Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.02.2018., 14:45   #7281
Jebiga, tebi nemaš prijetnje i šerifovanje u malom prstu.
wasx is offline  
Old 21.02.2018., 15:07   #7282
Ček, Mutt je murjak? A to objašnjava neke stvari....
__________________
Volim sve komade koje vole mladi.
Kupujem minsko polje radi ugodne šetnje s punicom.
link
kerbi is offline  
Old 21.02.2018., 15:12   #7283
Quote:
energyman kaže: Pogledaj post
Jel zna netko di je ova cesta? https://www.youtube.com/watch?v=Jn3PAPwz-Us
bilo koja međugracka kad zimska služba zaspi pa ju iznenadi snijeg
ex conn is offline  
Old 21.02.2018., 15:17   #7284
Quote:
Cutac kaže: Pogledaj post
Zanimljivo da je moj post koji vrijedja Mutta obrisan, a njegov kojo vrijedja mene nije. Zlouporaba policijske znacke? :hm:
A koji je to tebe vrijeđao?

Quote:
kerbi kaže: Pogledaj post
Ček, Mutt je murjak? A to objašnjava neke stvari....
A što si ti, pa da i meni bude nešto jasnije...? Zašto ja ne bih znao vaša zanimanja, pa da vidim koje su to sve persone koje tako dubokoumno sve znaju, čime se hranite, što radite, ima li ijedna škola da ju niste završili... ili je to ipak, zbog razloga sramote, bolje držati u tajnosti...??
Mutt is offline  
Old 21.02.2018., 15:33   #7285
Quote:
Mutt kaže: Pogledaj post
A koji je to tebe vrijeđao?

Quote:
Nikomah kaže: Pogledaj post
šta su stvarno dovoljne maglenke?
Quote:
Cutac kaže: Pogledaj post
Ja ih koristim
Quote:
Mutt kaže: Pogledaj post
Prvo su pukljavi siromasi koji koriste maglenke umjesto dnevnih, koje silno žele imati ali nemaju novaca za njih, kao da koštaju kao auto...

A drugo su problem i wannabe šminka seljaci koji voze samo sa dnevnima (najčešće naknadno ugrađenima) koje svijetle samo naprijed, iako u uvjetima smanjene vidljivosti vozilo mora biti osvjetljeno i odozada... valjda ti dilberi dobivaju uplatnice doma za potrošenu struju u autu pa se boje upaliti pripadajuća svijetla za loše vremenske uvjete, bitnije je da auto "dobro izgleda" nego da sami budu vidljivi...
Ti si zaključio da sam ja jedan od tih i napisao to što jesi.
Tada sam ja tebi napisao odgovor koji je obrisan. Sada mogu ponovno pisati istu stvar, ali ne da mi se, očito... kao što rekoh, hvala na "raspravi".
Cutac is offline  
Old 21.02.2018., 16:08   #7286
Quote:
Lord Haart kaže: Pogledaj post
ventilacija - na 1 podnošljivo, na 2 izdrživo, a na 3 i 4 nepodnošljivo - valjda 100 db. da li se može taj motorić ventilacije očistiti ili ga se baš mora zamjeniti?
lp
vjerojatno lupam u prazno ali uvjeri se da su svi otvori za ventilaciju slobodno za prolaz zraka.. znači kod suvozača, otvori i u pretincu ako ima..

uglavnom, poanta je da što više otvora zatvoriš to zrak brže ide na preostale otvore pa time stvara više buke..

Osim otvora.. podesi i puhanje općenito ravnomjerno, da dio ide na vjetrobransko staklo, dio na noge, dio na te otvore..
Nikomah is offline  
Old 21.02.2018., 17:15   #7287
Mutt pa ti si se predstavljao kao direktor svemira na nekim temama kad si nas pokušao ismijavati na temama o kojima blage veze nisi imao. Moje zanimanje baš i nije neka tajna među forumašima


Poslano sa mog LG-M700 koristeći Tapatalk
__________________
Volim sve komade koje vole mladi.
Kupujem minsko polje radi ugodne šetnje s punicom.
link
kerbi is offline  
Old 21.02.2018., 17:18   #7288
Quote:
Nikomah kaže: Pogledaj post
vjerojatno lupam u prazno ali uvjeri se da su svi otvori za ventilaciju slobodno za prolaz zraka.. znači kod suvozača, otvori i u pretincu ako ima..

uglavnom, poanta je da što više otvora zatvoriš to zrak brže ide na preostale otvore pa time stvara više buke..

Osim otvora.. podesi i puhanje općenito ravnomjerno, da dio ide na vjetrobransko staklo, dio na noge, dio na te otvore..
Vjerojatno ležajevi ventilatora dobili lufta. Ako češ mjenjati, mjenjaj orginalom ili nečim kvalitetnim jer zamjenski znadu biti jednako bučni kao taj razjebani. Podmazivanje ne pomaže. Eventualno ako imaš model na kom se piksne (ležajevi) mogu mjenjati i znaš meštra kom se da to raditi.

