Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje

Zdravlje Najvažnija stvar na svijetu
Podforumi: Žensko zdravlje, Stomatologija i oralna higijena

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Prev Prethodni post   Sljedeći post Next
Old 18.12.2009., 21:51   #11
Problem s testisima i mosnjama

Pozdrav svima, neznam da li postoji slicna tema, ako da izvinjavam se ali hitno bi mi dobrodosla pomoc. Naime, radi se prvo o mosnjama, na njima se nalaze, neznam kako da objasnim, ali isto ko neke bubuljice, miteseri ili sta vec, neznam ni sam, pokoja mala i 1-2 malo vece, i tvrde su te vece a manje se ponekad mogu istisnuti mada to vise ne radim, bio sam kod dermatologa i rekli su mi kao da su to ko ciste neke pa su me narucili na dermoskopiju, medutim javila mi se ko neka mala bol u testisima, pa sam otisao kod urologa pokazao i rekao da su mi rekli na dermatologiji da su ko ciste, ali urolog mi je rekao ma kakve ciste to je ATHEROMA (na uputnici pise Dg. Atheroma reg. sortii 1.sin..) i kao da je to ko neko masno tkivo, nemogu se sjetit tacno. Eh sad mene interesuje posto su to samo pogledom kao utvrdili, bez ikakvog opipavanja, interesuje me da li postoji neka mogucnost da je to nesto drugo, da li je neko imao slicnu iskustvo, ponekad mi se javi bol a nekad ga nema nije nesto prejak bol sta ja znam al osjeti se malo, i interesuje me da li je normalno da kad se stisnu svinkteri jedan testis povuce prema gore a jedan ne(onaj na kojem dijelu mosnje se nalazi taj "ATHEROMA") i da li je moguce da testis sam od sebe nesto radi u mosnjama kao da se pomjera, prije mi se isto desavalo da me boli testis i jednostavno odem u WC da oprostite i on sam od sebe to nesto uradi i prestane me.... tako mi se sinoc desilo sa desnim testisom kao neki grc nisam siguran i isto tako sam otisao u wc i uradio je to nesto sam od sebe i prestalo me.... Stvarno bi molio bilo koga ko zna nesto oko ovog da mi pomogne jer neznam vise sta da radim... a bojim se najgoreg, raka testisa ili zavrnuca i slicno... Hvala unaprijed i Izvinjavam se ako sam postavio istu ili slicnu temu, jer stvarno nisam nista nasao do sad na ovom forumu u vezi ovog mog problema... Hvala jos jednom.
iNsane_ is offline  
Odgovori s citatom
 


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:36.