Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.02.2018., 10:37   #101
Issssomikiiii Pelleeeee

I ostala jela su sjajna, od torte nadalje, jako dobar natječaj!
tweetee is offline  
Old 03.02.2018., 18:40   #102
Coffee, Gaston, tweetee, hvala.
Gaston, opet pretjeruješ.

Odglasah. Skoro nevažeće. U zadnji tren ugledah da je Garga napisala dva jela, a umalo sam već kliknuo tri. Nedostajao mi glas za Linu L.
Pellaprat is offline  
Old 04.02.2018., 03:17   #103
Quote:
Mačak Gaston kaže: Pogledaj post
Gospodine Pele, ovo je prestrašno, u doba moga djetinjstva tog jelenka bi označili činom subverzije i kontraforumskog djelovanja... to je kao kada bi se Roger Federed pojavio na nekom challenger turniru.

Jednostavno predobro, što da kažu ostali natjecatelji ako mogu bilo što da kažu -jer poslije ovoga mogu samo da ostanu bez komentara. Vama bi trebalo uvesti koeficijent glasanja od 1:3 -znači 3 glasa se računaju kao 1.
Moderatorski zbor razmatra navedeni prijedlog

__________________
Apsolutni Pobjednik
body halleck is offline  
Old 04.02.2018., 12:20   #104
Odglasah za tufahije, i jedne i druge

Da sam imao još jedan glas, išao bi Pelletu, jelo je tako primamljivo
__________________
"Do I wanna know?"
L3go is offline  
Old 04.02.2018., 14:19   #105
Quote:
body halleck kaže: Pogledaj post
Moderatorski zbor razmatra navedeni prijedlog

Hvala, hvala ali moram odbiti.

Nije ovo golf pa da natjecateljima dodjeljujete handicap, a niti ja ne bih mogao prihvatiti takvu počast.
Pellaprat is offline  
Old 04.02.2018., 15:05   #106
Quote:
body halleck kaže: Pogledaj post
Moderatorski zbor razmatra navedeni prijedlog

Već vidim kako taj moderatorski zbor posjećuje g. Pellea negdje između 2 i 4 ujutro. Glavni moderator se obraća riječima: Gospodine Pelle mi sve znamo o vama, najbolje je da nam sve fino polako priznate: za koga radite, tko vas plaća, tko stoji iza vašeg rada na forumu.hr. Bolje da nam sve priznate jer mi ionako sve znamo o vama.

Nakon te posjete g. Pelle bi bio nekoliko godina odsutan sa foruma i onda bi se iznenada pojavio kao desna ruka odnosno pomočnik g. Babunovicha. Pisao bi pod konspirativnim imenom Pelebunovich, ali svi bi ga prepoznali i znali tko stoji iza tog forumaša.
Mačak Gaston is offline  
Old 04.02.2018., 15:23   #107
Glas sam dao Pelleu jer je doista napravio jelo bez prave konkurencije i Lini Lamot -jednostavno mi je žao da sirota Lina završi sa 0 bodova , a njeno jelo nije najslabije. Što mogu kada sam osjećajna osoba.
Mačak Gaston is offline  
Old 04.02.2018., 17:13   #108
Jelen i tufahije su mi top, ne znam sta bi prije
Svaka cast!

Poslano sa mog LG-H815 koristeći Tapatalk
__________________
U mojim venama davni sever samuje i ja ponekad ne znam šta mu je, što luduje, od sreće tugu tka moja prosta duša slovenska.
Angelsss is offline  
Old 04.02.2018., 17:15   #109
Macak Gaston- awww, hvala!
Recept je dobar, probaj- zato sam ga stavila, da ga ljudi vide, iako bi newaldorfska možda izgledala ljepše u natječaju.
Nisam imala dovoljno glasova, isprike Louise Hay, pita zvuči kao nešto što bih rado probala. I ostale stvari djeluju baš fino, ali prvo što će se naći na tanjuru biti će
Cillina pizza.
__________________
If we bring a little joy into your humdrum lives, it makes us feel as though our hard work ain't been in vain for nothin'. Bless you all.

Zadnje uređivanje Lina Lamont : 04.02.2018. at 17:17. Reason: zaborav
Lina Lamont is offline  
Old 05.02.2018., 01:07   #110
Jedva odglasala. Favorit mi je jelen. Na kraju dala drugi glas Cilli jer sam jučer pizzu pekla u toj kombinaciji i jako mi se svidjela.
Gipsyqueen is offline  
Old 05.02.2018., 11:12   #111
zahvaljujem na ova dva glasa
što se mene tiče pelle je definitivni pobjednik, njegovo jelo najbolje izgleda, i vjerujem da je zaista ukusno, no nisam mu dodjelila glas zbog jelenka, nemrem protif sebe

glas sam dala za anidinu tortu i ružice zato što ih planiram raditi. da je bilo dozvoljno tri glasa, treći bi išao za džem
__________________
Love, as if there was nothing more important in your life.
Louise Hay is offline  
Old 05.02.2018., 15:29   #112
Quote:
Louise Hay kaže: Pogledaj post
zahvaljujem na ova dva glasa
Khm khm


I ja odglasah svoje, za Lujzinu pitu koja je pravi zimski comfort food a nisam je imala prilike probati godinama i za cillinu pizzu jer obozavam takve sasave kombinacije.

Naravno, jelenka bih rado gricnula ali Pelle bi valjda trebao dobiti posebni treci topic van konkurencije ali samo za sebe.
Anida is offline  
Old 05.02.2018., 15:34   #113
Quote:
Anida kaže: Pogledaj post
Khm khm


I ja odglasah svoje, za Lujzinu pitu koja je pravi zimski comfort food a nisam je imala prilike probati godinama i za cillinu pizzu jer obozavam takve sasave kombinacije.

Naravno, jelenka bih rado gricnula ali Pelle bi valjda trebao dobiti posebni treci topic van konkurencije ali samo za sebe.

thanx na glasu
idući vikend je tvoja torta na to do listi
__________________
Love, as if there was nothing more important in your life.
Louise Hay is offline  
Old 07.02.2018., 09:16   #114
pelle, čestitam! mislim da već dobro znaš dalljnje korake.
gargamišamel is offline  
Old 07.02.2018., 10:00   #115
pridružujem se čestitkama
i moram priznati da me jako zanima što će pelle odabrati za idući natječaj
__________________
Love, as if there was nothing more important in your life.
Louise Hay is offline  
Old 07.02.2018., 10:32   #116


Hvala Vam svima koji ste glasali za mog Jelenka, poklonili mi još jednu pobjedu i kaznili me smišljanjem nove teme. Novu temu postaviti ću tijekom dana.
Pellaprat is offline  
Old 07.02.2018., 10:44   #117
Pelle, čestitke na zasluženoj pobjedi! Daj neku temu koja ne zahtijeva nabavljanje kompliciranih namirnica u ovom kijametu
__________________
Ne budi supak, nosi masku (u zatvorenom i u guzvi). Dezinficiraj ruke. I ne pizdekaj. (c) Lady Guga
Cats is offline  
Old 07.02.2018., 12:03   #118
kruške.
gargamišamel is offline  
Old 07.02.2018., 12:05   #119
Quote:
gargamišamel kaže: Pogledaj post
kruške.
može osim ako će biti rane kruške ubrane tijekom izlaska sunca na Mjesecu.
__________________
Love, as if there was nothing more important in your life.
Louise Hay is offline  
Old 07.02.2018., 12:30   #120
Čestitke pobjedniku!
Magenta123 is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:18.