Poslano sa mog LG-M700 koristeći Tapatalk
__________________
Volim sve komade koje vole mladi.
Kupujem minsko polje radi ugodne šetnje s punicom.
link
kerbi is offline  
Old 21.02.2018., 18:51   #7289
Kakve su kvalitete SNR lezajevi, konkretno gledam lezaj amortizera?
Lucky-ZG is offline  
Old 21.02.2018., 20:35   #7290
Za Japanske aute navodno vrh. Informacija Andjelko / Lageros
__________________
Bio sam 100% uvjeren da od hrvatskog Sudstva nema većeg govna ....
ICTY me podsjetio da u ništa nemožeš bit 100% siguran
CDRW is offline  
Old 21.02.2018., 21:08   #7291
Quote:
kerbi kaže: Pogledaj post
Mutt pa ti si se predstavljao kao direktor svemira na nekim temama kad si nas pokušao ismijavati na temama o kojima blage veze nisi imao. Moje zanimanje baš i nije neka tajna među forumašima
Zašto misliš da bih ja trebao pamtiti što si ti, tako važan ipak nisi... a gdje si ti to nešto znao, a j ne, kao vic nije loše. Tebi je, znači, jasno da 50.000 članova ovog foruma nema druge brige nego da zna što je nekakav Kerbi po zanimanju (u biti, koji posao radi)...? I normalno je da to svi znaju??
Mutt is offline  
Old 21.02.2018., 21:16   #7292
Quote:
Lucky-ZG kaže: Pogledaj post
Kakve su kvalitete SNR lezajevi, konkretno gledam lezaj amortizera?
SNR/NTN, mozda i najbolji... Kupili su i Koyo, tako da u pakiranju mozes dobiti Koyo...

Doduse ja sam u SKF pakiranju dobio Koyo, sto nema nikakvog smisla, ali moram priznati da sam bio odusevljen jer sam i trazio Koyo, a nisam mogao naci
Markkonen is offline  
Old 21.02.2018., 21:21   #7293
Quote:
energyman kaže: Pogledaj post
Jel zna netko di je ova cesta? https://www.youtube.com/watch?v=Jn3PAPwz-Us
Znam ja, ali ne smijem reci

Imas jos bolji video od prosle godine, evo kaj se dogodi kad se zabijes



Jedino kaj mu fali snage u tom 318is

Quote:
Mutt kaže: Pogledaj post
Jedan od komentara ispod videa veli: "tek sad kuzim da ste i u buzetu bili ja sam od tam"...
Komentar se odnosi na nesto drugo, i ne, nije Buzet... I bome ne znam da li je ikada u Buzetu bilo toliko snijega...

Quote:
energyman kaže: Pogledaj post
To se ne odnosi na ovaj video, ima neki drugi di je Mrgud bio na rallyju u buzetu. Ovo bi trebalo biti negdje u zg županiji.
Nije u ZG zupaniji
Markkonen is offline  
Old 21.02.2018., 21:28   #7294
Na hondi civic 2010 1.4 100ks ....vozim od 2013 .... nisam nikad mijenjao antifriz .... dali bih trebao ?
Hvala na pomoći
max-mikro123 is offline  
Old 21.02.2018., 21:40   #7295
Trebas. Meni je mehanicar rekao da se mijenja svake 3-4 godine e sad ako on laze lazem i ja
ban zaga is offline  
Old 21.02.2018., 21:47   #7296
Zavisi od antifriza. Ali gledaj to ovako, ne može naškoditi, a i ispadne te 150-ak kuna.
Cutac is offline  
Old 22.02.2018., 08:46   #7297
Sve na autu se mjenja.
__________________
Bio sam 100% uvjeren da od hrvatskog Sudstva nema većeg govna ....
ICTY me podsjetio da u ništa nemožeš bit 100% siguran
CDRW is offline  
Old 22.02.2018., 09:46   #7298
To ne mjenja se prvenstveno misli da se ne mjenja samo za sebe nego skup s velikim servisom kad se mjenja i vodena pumpa i sve. Pa nečeš zamjeniti pumpu i vračati stari antifriz unutra (iako je i to viđeno).
__________________
Volim sve komade koje vole mladi.
Kupujem minsko polje radi ugodne šetnje s punicom.
link
kerbi is offline  
Old 22.02.2018., 10:03   #7299
Točno tako, ima bisera koji hvataju staro ulje iz getribe pa ga vraćaju
__________________
Bio sam 100% uvjeren da od hrvatskog Sudstva nema većeg govna ....
ICTY me podsjetio da u ništa nemožeš bit 100% siguran
CDRW is offline  
Old 22.02.2018., 10:11   #7300
Zanimljivo da je kod Zubaka na 4+ servisu ako ne naglasiš da mjenjaju i natifriz (nije uključen u cijenu 4+ servisa zamjene remenja) upravo ta politika (vrate stari unutra). Legendarno. Iako su se ti 4+ servissi meni generalno pokazali ko velika muljaža (šrot zamjenski djelovi po cijeni kvalitetnih zamjenskim sa nazivom "ECO").
__________________
Volim sve komade koje vole mladi.
Kupujem minsko polje radi ugodne šetnje s punicom.
link
kerbi is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:30.