjeti. Neka glupa spika, tipa: "Haha, nisam mislio da si tako brza." ili nešto takvo. Ali to je trebalo odmah napraviti.
Jack Van Ras is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2016., 21:31   #6
ovo " nisam mislio da si tak brza" ce ju sam izblamirat...nemoj to. drugi dan joj se javi i pitaj "Kak si, kaj ima?" i cekaj odgovor...sam ju nemoj zagusit s porukama...budi lezeran i prirodan. pokazi inicijativu, al nemoj bit naporan. ubaci humor, ali dobar, ne loš...žene vole kad ih muškarci nasmiju ;-) puno uspjeha ti zelim!
angelinaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2016., 12:43   #7
Pošalji joj tri točkice

Tak je meni jedan lik davno, davno... Kad sam ga pitala zašto je to slao i što je htio postići, odgovor je bio: htio sam ti se javit' ali nisam znao što da napišem a da bude originalno i da ne ispadnem kreten.

Ispao je kreten svejedno ali nema veze, tad mi je bio zanimljiv i to mi i nije bilo toliko bitno. Poanta je u tom da, ako ju zanimaš, nema veze kako i na koji način ćeš joj se javiti prvi put. Bitno je ono što ćeš poslije toga reći i napraviti. Samo kreni i bude sve pet, sretno!
Awakening is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2016., 21:37   #8
Quote:
Jack Van Ras kaže: Pogledaj post
Trebaš joj odmah uletjeti. Neka glupa spika, tipa: "Haha, nisam mislio da si tako brza." ili nešto takvo. Ali to je trebalo odmah napraviti.
javio sam se i sa tom slicnom spikom .... a da nisam citao tvoj post prije...tek sad sam ga vidio....pogledala je poruku drugi dan u 6.20 ujutro,vjerojatno na poslu i ostavila seen..i jbg-a haha...nista od toga ocito ....
Konttogan09 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:36.